Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość do wioli
oczywiście gratuluję bycia w ciaży! a co do sposobu rodzenia masz na to jeszcze sporo czasu ale nie wiem czemu istnieje takie przekonanie że sn to wyzsza szkoła a cc to co?.... ja miałam osobiście cc i powiem jedno nie wiem czy nie zmienisz potem zdania jak bedziesz musiała wstać po operacji no i w trakcie jej pzrebiegu też nie jest zupełnie bez "czucia" czuć spore szarpanie itp. ja nie starsze ale lepiej wiedzieć ze żaden poród nie jest bezbolesny i sn i cc utkwi w pamięci ...zobaczysz życzę aby świeta Wielaknocne spędziłyście z Waszymi kruszynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :)( ja jestem z OStrowa Wlkp. Chcialam mdlosci wiec mam ... na całego ... z Filipkiem takich mdlosci nie mialam az takich mocnych JAde do szpitala po wyniki a pozniej na 17 usg trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
dla mnie poród naturalny to wyzsza szkoła poniewaz mam astme i kłopoty z oddychaniem wiec nie jestem do konca pewna jak dam sobie z tym rade. wiem ze mam jeszcze sporo czasu ale wole sobie wszystko spokojnie przemyślec i sie zastanowic juz za wczasu:) mydło powidło- nad szpitalem tez sie zastanawiam:) Gratuluje nati- trzymam kciuki gratuluje mdłosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa)
A ja chce rodzic naturalnie:)mdłości mam caly czas tak ze z bieda cos umie zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile razy robiłyście betę ,bo ja 2 i lekarz więcej nie kazał żeby sie nie stresować i 23 pojawic sie na wizycie usg .Czytałam na innym forum że dziewczyny robia betę po 3i4 razy i np.2pierwsze wyniki śa ok a póxniej beta zaczyna spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala81
ja nie robiłam Bety bo mieszkam w innym kraju i oni tego nie praktykują. A chętnie bym zrobiła bo się martwię, prywatnie beta tu kosztuje około 50 funtów. Wiec sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa)
lulita ja tez mialam robiona dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
szczesliwa- mi na mdłosci pomaga troche sok pomaranczowy i pomidory napewno znajdziesz cos po czym sie troche lepiej poczujesz:) ale dzisiaj tez mam mdłosci ze masakra dobrze ze bez wymiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny grunt to dobre nastawienie i piszę to do różnych rzeczy. Ja nawet nie pomyślałam o cc bo sn to takie wspaniałe przeżycie a tu masz cc i to w pełnej narkozie. Dochodziłam psychicznie po nim chyba rok. I wizja kolejnego mnie przeraża i to nie zw względu na doznania cielesne bo wszystko ma swoje minusy i plusy. Po sn szybciej dochodzi się do siebie, jest to zupełnie inne przeżycie, nie masz blizny, możesz od razu ćwiczyć i dźwigać i nie musisz potem o bliznę dbać. Czy to mało plusów. wiola: zobaczysz jak zmieni ci sie organizm w ciąży. Ja też mam lekką astmę a w ciąży nie wiedziałam co to. Przed zażywałam zyrtec i musiałam odstawić. Nie wróciłam do niego do tej pory. Betę robiłam dwa razy i to tylko z własnej inicjatywy. Tak swoją drogą co da informacja, że beta spada. Jak dochodzi do obumarcia zarodka to i tak się nic nie zrobi. Wolę się nie stresować. Co do remontu to od kwietnia mam go w pełnym wymiarze. Mam go już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
kristii- u mnie jest troche inna sytuacja bo własnie moje wyniki zawsze były nie za bardzo dobre no i miewałam nawet niedawno ataki przez które w szpitalu lądowałam ale zobaczymy moze naprawde w ciązy mi sie odmieni bede pod kontrola mojego pulmunologa i zobacze co on na to powie. poki co wszystkie leki odstawiłam bo nie wiem co moge brac. Bede miec taki poród na jaki mi lekarz pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! no i kolejny dzień się zaczął!! niby nie jestem bardziej zmęczona czy śpiąca, ale jak przychodzi co do czego to mogę spać 10 godzin i w sumie o 22-ej zasypiam a kiedyś o północy ciężko mi było zasnąć. Może to nastawienie??? nati 24 byłam raz w Twoim mieście, bo mój mąż miał tam przysięgę, nie widzieliśmy się miesiąc, ale był stęskniony :) lulita ja też nie robilam bety ani razu, uważam że jak coś się ma stać to się stanie, nie ma się co stresować, taka lala81 no to widzę że jedziemy na jednym wózku, ten sam system! nie martw się na zapas, angielki i irlandki rodzą zdrowe dzieci więc czemu my miałybyśmy być inne???? krisii dzięki za pozytywne nastawienie, powinnyśmy Cię słychać już masz doświadczenie, mi też się zdaje że w ciąży organizm się zmienia. Bałam się 9ciu miesięcy z bólem głowy a jakoś nie boli mnie od niedzieli, kiedy też nie wzięłam tab i jakoś SAMO przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSKA PO RAZ II
