Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość martynka874673563
Ja mam termin na 18 kwietnia. i się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem ze nawet 2 tygodnie. jak jest zabarwiony krwia to nawet w ten sam dzien ale ja nie mialam z krwia :P i tak sie zastanawiam jak to u was mniej wiecej jest / bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Ja po wczorajszym świętowaniu mam już dość świąt na najbliższe lata ;) Byłam u rodzinki i wejście na 4 piętro mnie wymęczyło. Do terminu porodu zostało mi 16 dni ;) Chociaż brzuch mi się obniżył i coraz częściej się cały napina. No ale to nie jest powiedziane że zaaraz urodzzę. Chociaż powiem Wam że już się jakoś tak dziwnie czuje. Nawet nie umiem tego opisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzis dzien po terminie, jutro wieczorem pojade na izbe przyjec,jak Mąż wroci z pracy, bo na ostatnim wypisie ze szpitala mam napisane,ze mam sie zglosic najpozniej 11.04 W piatek bylam na kolejnym KTG i skurcze dochodzily nawet do 100 %, a wieksszosc byla na 75-80 %. Lekarka z polozna dziwily sie,ze nie czuje tego tak. Ogolnie bardzo sie boje o Malego... Mam jakiegos doła, i same czarne mysli,ze cos sie stanie, ze przez tą hipotrofie cos mu bedzie :( ehhh, zlapalam jakiegos doła przed samym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula >> wszystko będzie oki :* Widocznie nie każda z nas odczuwa tak silne skurcze, pojawiają się, ale ich nie czujemy. Poza tym były przypadki gdzie kobieta nawet nie wiedziała, że zaczął się jej poród, bo był bezbolesny :) Ja dzisiaj swojego wysłałam do jego rodziny , moja mama gdzieś też pojechała. Siedze sama w domku, czuję, że coś może być na rzeczy.. może dzisiaj zacznie coś się dziać. PIĘKNA POGODA, a mi się jakoś nie chce wychodzić, nawet nie mam w co się ubrać bo wrzuciłam do pralki i się pierze:P więc jestem skazana na dresy po domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja już myślami jestem w szpitalu,spakowana jestem i jutro jade. Na maila dałam mój numer telefonu,pewnie nieprędko wyjde:( Dziewczyny śliczne macie dzieciaczki :):) Życze wszystkim łatwych i bezpiecznych porodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam wlasnie na ktg i nic za bardzo nie wykazalo tylko u mnei robia po 15 min wiec moze nie trafili ale ogolnie brzuch mi sie dzis malo napina i dzidzia malo aktywna :/ wiec nie wiem co i jak ciagle pytaja o lekarza prowadzacego :/ a ja takowego niby juz nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastusiaelo u mnie tez KTG robia tylko 10-15 minut co wedlug mnie jest bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przepraszam że się nie odzywam ale internet mi w domu pad.Jestem właśnie u znajomej więc na chwile do was napisze.No ja nadal jeszcze nie rozpakowana.Ale mam już serdecznie dosyć.Miałam się nie przejmować tym moim terminem ale poprostu się nie da.Cały czas mam przed oczami zły scenariusz tego co może się stać.Dzisiaj według OM jestem cztery dni po terminie a kolejną wizyte położna wyznaczyła mi na 25 kwietnia normalnie szlak mnie trafia.Na szczęście na jutro mam wizyte w szpitalu i zobaczymy czy nadal będą się trzymali terminu 18 kwietnia.W nocy budze się kilka razy dosłownie zlana potem że dziecko mam martwe w brzuchu a serce chce mi wyskoczyć z nerw poprostu strasznie przeżywam to podświadomie.Mam skurcze ale to wszystko nie regularne i cały czas nadsłuchuje co tam w sirodku się dzieje.Myślałam że ta 3 ciąża będzie łatwiejsza a wychodzi na to że najwięcej nerwów mnie kosztuje.Świeta mijają nam dobrze tylko że ja cały czas w nerwach jestem.Jutro bede dzwoniła do serwisu i mam nadzieje że szybko naprawią mi internet to wtedy do was się odezwie i nadrobie wszystko.To trzymajcie się kochane pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kwietniówki świątecznie już jako szczęśliwa mama. Mój Synek urodził się SN dnia 5 kwietnia (czyli idealnie w terminie). Waga 3650g i 56cm. Bardzo dobrze wspominam poród. Należał raczej do lekkich i trwał ok. 5 godz. Cały czas towarzyszył mi mój mąż. Życzę Wam takiego szczęścia i spełnienia jakie ja teraz przeżywam. Odezwę się jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannelka -> Gratuluje .;) Kurcze same lekkie porody jak do tej pory .