Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ja przytyłam 7kg. ale wy dziewczyny z tego co widziałam ze zdjęć nie macie problemów z nadwaga więc te 11 czy nawet 15 kg wam nie zaszkodzi, bo po porodzie na pewno od razu zrzucicie. Iwona-->to normalne że chcesz być atrakcyjna po porodzie, chyba każda z nas chce;) Nie wiem jak ja to zrobię ale do naszego ślubu muszę się wylaszczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam 4 kg, wiec tez sie nie martwie tym,ze nie wroce do swojej wagi sprzed ciazy. Zreszta dziewczyny wygladacie rewelacyjnie! zadna z was nie musi sie martwic ,ze nie schudnie bo drobniutkie jestescie i tylko piłeczki z przodu macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka- ty pierwsze dziecko rodzisz w wieku 19 lat a ja w wieku 32 lat , i na różne rzeczy patrzymy inaczej :) Kiedyś dla mnie rozstępy to był koszmar - bo ja trochę mam ale są prawie niewidoczne , bardzo jasne, a teraz patrzę że prawie każde kobieta w pewnym wieku a tym bardziej po porodzie je ma i dla mnie to nic strasznego, Ty masz inne młode ciało- młode a ja już inne :) no między nami jest 13 lat różnicy :) Dla mnie będąc w ciąży najważniejsze było aby ciąża przebiegała prawidłowo i było moje zdrowie, o rozstępy i o wagę się za bardzo nie martwiłam. Co prawda po 1 ciąży ani jednego rozstępu nie dostałam ale kg zostało mi 6 :) To że będziesz miała rozstępy i np, 5 kg więcej ( mówię tylko o 5 jako przykładzie ) nie oznacz ze przestaniesz być atrakcyjną kobietą, Na atrakcyjność składa się wiele innych czynników- zadbanie o siebie, podkreślenie swoich atutów a ukrycie swoich wad, super fryz pasujący do urody i dodający uroku. Kobieta może ważyć odpowiednio i nie mieć rozstępów a może nie być atrakcyjna. A kobieta może mieć 5 kg więcej i swoją urodę podkreślić tak ze każdy facet za nią się obejrzy, A ty jesteś młoda i patrząc na Ciebie ciąża urody i atrakcyjności nie zabierze :) A o ciało zawsze możesz zadbać po porodzie , A ze będziesz miała kilka rozstępów nic się nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka- a znam wiele kobiet co lepiej wyglądają po ciąży jak przed, Wystarczy dbać o siebie cały czas :) A ty te kg stracisz przy maluszku- spacerki zrobią swoje :) Ale jeśli kobieta po ślubie i ciąży myśli że już nie musi o siebie dbać bo już ma męża i dziecko to po co o siebie dbać - to niestety jest wtedy nieatrakcyjna i aż żal na nią patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja teraz czuje sie malo atrakcyjna bo ciaagle w dresie nie pomalowana i jakas taka bez zycia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - dużo sexu i szybkom schudniesz :):):) a jak mąż nie da rady to musisz mieć ze 2 kochanków i do wesela będziesz laseczka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już sobie postanowiłam, że po porodzie jak już dojdę do siebie to pojde sobie do fryzjera kosmetyczki itp itd zrobie cos dla siebie żeby się lepiej poczuć ;) no i schudnąć mam zamiar jak najszybciej bo i tak przed ciażą miałam nadwagę a nie moge pozwolić żeby teraz to się pogorszyło.. miesiąc ,dwa ii bede laska jak sie patrzy ;) grunt to pozytywne nastawienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA to już dla lepszego samopoczucia i wyglądu zaliczyłam fryzjera :), Smaruje się co jakiś czas samoopalaczem na twarz i jak patrzę na siebie w lusterku to mi się podobam, A o kg to będę myślała po porodzie bo jest ich trochę za dużo - było przed,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita-->myślę że to wdrożę Twoją radę po porodzie;) A ja bym się napiła zimnego piwka nad jakąś wodą..poczułam dzisiaj wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest może któraś z okolic Tarnowskich Gór? planuje rodzic w szpitalu im.Hagera,może ktoś coś na temat tego szpitala napisać :) w necie jakoś dziwnie mało informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na plusie 9,5 kg i kilka rozstępów na piersiach- mam nadzieje że stracą kolor bo teraz są duże i czerwono fioletowe. Pojawiły się w ciągu kilku dni :/ Tak was czytam i zazdroszczę, że niektóre sa już tak blisko terminu, u mnie termin przesuną się na ostatni dzień kwietnia, jeszcze się okaże że urodzę w maju i już nie będę kwietniówką :( Ciekawe jak tam Asia Oliwka i Lola_lu czy już są na porodówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1990,.:)
Dziewczyny też jestem kwietniówką ;) czy Wy macie taki ucisk na pęcherz? Mnie dzidzia tak uciska, ze nie moge chodzic ;( Prosze o odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra- ja też ciagle czuje taki ucisk,szczególnie jak siedzę no i częste wizyty w kibelku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1990,.:)
