Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

dam rade musze !!!! ja siedze na sloneczku a corcia bawi sie w piaskownicy bo jestesmy u rodzicow czekam na sasiadke az przyjdzie z pracy i zrobi mi wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna Anna- Olej tego ''pana'' jak widać nie ma co z nim rozmawiać i psuć nerwów przed porodem. Niech sobie nie uznaje ale płacić na dziecko musi i łaski nikomu nie robi. Po porodzie skieruj sprawę do sądu a gnojem na razie się nie przejmuj bo szkoda Twojego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka > W 10000% się z Tobą zgadzam. Gnój parszywy, tak to fajnie było zrobić... nienawidzę takich facetów!!!! WRRRRRRRRRRRRRRRR Florentynka > nie martw się, ciesz się, że już niedługo zobaczysz dzidziusia, który przysłoni Ci cały świat :) Jeju, cudnie jest na dworze, aż żal nie wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi zaczął brzuch twardnieć i zaczynam mieć wrażenie jak większość z was pisała wcześniej że mała mi zaraz wypadnie..hmm.. Dzień cudny, wybieram się z P. nad morze, takie słonko to szkoda w domu siedzieć, chociaż jak mi ten brzuch twardnieje to sama nie wiem czy powinnam teraz łazić. Florentyna--> jestem w szoku,e na świecie są tacy parszywi faceci. Nie martw się, na pewno dasz radę, nie ma się co denerwować przed porodem. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna-> żal.pl! nie mam słów do tego typa! Ale dziewczyny mają rację! Przetrzymuj sms-y a po wszystkim go załatwisz!:) U mnie też się pięknie zrobiło:) chyba coś będzie trzeba porobić na podwórku:):) Ja juz wysprzątałam mieszkanie, nawet kawałek podwórka pozamiatałam:P i PADAM na twarz:P Ale relaksującą kąpiel sobie zrobiłam, może też zaszaleje i wyprostuję włosy no i ja już mam długi weekend:P malutka-> ja dziś ulubione danie męża pieczone udka z ziemniorami i ogórkiem:P ogólnie to co 2 dzień jemy udka:P ale że on lubi, a ja nawet w miare też, to czemu nie, samo zdrowie hehe;P także pomysł jest, a że słaby no to już mi przykro;P Wypoczywajcie wdzieczynki i zażyjcie troche pozytuwnego słoneczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Asiu gratulacje :):) super że wszystko odbyło się tak szybko i bezproblemowo:):) Florentyna- nie przejmuj się tym gnojem nie warto,gdybyś potrzebowała po porodzie pomocy w tych wszystkich formalnościach zwiazanych z alimenatmi,ustaleniem ojcostwa itp daj znac chętnie pomoge:) Super pogoda dzisiaj:), tez dzis mam gosci w domu ale sie ciesze bo ciagle sama ani z kim pogadac ani nic milego dnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś będą placki po węgiersku bo już od tygodnia M mnie o nie prosi, a że zaoferował, się że obierze i zetrze ziemniaki a wczoraj wysprzątał na błysk całe mieszkanie to mam labę i chociaż to mogę dla niego zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka, a jaki robisz, bo też bym chciała zrobić, a powiedzmy, że jeszcze nigy nie robiłam, tym bardziej moja mama, a zjadłabym chętnie:) jakbyś miała czas to chetnie bym przepis przeczytała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka, a jaki robisz, bo też bym chciała zrobić, a powiedzmy, że jeszcze nigy nie robiłam, tym bardziej moja mama, a zjadłabym chętnie:) jakbyś miała czas to chetnie bym przepis przeczytała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kobiety :* Malutkaa28 - my myślimy o wynajęciu kogoś(tylko kogo?) ale rodzice nadal twierdzą, że jakoś to będzie..ogólnie temat rzeka a u Was jak to wygląda?? Anita - no powiem szczerze, że mina miała nietęgą a ja nie mam żadnych wyrzutów sumienia, że się tak zachowałam. Bo ileż można? Ok, ciąża jest niewidoczna, rozumiem. Ale kobieta w 7-9 miesiącu ciąży z brzucholem na wierzchu, puchnących stopach i innych takich ma stać! i czekać w kolejce aż łaskawe starsze panie załatwią swoją (codzienną!!!) potrzebę u lekarza? Ludzie nie mają serca, na prawdę. Ja sama wszystkie kobiety w ciąży zawsze traktowałam grzecznie i z uprzejmością, a teraz będę jeszcze baczniej się rozglądać