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannelka gratulacje!!! Jejku naprawdę same super porody opisujecie. Mam nadzieję, że nie ma ich ograniczonej liczby tylko wszystkie kwietniowe porody będą lekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ;) no ale może to właśnie ona zostanie następną mamusią ;) Na sam koniec ciąży dopadła mnie straszna zgaga :( męczę się z nią jjuż od kilku dni. i przychodzi właśnie wtedy kiedy mam zamiar iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 2 dni do terminu i nic zadnych objawów sie doszukac nie moge aj.. nic sie nie dzieje.. moze po jakichś zabawach z moim M cos sie ruszy hmm.. trzeba bedzie nad tym pomyslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na zabawy to niby dal sie przekonac ale mi odchodzi brzydki czop i jakos tak nie za bardzo mi przyjemnie by bylo no nie wiem a skurcze znow mam wieczorem moja polozna chce jutro bym przyszla na noc zrobi mi ktg i chyba poda jedno oxy i chce bym rodzila a ja tak bardzo chcialam bez dodatkow :/ kto dopisze Hanelke do tabelki ?? i Wielkie Gratulacje Hanelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów Dragoniki...........28,........03.04.......K(?)...Maja... .........2..........Wrocław M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksan der......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia Nastusiaelo.........25.........13.04.......k......Milena. .........2..........śląsk kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie ani00...............29.........14.04.......M......Jakub.. .........1..........Tychy Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra uleczka90...........21.........21.04.......M......Piotr.. .........1..........ok.Bielska Białej qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku malutkaa28..........28.........22.04.......K......Klara.. .........1..........Gdańsk gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3640g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu..............29.03........????........???........ .Brunon..........???? beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6................04.04.......3100g.....52cm......Ka rina.......ok Warszawy Sylvia4709........05.04.......2630g.......52cm...Michałe k.. .....????? Hannelka..........05.04.......3650g.......56cm.....Kamil...ok.Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekkie porody? Mój lekki zdecydowanie nie był, ale miło że innym się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie do was dolaczam choc mialam termin na polowe czwrwca. Wczoraj nagle odesszly mi wody. Noc na porodowce sterydy na pluca fe.oterol na zatrzymanie skueczy ktorych nie mialam jeszcze. Modle sie by nie ueodzic jutro zeby stweydy zadzialaly. Sorry za bledy ale pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola kochana mysle ze Ty nastawilas sie na znieczulenie i calkowite inne wyobrazenie porodu a wyszlo jak wyszlo i teraz masz wielki uraz ale to mija spokojnie ja tez mialam ciezko a po czasie uwazam ze moze byc gorzej i boje sie 2 porodu jak ognia obiecalam sobie ze nie chce oxy bo skurcze sa mocniejsze i ciagle ale chyba nie mam wyjscia i jutro mi podaja :/ wiem ze polozna robi to z wlasnej woli chce mi jakos pomuc wiec nie bede wydziwiac i grymasic bo wiem ze powinnam byc jej wdzieczna ale spokojnie dziewczyny wszystko sie po czasie zapomina napiszcie mi tylko te co juz sa mamami jak wasze krocze po SN ?? boli umiecie siadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie które mają jjuż dzieciątka czy któraś z Was brała znieczulenie zewnątrz oponowe ? U mnie w szpitalu jest możliwe za darmo ale nie wiem co o tym myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litle.d trzymaj się. Kurcze Twoje maleństwo się za bardzo spieszy. Lepiej aby zaczekało jeszcze. Lola lu przykro mi, że poród był ciężki :( ja też pierwszy miałam bardzo cieżki dlatego zazdroszczę dziewczynom, które opisują swoje porody jako przyjemność :) i bardzo boję się kolejnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) gratulacje dla nowych mam :D :D :D teraz to dopiero zaczną się pytania i zmartwienia dlaczego maleństwo płacze i jak mu pomóc ale damy rade :D :D :D ja mogę się wypowiedzieć jeżeli chodzi o znieczulenie... bierz jeżeli dają !!! gdyby nie znieczulenie wyszłabym ze szpitala bo ból jest straszny... ja miałam tylko skurcze parte a co dopiero z krzyżowymi ?!?!?!? ja dostałam znieczulenie po 2h od zaczęcia się skurczów i myśle że dość "wycierpiałam".... co do "powikłań" wolę o tym nic nie czytać i nie wymyślać sobie różnych bóli i ich przyczyn powiem tylko że kręgosłup mnie bolał przez tydzień ale już minęło... jak rodzić to tylko ze znieczuleniem.... Dziś urodziła moja znajoma była marcówką została kwietniówką wsumie wymieniłyśmy się terminami :) Ona też brała znieczulenie i jest bardzo zadowolona choć i tak trzymała się 5h w bólach... była dzielna ale nie dała rady i poprosiła o znieczulenie :) Nasz maluch dziś zrobił nam dyngusa... zasikał co tylko mógł podczas przebierania :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tym co mogą sobie wybierać czy chcą znieczulenie czy nie i to za darmo. U mnie nawet za kasę nie ma takiego wyboru :( ale tak z innej beczki to chyba jakieś nieporozumienie aby płacić takie same składki na służbę zdrowia i jedni maja za darmo na NFZ a inni wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×