Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Blanka- to masz fajne zajęcie - polowanie na kota :):):) A ja zaraz idę w kimo z Hanią-tak źle się czuję i mała też już chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja:) Oscenisept:) Beatko będziesz miała dwa w jednym i dla siebie, i dla Maluszka:) Ale jeśli pępuszek się nie chce mimo wszystko goić to spirytus jak nic trzeba użyć :) Oscenisept jest o tyle wygodny, że nie trzeba go rozrabiać i jest w sprayu :) Więc nie trzeba gazików i innych pierdułek:) Ja już po zakupach, teraz muszę ogarnąć mieszkanko i za prasowanie:) Do szpitala mam tak wielką torbę, że stwierdziłam, iż zabiorę tylko rzeczy do porodu i ze 3 pieluszki w torbie podręcznej a resztę dowiezie mój R lub mama w drugiej torbie:) Bo po co mam brać od razu taką wielką torbę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Noc taka sobie, nie spałam od 6 tylko leżałam w łóżku. Śniło mi się,że przewijam naszą córcię na pralce, która pierze i ona zaciskała tak mocno nóżki że nie dało zmienić jej pieluchy;) U mnie cały czas wieje, więc to też przeszkadza w spokojnym śnie. Brzuch odpukać nie boli, chociaż wczoraj wieczorem mi twardniał, ale nospa pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale senny dzień dzisiaj :( Niby słonko nie świeci ale jest dosyć ciepło. Muszę się wziąć za prasowanie ale mam strasznego lenia, nawet jeszcze nie byłam się umyć i przebrać po nocy :P Właśnie siedzę przed telewizorem i pałaszuje szarlotkę, którą w końcu wczoraj zrobiłam, pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy obudził mnie potworny ból brzucha jak na okres nospa niestety niepomaga czy moze to oznaczac zblizajacy sie porod dodam ze jestem w 35 tyg i mam skrocona szyjke maly jest juz bardzo niskoi lekarz i wczoraj powiedział ze jak by cos sie zaczeło dziac to niebeda powstrzymywac akcji tylko odbierac porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ! Ja od przedwczoraj mam te cholerne skurcze przepowiadające. Wczoraj raz, dzisiaj, jakoś 20 min temu znowu.. coś macica trenuje. Poza tym od dwóch dni nawet jak biore nospe to mi brzuch sie stawia, twardnieje. Coś czuję, że to już niedługo. Dzisiaj wstałam o 3:30. Nie mogłam zasnąć, szkoda gadać.Teraz także nie chce mi się spać, chyba pójdę pod prysznic żeby się zrelaksować. Ja też właśnie ostatnią rzecz jaką musze kupić to octenisept, ale jeszcze dla siebie klapki pod prysznic ;P Jestem już tak wypluta, że nie ogarnia.Mierzyłam swój brzuszek wczoraj to mam tylko 99cm. Bardzo mało.. Wpada dzisiaj kuzynka ze swoją półroczną córcią, mała taka agentka, już jej wyszly dwa zęby na dole !! Bardzo szybko. Ma mi dać to takie nosidło, z jakimiś wibracjami , wiecie o co mi chodzi ;P po co mam kupować , skoro moge dostać od niej :) Mam ochote już się rozpakować, masakra, dawno,ale to dawno nie czułam się takim flakiem. Co do tych skurczów to są tak silne, że jak przejdą to automatycznie strasznie spać mi się chce, tak wykańczają. Miłego dnia żabcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia 123 - szczerze mówiąc przy pierwszej ciąży jak się rano obudziłam i poczułam skurcze dokładnie takie same jak w czasie okresu to były to już skurcze porodowe bo od razu były co 5-7 min. Jak masz skróconą szyjkę i cały czas masz te skurcze to proponuję ci zabrać torbę i jechać do szpitala, podłączą cię do KTG i będziesz wiedziała czy już się zaczęła akcja porodowa czy po prostu masz tak mocne skurcze przepowiadające, ale zawsze będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. ;) Ja już jestem wykonczona tym bólem podbrzusza i krocza.. ;( nie mogę ani siedziec ani chodzić pozostało tylko leżenie.. aż już kości mnie bolą od tego leżenia.. spać w nocy nie mogę no koszmar jakiś totalny .. wiedziałam że pod koniec ciazy jest ciezko ale że aż tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zla poszlam z sasiadka do rosmanna bo mi sie kostki do zmywarki skonczyly i tak stoje w potwornej kolejce bo tylko jedna kasa otwarta brzuch do przodu bo bylam w wiosennej kurteczce co sie nie dopinam :D cora zaczela mi z wozka wylazic i sie drzec na polowe sklepu ze cos tam chce nie umialam jej utrzymac a stalam akurat kolo zamknietej kasy i przyszla kasjerka widzac co sie dzieje zeby mnie skasowac i nawet nie zdazylam jej podac rzeczy bo wpierniczyla sie kobieta stojaca za mna cisnac sie i mnie