Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaa
byla taka lista zakupow ale nie wiem gdzie, nie moge znalezc.... choc narazie nie kupuje warta ja miec w zanadrzu jak sie cos trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dziewczyny z warszawy i okolic w jakim szpitalu zamierzacie rodzic???? ja w Sw Zofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania wózek Mutsy Transporter 2011 rok, gondola i spacerówka , kolor Sand, wózek w idealnym stanie, używany jak wiecie od sierpnia, dokładnie od 20. Spacerówka używana od kilku dni. Posiadam w zestawie, 2x folia przeciwdeszczowa, torba, ciepły śpiworek w kolorze wózka, poszewkę do wózka na kołderkę i poduszkę , adaptery na stelaż (na fotelik maxi cosi), gwarancja na 24miesiące od daty 7.07.2011 roku. Cena nowego to 1713zł, ale bez dodatków, z dodatkami ponad 2000zł. Sprzedam za 1200zł + pieluchy Pampers New Baby 2 94 sztuki gratis Wózek jest leciutki, szybko i łatwo się go składa, jestem zadowolona, ale....już mi się znudził :oops: , mąż trochę wkurzony, ale ja mam tak ze wszystkim, nie ma w nim nic do czego można by się przyczepić. Jedyny minus to leciutko przetarta rączka, jak wynosiłam wózek po schodach :roll: i folia przeciwdeszczowa na spacerówka rozerwała się lekko, ale właśnie mama ją naprawia Jeśli ktoś jest zainteresowany , piszcie na maila allegro12312@wp.pl Prześlę zdjęcia i więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia_mala ja też mieszkam na 1 piętrze i własnie szukam jakiegoś lekkiego wózka, ale ciągle nie mam nic na oku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolinaaaa ja jestem z warszawy i zastanawialam sie rowniez nad szpitalem sw Zofii,ale jeszcze nie zdecydowalam mozesz cos o nim powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaaa- ja rodziłam przez cc. Strasznie się tego bałam ale teraz wiem ze nie ma czego. Bałam sie tego że pomimo narkozy będę wszystko czuła i będzie bolało. To jest tak jak cię ktoś ściska za rękę-czujesz a nie boli. Ja była przytomna ale tak jakby pół obecna. No najgorsze było po operacji - po jakis kilku godzinach zaczęła mi odchodzić narkoza i zaczęłam czuć ale od razu dali mi znieczulenie. Wieczorem jak kazali wstać do ubikacji to już było ciężko :) i wstawałam chyba z 10 minut. a później było już z górki . Wyszłam do domu na 5 dzień i już w domu mi nic nie bolało, tylko ciągnęły trochę szwy . A po 2 tyg mogłam pielić ogródek :):) Także przy porodzie nat. czuje się od razu a po cc później się trochę pomęczy. Ale ja nie miałam takiego czegoś jak pisały gdzieś dziewczyny że przez tydzień jedziesz na prochach. I powiem ci tez że moje znajome jak rodziły przez cc też szybko do siebie dochodziły. Ja miałam cc bo przy końcu ciąży miałam zatrucie ciążowe i już miałam mroczki przed oczami i omdlenia. a w drugiej tez ponoć będę miała cc- tak powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Wawy i raczej nie zamierzam rodzic u sw. Zofii , to szpital prawie prywatny za wszystko kaza sobie płacic , jak macie pieniazki to mozecie tam rodzic, ale tak dla zwyklej kobiety z ulicy nie ma tam miejsca, mysle że jest przereklamowany , poczytajcie sobie fora to zobaczycie, moja kolezanka rodzila tam 2 dzieci ale 10 lta temu i wtedy bylo super a teraz liczy sie tylko kasa tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banda konowałów!!!!!!!! Ten szpital to RZEŹNIA! Przez niekompetencję i zaniedbanie lekarzy straciłam tam ciążę. Mam nadzieję, że los odpłaci tym patałochom, którzy nazywają się 'lekarzami"! Jeżeli nie umieją poradzić sobie z zapaleniem pęcherza moczowego, to z trudniejszymi przypadkami strach tam jechać. Omijam ten szpital