Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Czesc Dziewczynki! Ja dzis z domku pisze bo mam 2 wizyty u lekarza (USG+wizyta) wiec nie poszlam do pracy. Nadrobilam zaleglosci na Kafe i ogladam TV :) Co do pomaranczowych to dziewczyny radze sie postrzymywac od komentarzy. Pisalam na kafe lata temu na innym topiku, poznalam super dziewczyny ale pomaranczki zaczely mieszac do stopnia ze skasowali nam topik :( Przenioslysmy sie na prywatne forum, ale to nie to samo, i jednak po kilku latach form zdechlo :( Ale zawiazaly sie przyjaznie w przwdziwym zyciu. Takze zastanowcie sie zanim zaczniecie odpowiadac pomaranczkon na zaczepki. Anita, sorry za glupie pytanie ale kolezanka mi mowila ze po cc sie nie krwawi, a ty mowisz ze tak, kurcze to juz nic nie rozumiem. Ja sie dzis dowiem jak tam moj maly akrobata czy sie obrocil czy nie :) Q zasadzie to mi obojetnie ale chce wiedziec na co sie szykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie:) Mała wcale nie jest mała, waży 3800 wg USG i wcale nie pcha się na świat:) Lekarz już przy badaniu ginekologicznym (wcale nie bolało:) ) chciał się ze mną założyć, ze dzidzi waży ok. 3700:) Kolejną wizytę mam za tydzień..eh.. Na USG wyszło wszystko dobrze, więc chociaż tyle dobrego:) Mam skończony 39 tc i do terminu zostało mi niby tydzień.. Lekarz kazał się bzykać, ale jak? Z sąsiadami, skoro mój R na Śląsku teraz:/ Moja koleżanka jakoś pod koniec stycznia urodziła w 34 tc i mały ważył 2500 g, a teraz w 7 tygodniu waga dobiła Mu do 4000, prawie tyle co moja Córcia waży:) hihi Za to jak leżała w szpitalu kobieta urodziła w 24 tc i dzidzi ważyło 560 g, niestety organy nie wydoliły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki- no widzisz i nie potrzebnie sie martwilas ze bedzie bolalo.;) no to córe masz dorodną brawo.:D moja tez cos czuje mala nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka - fajny ten filmik, ja to się przy nim pośmiałam bo przypomniało mi się jak u nas niekiedy były takie sytuacje :) Kafka- za facetem trzeba konkretnie porozmawiać bo sam nie rozumie :) Karola- ty jeszcze chodzisz do pracy ???? :( to ty w którym tyg , pisałaś że od 36 już można iść na zwolnienie . U was może i są takie przypadki że jadą prosto z pracy na porodówkę :) Karola- od razu się krwawi, przecież rodzisz ( wyciągają) łożysko . Mi pamiętam położne to w dniu cc ( nie pamiętam godzin ile po zabiegu)zmieniały podkłady cały czas a jak wieczorem wstałam sama i szłam się myć to za mną sie lało jak ze świnki . także normalnie miałam krwawienie jak i moja siostra i 2 kol - też miały cc ( sorki za szczegóły )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragoniki-super ze z dzidzia ok:) zamierzasz wykorzystac rade gina co do bzykanka??podobno wtedy szybszy i latwiejszy porod :) oddychanie przepona-wdychamy nosem z zamknietymi ustami a wydychamy ustami a brzuch wtedy wciagamy do siebie strasznie senna dzis jestem i glowa mnie pobolewa i zauwazylam ze mam jakas taka sucha skore na udach z takimi kropkami czerwonymi,nie wiem co to,obrzeki czy jak??macie takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonki- to faktycznie córeczka kruszynką nie jest :) (moja Hania w dniu porodu ważyła 3000gr) ale najważniejsze że zdrowa , Z tym bzykaniem ( aż się pośmiałam) to masz problem :) ale jak sąsiada masz jakiegoś bajki :) to może skorzystaj z rady lekarza , i tak już nic nie zmajstrujecie :):) ( żarcik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita ja pisalam ze Mozna isc Od 36 tygodnia ale nie pisalam ze IDE. Zobaczymy co mi dzis powiedza. Z ta cc to chyba nie zrozumialam bo ta kolezanka mi mowila ze wszystko Jej oczyscili a czasie cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragoniki no to mala ma juz niezla wage moja 1 miala 3kg w 41tc a 2 bedzie pewnie mniejsza ale ja drobna moj tez nie za grubasny i w rodzinie dzieci sie rodzily takie do 3500max a sex hmm ja wczoraj zaczelam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S.U.R.I. no niestety na odległość się nie da ;) Ale przez weekend znów mojego R zmolestuję :P Anita no paru by się znalazło całkiem całkiem, ale żeby któryś powalał mnie z nóg to raczej nie, więc jednak poczekam na swojego Pana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja tak mam całe życie, ale ogólnie ma skórę atopową. Zazdroszczę