Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

ebooka nie mam, tylko na papierze. A ja pozwalam spać Hani na brzuszku w nocy. Dzisiaj zaczęła płakać delikatnie, bo się przekręciła i rączka jej została pod brzuszkiem. Pielęgniarka mówiła, że to ewenement, ale inaczej nie chce, więc jej zmuszać nie będę. Po tatusiu to ma;)) Wczoraj poszła spać o 21.30 i pobudka 8.30. Dzisiaj pewnie poszaleje wieczorem. Zauważyłam, że ma aktywne 2godzinki a potem musi sobie kimnąć, choćby na 15min i jest już ok. Nie lubi jednak jak jej światło w oczy świeci, jak idzie spać zasłaniam rolety a i tak często chowa buźkę w osłonki w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Ja nadal okresu nie mam. Już podaję jabłuszko ze słoiczka- pól zje bez problemu, kaszkę równieź podaje. Wczoraj byłam na szczepieniu, pediatra mówiła,żeby już mu wprowadzać owocki te po 4-5 miesiącu co piszą że wolno oraz jakieś kaszki, bo mało tyje. Wczoraj waga mu pokazała 7,8 kg a w lipcu jakoś miał 7 kg jak go ważyli przy wizycie. Mówiła,żebym zglutenem poczekała jeszcze miesiąc. Na razie podaję nestle sinlac i wczoraj zrobiłam porcję z 125 ml wody - całą zjadł łyżeczką i spał od 21ej do 6ej rano- aż byłam w szoku bo maksymalnie przesypiał bez przerwy 6 godzin w nocy, prawie 7 ale więcej nie. I herbatkę też zaczęłam mu podawać- kupiłam kubek niekapek z canpola z miękkim ustnikiem dla niemowląt 6+, no i chwyta go i gryzie ustnik jak i inne rzeczy oraz ciągnie z niego i prawie 100 ml wyciągnie:-) Pozdarwiam kwietniowe mamusie i zyczę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann > a ty karmisz piersią? Ja sie zastanawiam, moze zeby mu podać kleik ryżowy, narazie bezglutenowe, jak skonczy 5 miechów to zaczne podawać po pół łyżeczki. Jak ja jem to on non stop patrzy a jak mu przyblize cos, to odrazu dzioba otwiera :) hehe Kornel też sie wkurza, że nie może sie przewrócic , ale do iluś razy sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze pamietacie mnie :) To wasze maluchy juz spia cala noc? Moje dziecko samo chce juz spac o 21, ale przespi maksymalnie 6 godzin. Potem pobudka za nastepne 3 lub 4 godzinki, a wstaje okolo 9 rano. Jest lepiej niz bylo na poczatku, ale szczerze mowiac, jestem juz troche przemeczona tymi nie przespanymi nocami i chyba przez to szybko sie irytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafka mi chodzi o to ze ulewa nie bezposrednio po jedzeniu bo je na spiocha wiec spokojnie, tylko nastepnego dnia ulewa tak jakby jej nie pasowalo to mleko a karmie bebilon pepti okresu nadal nie mam moja mala ur sie 29.04 przekreca sie z plecow na brzuch i odwrotnie, wklada stopki do buzki, i dzwiga mocno glowke jak lezy na plecach juz od jakichś 3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co chyba porównywać za bardzo spania nocnego, pisze tak bo u nas Lena od urodzenia przesypia całą noc, już myślałam że coś jest nie tak:). Z innymi rzeczami też z niej odwrotniś, stopami wcale nie jest zainteresowana za to na brzusio przewraca się od początku 3 miesiąca i siedzenie ma w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) podczytuje to forum odkąd byłam w ciąży i w końcu postanowiłam przyłączyć się do dyskusji. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia_mala karmię piersią tylko no i teraz zaczęłam wprowadzać inne jedzonko Kubusiowi:-) a jak tak w nocy mały długo śpi i go nie karmię tyle godzin to potem mam piersi takie "nabite" jak przy nawale pokarmu po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia - możesz ściągnąć tą książkę w formacie pdf tutaj http://chomikuj.pl/agaseydak/Pierwszy+rok+zycia+dziecka,966272965.pdf jak nie masz to załóż sobie darmowe konto na chomiku i pobierz książkę Kafka- witam ponownie fajnie, ze się odezwałaś doskonale cię pamiętam z okresu jak byłyśmy w ciąży. :) Mam nadzieję ze teraz jak już lato się kończy więcej mamuś do nas powróci. Co do Karoliny to już kiedyś wypowiedziałam się na ten temat. Jak widać dziewczyna jest twarda :P i dopóki z nikim się nie kłóci i kulturalnie rozmawia niech sobie pisze w końcu też jest kwietniową mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniin- a mleko ci nie