Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Witam w ten słoneczny dzień :* Nawet nie było tragedii nie spaniem. Mój jak kopie to przykładam rękę to nasila swoje kopniaczki,jak odsune nizej np. reke to tam kopie hehe. Ostatnio przy śniadaniu poczułam taką maciupką piąstką, moja mama aż się wystraszyła, że aż tak to widać. Jeszcze się nie urodził a już się odgraża ;) Ciekawe, jak tam Lola, miala już w sumie skurcze regularne, szkoda, że się nie wymieniła z nami telefonem. W ogóle od wczoraj mam straszne mdłości, niedobrze mi;/ potem pokazała się biegunka... czytałam na jakieś stronie, że to czasami oznaki powoli zbliżającego się porodu, nie wiem czy mam w to wierzyć. Jak przez całą ciąże miałam tylko nudności, zero wymiotów, nigdy to teraz tak mnie mdli... Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekłam bo mała narobiła w portki :) i musiałam zrobić porządek , a tak się wkurzyłam bo tylko co zeszła z nocnika i założyłam czyste rajtki a poszła na górę i już na dole czułam ze narobiła, A jak czyściłam ją to aż zwymiotowałam delikatnie :( Juz mam dosyć tego jej szczania, chyba w końcu założę pampersa i będzie spokój i tak będę do 3 roku życia Teraz poszła no dół do mamy , Dzisiaj u nas pogoda super, zaraz pójdę na spacer i kupić ogórki bo mi się zachciało mizerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może nie powinnam poruszać tego tematu, bo on i tak jest nagłośniony, ale teraz aż mi się nóż otworzył w kieszeni... Zaglądam na wirtualną polskę i patrzę, nowe wątki w sprawie tej 6 miesięcznej Madzi. Skopiuję Wam fragment : ,,To reakcja mediów na to co prokuratorzy mieli znaleźć na twardym dysku komputera. Do wszystkich informacji rodzice odniosą się na piątkowej konferencji prasowej. Komputer zakupili 5 dni przed tragicznym zdarzeniem. Pokażą rachunki - powiedział Rutkowski poproszony o skomentowanie informacji, że na twardym dysku prokuratorzy znaleźli ślady szukania stron, na których były informacje o pogrzebie, zakupie trumny i wypłacie zasiłku pogrzebowego. Co do kartki, która rzekomo znaleźli prokuratorzy, gdzie miało być napisane 11 powodów dla których warto zabić dziecko Rutkowski dodał: - A może ta kartka została podrzucona Waśniewskim." Ja jestem w szoku, aż serce mi szybciej bije, złapałabym tą dziewuchę i łeb jej ukręciła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia+ ja tez gdzieś czytałam ze biegunka to odznaka zbliżającego się porodu , a ja mam biegunkę co kilka dni cala ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jak o tym czytam to aż się wieżyc nie chce w to wszystko- i oni tacy biedni bo wszyscy ich wytykają palcami. Nie no za takie coś to tylko im brawo bić i apartamenty fundować, a zachowują się tak jakby dziecka wcale nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita mnie od poczatku ta sprawa smierdzi i moim zdaniem to bylo umyslne spowodowanie smierci ale z jakiego powodu?? mam dziecko i odchodze od zmysłów jak sobie tylko guza nabije czy cos a juz napewno gdyby cos powazniejszego a oni zero reakcji by pomuc dziecku nic ich nie usprawiedliwie bo nawet najgorszy czlowiek ma wrodzony odruch i by od razu szukal pomocy a teraz co kamienna twarz ja bym nie przezyla smierci dziecka to najstraszniejsze co moze byc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam ochoty się wypowiadać na temat "tych ludzi" ale tak samo jak nastusia, jak coś się stanie Jaśkowi to czasami reaguje nawet nad wyrost ale na samą myśl, że mogłoby mu się coś stać poważnego to mnie aż ściska w brzuchu i chyba bym umarła razem z nim gdyby ..... A n ie będę pisać dalej bo nie chce się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że to od samego początku było zrobione z premedytacją. Jej