czy gdzieś jakaś bidulka się nie męczy stojąc w kolejkach.. No tak my też mamy chrzciny tylko, że trzeba do Szczecina jechać na samiutkie święta i to odpada na pewno, później w maju komunia..tu się zastanawiam i nie wiem co z tymi weselami..jak chcemy by do Nas przyszli to chyba my też musimy iść..i tak samo jak do Nas przyjdą a my potem nie to nieładnie tak trochę..;/ Indianka - ja też obserwuję tylko falowanie i ewentualnie wystające tak jakby kości ale tez nie wiem co to było :). Lola_Lu - trzymam kciuki :). Obrzydliwy tzn jaki był? Czy jego da się rozpoznać, ze właśnie odszedł czop a nie, że to śluz? Krissi - witamy założycielkę i czekamy na wieści co i jak :). Powodzenia..:* Sylvia i Karola mam nadzieję, że nawet jakbyście zostały majówkami to nie opuścicie Nas..w ogóle żadna czy będzie marcówką czy kwietniówką czy majówką to się nie przeniesie :*:*:*. Miejmy nadzieję, że to się Nam już niedługo zacznie regularne rozpakowywanie :):*. A pieluszki też mam z wycięciem :). Asia.Oliwka - gratulacje, wszystkiego dobrego :):*. Ucałuj malutką i jak już będziesz mogła to się do Nas odezwij jak tam z wymiarami małej i jak sobie radzicie i oczywiście jakąś foto małej wrzuć :). Florentyna - szczerze powiedziawszy facet jest tak głupi, że aż śmiech sam się z gardła wyrywa. Czy On uważa, że tylko i wyłącznie za jego zasraną zgodą możesz ogłosić "światu", ze jest ojcem? To jest konkretny idiota, zatrzymuj wszystkie sms, pewnie już któraś dziewczyna Ci tam pomogła i powiedziała co masz zrobić. Sprawę dziadowi załóż o ustalenie ojcostwa a potem o alimenty. Mam nadzieję, że takie mu przyznają, ze się posra. Przepraszam za słownictwo ale zwyczajnie nie mogę sie powstrzymać tak mnie złości ten typek. On ma żonę czy jest sam? (wybacz za pytanie jeśli Cię uraziłam) i nie musisz odpowiadać.. Ciekawe co u IZAMAMA..jak sobie radzi z dzieciątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kobiety :* Malutkaa28 - my myślimy o wynajęciu kogoś(tylko kogo?) ale rodzice nadal twierdzą, że jakoś to będzie..ogólnie temat rzeka a u Was jak to wygląda?? Anita - no powiem szczerze, że mina miała nietęgą a ja nie mam żadnych wyrzutów sumienia, że się tak zachowałam. Bo ileż można? Ok, ciąża jest niewidoczna, rozumiem. Ale kobieta w 7-9 miesiącu ciąży z brzucholem na wierzchu, puchnących stopach i innych takich ma stać! i czekać w kolejce aż łaskawe starsze panie załatwią swoją (codzienną!!!) potrzebę u lekarza? Ludzie nie mają serca, na prawdę. Ja sama wszystkie kobiety w ciąży zawsze traktowałam grzecznie i z uprzejmością, a teraz będę jeszcze baczniej się rozglądać czy gdzieś jakaś bidulka się nie męczy stojąc w kolejkach.. No tak my też mamy chrzciny tylko, że trzeba do Szczecina jechać na samiutkie święta i to odpada na pewno, później w maju komunia..tu się zastanawiam i nie wiem co z tymi weselami..jak chcemy by do Nas przyszli to chyba my też musimy iść..i tak samo jak do Nas przyjdą a my potem nie to nieładnie tak trochę..;/ Indianka - ja też obserwuję tylko falowanie i ewentualnie wystające tak jakby kości ale tez nie wiem co to było :). Lola_Lu - trzymam kciuki :). Obrzydliwy tzn jaki był? Czy jego da się rozpoznać, ze właśnie odszedł czop a nie, że to śluz? Krissi - witamy założycielkę i czekamy na wieści co i jak :). Powodzenia..:* Sylvia i Karola mam nadzieję, że nawet jakbyście zostały majówkami to nie opuścicie Nas..w ogóle żadna czy będzie marcówką czy kwietniówką czy majówką to się nie przeniesie :*:*:*. Miejmy nadzieję, że to się Nam już niedługo zacznie regularne rozpakowywanie :):*. A pieluszki też mam z wycięciem :). Asia.Oliwka - gratulacje, wszystkiego dobrego :):*. Ucałuj malutką i jak już będziesz mogła to się do Nas odezwij jak tam z wymiarami małej i jak sobie radzicie i oczywiście jakąś foto małej wrzuć :). Florentyna - szczerze powiedziawszy facet jest tak głupi, że aż śmiech sam się z gardła wyrywa. Czy On uważa, że tylko i wyłącznie za jego zasraną zgodą możesz ogłosić "światu", ze jest ojcem? To jest