popychajac wszyscy w szoku a ta zadowolona i to babeczka ok 40 normalnie nic tylko takim bezczelnym ludzia po ryju szczelac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja się nawet wyspałam tylko dwa razy w nocy wstałam trochę mnie brzuch pobolewa ale ogólnie dobrze się czuje Blanka6 a to masz gorzej z tą tarczycą, bo ja miałam tylko za wysokie TSH i musiałam je uregulować. Też z rana jestem bardzo głodna i denerwuje mnie to , że jak wezmę tabletkę to muszę odczekać, czasami zdarza mi się, że od razu zjem :O a tak to czekam tylko 15 min. Z kotkiem też mam problem, tzn moja mama bo mi go nie chciała oddać jak sie wyprowadzałam z domu. Tydzień temu był kastrowany bo znaczył teren i nadal sika po kątach :O. Może za stary był na kastracje on 1 kwietnia skończy 2 lata :) śmiesznie by było jakby moja Oliwka też urodziła się w ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to się chce śmiać jak wchodzę do autobusu to te starsze kobiety rozpychają się i biegną do wolnego miejsca siedzącego, a niby takie zmęczone są,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja nie wymagam uprzejmosci i przywilejow ale troche wychowania bo w tak bezczelnym kraju to niedlugo nie da sie zyc wiecie mieszkajac w UK bardzo bylam zaskoczona uprzejmoscia ludzi i to mi sie strasznie podobalo a u nas co ?? masakra i Polacy sami sobie wyrobili opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są w większości zapatrzeni w koniec swojego nochala...tak, najlepsze są starsze panie, które po prostu udają że nie widzą kobiety w ciąży. Mi tylko raz młoda dziewczyna przepuściła w kolejce do laboratorium a w autobusach niestety zazwyczaj stoję. Trzeba to olać. I to prawda, w innych krajach jakoś ludzie są bardziej uprzejmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam Was w mój urodzinowy dzien. od 7 jestem na nogach, robie ciasto sałatke i galaretki. Co prawda nie szykuje zadnej wiekszej gościny, bo nie mam na to siły i nawet nikogo nie zapraszałam, ale mam 3 takie koleżanki od serca, które na pewno wpadną "tylko na herbatkę" :P Więc i tak musze byc przygotowana, bo przeciez sama herbata ich nie ugoszczę ;/ i juz mi kręgosłup wysiada. Co do tych starszych kobiet, to tez mam to na porzadku dziennym. Mlode czasem przepuszczą, starszy pan przepusci, a starsze panie jeszcze by łokciem popchnęły żebysmy tylko im siedzącego miejsca gdzies nie zajęły. a narzekają na młodzież..ohi, smiać sie chce... dziewczyny odpowiedzcie mi na głupie może pytanie. Bo ja nie mam tyc hboli brzucha, skurczy itp czasem tylko brzuch twardnieje, ale nie boli. malutka tu pisala o wielkich bolesciach i skurczach i skad malutka wiedziałaś, ze to nie już i ze nie trzeba jechac do szpitala? Musimy patrzec na zegarek czyte skurcze sa regularne, tak? Jesli boli teraz, pozniej za pol godziny a pozniejza 2, to jeszcze nie porod. A jesli boli regularnie co15 minut np to znaczy ze to juz sie zaczelo? czy musi byc czesciej, np co 5 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to nie byla starsza pani bo miala moze ze 40 lat tylko czego oczekiwac od mlodych jak rodzice ich tak wychowuja bo kulture wynosi sie z domu !!!! co doskurczy tego raczej nie da sie przeoczyc :P ale bylo i tak ze dziecko sie rodzilo a mama nic nie wiedziala bo nie bolalo mnie boli krocze i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaOliwka---> brak tarczycy ma też swoje plusy. Nic nie zakłóca leków więc łatwiej ustalić odpowiednią dawkę bo hormony pochodzą tylko z tabletki. Przed operacją nie brałam żadnych leków teraz to całą masę. No ale trzeba było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexiasz STO LAT!!! :D i spełnienia marzeń;) Tak jak piszesz, te skurcze poprawne są regularne np. co 5, 10, 15, 12, 7 minut (różnie z tą różnicą, ale regularnie) :) Wtedy poznasz, że to już to:) Mi brzuch też twardnieje, ale ostatnimi czasy nie mam dolegliwości z tym związanych. Nie boli mnie w kroczu, nie boli w dole brzucha..nic.. A wcześniej bolało... Może to cisza przed burzą;) W końcu jeszcze 12 dni do terminu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz - twardnienie brzucha to są właśnie skurcze :) dziewczyny dzisiaj przyszły mi ubranka zamówione na All.. w rozmiarze 62 tylko że one są większe niż pozostałe jakie mam w tym rozmiarze :( powiedzcie mi czy kupujecie ubranka w rozmiarze 56? bo ja w tym