źle z oczu patrzyło... Ale jak można tak być już obojętnym... To jakby nie mieć serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam ochoty się wypowiadać na temat "tych ludzi" ale tak samo jak nastusia, jak coś się stanie Jaśkowi to czasami reaguje nawet nad wyrost ale na samą myśl, że mogłoby mu się coś stać poważnego to mnie aż ściska w brzuchu i chyba bym umarła razem z nim gdyby ..... A nie będę pisać dalej bo nie chce się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie jak położę rękę na brzuchu to czuję takie lekkie falowanie. Wczoraj przed snem słuchałam vivaldiego i 4 pór roku to mała tak szalała w brzuchu że myślałam że wyskoczy;)śmialiśmy się że mała tancerka rośnie;) Jeżeli chodzi o tą sprawę z Sosnowca małej Madzi. Mi też coś tu śmierdzi!przecież wszystko wskazuje na to że dziecko zostało zamordowane a mimo tego nie postawiono żadnych zarzutów!!!!!!dla mnie to sprawa szyta grubymi nićmi. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby tak postapić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie jak oni do tej pory upubliczniają się z tym. Jedna wielka farsa! ja nie chcę nikogo oceniać, bo ludzie w różnych sytuacjach różnie reagują, ale teraz nawet nie widać żadnego żalu na ich twarzach. Miałam taki przypadek kiedyś, przechodziłam przez ulicę i z przeciwnej strony jechał chłopak na rowerze. Na środku ulicy upadł. Myślicie, ze ktoś do Niego podszedł? Wszyscy przeszli obojętnie i było tylko słychać komentarze "ćpun, pijak". Ja tak nie potrafię, zaraz miało zgasnąć zielone światło i co auta by Go jeszcze potrąciły. Podeszłam i okazało się, ze chłopak miał atak padaczki :( Pomogłam Mu i jeden kierowca mi pomógł. Ludzi oczywiście tłum zaraz się zebrało. Znieczulica totalna! Dodam, ze to było koło dużego Centrum Handlowego we Wro, więc nie mało ludzi było dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski zobaczcie w necie chyba jakos w ostatnim tygodniu znalezli 3 ciala noworodkow w lesie tez z okolic Sosnowca Katowic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski zobaczcie w necie chyba jakos w ostatnim tygodniu znalezli 3 ciala noworodkow w lesie tez z okolic Sosnowca Katowic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam od lekarza .;) Według mojej lekarki zaczynam dzis 38tydzien ;) Sprawdziła szyjke i stwierdzila ze jest zamknieta i do porodu jeszcze daleko .;) Za tydzien w piatek mam sie zglosic na KTG (chyba ze wczesniej by zaczelo cos sie dziac) ;) No i stwierdzila ze cesarka tu nie wchodzi w gre i moge rodzic naturalnie.;) USG mi nie robila dlatego nie wiem ile mała wazy i wogle a szkoda.. dowiedzialam sie tylko ze mala juz jest główka do dołu czyli wszystko wporzadku.;) Ale sie nameczyłam czekajac na wizyte.. ;/ 4 razy wychodzilam na podwórko tak mi slabo sie robilo jeej.. to przez te dusznosci.. aż troche glupio bo babki starsze odemnie staly normalnie i wogle a ja mloda dziewczyna ii mało co nie zemdleje .. ale co ja poradze kazda ciaze inaczej przechodzi.;) No i mnie ciekawi co tam u naszej Loli ;) nie dawała ona żadnej z Was nr swojego?.;) No i ja trzymam kciuki za nia oby wszystko było wporzadku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka-->no to dobre wieści:)mi też się robi słabo w dusznych miejscach a w przychodniach nie jest raczej ,,przewiewnie";)No to nic tylko czekać... Ja osobiście nie mam tel do loli szkoda, bo tez jestem ciekawa co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za matka- wie że jej dziecko nie żyje a udaje tutaj taką biedną, Jakim można być człowiekiem żeby tydzień czasu płakać i udawać że sie martwi o dziecko a kilka dni wcześniej je ukamienowała- przykryła tymi kamieniami.Szok - może trwać kilka chwil, minut godzin - ale