konkretny idiota, zatrzymuj wszystkie sms, pewnie już któraś dziewczyna Ci tam pomogła i powiedziała co masz zrobić. Sprawę dziadowi załóż o ustalenie ojcostwa a potem o alimenty. Mam nadzieję, że takie mu przyznają, ze się posra. Przepraszam za słownictwo ale zwyczajnie nie mogę sie powstrzymać tak mnie złości ten typek. On ma żonę czy jest sam? (wybacz za pytanie jeśli Cię uraziłam) i nie musisz odpowiadać.. Ciekawe co u IZAMAMA..jak sobie radzi z dzieciątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kobiety :* Malutkaa28 - my myślimy o wynajęciu kogoś(tylko kogo?) ale rodzice nadal twierdzą, że jakoś to będzie..ogólnie temat rzeka a u Was jak to wygląda?? Anita - no powiem szczerze, że mina miała nietęgą a ja nie mam żadnych wyrzutów sumienia, że się tak zachowałam. Bo ileż można? Ok, ciąża jest niewidoczna, rozumiem. Ale kobieta w 7-9 miesiącu ciąży z brzucholem na wierzchu, puchnących stopach i innych takich ma stać! i czekać w kolejce aż łaskawe starsze panie załatwią swoją (codzienną!!!) potrzebę u lekarza? Ludzie nie mają serca, na prawdę. Ja sama wszystkie kobiety w ciąży zawsze traktowałam grzecznie i z uprzejmością, a teraz będę jeszcze baczniej się rozglądać czy gdzieś jakaś bidulka się nie męczy stojąc w kolejkach.. No tak my też mamy chrzciny tylko, że trzeba do Szczecina jechać na samiutkie święta i to odpada na pewno, później w maju komunia..tu się zastanawiam i nie wiem co z tymi weselami..jak chcemy by do Nas przyszli to chyba my też musimy iść..i tak samo jak do Nas przyjdą a my potem nie to nieładnie tak trochę..;/ Indianka - ja też obserwuję tylko falowanie i ewentualnie wystające tak jakby kości ale tez nie wiem co to było :). Lola_Lu - trzymam kciuki :). Obrzydliwy tzn jaki był? Czy jego da się rozpoznać, ze właśnie odszedł czop a nie, że to śluz? Krissi - witamy założycielkę i czekamy na wieści co i jak :). Powodzenia..:* Sylvia i Karola mam nadzieję, że nawet jakbyście zostały majówkami to nie opuścicie Nas..w ogóle żadna czy będzie marcówką czy kwietniówką czy majówką to się nie przeniesie :*:*:*. Miejmy nadzieję, że to się Nam już niedługo zacznie regularne rozpakowywanie :):*. A pieluszki też mam z wycięciem :). Asia.Oliwka - gratulacje, wszystkiego dobrego :):*. Ucałuj malutką i jak już będziesz mogła to się do Nas odezwij jak tam z wymiarami małej i jak sobie radzicie i oczywiście jakąś foto małej wrzuć :). Florentyna - szczerze powiedziawszy facet jest tak głupi, że aż śmiech sam się z gardła wyrywa. Czy On uważa, że tylko i wyłącznie za jego zasraną zgodą możesz ogłosić "światu", ze jest ojcem? To jest konkretny idiota, zatrzymuj wszystkie sms, pewnie już któraś dziewczyna Ci tam pomogła i powiedziała co masz zrobić. Sprawę dziadowi załóż o ustalenie ojcostwa a potem o alimenty. Mam nadzieję, że takie mu przyznają, ze się posra. Przepraszam za słownictwo ale zwyczajnie nie mogę sie powstrzymać tak mnie złości ten typek. On ma żonę czy jest sam? (wybacz za pytanie jeśli Cię uraziłam) i nie musisz odpowiadać.. Ciekawe co u IZAMAMA..jak sobie radzi z dzieciątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Na talka(?)......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil(?)........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy Florentyna Anna..........42.........08.04.......M......Orest........... 3..........ok.Suwałk alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Kornel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ................(?)..... AsiaOliwka..........24.03...........................Oliwka............Lubin Resztę uzupełni mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata.sr - placek po węgiersku robię tak najpierw robię gulasz z tego co akurat mam dziś np karkówka papryka cebula pieczarki czosnek pomidor + przyprawy: chili, pieprz, sól zioła prowansalskie i zaklepać mąką potem smażę placki ziemniaczane takie większe na całą mała patelnie wykładam na talerze i na nie gulasz ja robię wszystko na oko ale w necie masz masę przepisów na placek po węgiersku np tu http://www.wielkiezarcie.com/recipe37212.