wycieka jak długo nie karmisz ? ja to jak dłużej Hani nie karmiłam to miałam całe prześcieradło mokre :) Ja od jutra zaczyna wprowadzać marchewkę, ciekawe jak pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MartaMar zapraszamy do pogaduszek :) Dziewczyny ile ja bym dała żeby mój przespał z 6 godzin non stop. Mam nadzieję, że jak wprowadzę kaszki to tak będzie. Narazie jesteśmy na etapie warzyw i owoców no i nauki picia z butelki, którą się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam takie troszkę intymne pytanie jak tam z waszym libido bo u mnie niestety zerowe. Jakaś strasznie oziębła się zrobiłam no i szkoda mi mojego M bo on taki przylepka jest a ja nawet nie mam ochoty się przytulać ani całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja zazdroszczę dla tych dziewczyn jak ich dzieciaczki przesypiają całe noce, mój przez jakiś czas wstawał 1 w nocy a od jakiegoś czasu juz częściej , a wczorajsza noc była straszna , wstawał chyba z 20 razy, ale pewnie po tych wczorajszych badaniach , jakieś mu specyfiki w wenflon wpuszczali do badania izotopowego i od tego czasu wcale nie chciał jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita.1978 - wycieka mi mleko ale nie aż w takim stopniu jak mówisz, że Tobie wyciekało. A raz jak się przebudziłam to sama "wiciskałam" mleko, żeby piersi zmiękły-choć same kapało z nich,bo Kubuś spał i nie chciałam go budzić, a zasnąć nie szło z takimi bolącymi, twardymi piersiami,a laktatora nie chciało mi się szukac po nocy... To niezły miałaś sajgon w nocy-całą nieprzespaną, nie zazdroszczę! Dzisiejsza napewno będzie lepsza-zobaczysz:-) Ja marchewkę dałam 2 razy z jednego małego słoiczka i mieliśmy zatwardzenie:-( teraz bardziej owocki próbujemy, do marchewki póki co nie wracam, może za dwa tygodnie znów spróbujemy:-) Bronka w kropki - mnie też jakoś nie ciągnie do seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) co z wami się dzieje jak to wam się nie chce może to przemęczenie a może strach przed ciażą ? moj Grzesiu nie chciał pić z butelki wypychał językiem smoczek no i kupiłam smoczek anatomiczny z nuka kauczukowy i od razu z niego pociągnął może dlatego że ma kształt brodawki pozdrawiam was wszystkie dobrze że się tu trochę uspokoiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u was z kilogramami po ciąży? Ma ktoś tak że tyje ? Ja się cieszyłam bo ważyłam mniej po urodzeniu niż przed,pewnie dlatego że miałam dietę cukrzycową w ciąży, za to od 2 miesięcy tyję jak wariat:( Zaczęło mi przybywać jeszcze jak karmiłam piersią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży przytyłam 17 kilo, wciąż mam 3 do zrzucenia-jakoś od 2 miesięcy waga stoi w miejscu-niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży przytyłam 11 kg a schudłam już 16. Tylko, że u mnie hormony wchodzą w grę... No i karmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam żadnej ochoty, a wręcz wkurza mnie jak A sie przykleja do mnie. Wydaje mi się, że to wina jeszcze hormonów, zmęczenia.. i u mnie, braku wsparcia.... Ja za to waze tyle co przed ciaza, 44kg..wszystko zlatuje ze mnie.. cały czas jestem zestresowana i nerwowa... eh, szkoda gadać. Pozdrawiam wszystkie mamy ! Prosze pozdrowić Beatke:) Witam nową mame :) ile dzidzia wazyła i miala wzrostu przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwo---> jestem po operacji usunięcia tarczycy. W ciąży brałam duuuże dawki hormonu i teraz powoli schodzę do swojej właściwej. Wiąże się to z nadczynnością (farmakologiczną) a ta z chudnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tarczycy właśnie słyszałam. Jak tak dalej będzie to chyba zrobię badania, nie ogarniam już, coraz mniej jem a brzuchol coraz większy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tyjesz to niedoczynność wchodzi w grę. Po ciąży często tarczyca szaleje. Warto zrobić sobie też podstawowe badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę faktycznie się ogarnąć, mam nadzieję że to nie cukrzyca :(. Jak pomyślę że dostanę choroby w spadku po mamie to mam dreszce, właśnie w zestawie jest tarczyca, cukrzyca i inne paskudztwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×