Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny, NASTUSIA URODZIŁA :) o 5.20 na świat przyszła Milenka waży 2970 g i ma 56 cm Dragoniki trzymaj się dzielnie, podobno nerwy przyśpieszają poród :PP Jak by coś to zawsze możesz z babką pogadać "delkatnie" dać do zrozumienia, że nie jest sama w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja dzis do lekarza na 16.00 i zobaczymy co u dzidzi slychac, chociaz podejrzewam, ze uslysze tak samo ze jestem pozamykana na 10 spustow :P dragoniki trzymaj sie i jak tej kobiety nie wysla dzis na porodowke to sie smialo odezwij bo to jest lekkie przegiecie co ona robi :) to mamy kolejna mamusie :) ale jakie to malenstwo nam na swiat rzyszlo :) moj maly tyle wazyl w 33 tygodniu hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę właśnie do lekarza, jakiś stres mnie ogarnął. nigdy nie przyzwyczaję sie do badania ginekologicznego. Maciek w ogóle się nie rusza dzisiaj. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiaaasz
czesc dziewczyny. witam was nadal 2 w 1 chociaz juz po terminie. Nastusiaelo urodzila coreczke, patrzac na wage, moze miala latwy porod? ciekawi mnie czyten olejek rycynowy faktycznie przyspieszyl sprawe czy dali jej oxy. Mnie to czeka w poniedzialek, jesli nie urodze do tej pory. Objawow oczywiscie brak, brzuch dalejwysoko. iconajgorsze - rozstepy, nie mialam przez 9 miesiecya teraz od 3 dni wyskakuja co chwile nowe ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiaaasz
dziewczyny jak odzyskac haslo tu na kafeterii, bo mialam zapamietane na kompie i nigdy nie wpisywalalm bo samowyskakiwalo, a wczoraj mojmaz cos robilz komputerem i dzisiaj klapa, nie przypomne sobie. A nigdzie nie widze opcji zebyprzypomniec haslo. pomozcie. Indianka nie przejmuj sie ruchami. jeszcze jestwczesnie. zjedz porzadne sniadanko i sie rozrusza, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia > GRATULACJE !!!! :* Dragoniki > Trzymaj się twardo :) Myślami jestem z Tobą :) Ja dzisiaj masakrycznie spałam.. cały czas brzuch mnie bolał jak na okres, nawet ciężko było mi wstać w nocy do kibelka.. Chyba na prawdę działa ten seks na przyspieszenie, bo po stosunku odrazu czułam jakieś bóle itp. Nie wiem, ale chyba dzisiaj mojego nie bede wykorzystywać, czuje się jak spłaszczony robal.. Młody się przeciąga, moje żebra już nie dają rady:( Mama moja powiedziała, że w tym tyg urodzę :)pewnie na Dzień Miłosierdzia Bożego w niedzielę ;) hehe Tak już bym chciała mieć wszystko za sobą. W ogóle to macie tak, że Was bolą te wiązadła ? bo mnie od wczoraj strasznie bolą, one chybą puszczają, żeby brzuch opadł.. tak myślę.... Alexiasz >> Dasz radę !!!!! Już niedługo bedzie dzidzia z Tobą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia > GRATULACJE !!!! :* Dragoniki > Trzymaj się twardo :) Myślami jestem z Tobą :) Ja dzisiaj masakrycznie spałam.. cały czas brzuch mnie bolał jak na okres, nawet ciężko było mi wstać w nocy do kibelka.. Chyba na prawdę działa ten seks na przyspieszenie, bo po stosunku odrazu czułam jakieś bóle itp. Nie wiem, ale chyba dzisiaj mojego nie bede wykorzystywać, czuje się jak spłaszczony robal.. Młody się przeciąga, moje żebra już nie dają rady:( Mama moja powiedziała, że w tym tyg urodzę :)pewnie na Dzień Miłosierdzia Bożego w niedzielę ;) hehe Tak już bym chciała mieć wszystko za sobą. W ogóle to macie tak, że Was bolą te wiązadła ? bo mnie od wczoraj strasznie bolą, one chybą puszczają, żeby brzuch opadł.. tak myślę.... Alexiasz >> Dasz radę !!!!! Już niedługo bedzie dzidzia z Tobą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. W końcu mam chwilkę na posiedzenie przy laptopie. Dawno mnie nie było i nie gniewajcie się ale nie nadrobię wszystkich wpisów bo musiałabym przeczytać z jakieś 60 stron :D W szpitalu podczytywałam was na telefonie bo laptopa kazałam mężowi zabrać bo tak mnie męczyli że nie miałam na nic siły a tym bardziej żeby siedzieć przed kompem :( Gratuluję wszystkim dziewczynom które już urodziły a za te które dalej czekają trzymam kciuki. Beatko - bardzo mi przykro z powodu śmierci Dominika. Popłakałam się jak bóbr jak przeczytałam twój wpis. A co do nas to wróciliśmy do domu w niedzielę i