szerokim łukiem...DRAMAT! odpowiedz zamknij Zgłoś do moderacji |0 Nie zgadzam się z opinią Zgadzam się z opiniąbosa [2010-05-01 20:09] Ten ,, wspaniały szpital św. Zofii'' tym szpitalem powinien w końcu zając sie prokurator. To jest manufaktura od wyciągania pieniędzy. Nie dosyć, że płacisz przez cały okres ciąży lekarzowi, podpisujesz umowę z położną, masz skierowanie wystawione przez ich lekarza. To, gdy poród się zaczyna i jedziesz do nich, to cie odprawiają do domu ( 40 km), bo uważają, że urodzisz za 7 dni. A gdy wracasz do domu to natychmiast wzywasz pogotowie i rodzisz w szpitalu poza Warszawą. W trakcie porodu okazuje się, że po wielu badanich u św. Zofii, nie zauważono drobiazgu a mianowicie tego, że masz wadę anatomiczną miednicy. Ci wspaniali prowncjonalni lekarze ratują ciebie i twoje dziecko. I chcę powiedzieć dwie rzeczy; 1. Chroń was Boże przed szpitalem św. Zofii 2. Prowincjonalne szpitale posiadają wspaniała kadrę i robią wszystko aby poród odbywał się zgodnie ze sztuką medyczną najwyższej jakości. I w tym miejscu chcę bardzo podziękować szpitalowi w Sochaczewie za wspaniała opieke i za to, że moje dziecko urodziło sie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) dawno mnie nie było i ciężko nadrobić wpisy :) ja w 25 tygodniu i coraz gorzej się czuję, ale pocieszam się ze już nie długo ;) w przyszłym tygodniu idę na glukozę ale mogę zabrać cytrynę więc myślę że dam radę co do kółek w wózku moim zdaniem najlepsze obrotowe, tak jak dziewczyny pisały jedną ręką można prowadzić a to ważne, np jedną otwierasz drzwi ze sklepu a drugą wprowadzasz wóżek, a i oczywiście piankowe (u mnie jest winda więc ciężar nie gra roli) ja sypiam jak niemowlak, pewnie dlatego że córka daje w kość i jak ją kładę spać koło 20 to też juz padam i śpie do rana, no chyba że ona nie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do opinii szpitali myślę że trzeba trochę przymknąć oko. ta która nie miała problemów będzie chwaliła swój szpital, tam gdzie coś poszło nie tak będzie krytykować. wszędzie są ludzie i ludziska, lepsze i gorsze pogody. ja przy pierwszym może nie miałam super opieki ale o dzieci dbali idealnie wszystkie badania robili i każdą wątpliwość wyjaśniali, to chyba najważniejsze, aby dzieci traktowali dobrze, my jakoś damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
magdalenka ja nic nie wiem o tym szpitalu ale lekarz do ktorego chodze na wizyty wlasnie tam pracuje, kolezanka nam go polecila i jakos tak wyszlo ale nie zaluje bo jest wspanialy. A ja jak mialam do wybory rodzic w sw zofii a w tym gdzie pracuje moja gin z przychodni to wole kazdy inny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dziewczyny a jak tam wasza waga? duzo przybyło??! mam pomysl zebyscie (jesli ktoras chce dopisaly sie do listy? karolina 25tc......waga wyjsciowa 51-52 kg ..... teraz- niecale 57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje, ze trzeba wybrac szpital w ktorym dobrze sie czlowiek czuje. Same dokonujemy wyboru, wiec mozna poszperac jeszcze i wybrac taki szpital co bedzie odpowiadac nam pod kazdym wzgledem. Moim zdaniem kompromis tutaj nie wchodzi w gre, bo to tez chodzi o nasze zycie. pamietajmy tylko, ze zle wypadki i bledy poszczegolnych lekarzy moga zdarzyc sie wszedzie, ale komus musimy zaufac i gdzies sie zglosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
martusiu jaka chudzinka z Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