nie tyle czasu, Każdy rodzić będzie coś zawsze robił dla dobra dziecka jak coś się stanie, a nie od razu wyrzucał na mróz Nastusiell- oni po prostu chcieli się pozbyć małej i wszystko. Dla niektórych rodziców dziecko to kłopot- niestety taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Loli to wydaje mi się, że jest w szpitalu bo zawsze rano była już na kafe zresztą popołudniu też a teraz cisza :) No mam nadzieję, że w najbliższym czasie da nam znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też ostatnio czytałam o tym płodzie bliźniaczym w lesie koło Sosnowca.. 5 miesięczny płód..Ale ktoś babke zaciągnął do lasu.. i jej krzywde zrobił, albo dokonała aborcji i nie wiedzieli co zrobic z płodem to wyrzucili w lesie. Matko, co za znieczulica, a słyszałyście o tej organizacji, chyba para amerykanców czy brytyjczyków.Chcą otworzyć klinikę aborcji i mordowania dzieci po narodzinach, jak są niechciane albo chore się rodzą, bo uważają, że dziecko po narodzinach jeszcze nie jest istotą prawną, nie ma odpowiedzialności... no cyrk, przeczytałam ostatnio w gazecie jak mi mama pokazała. Wszystko skłania się ku samozagładzie. Wczoraj było posiedzenie PO-PSL w sprawie emerytur, to wyszło, że premier powiedział ,,najtańsza rodzina to rodzina bez dzieci".... nie wiem czy to miałbyć jego kolejny głupi dowcip, ale szczerze, byłam za tym człowiekiem jako osoba młoda, głosowałamna niego a teraz gdyby były wybory, to poszłabym ale nie zagłosowała na żadnego z wypisanych, ale wykorzystałabym swój głos, zeby ci z komisji tego nie zrobili bo nie byłam obecna, bo nie próbujmy sie okłamywać, demokratyczne wybory to nie u nas. Coś musi być sfałszowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Trzymam kciuki za lolu, oby wszystko poszło szybko i gładko:) A muszę się wyżalić, że od wczoraj mam strasznego doła:( Nie wiem dlaczego, a wczoraj sie rozpłakałam 2 razy, dziś już też raz, masakra:( Jeszcze mój D mnie denerwuje, ale podejrzewam, że to przez ten nastrój i wolę się nie oddzywać, a że jego nic nie obchodzi, to nie pyta:/ Ogólnie, spać dalej nie mogę, mały chyba się ułożył poprzecznie, bo mnie brzuch boli po boku i to dosyć bardzo:/ Mam coraz częstsze bóle kręgosłupa, co jest chyba najgorszym uczuciem(ale tłumacze sobie, że będzie to przedsmak porodowych bóli, jesli będę rodzić jednak naturalnie;) ) No w każdym bądź razie, coś musi być nie tak i wkurza mnie ten mój nastrój, bo zamiast się cieszyć to jestem tylko zdołowana, przez co znowu wracają myśli, że nie dam sobie rady z małym po porodzie:( Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia-->ja wczoraj oglądałam tv i to chyba w wiadomościach ktoś się wypowiadał że spada przyrost naturalny i jeżeli tak dalej pójdzie to będziemy musieli pracować do śmierci..Też na tuska głosowałam i się zawiodłam. No cóż, aby nie było gorzej bo jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście będą rodziny bez dzieci i nie wiem czy to będzie takie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Trzymam kciuki za lolu, oby wszystko poszło szybko i gładko:) A muszę się wyżalić, że od wczoraj mam strasznego doła:( Nie wiem dlaczego, a wczoraj sie rozpłakałam 2 razy, dziś już też raz, masakra:( Jeszcze mój D mnie denerwuje, ale podejrzewam, że to przez ten nastrój i wolę się nie oddzywać, a że jego nic nie obchodzi, to nie pyta:/ Ogólnie, spać dalej nie mogę, mały chyba się ułożył poprzecznie, bo mnie brzuch boli po boku i to dosyć bardzo:/ Mam coraz częstsze bóle kręgosłupa, co jest chyba najgorszym uczuciem(ale tłumacze sobie, że będzie to przedsmak porodowych bóli, jesli będę rodzić jednak naturalnie;) ) No w każdym bądź razie, coś musi być nie tak i wkurza mnie ten mój nastrój, bo zamiast się