Witam najprawdopodobniej dołącze do Was dziewczyny dzis rano robilam test wynik POZYTYWNY do lekarza na potwierdzenie pojde w piatek albo we wtorek:) mnie poza piersiami nabrzmiałymi (ale to jak bywa i przezd okresem ) meczyła zgaga o dziwo ktorej nigdy nie mialam ale juz wiem dlaczego hihi super u mnie nikt jeszcze nie wie to się córcia z mężęm ucieszą:) mysle w jaki sposób im powiedziec hmm... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSKA PO RAZ II
w ogóle dokładnie nie umiem sobie przypomnieć czy okres ostatni miałam 8,9 czy 10 lipca hmm ale to kwestia dzień w przód czy w tył to chyba nie robi wielkiej różnicy hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Ja też zaczynam podejrzewać że jestem w ciąży . Bo czuje jak bym miała dostac okres już od piątku a do dziś nic . Boje sie zrobić test , ale pewnie jutro zrobię ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
kristi- alvesco, singulair, telfexo, claritine, kiedys brałam inne ale niestety przestały byc dobre i sie zle po nich czułam. ale poki co wszystko odstawiłam dopiero na wizycie okaze sie co moge brac. poki co widze skutki odstawienia leków ale moze to sie z biegiem ciazy zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szczęśliważona26*
Witajcie:))) Wczoraj robiłam teścik, druga kreska słabsza ale jest ;) Jutro mam termin okresu, oby go nie było.... Ostatni okres 15.07 tulanko dzień przed i w owulacje JUż od ok. 10 dni mega ból podbrzusza i pleców - 24h/dobę :O temp 37,4C od wczoraj zgaga :O od dziś wc co chwilę:O Narazie same negatywne objawy :P nie mogłam dziś przez nie spać, a senna nie jestem :O Mam pytanie - jak powiedzieliście rodzinie? Rodzicom, teściom itd? Każdemu tak na osobności kiedy wypadło czy jakoś wspólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotna
Kochane ja miałam ostatni okres 27 Czerwca to w którym tyg. w końcu jestem ... bo tu w Anglii się niczego nie dowiem dopiero w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotna
moje cykle są 34 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zalotna gratuluję ciąże liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalotna widzę ze miałyśmy prawie w tym samym terminie ostatnią @, bo ja 28 czerwca! ja też w Irlandii niczego się nie dowiem!!jeśteś w 6 tygodniu i 3 dni w ciąży, a to oznacza 7 TYDZIEŃ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dzis w nocy akcje mialam bo gin przepisal mi dawke kwasu 5mg!nie wiem dlaczego taka konska dawka ale w nocy obudzilam sie ok 4 i mialam zawroty glowy,duszno mi bylo,niedobrze,przeczytalam ze po zazyciu wiekszej niz zalecana dawka moze tak sie dziac,zadzwonilam do gina on mowi ze to napewno nie przez kwas,hmm sama nie wiem ale dziwnie sie zbieglo kwas wzielam wczoraj rano a dzis w nocy takie przeboje mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala81
ja w Anglii l;eczylam sie na klinice niepdlodosci 3 lata i wczoraj mialam miec 1 spoytkanie na IVF, ja scan bede miec w 7 tyg i 9 tyg a potem to standard 13 i 20 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola: alvesco i singulair kiedyś zażywałam ale przed ciążą. Pozostałych nie znam. Ja mogłam zażywać pulmicort ale odstawić miałam wszystkie leki typu zyrtec. Nie pomogę ale wiem jedno nie odstawiaj na własną rękę tylko leć do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
kristi- ja własnie 23 sierpnia mam wizyte z moja lekarka wiec sie z nia dogadam, wszedzie na ulotkach było napisane zeby w ciazy nie zazywac wiec dopiero leczenie ustale. poki co daje rade jakos:) suri- ja dostałam dawke 0,4 nie wiem jak oni te dawki ustalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola: do 23 jest jeszcze sporo czasu i w każdej chwili może dojść do ataku i zaostrzenia choroby. Ja bym poszła wcześniej albo przynajmniej skonsultowała z lekarzem telefonicznie. Ja w pierwszej ciąży wiedziałam co nie zażywać bo zapytałam kiedyś zanim zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy zażywam z zeszłej ciąży ma datę do lutego 2012 w dawce 0,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę kwas foliowy narazie,dawka 0,4;w poprzedniej ciaży też go brałam przz miesiąc przed i chwilę jak byłam w ciązy,do pierwszej wizyty,pózniej dostałam witaminy;dzisiaj robiłam ostatni test,druga kreska wyrazna;jutro moze pojade do lekarza,on przymuje we wtorki i czwartki,tylko myślę czy nie za wczesnie,może poczekam do wtorku;choć po badaniu będę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa)
a ja kochane zażywam femibion i w tym mam wszystkie potrzebne witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×