właśnie wtedy zaczął mi się nawał pokarmu :( Przespałam w nocy może maksymalnie 3 godziny bo nie robiłam nic innego jak tylko odciąganie mleka i w między czasie karmienie małego. Przepłakałam z bólu pół nocy a rano wstałam jakby mnie z krzyża zdjęli. Jak po porodzie śmigałam jakbym w ogóle nie rodziła to w poniedziałek ledwo nogami przebierałam bo tak mnie krocze zaczęło boleć. Miałam poród bardzo szybki bo wszystko trwało łącznie godzinę, tylko 3 skurcze parte i Michałek był z nami. Nie nacinali mnie ale pękłam delikatnie więc mam założone dwa szwy wew. i jeden na zew. i właśnie ten zew szew dał mi tak popalić w poniedziałek że ledwo się ruszałam. Zadzwoniłam do swojej położnej kazała mi przyjechać po 19 zrobiła opatrunek i ręcznie odciągała mi pokarm bo nie mogłam sobie poradzić z tym nawałem. Dała mi tabletki na powstrzymanie pokarmu i powiem wam że dzisiaj jestem jak nowo narodzona. Co do małego to jest wcześniakiem i muszę bardzo pilnować jego ciepłoty ciała bo sam jeszcze nie za bardzo sobie radzi z jej regulacją i cały czas marznie pomimo, że jest naubierany i pod dwoma kocykami złożonymi na cztery części. Jest cudowny i wygląda jak mała kopia swoje braciszka. Śmiejemy się z mężem, że nawet ma zachowanie i minki dokładnie takie same jak Jasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia> dobrze, ze masz nawał pokarmu, gorzej jakbyś w ogóle nie miała, tak to misiu będzie szybko przybierał na wadze :) Tyle się wymęczyłaś w tej ciąży, ze musisz dać rade ze wszystkim :) Podziwiam Cię na prawdę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia> dobrze, ze masz nawał pokarmu, gorzej jakbyś w ogóle nie miała, tak to misiu będzie szybko przybierał na wadze :) Tyle się wymęczyłaś w tej ciąży, ze musisz dać rade ze wszystkim :) Podziwiam Cię na prawdę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia> dobrze, ze masz nawał pokarmu, gorzej jakbyś w ogóle nie miała, tak to misiu będzie szybko przybierał na wadze :) Tyle się wymęczyłaś w tej ciąży, ze musisz dać rade ze wszystkim :) Podziwiam Cię na prawdę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Natusi ;) Dragoniki też jak leżałam niedawno w szpitalu miałam taką jedną na sali która nie zwracała na nas uwagi. Moja dzisiejsza noc też nie była za fajna. Każdy ruch mnie bolał, a do tego doszło kilka nieregularnych skurczy ;/ Już bym mogła urodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Natusi ;) Dragoniki też jak leżałam niedawno w szpitalu miałam taką jedną na sali która nie zwracała na nas uwagi. Moja dzisiejsza noc też nie była za fajna. Każdy ruch mnie bolał, a do tego doszło kilka nieregularnych skurczy ;/ Już bym mogła urodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów Dragoniki...........28,........03.04.......K(?)...Maja... .........2..........Wrocław M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksan der......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra uleczka90...........21.........21.04.......M......Piotr.. .........1..........ok.Bielska Białej qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku malutkaa28..........28.........22.04.......K......Klara.. .........1..........Gdańsk gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka............Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm.............................. FlorentynaAnna....28.03......3640g......51cm.....Orest.............ok. Suwałk lola_lu...........29.03........????........???...Brunon..........???? beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś...............Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon..............Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina...........ok Warszawy monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś...........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałek..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil...........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś............Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............................ Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena...........