Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Moj m zrobil sobie urodziny pozapraszał gosci i musiałam wszystko przygotowac nie najlepiej sie juz czuje bo brzuch mnie boli i mam juz skurcze przepowiadajace a moj m siedzi w najlepsze z kolegami i pije a ja mam juz wszystkiego dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Asia ogromne gratulacje!!! Ale super ze masz juz Malenstwo przy sobie! I porod tez szybki. Czytalam poczte, interesujace. Ja siedze sama bo R pojechal do Brata. Probuje spokowac torbe do szpitala i juz prawie prawie skonczylam. Pozdrawiam was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem co to znaczy imprezujący mąż :( ale trzecia w nocy to już przegięcie na maksa. Chyba by całe towarzystwo i hukiem wylatywało za drzwi. Mój wrócił przed północą na jego szczęście ale za to sąsiedzi robili imprezę i to z jakimiś bijatykami. Pierwszy raz zastanawiałam się czy policji nie wezwać bo się tłukli na klatce bałam się, że mi dziecko obudzą, albo że się pozabijają. Mnie już coraz bardziej boli to spojenie łonowe i ledwo chodzę. A oczywiście opieka nad dzieckiem i wszystko inne na głowie mojej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. Pospałam sobie do 9 :) a Hanią zajął się tatuś . Ale i tam czuje się jak połamana , właśnie pije kawkę i nadrabiam czytanie wczorajszego dnia. U mnie chwała boga tatuś nie imprezuje, bo już nie może :) A ja się wczoraj ujeb..łam że aż wieczorem ledwo sie wykąpałam, Cały dom wysprzątałam i jeszcze dla mamy 2 ciasta zrobiłam bo dziś ma imprezę Kasiek- tacierzyński trwa 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) ja dzisiaj też sobie pospałam do 9, ale noc była ciężka. Co chwile wstawanie do WC i przewracanie się z boku na bok jest męczące. Monia współczuje tak dłuugiej imprezy. Wiem że to było dla Ciebie męczące. Sama już długo nie potrafie wysiedzieć ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Byliśmy wczoraj z mężem na spacerze w lesie. Oj przesadziłam z jego długością i potem resztę dnia zdychałam a mąż jechał na szmacie całe mieszkanko. Dobry z niego facet, nie mogę narzekać... Tacierzyński trwa ciągiem 14 dni tak więc lepiej go nie brać w okolicy świąt czy długich weekendów, które i tak są wolne. Niby wniosek o urlop tatcierzyński powinno się wypisać kilka dni przed planowanym urlopem ale większość firm nie robi problemu by iść z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku tak sie rozpisalam i sie kompuyter zacial :(:( stracilam caly tekst .. no coz.. sprobuje chociaz troche strecic to co wczesniej pisalam :):) Asia gratulacje ogromne :) sezon rozpakowan mozna oficjalnie uznac za otwarty :) ciekawe kto nastepny :):) ja wczoraj porobilam z mezem kilka zdjec, wiec jak tylko odzyskam komputer z naprawy to wrzuce na poczte :) pytanie do dziewczyn ktorym sie brzuszek obnizyl : :) czy to obnizenie jest faktycznie zauwazalne ?? czy da sie to przegapic? bo ja stojac przed lustrem raz sobie wmawiam ze jest nizej a raz ze to przewidzenie :P ja jeszcze dzis musze troszeczke przygotowac w pokoiku zeby juz bylo na cacy na powitanie maluszka :) jak bylam mala to wszystkie moje lalki mialy na imie julka i zawsze mowilam ze moja coreczka tak bedzie miala na imie :) a teraz taki wysyp Julek :) ale mimo wszystko jak tylko kiedys bedzie cora to bedzie Julka :) ja sie przedwczoraj troche przeziebilam. w nocy mnie tak gardlo bolalo ze nic nie moglam spac. w ciagu 4 godzin wstalam do siusiania 7 razy ;/;/ ta noc byla juz lepsza bo bol gardla zniknal... zostal tylko ogromny atar...ale wole to niz gardelko :):) odebralam wyniku moczu i sa strasznie brzydkie :( pomijajac ze mam bardzo liczne bakterie, to jeszcze leukocyty 6-9, gdzie na poprzednich bylo 0-1, a jeszce jakis szczawian wapnia w moczu i cos tam jeszcze.. :( moze pod koniec ciazy wychodza gorsze wyniki ?? jakie wy macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten tacierzyński to tatuś może wziąć zaraz po porodzie? Aby pomóc przy dziecku. Czy on jest płatny i czy w 100%? Czy może łączyć się z macierzyńskim? O takie pytania mnie nurtują. Chyba muszę poczytać sama na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co pisałam o urlopie dotyczy urlopu ojcowskiego (tak się to oficjalnie nazywa). Tacierzyński jest wtedy gdy mama wraca do pracy (może po 14 tygodniach macierzyńskiego) a opiekę nad dzieckiem kontynuuje tatuś. Co do wyników moczu to mój wg gin jest ok a wg endo jest zły... i