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie zastanawia jak IZAMAMA sobie radzi .;) Miejmy nadzieje że da znać .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wsparcie. Odnośnie czy jest wolny?......jest rozwiedziony.. Dzisiaj przygotowujemy z córkami wszystko na przywitanie Oresta....bardzo dużo fajnych emocji:-) A obiadu nie chce mi się robić,więc będzie improwizacja... mam całe sterty prasowania,więc siedzę i prasuję a laski sprzątają.. w sumie fajny dzień.... Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!placek po węgiersku to dobry pomysł:) Iwona19-->u nas będzie koleżanka mojej mamy z oddziału noworodków, a tam gdzie będziemy mieć weselicho mamy wynajęty apartament z łóżeczkiem dla dziecka. Florentyna-->widzę,że córki się wkręciły w przygotowywania:)super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj właśnie wstaliśmy z południowej drzemki :) Pisałam wam, że Jaśko dzisiaj obudził się przed 6 rano więc przeczuwałam że ok 11 już będzie w krainie snów, no i się nie pomyliłam :D A, że ja się też nie wyspałam to położyłam się razem z nim i teraz mogę normalnie funkcjonować :) Ja dzisiaj mam na obiad barszczyk czerwony i nic więcej nie robię bo popołudniu idziemy na grila :D Już nie mogę się doczekać bo to zawsze jakaś odmiana od tego siedzenia w domu. Iwonko - wątpię w to, że urodzę w maju,cudem jest, że dotrwałam do 35 tyg a o planowanym terminie to raczej mogę zapomnieć. Zresztą nawet jakbym urodziła w jeszcze w marcu czy nawet w tym maju to i tak się mnie nie pozbędziecie tak łatwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratulacje dla szczęśliwej mamusi !!! Asia niech się córcia zdrowo chowa :) Ja właśnie poprasowałam pieluszki tetrowe i flanelowe i ubranka i skończyłam gotować barszczyk czerwony. Mąż z synkiem pojechali do znajomych na wioskę to mam chwilkę tylko dla siebie:) Teraz to już pewnie przynajmniej jedna mamusia tygodniowo będzie nam przybywać a od kwietnia to pewnie nawet po kilka. Oj się zacznie wszystko rozkręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - widzę, że na obiadek dzisiaj mamy to samo :) A co do porodów to racja teraz już będziemy coraz częściej gratulować nowym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.Oliwka
Dziewczynki dziękuje bardzo za miłe słowa. Tak bezboleśnie nie było bo te parcie było dla mnie bardzo trudne, przez te moje dziwne skurcze, było mi ciężko urodzić i wypchać główkę. Ponacinali mnie i pękłam. Nie wiem jak złagodzić ból krocza boli mnie jak siuram. Oliwka ma przodogłowie całą siną główkę. Teraz jest w inkubatorze do jutra na obserwacji bo była niemrawa, badali jej płuca. Jak będę w domu to puszczę zdjęca na pocztę. Indanka, jak będziesz w Lubinie to się spotkamy z dzieciaczkami. Ja o was dziewczynki myślę i trzymam kciuki za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiedziony mówisz..heh i tak z tego co piszesz to wynika, że jest idiotą..:) Fajnie, że córy pomagają :*. Malutkaa28 - jak ja zazdroszczę Ci tej koleżanki mamy, na dodatek neonatologa :(. Ja sobie muszę jakoś poradzić, szukam rozwiązania i rozglądam się za kimś ale na razie nic z tego.. Sylvia - no jasne, że życzę szybszego porodu, bo to strasznie długo czekać jeszcze do końca kwietnia! No ale jak inaczej się nie będzie dało..?? :( Cieszę się, że się wygonić nie dasz i Nas nie opuścisz :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę też się boję bólu krocza przy siusianiu..szczypie pewnie.. No nic ale dobrze, że masz już ją przy sobie całą i zdrową :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia jesteś tu? Nudzi mi się bardzo a Was nie ma.. A zapomniałam napisać zostawiłam Wam wiadomość dla ciekawskich jak ja na poczcie i numer telefonu jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam pampersy z Huggisa 1 i 2 z Dady biedronkowej zastanawiam się czy nie powinnam więcej kupić..doradź coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×