śląsk Gratulacje Nastusia!!! :) Wstałam sobie niedawno, niewyspana jak nie wiem.. Mąż jak nie chrapie to ciężko oddycha to wstaje do łazienki a ja mam tak lekki sen, że zaraz mnie budzi..chodzę dzisiaj jak widmo jakieś..;/. Co jakiś czas pojawiają mi się skurcze i kiedy zaczynam myśleć, że to może to..ustają w jednej chwili..nie łudzę się w terminie nie urodzę, przygotowałam się, że pojadę w poniedziałek na wywołanie z teściem bo mąż zaczyna pracę..;/. Idę posprzątam na błysk Naszą sypialnie, może wtedy Jula wyjdzie :). Hehehe :). Będę później :*. Powodzenia dla reszty rodzącej :):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów Dragoniki...........28,........03.04.......K(?)...Maja... .........2..........Wrocław M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksan der......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra uleczka90...........21.........21.04.......M......Piotr.. .........1..........ok.Bielska Białej qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku malutkaa28..........28.........22.04.......K......Klara.. .........1..........Gdańsk gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka............Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm.............................. FlorentynaAnna....28.03......3640g......51cm.....Orest.............ok. Suwałk lola_lu...........29.03........????........???...Brunon..........???? beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś...............Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon..............Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina...........ok Warszawy monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś...........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałek..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil...........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś............Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............................ Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena...........śląsk Gratulacje Nastusia!!! :) Wstałam sobie niedawno, niewyspana jak nie wiem.. Mąż jak nie chrapie to ciężko oddycha to wstaje do łazienki a ja mam tak lekki sen, że zaraz mnie budzi..chodzę dzisiaj jak widmo jakieś..;/. Co jakiś czas pojawiają mi się skurcze i kiedy zaczynam myśleć, że to może to..ustają w jednej chwili..nie łudzę się w terminie nie urodzę, przygotowałam się, że pojadę w poniedziałek na wywołanie z teściem bo mąż zaczyna pracę..;/. Idę posprzątam na błysk Naszą sypialnie, może wtedy Jula wyjdzie :). Hehehe :). Będę później :*. Powodzenia dla reszty rodzącej :):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja wrocilam wlasnie od lekarza...i nic... szyjka zamknieta..glowka jeszcze nie jest mocno w miednicy...takze moze potrwac..:( ktg ok...pozostaje tylko czekac..mam nadzieje ze Maly zdecyduje sie do 21.04 dobrowolnie przyjsc na swiat bo jak nie to beda wywolywac... :( gatuluje nowej mamusi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten deszczowy dzien! wlasnie wrocilam od lekarza, ktg ok...ale jestem jescze pozamykana...i wg lekarki w tym tygodniu nic sie nie wydarzy...:( mam nadzieje jednak ze Maly sie do 21.04 zdecyduje bo jak nie to beda wywolywac porod, a tego wolalabym uniknac... gratulujacje dla nowej mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwarce > ja też jestem pozamykana , głowka też jeszcze nie jest tak nisko, mam termin na 20 i coś czuje, że szybko sie nie urodzę. Seksuj się duzo ze swoim ;) miwczoraj wywołało to skurcze. Ale mój się przeciąga!! TRAGEDIA, on w ogóle chyba nie śpi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak... po obchodzie kazali mi nic nie jeść, po czym wzięli na badanie i od razu założyli ten balonik:) Nie bolało, trochę nieprzyjemne uczucie, ale nie było problemu. Przy zakładaniu zaczęłam krwawić i to sporo, więc powiedzieli, że jakby się coś działo to mam ich wołać. Teraz wisi mi między nogami rurka, ale i skurcze pomału zaczynają coś się pojawiać:) Lekarz powiedział, że po tym baloniku powinna rozkręcić się szyjka i może za dzień lub dwa urodzę, ale to wszystko może... Więc dalej czekam.. :) Może Maja zrobi Babci prezent na urodzin i urodzi się 13 kwietnia;) Piętek 13 :D Nastusia