bądź tu mądry. Endo kazała mi pić skrzyp. barwa - żółta przejrzystość - lekko mętny pH - 7,0 nabłonki płaskie - pojedyncze leukocyty - 0-2 wpw erytrocyty świeże - 0-2 wpw pasma śluzu - pojedyncze bakterie - dość liczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa czyli ojcowski to się nazywa :) może warto skorzystać :) skoro pełnopłatne jak wyczytałam :) przy dwójce małych dzieci to może się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale dzisiaj nie obudziłam się ani razu:P Monia-->zmęczona pewnie jesteś, rzeczywiście lekkie przegięcie z imprezką do 3. Ja też się dzisiaj pakuję, ale do jutrzejszego wyjazdu..matko, żeby tylko nie urodzić w podróży;) Jeżeli chodzi o tacierzyński to mój P. go bierze, przy założeniu że ma się umowę na czas nieokreślony. przynajmniej tak mi mój mówi. I to urlop płatny 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek---> oficjalnie nie może wziąć od razu po porodzie bo trzeba złożyć wniosek o urlop na 7 dni przed planowanym rozpoczęciem urlopu (myślę jednak, że większość firm jakoś nie będzie się czepiać aż tak). Płatne jest 100 %. http://www.urlopojcowski.info/urlop-ojcowski-od-2-aa2-roku-dwa-tygodnie.html Zaraz po porodzie to urlop okolicznościowy 2 dni a potem jak już wyjdziesz ze szpitala, opieka nad żoną (do 2 tyg... płatna 80%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja niby spałam ok, ale jakieś zmęczenie czuję... Uleczka ja przy ostatnich wynikach moczu też miałam te szczawiany wapnia, zadzwoniłam od razu do gina i powiedział, że mam się nie martwić, bo to zdarza się pod koniec ciąży:) Więc nie masz się co przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 stron mnie nie było, troche sie steskniłam :P ale tylko troche :P ;P Dużo zmian w moim zyciu, niekoniecznie na korzyść, i niekoniecznie miłych i przyjemnych, wisi nade mną ciągle widmo rozstania z mężem i takie tam... Dzisiaj mija 30 dzień odkad wywrócił mi się świat do góry nogami. Mam pytanie, nie wiecie jak to jest z tym rozwarciem ? Da sie to sprawdzić, czy lepiej nie sprawdzać, bo się wda infekcja ? A może wystarczy spojrzeć między nogi :) Czasem się zastanawiam, czy mi Leon nie wyleci między nogami jak bede gdzieś biegać, ciągle coś załatwiam, ciągle w biegu i jako pierworódka boje się, że nie wyczuje momentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) spałam do 10 i nadal senna jestem ehh..:( ja wyniki na mocz krew i zelazo ide robic jutro wiec zobacze jak to u mnie z tym moczem teraz bedzie.. do tej pory bylo ok wszystko.:) Dobrze, że mój M nie jest typem imprezowicza.. Znaczy lubi iść się zabawić ale w życiu nie poszedłby na impreze bezemnie.:) Teraz tym bardziej wziął się za prace i nie w głowie mu nawet imprezy .. przedchwilą wyszedł do pracy i wróci pewnie znowu przed 24 aż ehh.. znowu cały dzien sama bede :( muszę sobie zajecie jakieś znaleźć.. Kurczę no rzeczywiście sezon rozpakowań możemy uznać za otwarty :D Teraz każdego ranka z ciekawoscia bede wchodzić na kafe z nadzieją o następnej rozpakowanej :) Momentami to aż wierzyć się nie chce, że już przyszła na nas pora kobietki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezujacy mezowie przejrza na oczy jak dzidzia sie urodzi!!!moj dopoki dziecka nie zobaczyl tez jakos jakby nie docieralo,potem na korzysc sie zmienil a teraz w oczekiwaniu na 2 dziecko jeszcze bardziej pozytywnie mnie zaskakuje,wiadomo nie ma idealow ale w moim przypadku dziecko mi chlopa na korzysc zmienilo i duzo daje ze facet jest przy porodzie,jakas taka wieksza wiez wtedy jest macie tez tam bardziej mokro?? w nocy budzilam sie kilka razy i mialam wrazenie ze maly jakby wpycha sie nizej tak dupka wiercil i jak sikam to juz nie jest taki mocny strumien bo chyba uciska na pecherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak u mnie wyniki moczu, ostatnio był ok. Czupryna-->oby Ci się tam wszystko ułożyło..co do rozwarcia to wydaje mi się,że chyba nie można tego nie zauważyć ale nie wiem bo też po raz pierwszy rodzę. Suri-->mi tam tez jest bardziej mokro. Wkurza mnie to bo jak zrobię siusiu i nie posiedzę troszkę żeby że tak powiem wszystko wysikać to potem czuję jak mi parę jeszcze kropelek wycieknie i mi mokro. Zresztą ja z wkładkami już w ogóle się nie rozstaję, tylko w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Czuprynaa - mamy ten sam termin, ale ja już nie daję rady latać tak jak Ty. :P Dziś chcę wyjść ostatni raz po sklepach z M. Zaplanowałam