Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość wiola12354
nati ile przytyłas w pierwszej ciązy?? miałas naturalny poród??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no własnie ja tez chce cc bo naturalnie to dla mnie wyzsza szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
cieszyłam sie ze rano mdłosci nie miałam a teraz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala81
zobaczę, pomyśle i chyba pojde, ale za kilka dni bo to3 tydzień 6 dzień wiec raczej nic tam jeszcze nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no ja jestem w 4 tyg i widac 2 mm dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Prawdopodobnie jestem w 6 tyg ciąży,na teście kraska widoczna,ale robiony po południu ,więc rano napewno będzie grubsza:)udało sie za pierwszym razem,jestem bardzo szczęsliwa;mam już synka z 2010 roku;do lekarza pójde albo w czwartek albo w przyszłym tyg,może bedzie już serduszko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
Marita gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
martita*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez gratuluje :) Boje sie bo dzisiaj ani razu mi sie nie zrobilo niedobrze :( to normalne ? boje sie ze z dzidzia nie jest dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Chciałabym do Was dołączyć. Zrobiłam 2 testy ciążowe i oba pozytywne :) Jestem w 6 tyg ciąży licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Z kalkulatora wychodzi mi poród w kwietniu :) Za 2 tygodnie ide na pierwsze usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
nati- wiesz raz lepiej sie bedziesz czuc raz gorzej ja np wczoraj miałam cały dzien mdłosci a dzisiaj tylko takie lekkie prawie nieodczuwalne... moze po prostu dobry dzien jest dzisiaj:) ale za to jutro zycze ci mdłosci zebys wiedziała ze wszystko ok pocahontas- od pierwszego dnia ostatniej miesiączki tez mi wychodzi 6 tydzien, a tak życia płodu to 4:) Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:) Ja w pierwszej ciąży nie wymiotowałam wogóle,mdłości też nie miałam,mam nadzieje,ze teraz też mi się "poszczęści";każdy organizm inaczej się zachowuje,to dopiero początek,wszystko przed nami:)mnie jest troszkę łatwiej,bo tomoja druga ciąża,nie tak dawno rodziłam,więc jeszcze dużo rzeczy pamiętam,ale zobaczycie,ze to wspaniały czas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
zazdroszcze wam bo dla mnie to wszystko jest nowe i mam lekkiego stresa:) i juz na poczatku zmieniam lekarza bo ta u której wczoraj byłam to nie bardzo... a nawet jeszcze karty ciazy nie mam... ale mam nadzieje ze jak zaniose zdj usg i wyniki badan to inna lekarka mi załozy:) i mnie jeszcze ze zmian oprócz dziecka czeka przeprowadzka do mojego chłopaka:) takze same zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też sie dołącze mam termin na kwiecień to dopiero początek ale mam nadzieję że tym razem się uda i ciąża sie utrzyma .po pierwszym zabiegu nie pisałam żeby nie zapeszyc i niestety nic nie wyszło ,a teraz pomyślałam że moze podzielę się z kimś tą nowiną i może rażem będzie raxniej przez to wszystko przejść pozdrawiam was bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam i ja. :) Obecnie jestem w 7tc. Jestem po pierwszej wizycie na której lekarz potwierdził ciążę. Termin mam na początek kwietnia. Fajnie, że jest nas tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulita widzę z opisu ,że dużo przeszłaś,gratulacje:-) hannelka dla ciebie również wszystkiego dobrego:-) wiola mnie też czeka remont i przeprowadzka;zaczynam od września,także zima bedzie pracowita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale tu się dzieje!!! dziewczyny ja też nie mam żadnych objawów, ale przecież nie będę się skarżyć, jak dla mnie to może tak zostać :) Sama jestem zdziwiona, zawsze taka panikara a tutaj normalnie jakoś do lekarza mi się nie spieszy! Jestem spokojna, bo skoro nic mnie nie boli i nie mam żadnych plamień to wszystko jest ok! Zresztą w ciągu jednego dnia może się wszystko zmienić, ale o tym lepiej nie myśleć! Co ma być to będzie ale POZYTYWNE MYŚLENIE jest najważniejsze. Cieszmy się tymi chwilami :) Lece do PL dopiero za 3 tygodnie i chyba wtedy pójdę dopiero na USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa)
ja mam termin mamuski na 1 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ale sie nas tu dużo zrobiło:) lulita- gratulacje;) trzymamy kciuki zeby sie udało martita- nas tez własnie czeka pracowita zima i juz mam mnóstwo pomysłów jak wszystko urządzic;) szczesliwa- gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jednak mnie mdli :D hehe przez caly dzien nic a teraz ledwo kolacje zjadlam :) ale wiecie co wole zeby mnie mdlilo bo wtedy wiem ze dzidzia sie rozwija :) po 2 poronieniach juz sie nie jest takim spokojnym niestety Gratuluje Wszystkim mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa)
Ja tez mam pracowity wrzesien bo remoncik calego domku az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja rowniez musze wyremontowac sypialnie i kupic meble do przedpokoju oraz wymienic kuchnie takze zima w pelni ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
hehe to my dziewczyny wszystkie sie na remonty szykujemy:) nati ja tez po południu dostałam mdlosci a od rana nic;) a mówiłyscie juz komus?? bo my tylko najblizszej rodzinie bo chyba poczekam do konca pierwszego trymestru z ta nowina dla pewnosci ze wszystko ok zeby reszcie mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa)
My tez tylko najbliższej rodzinie powiedzieliśmy a mdłości mnie co dziennie meczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
szczesliwa- ja tez miałam codziennie ostatnio ale dzisiaj mi sie jakos na po południe przeniosło, ale ciesze sie bo chociaz sniadanie normalnie zjałam bez meki i obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie szczypie skora (dziwne) i mi wypryski wyskakują ... czyzby dzioszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa)
dziewczyny skąd jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
nati ja zazwyczaj mam bardzo gładka skore a ostatnio wychodza mi jakies małe wypryski, dobrze ze mało:) szczesliwa- ja jestem z kłodzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Można się do was dołączyć? Ja na miesiączkę jeszcze czekam, powinna się pojawić 15 sierpnia. Jednak nie wytrzymałam i zrobiłam test, który pokazał mi dwie ładne kreseczki, co oznacza, że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×