gratuluję:) Super! Zdrówka dużo dla Maleństwa i dla Mamusi:) Urocza sąsiadka poszła rodzić, więc będzie spokój:) Pewnie dadzą kogoś nowego, ale jest dużo porodów, więc kto wie czy nie przywędruje tu z Maluszkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo gratuluje córeczki:) Dragoniki trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród. Moja Oliwka ma prawdopodobnie alergie pokarmową na mleko, dziś przychodzi do nas lekarz, ze szpitala to ją obejrzy i przepisze odpowiednie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Nastusia gratulacje :) dziś nie czuję się najlepiej, mimo że pogoda piękna to głowę chce mi urwać z bólu :/ codziennie myślę o tej cc która mnie czeka w sumie już za 5 dni.. z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej się boje.. no nic :) jak to lekarka powiedziała "jakoś wlazło jakoś wylezie" :D jutro muszę się wybrać jeszcze na badania, morfologię, próbę krzepnięcia i mocz. niebawem wszystkie maluszki będą z nami :) jak ten czas leci :) pozdrawiam Was cieplutko i lecę obiadek robić potem chyba się położę spać.. i oczywiście czytam na bieżącą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Nastusia gratulacje :) dziś nie czuję się najlepiej, mimo że pogoda piękna to głowę chce mi urwać z bólu :/ codziennie myślę o tej cc która mnie czeka w sumie już za 5 dni.. z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej się boje.. no nic :) jak to lekarka powiedziała "jakoś wlazło jakoś wylezie" :D jutro muszę się wybrać jeszcze na badania, morfologię, próbę krzepnięcia i mocz. niebawem wszystkie maluszki będą z nami :) jak ten czas leci :) pozdrawiam Was cieplutko i lecę obiadek robić potem chyba się położę spać.. i oczywiście czytam na bieżącą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki - trzymam kciuki żeby poród się jak najszybciej zaczął i żebyś nie musiała się tyle męczyć. Mi po tym wszystkim na samo słowo szpital się robi słabo. No a ja mam chwilkę spokoju:D Oba łobuziaki poszły spać więc jest cicho jak makiem zasiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy:) Mam nadzieję, że do soboty urodzę:) Ciągnie trochę w dole brzucha i nie wiem czy to przez ten balonik czy co, ale daję radę:) Nudy na maxa...a za oknem słoneczko:) Dostałam wczoraj smoczek z Aventa dla dzidzi a dziewczyny mówią, że dostały butelki z Aventa, że na IP rozdają w reklamówkach z ulotkami. Muszę zapytać później swojej koleżanki jak przyjdzie na zmianę nocną:) No i dostałam dwa pampersy mini +paseczki do sprawdzania PH chusteczek nasączonych i chusteczek małą paczkę też dostałam:) Sylvia to korzystaj z uroków ciszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek...szpitalne obiady pozostawiają wiele do życzenia;) ale jakoś zjadłam trochę zupy i trochę drugiego dania:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo gratuluje córeczki:) Dragoniki trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród. Moja Oliwka ma prawdopodobnie alergie pokarmową na mleko, dziś przychodzi do nas lekarz, ze szpitala to ją obejrzy i przepisze odpowiednie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki > ja też jak ostatnio byłam w szpitalu to rewelacji nie miałam z obiadem . Potem mama przyszła to mi przyniosła rarytasy ;) tam śniadanie o 9, obiad o 12:30 a kolacja o 16 ;] a potem to chyba pościel trzeba wcinać ;] szkoda gadać, i jak kobita w ciąży ma się odżywiać. Ja byłam dzisiaj sama w rossmanie i po kiełbaske do żurku, to powiem Wam, że niby nie tak daleko, bo w sumie za ulicą, kilka bloków trzeba przejść, ale skurcz za skurczem miałam. Stawiał się brzuszek, ale nic, żadnego czopa nie ma.. coś tam moze troszeczke brzuch sie obniżył a tak to dupa... :( Ale mam dziwne przeczucie, że ja w tym tyg urodzę ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj bylam na wizycie i nic sie nie dzieje. KTG tak jak powinno, czyli skurcze sa ,ale male i pozamykana na cztery spusty hehe W sobote jest moj termin, wiec dostalam skierowanie do oddzialu polozniczego na KTG, Potem zostaja wizyty co 2 dni i decyzja co dalej. Miejmy nadzieje, ze wszystko samo sie rozwiaze :) I znowu nowa mamusia. GRATULACJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×