dziewczyną co maja piękną skórę. Ja to niby zgrabna ale zawsze nogi zakrywam bo nie mogę na ta moja skórę patrzeć. Nawet się zastanawiam jak to będzie z dzieckiem, tak normalnie jak było lato i miałam na sobie spodenki przed kolano to nikomu nogi gołej nie dałam dotknąć bo zawsze mi się wydaje że taka skóra brzydzi innych a tu będzie dziecko które będzie chciało wejść na kolana albo dotknąć mnie .. niby głupota a ja sie boje, ze dziecko będzie sie mnie brzydzić ze taka szorstka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki- mała ma piękną wagę :) wychodzi na to,ze urodzisz po terminie :) Ja sie martwie ,ze moj Maluch w 36/37 tyg. wazyl 2300g. :( malutko... wymiary glowki i bioderka mial na 38 tydzien, a brzuszek na 34! :( lekarke to troche zaniepokoilo... Jutro mam wizyte,wiec znow usg bede miec,zeby zobaczyc czy cos urósł nam troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka dziecko na pewno nie bedzie się brzydziło. Skąd Ci takie mysli przychodza do głowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo ja już pisałam, ze synka urodziłam 4250, więc jak się uda to może córcia nie pobije brata w wadze;) Ja co prawda jestem przy kości, ale siostry moje to takie kruszynki z metra cięte (160 i 165) a waga ich to ok 45kg. i tez dzieciaczki miały duże, bo jedna 4100 a druga coś koło 3800, więc to nie od mamusi zależy:) Ja za to z naszej trójki byłam największa i urodziłam się 3800, więc mama nie rodziła też b. dużych dzieci. Najważniejsze, że na razie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na wizyty nie jade i czekam na rozwiazanie co do wagi moja miala w 36tc 2550g wiec nie za wiele ale ja nie chce urodzic kolosa bo jestem drobna i juz chyba nie chce miec usg bo nie chce sie martwic waga itp wole urodzic i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Dziewczynki, musze z mezem pogadac o moich watpliowsciach. Chociaz nie jest tak zle, bo powiedzial, ze zaopiekuje sie tez dzidziusiem zebym mogla troche polatac sama poza domem, ale ja na poczatku wolalabym zeby maz byl w domu, bo to daje mi poczucie bezpieczenstwa i tylko o to sie rozchodzi. Bronka> nie mam tlumacza, ale jak na razie daje sobie swietnie rade sama w urzedach i szpitalach, czy pracy przy pomocy jezyka angielskiego, wiec jakos chyba tam sie dogadam, no ale jednak lepiej byloby znac ten jezyk lokalny achhh... co zrobic. Nigdy nie jest idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no na to wychodzi, synka przenosiłam wg OM o 2 dni, ale wg mnie o 2 tyg. A córci nie spieszy się na świat i trochę jestem tym podłamana, właśnie popłakałam się mojemu R, bo chcieliśmy by był przy porodzie a jeśli urodzę po 11 to On będzie w trasie:( ale lekarz coś napomknął, że trzeba będzie coś z tym zrobic, bo dzidzi duża, więc może uda się po terminie pójść do szpitala i dostanę oksytocyne.. Zobaczymy na wizycie za tydzień co powie:) Aby Malutka była zdrowa:) Indianka nie myśl o takich rzeczach, właśnie to we własnych dzieciach jest najlepsze, ze kochają bezwarunkowo;) Ja mam suchą skórę, smaruję różnymi preparatami, ale mam uczulenie na detergenty i na dłoniach wyskakują mi czerwone plamy a często pęka skóra, wygląda okropnie. Musiałabym się myć w rękawiczkach a ja nie potrafię nawet okien czy naczyń myć w rękawiczkach:) Ale synek kocha mnie mimo wszystko i nigdy nie usłyszałam od Niego, żebym Go nie dotykała dłońmi czy coś takiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie kompletuje torbę do szpitala i mam do Was takie pytanie: Czy oprócz torby bierzecie ze sobą torebkę z dokumentami, portfelem, komórką itp itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w bocznej kieszeni torby dokumenty schowane, wyniki wszelkie i tylko portfel tam dołożę jak przyjdzie na to pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja tylko na chwilę. Po dwóch nocach nie przespanych dzisiaj oczy mi się zamykają na stojąco tym bardziej, że dostałam do fenoterolu jeszcze relanium. Dziękuję wam za ciepłe słowa i przepraszam ale nie nadrobie dzisiaj wszystkich wpisów bo mi się wszystko zlewa ze zmęczenia. Chciałam wam tylko powiedzieć, że po porannym badaniu przez ordynatora się wkurzyłam bo powiedział że ujście się zamknęło ale jeszcze wysłał mnie na USG które wykazało, ze jednak ujście się otwiera. Chłop ma 75 lat i już dawno powinien siedzieć