cieszyć to jestem tylko zdołowana, przez co znowu wracają myśli, że nie dam sobie rady z małym po porodzie:( Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia-->ja wczoraj oglądałam tv i to chyba w wiadomościach ktoś się wypowiadał że spada przyrost naturalny i jeżeli tak dalej pójdzie to będziemy musieli pracować do śmierci..Też na tuska głosowałam i się zawiodłam. No cóż, aby nie było gorzej bo jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście będą rodziny bez dzieci i nie wiem czy to będzie takie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Trzymam kciuki za lolu, oby wszystko poszło szybko i gładko:) A muszę się wyżalić, że od wczoraj mam strasznego doła:( Nie wiem dlaczego, a wczoraj sie rozpłakałam 2 razy, dziś już też raz, masakra:( Jeszcze mój D mnie denerwuje, ale podejrzewam, że to przez ten nastrój i wolę się nie oddzywać, a że jego nic nie obchodzi, to nie pyta:/ Ogólnie, spać dalej nie mogę, mały chyba się ułożył poprzecznie, bo mnie brzuch boli po boku i to dosyć bardzo:/ Mam coraz częstsze bóle kręgosłupa, co jest chyba najgorszym uczuciem(ale tłumacze sobie, że będzie to przedsmak porodowych bóli, jesli będę rodzić jednak naturalnie;) ) No w każdym bądź razie, coś musi być nie tak i wkurza mnie ten mój nastrój, bo zamiast się cieszyć to jestem tylko zdołowana, przez co znowu wracają myśli, że nie dam sobie rady z małym po porodzie:( Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia-->ja wczoraj oglądałam tv i to chyba w wiadomościach ktoś się wypowiadał że spada przyrost naturalny i jeżeli tak dalej pójdzie to będziemy musieli pracować do śmierci..Też na tuska głosowałam i się zawiodłam. No cóż, aby nie było gorzej bo jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście będą rodziny bez dzieci i nie wiem czy to będzie takie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Trzymam kciuki za lolu, oby wszystko poszło szybko i gładko:) A muszę się wyżalić, że od wczoraj mam strasznego doła:( Nie wiem dlaczego, a wczoraj sie rozpłakałam 2 razy, dziś już też raz, masakra:( Jeszcze mój D mnie denerwuje, ale podejrzewam, że to przez ten nastrój i wolę się nie oddzywać, a że jego nic nie obchodzi, to nie pyta:/ Ogólnie, spać dalej nie mogę, mały chyba się ułożył poprzecznie, bo mnie brzuch boli po boku i to dosyć bardzo:/ Mam coraz częstsze bóle kręgosłupa, co jest chyba najgorszym uczuciem(ale tłumacze sobie, że będzie to przedsmak porodowych bóli, jesli będę rodzić jednak naturalnie;) ) No w każdym bądź razie, coś musi być nie tak i wkurza mnie ten mój nastrój, bo zamiast się cieszyć to jestem tylko zdołowana, przez co znowu wracają myśli, że nie dam sobie rady z małym po porodzie:( Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale temat dołujący poruszyłyście. Długi czas pracowałam w psychiatryku i doświadczenie podpowiada mi, nie wydawać osądów w takich sytuacjach. Mam nadzieje tylko, że Polski wymiar sprawiedliwości nie zawiedzie jak zwykle tylko doprowadzi sprawę do końca. Lolu_la nic nie pisała od wczorajszego poranka, też myślę, że już odpoczywa z dzieciątkiem i już niedługo wróci i potwierdzi, że jednak da się wycisnąć arbuza przez krocze. :) We wro pięknie słoneczko świeci, jutro urodziny mojego M, goście zaproszeni a w domu nic nie przygotowane- nawet nie mam siły. Zrobię tylko jedną sałatkę a reszta to będą chipsy i paluszki:) po studencku hehe. Podziwiam was, że jeszcze macie siły prać dywany myć okna wieszać firanki ... normalnie macie powera :) ja to chyba trochę sie rozleniwiłam przez ten przymus oszczędzania, Ale juz od kilku dni nakręcam męża na wymycie okien w sobotę rano. Może się uda i umyje żeby nie słuchać marudzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×