rozmiarze mam tylko 2xśpiochy i 2xbody i 4xkoszulki resztę w rozmiarze 62.. czyli 3xspiochy 3xbody i teraz dokupiłam w "dużym roz 62" 3xśpioszki 4xbody i 1x pajacyk... Czy tyle ubranek straczy? Pomóżcie proszę bo już głupieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do poloznej narazie kazala obserwowac skurcze sa co 20 min a jak pojde do szpitala to odrazu na oddział mnie wezma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że lepiej mieć za duże niż za małe. Ubierzesz w to później dziecko i tyle. Nie ma co szaleć z ilością ubranek, większość znajomych/rodziny i tak przyniesie coś dla dziecka. Ja się spodziewam małego dziecka więc mam sporo ubranek na 56 a właściwie NB=50 (choć sama kupiłam tylko 3 pajace i 7-pak body). Na 0-3msc też kupiłam 3 body i 3 pajace. Niestety rozmiarówki są straszne, pajacyk NB jest większy niż pajacyk 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) alexiasz sto lat i spełnienia marzeń:) U mnie jakiś taki ponury dzień,senna jestem. Wczoraj się z mężem pokłóciłam :( on mnie kiedyś wykończy... Załatwiłam dziś kolejne wyniki badań z ciąży m.in. spirometria (lekarz mi wczesniej nie chciał ich dać, teraz poprosiłam o ksero) i pozostaje dalsze czekanie. Co do chamstwa też się z tym spotykam w swojej "wiosce", tu strasznie specyficzni ludzie mieszkają a najgorsze są starsze panie... Ostatnio jak na badaniu krwi byłam jedna taka kobiecina mało mnie laska nie pobiła bo ona przyszła i czekać w kolejce nie będzie(ja czekałam i była moja kolej),także szkoda słów na takich ludzi miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia123 - jak masz skurcze co 20 min to pewnie dzisiaj jeszcze pojedziesz na porodówkę. Trzymam kciuki żeby wszystko przebiegło sprawnie i szybko. alexiasz - wszystkiego najlepszego :) A co do skurczy to tak jak napisałaś jeśli są w regularnych odstępach to znaczy, że się zaczyna :) Nastusia - szczerze mówiąc ja bym nie wytrzymała w tym sklepie i na pewno skomentowała zachowanie tej baby i to w taki sposób żeby jej w pięty poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . właśnie jestem po drzemce :) spałam 3 godziny a Hania nadal duje :) Alexiasz sto latek :) U nas pogoda tylko do spania :) A co do uprzejmości innych w stosunku do kobiet w ciąży - stoję sobie w kolejce w Aucham w sobotę a przede mną chce sie kobiecina wcisnąć bo on sie spieszy ,i że ma jedną tylko rzecz i ze na nia dziecko pod blokiem czeka i czy mogę przepuścić i już sie przede mną wciska a ja jej mówię że nie ,że jest kolejka a po drugie nie będę jej przepuszczać ( ona postawiła oczy i zdziwiona na mnie patrzy) bo jestem w 9 mieś ciąży i dla mnie jest ciężko, No wiecie co tak się wkurzyłam ze byłam juz tak niemiła , Ja nie wymagam żeby mnie przepuszczać ale jeszcze ja mam kogoś przepuszczać - kto raptem jest starszy odemnie o 5 lat ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - to się chyba wyspałaś :) A ja zamiast odpoczywać i nic nie robić to czyściłam podłogę i dolne szafki w kuchni :) Ale przynajmniej teraz miło mi się patrzy na wykonaną pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexiasz->najlepszego w ten urodzinkowy dzień:)Co do skurczy to chyba nie ja pisałam;P tylko Monia..mi odpukać jak na razie nic nie dolega tylko czasami bezsenność. A ja zajadam się prażynkami;)miałam na nie dzisiaj straszną ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ja bym sie odezwala ale nie wiedzialam w co rece wlozyc mala mi wylazila z wozka darla sie wywalala zakupy ludzie zaczeli zbierac jakas mila pani zaczela mi ja zabawiac nawet nie zdazylam podziekowac masakra ja sprzatam i efektow nie ma wczoraj na blysk kuchnia a dzis wyglada jak po wojnie bo moj rano to robi ramagedon codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pije kawkę z mleczkiem , budzę się do końca i zarz idę coś do jedzenia zrobić i dom trochę ogarnąć z tego co Hania na rozwalała . Sylvia- wyspana ale jeszcze nie obudzona do końca :) Hania od urodzenia do teraz(tydzień temu) spała mi do 7,30-8,00 rano i ja się wysypiałam :) a od tygodnia jej się coś poprzestawiało i wstaje przed 6 a śpi w dzień 2-3 godzinki i ja też z nią, a że jestem trochę przeziębiona i osłabiona to muszę z nią sie przespać bo potem ledwo funkcjonuję. a że nie mam dużo obowiązków to mogę sobie pozwolić na drzemkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×