na emeryturze a nie stawiać błędne diagnozy. Zadzwoniłam też do swojego lekarza i powiedział, że niestety ten tydzień ma urlop i nie będzie go w szpitalu ale mam się nie martwić bo to jest 35 tydz i nawet jakbym zaczęła rodzić to już nie będzie takiego ryzyka dla dziecka a niestety standardowo w tym tyg jeszcze chcą powstrzymać poród. Jutro pogadam z tym starym pierdziochem ordynatorem to się go zapytam co planuje, czy nie wypuści na święta do domu czy już zostanę do końca bo on ma takie odpały, że teraz powstrzymuje poród a za tydzień mnie weźmie na wywoływanie więc chce wiedzieć na czym stoję. Trzymajcie się kochane, jak jutro będę w lepszym stanie to nadrobię wpisy i postaram się wam dotrzymać towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka-chyba trochę źle Cię wcześniej zrozumiałam co do języka, ale jak znasz angielski to nie powinno być problemu w szpitalach zwłaszcza na terenie UE. Kiedyś wylądowałam na ostrym dyżurze w Hiszpanii i cały personel mówił po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Muszę Wam opowiedzieć o mojej super randce:):) Zaczęło się od zatrzymania przez policję:) Okazało się, że nam się przegląd skończył:) no i chcieli nam zabrać dokumenty, ale dobrze, że byli przekupni no to pojechaliśmy na przeglą żeby sobie załatwić. Sprawdzator jak zobaczył nasze auto, to był w szoku, że jeździ hehe:D ale dobre jest:) w trakcie kontroli pękł nam przewód hamulcowy i musieliśmy jechać do mechanika:) Tam siedzieliśmy godzinkę, dobrze, że i tak nas od ręki przyjęłi:P No, to po godzinie jedziemy znowu na przegląd i chwała Bogu przeszedł:P Więc wyprawa do kina kosztowała nas 350 zł, a filmu i tak nie zobaczyliśmy:) Niezapomniana randka:P Mam nadzieję, że jutro uda się przez żadnych przygód dojechać do kina, obejrzeć film i nawet wrócić do domu!:) Ale samopoczucie super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po wizycie i jestem spokojniejsza :) Maluszek za duży nie jest mam teraz 37 a waga 2450, przekręcił się i jest główką w dół :) a od jutra będę codziennie chodziła na ktg 2 razy w tyg Rusza sie choć tego nie czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Muszę Wam opowiedzieć o mojej super randce:):) Zaczęło się od zatrzymania przez policję:) Okazało się, że nam się przegląd skończył:) no i chcieli nam zabrać dokumenty, ale dobrze, że byli przekupni no to pojechaliśmy na przeglą żeby sobie załatwić. Sprawdzator jak zobaczył nasze auto, to był w szoku, że jeździ hehe:D ale dobre jest:) w trakcie kontroli pękł nam przewód hamulcowy i musieliśmy jechać do mechanika:) Tam siedzieliśmy godzinkę, dobrze, że i tak nas od ręki przyjęłi:P No, to po godzinie jedziemy znowu na przegląd i chwała Bogu przeszedł:P Więc wyprawa do kina kosztowała nas 350 zł, a filmu i tak nie zobaczyliśmy:) Niezapomniana randka:P Mam nadzieję, że jutro uda się przez żadnych przygód dojechać do kina, obejrzeć film i nawet wrócić do domu!:) Ale samopoczucie super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita.1978-> no to dobrz,e przynajmniej się uspokoiłas:) a nasze maluchy widze w podobnych gabarytach, bo mój mały w 36 tc ważył 2350:P także małe te nasze maleństwa;P A mi lekarz ani razu nie mówił nic o żadnym ktg:/ ale on tylko prywatnie, w szpitalu nie pracuje, to pewnie bym musiała za każdą wizyte bulić:/ A i super, że się obrócił!:P mam nadzieje, że mój też się obróci do środy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- może chodziło dla niej o to że łożysko razem wyciągali podczas cc- bo tak jest , a z tym zwolnieniem to ja źle zrozumiałam :) myślałam że idziesz od 36 ty :) Dragonki- to jak nie ma nic ciekawego w okolicy to lepiej poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata no to super przygoda :0 i dobrze ze masz samopoczucie dobre bo ja bym sie zalamala anita no to sie ciesze ze z maluszkiem ok ja mam 37.4 tc a co gin mowiel ze mozesz rodzic czy czekac najadlam sie truskawek na nawozie bo wielgachne :p mama mi przywiozla ale nie wiem gdzie kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki jestem juz po tej wizycie. do swojego gina nastepnym razem ide 11.04, a do szpitala na ktg 16 .04. jakby sie nic nie dzialo to niby ok 27.04 wywolanie. sie zobaczy czy maly wyjdzie :) narazie wszytsko pozamykane. szyjka wysoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×