martusia-mala jestesmy w tym samym okresie ciazy teraz bo mi w ostatnim badaniu tp tez wyszedl na 1.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wyszło na usg ze 1.05 ale wg ost miesiączki, teraz we wtorek lekarz powiedział, ze czuć macice na 26 tyg chodzi mi o wys i tez dzidzia tyle ma, wiec nie wiem czy nie bedzie to termin ok 22 kwiecien . sama juz nie kumam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja mierze 167, zastanawia mnie to ile jeszcze kg mi przybedzie bo jak narazie oprocz brzuszka i wiekszych piersi wszystko w swoim rozmiarze pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina 25tc......waga wyjsciowa 51-52 kg ..... teraz- niecale 57 martusia_mala....waga wyjsciowa 43kg.....teraz 50 Iwonaa19..........waga wyjściowa 63-64 kg......teraz 71 W porównaniu do mnie to kruszynki z Was..ja mierzę 172 cm i od jutra zaczyna mi się 7 miesiąc ciąży. Jak narazie przytyłam jakieś 7 kg i mam nadzieję, że jeszcze z 5 i wystarczy ;). No takie małe szaleństwo zakupów..chociaż jeszcze wiele mi brakuje. Zakup wózka planuję na połowę lutego. Miałam trochę kłopotu z materacem ale w końcu zdecydowałam się na gryka-pianka-kokos. Myślicie, że będzie dobry? Kupowała któraś z Was taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że jedna z nas ma fiksacje na punkcie wagi. Najpierw zwyzywała nas od grubasów a teraz wypytuje ile przytyłyśmy. Jakie to ma znaczenie czy ważę 6 - 7 kg więcej. Ważne jest jak się czujemy i jak rozwijają się nasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego to nie wiedziałam.. No cóż myślę, że nie ma się czego wstydzić..po ciąży i tak trzeba wziąźć się za poprawę wygladu ;). A co do samopoczucia to coraz bardziej odczuwam zmęczenie..szybko łapię zadyszkę i oczywiście nie mogę spać..już nie wiem co robić..przez to, że ja nie śpię źle wysypia się mój mąż, aż dziwne, że jeszcze nie narzeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli rozglądam się za wózeczkiem , najważniejsze żeby był lekki i wygodny dla dziecka. Planuje kupić z dmuchanymi kołami, obracanymi przednimi. Niestety też nie będę mogła trzymać wózka na klatce bo sąsiedzi palą na niej fajki- a nie chce mi się z nimi walczyć. Łóżeczko już mamy kupiłam do niego materacyk z gryką i kokosem ale mam bardzo wyczulony węch i jego zapach mi przeszkadza. Więc planuje zmienić tylko jeszcze nie wiem na jaki. Od kilku dni czuje sie koszmarnie nie spałam juz od 4 nocy tylko w ciągu dnia po parę godzin. Odbija sie to na moim nastroju samopoczuciu i nerwach. Za chwile kolejna noc, aż strach mnie ogarnia jak o tym myślę. Pozdrawiam was przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..nie wyczułam zapachu materacu..może mnie już nie drażnią tak?? Właśnie za chwilę kolejna noc i .. i nic. Będę siedzieć, oglądać telewizję,, potem czytać, wiercić sie by w końcu koło północy zasnąć..eh..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chociaż popatrzę jak mała baraszkuje w brzuszku, który "faluje" :) To uczucie jest akurat nieocenione ;). Jak dobrze pójdzie za 3 miesiące będzie już na moim brzuszku a nie w nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
hehehe nie ma fiksacji tylko tak poprostu pytam ile kto przytyl bo jestem ciekawa, a jesli chodzi o wyzwiska to pamnietaM DOKLADNIE JAK KOLEZANKA PISALA ZE DO 17 TYG PRZYTYLA JUZ 7KG I TWIERDZULA ZE TO NORMALKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja tez mam problem ze snam dzisiaj w nocy mialm przerwe ok 2h od 4 do 6 przewracalam sie z boku na bok... ale nie wiem czy teraz nie jest pelnia, bo ja zawsze wtedy mam problemy ze snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje skonczzyc temat nadwagi jeszcze zanim sie zacznie :):) moj Piotruś przez ostatnie 2 dni sie wyjatkowo malo ruszal wiec zaczynalam sie martwic ale dzis nadrobil :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×