sobie przystanek na każdej ławce po drodze. Mój na szczęście już się wyszumiał i wyimprezował zresztą oboje mamy to za sobą i teraz jak coś to wychodzimy razem albo wcale. Nie mówię tu o sporadycznych wypadach na piwko z przyjacielem bo i ja tak robię ale jest to wyjście na 3godziny nie całonocna libacja. Jakby mi teraz zaprosił towarzystwo i zaczął pić do rana to chyba bym ich wszystkich razem z nim ze schodów zrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz na zakupy sie nie nadaje .. do sklepu zajsc zajmuje mi wieki bo mam tempo slimaka a jak juz zajde do sklepu to po paru minutach szukam jakiegos miejsca np parapetu czy cos zeby przysiasc bo robi mi sie goraco i słabo heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Asia gratulacje!!! Masz juz to za soba takiej to dobrze;) My juz po urodzinach malego z ledwoscią goście sie zmieścili oczywiście zmeczona fest bylam ale na szczescie moje serduszko kochane i siostrzyczki pomogly wiec jakos mycie naczyn mnie ominelo;) Byłąm w pt na badaniach, wstałąm rano wciskam tampona ktory mi nie wchodzil i caly czas wylatywal pobralam mocz ubralam sie, patrze na kartke z badan a tam tylko morfologia ale zemnie ciapa. Tyle sie nameczylam by tego sluzy nie bylo w moczu aplikujac tampona i nie potrzebnie hehe no coz nastepnym razem bede dokladnie sprawdzac. Ale wczoraj sie usmialam wchodze na forum szpitala w ktorym zamirzam rodzic a tam opis kobietki ktora po terminie urodzila. Wyobrazcie sobie ze dupcia ja cala bolala" chocby ja ktos skopal" od dwoch dni i poszla do szpitala tylko dlatego bo krew sie pokazala na podkladzie. Podpieli ją do KTG brak skurczy ale badanie ręczne okazalo znacznie inna wersje rozwarcie na dwa palce i widoczna główka , Więc tak po cichu akcja porodowa trwala a ona nic o tym nie wiedziala wiec dzien ani godzina nie jest Nam znana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja sie jakos dzis zle czuje,rozbita jestem,nogi i rece mnie bola choc nic nie robie i nigdzie nie chodze no i mam problemy z oddychaniem:( nie wiem czy nie pojechac do lekarza a moze poprostu przeczekac i ewnetualnie jutro pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuprynaa ja tez sie zastanawiałam czy mozna samej sobie sprawdzic czy czasem nie pojawiło sie rozwarcie ciekawe a nawet bardzo;) S.U.R.I wydaje mi sei ze wiekszosc kobiet ma kokro aczykolwiek moge sie mylic ja np. mam tak ze duzo sie nie ulewa ale za to jakas bialo- kremowa masa sie wydala i cos jakby śluz do tego kilkukrotne podmywanie sie.. Ale juz niebawem i mysle ze wroci do normy;) A swedzenie badz pieczenie swer intymnych tez Wam dolega?? P.S. w koncu dodałąm swoją fotke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka85 tez w nocy zle sie czulam wszystko mnie bolalo bylo mi zimno potem cieplo oczy same sie zamykaly ogranizm snu sie dopominal ale nie umialam zasnac..;/ i tak przez kilka godzin nim przeszlo.Myśle ze troszke mozesz jeszcze poczekac jak nie przejdzie al\bo bedzie jeszcze gorzej to wtedy od razu do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi swedzenie ani pieczenie nie dolega ale za to mam te cholerne upławy :( zawsze myslalam ze upławy to poprostu zwiekszona ilosc sluzu a u mnie to nie jest sluz tylko doslownie jakby woda leciala..:/ ale wczoraj wzielam na noc juz ta globulke dopochwowa ktora gin mi przepisala .. alez ona sie pieni matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, ja dopiero wstałam ale to dlatego, że urodziny trwały do 3.30!!!! na szczęście wszyscy sami sobie radzili i ja tylko siedziałam - była jak za czasów studenckich wiec fajnie, ale w 8 miesiącu ciąży to już szaleństwo. Dostałam w prezencie dla synka śliczne body z samochodzikiem, oczywiście musiałam się popłakać ze wzruszenia i wszyscy mieli ubaw. Życzę wam miłej niedzieli , we wro pięknie świeci słońce więc idę na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska258- opis porodu z twego szpitala do złudzenia mi przypomina to co napisała AsiaOliwka swoim :D Też mam teraz więcej wydzieliny ale swędzenie czy pieczenie to już objawy infekcji i jak je miałam to dostałam na to Clotrimazolum. Swędzenie przeszło ale wilgotno jest nadal, więc chyba tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale sie rozpisalyscie ja sie zle czuje tak bardzo boli mnie krocze ze nei umie chodzic ani sie ruszac do tego czasem brzuszek i ogolnie jestem rozbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×