malutka28--- ale ja normalnie chodzić nie moge..:( aż mnie tyłek boli, taki mam ucisk.. coś mi się wydaje, ze urodze wcesniej, poza tym mam rozwarcie na 2 cm . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad zrobiłam, mojego W odprawiłam do pracy, nic mu nie mówiłam żeby się nie martwił i dobrze zrobiłam. W szpitalu położna powiedziała mi, że nic nie szkodzi jak odejdzie czop, nie zagraża to dziecku. Mam się zgłosić dopiero jak odejdą mi wody, albo jak będę miała regularne skurcze co 5 minut, wtedy dostanę antybiotyk na tego paciorkowca. Jak dziecko jest w worku owodniowym to nic mu nie zagraża. od 22 sierpnia odkąd dowiedziałam się o ciąży to żyje w stresie jestem już wykończona:O Ja przytyłam już 22 kg i się tym nie przejmuje, bo mam tendencje do tycia i zawsze szybko zrzucałam kilogramy. No i zatrzymuje mi się woda w organizmie:O rozstępów nie mam na brzuchu co mnie bardzo zaskoczyło, bo brzucha tez nie smarowałam jedynie od czasu do czasu oliwką po kąpieli. Za to mam rozstępy na tyłku ale to są stare rozstępy po odchudzaniu :O zobaczę jak będę wyglądać po porodzie, bo teraz wyglądam tragicznie jestem spuchnięta, zmęczona, pryszcze mi wyskakują i włosy to koszmar muszę je myc codziennie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, ze od momentu kiedy czop odpadnie może minąc nawet dwa tyg. do porodu, ale też myślałam, ze trzeba być pod kontrolą własnie ze względu na infekcje, ale jak jest ok to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie zabralam sie za mycie naczyn i umylam dosłownie 6 talerzy i tak mi brzuch sie zaczal napinac i krzyz bolec ze nie do wytrzymania ... czy te napinanie sie brzucha to sa te skurcze? no nic nie moge zrobić .. ani posprzatac ani nic.. bo po 5 minutach mi zaczyna sie ten brzuch napinać strasznie.. mam to juz pare ladnych dni.. czy ktoras z was tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki;) Ja mam maly przestoj ale cza bylo zakupy zrobic a jak tylko jestem w domu to piore prasuje sprzatam caly czas jest cos do roboty w sobote odprawiamy urodziny malego zrobie kilka salatek korytko miesne zamowione i tort tez wiec dokoncze karpatke i z glowy. Okna na swieta pomyte firany i zaslony poprane zostalo wyprasowac i powiesic ale to jutro wykorzystam ukochanego:D Tak tu wszystkie piszecie o wadze ja to sie dopiero nie ograniczam pewnie z 5kg teraz przybralam jak nic fakt duzo sie ruszam i po 18 nie jem tylko pije i jakies jablko zjem ale wczoraj bylam u rodzicow a tam golabki i łazanki jak tu sie nie oprzec????? Mamuska zadowolona bo wcinalismy az sie uszy trzęsly haha ale co tam trza korzystac ostatnie tygodnie:) Od kilku dni gorzej sie czuje brzuchol boli na krocze malenka napiera chocby zaraz miala wyskoczyc , caly czas sprawdzam czy czasem nie krwawie obsesja w dodatku tesciowa mi tu wydzwania i gada ze sama juz nie powinnam byc w domu bo to juz strach ona sama urodzila 2 tygodnie przed terminem dziwczynki zekomo lubia sie tak wczesniej rodzic...:/ W srode mam wizyte u gina mam nadzieje ze zadnego rozwarcia nie bede miala chociaz wszystko gotowe na przyjscie malenkiej;) A dzisiaj to byl okropny dzien bylam z malym na targu szedl ladnie za raczke a za chwile zaczal plakac co sie okazalo jakis stary dziad szturchnal mu w oczko lodygami ze sztucznych kwiatkow no myslalam ze wyjde z siebie.Maly mi placze oczka nie umi otworzyc to ja w panike dobrze ze mama zemna byla przylozylismy mu chusteczke i do lekarza okazalo sie ze nic mu sie nie stalo tzn male zadrapanie w srodku oczka kropelki dostal a teraz grzecznie patrzy na baje i tak tu trzeba uwarzac na nasze pociechy!!!!! Potem wracalismy do domu i kolejny pan "STARSZY " wiekiem wyjezdza z parkingu na ulice tylem i nie patrzy ze inni kierowcy sa na trasie a ja migiem na druhi pas (nie patrzac czy jedzie cos obok mnie) a ja rozpedzona do 50 km mial tyle szczescia ze jestem w ciazy bo bym stukla w niego i by mial pecha to juz drugi taki przypadek ostatnio koles wbil by sie w bok mojego auta normalnie nie zdziwilabym sie gdybym tu niebawem napisala ze mialam stluczke heh... dobrze ze malenka jest donoszona bo przez te ekscesy poza domem to czlowiek niezle stresy przezywa...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka to nie jestes sama tez tal mam tyle ze ja sie juz do tego przyzwyczailam najczesciej przy myciu naczyn rano jak wstaje i wieczorem jak leze w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to jest normalne? strasznie to meczace bo co chwila musze sie polozyc (nie usiasc nawet) zeby przeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo, nie mogę za długo stać, siedzieć i chodzić też długo nie mogę, bolą mnie plecy i stopy, a tyłek to boli mnie tak jakby ktoś mnie skopał. Jeszcze trochę musimy się pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaOliwka- to nie pozostało Ci nic innego jak tylko czekać :) Ciekawe jak tam Lola-lu bo się nie odzywa może już u niej po albo w trakcie :) Brinka- ja też mam te twardnienia ale dopóki nie jest bolesne to się za bardzo nie przejmuję. Jak mi za bardzo dokucza to kładę się na 10 min i przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczyny teraz troche sobie narzekamy ale juz niedlugo kazda z nas bedzie pisac z dumą jakie śliczne ma malenstwo.:D juz nie moge sie doczekac ..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka ja jestem z okolic TG i akurat tam nie chce rodzic ale moge conieco napisac jesli chcesz mi odchodzi cos bardzo ciagnacego ale ma kolor przezroczysto hmm zółto-zielonkawy a nie brazowy czy z krwia i dzis mam gosci przyjezdzaja nas prosic na wesele :/ pobawic sie to ja chce isc ale wydatki masakra i to jeszcze co z dziecmi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×