Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość taka lala81
cześć dziewczynki ponownie, kurcze nie wiem jak policzyć wiek mojej ciąży bo miałam bardzo długi cykl. Ostani okres był 30,07. A owulacje miałam 27 lipca czyli po miesiącu !!! DZiś jest dokładnie 14 dni po owulacji. Bo jak zaczne liczyc od ostatniej misiaczki to wyjdzie mi kosmos bo owulke miałam baaardzzooo pozno... Kurcze sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala81
wszytskie kalkulatory sa standardowe na 28 dni cyklu ale ja mam 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo podwójna mama
A ja jednak do Was nie dołącze... Miałam robic test, ale okres przyszedł o 5 rano :) Zycze wspanialych 9 miesiecy i szczesliwego rozwiazania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala81
następnym razem kochana dołączysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ahh ten okres mogł nieprzychodzic do ciebie;) szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala81
dzięki bardzo, czyli dokładnie 4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
mi wyszło ze urodze 31 marca wg kalkutatora... a juz myślałam ze w kwietniu, taka lala- tez jestem w 4 tygodniu:) wczoraj u lekarza byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki wiola mialas robione usg ? Ja jutro ide na USG boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym poszła już na usg. Co zrobić lekarz dopiero wraca z urlopu po 20:( Piszcie jak było po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krissi to idz do innego lekarza na usg , pozniej jak twoj lekarz wroci z urlopu to bedziesz chodzic do niego jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC ten pregnancy calculator jest chyba bardziej wiarygodny ja wczoraj bylam u gina i tak jak wg tego kalkulatora powiedzial ze wyglada na 3 tydz po zaplodnieniu a od ostatniej @ to 5 tydz tyle ze jeszcze troche malo bylo widac,pecherzyk z taka mala kropka,gin mowil ze to warstwy komorek ktore dopiero tworza zarodek,mam przyjsc za 2-3 tyg to bedzie wiecej widac,ale przynajmniej sie uspokoilam ze to nie jakas pozamaciczna ciaza i dal mi kwasu foliowego 0,5 dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
nati byłam na usg wczoraj:) moje malenstwo ma 2 mm czyli ziarenkiem jest jeszcze ale wszystko jest ok :) nie ma co sie bac:) tylko karty ciązy nie mam załozonej bo nie wiedziałam jaka mam grupe krwi itp na nastepnej wizycie mi załozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
suri ja kwasu foliowego dostałam dawke 0,4 ciekawe od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola a jakie masz objawy ? na kiedy masz termin ? Jeju mi sie nic nie chce , jestem zmeczona i senna ... brzuch mnie troche ;pobolewa albo kluje ... ale mdlosci az takich nie mam prawie wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ja poki co własnie nie mam terminu wyznaczonego przez lekarza, wg kalkutalora mam 31 marca. co do objawów to mam mdłosci ale bez wymiotów, troche mi sie biust powiekszył ale to tak minimalnie i mnie boli, brzuch tez mnie bolal ale juz mi przeszło, i mam tak ze jak sie do 23 nie połoze spac to pozniej spac nie moge ale mysle ze to raczej z emocji, i tez mam czasem dzien ze mi sie nic nie chce ale dzisiaj akurat jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ale w sumie o termianie dowiem sie dopiero od mojej lekarki wiec dowiem sie wtedy:) ja jakos byłam pewna ze bede miec termian na kwiecien:) no ale zobaczymy poki co kwietniowego forum nie opuszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
zostane wkoncu nawet 31 to przeciez juz prawie kwiecien:) nati a ty planowałas ciąze czy wpadka jak u mnie?? ale najlepsze jest to ze ja jestem pewna co do dnia kiedy to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadka :) to bedzie moje drugie dziecko ... 2 razy juz poronilam pozniej urodzilam filipka a teraz znowu jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
u mnie tez wpadka i jestem jednosciesnie przerazona i ciesze sie:) to moje pierwsze to pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ja np miałam przez jakies 3 dni straszne mdłosci ze prawie nie jadłam, a dzisiaj poki co nie mam, zjadłam normalnie sniadanie i obiad:) dziwnie tak jakos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
nati ty masz 24 lata??? moze bedziesz szczesciara bez mdłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala81
dziewczyny, ja w pierwszej ciąży ktora obumarła miałam bóle piersi i mdłości, a teraz nic a nic denerwuje sie, ze to może ciąża pozamaciczna albo już może obumarła. Nie mam żadnych objawów oprócz testu. Moja lekarka będzie dopiero 30 sierpnia, ja nie idę do innego bo mam zle doświadczenia z usg, poczekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
nati ja mam 23:) taka lala- moze masz po prostu takie objawy przeciez wiesz ze kazdy ciaze przechodzi inaczej i kazda ciaza jest inna;) ale n twoim miejscu poszłabym do innego lekarza nawet moze w innej miejscowosci, zobacz na necie jaki lekarz ma dobre opinie i idz bo do 30 to sie sama zamartwisz wiec dla swojego spokoju idz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×