Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

U mnie apetytu brak, martwię się o małego, taki dzisiaj leniwy- chyba go zaraziłam. Bidulek Anitko a z czym ta pizza? Ja po ciąży wyglądam kiepsko sama skóra i kości:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- dla mnie super te zdjęcie Mattiego w okularach- rewelka. A co Ty robisz że chudniesz ? pewnie dużo sexu :):) Zrobiłam 2 blachy pizzy i został tylko jeden kawałek Karola-wpadaj. Jak się szwagier dorwał z mężem do pizzy to zjedli całą blachę a my kobitki tylko okruszki zjadły :) A pizza była z tym to co było w lodówce-ser, salami, boczek, szynka, pomidor, pieczarki 3szt :), papryka, cebula- Malutka- ty pewnie tyle czasu na diecie co ja a efektów to tyle samo co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka>>> szkoda że się nie da podzielić, z chęcią oddałabym parę swoich kg :) Widzę że wszędzie jakieś paskudne choroby, u nas kraży wirus żąłądkowy z wysoką temperaturą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko, z tym sexem to nie do konca :P Moj R zawsze w rozjazdach, przyjezdza do domu tylko w weekend. Teraz odsypia. Obaj moi chlopcy spia. Zagadalam sie z koleznka na meilu i maly zasnal w lezaczku, przenioslam go do lozeczka i spi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita >>> masz jakąś ciekawą dietę? Ja w ciąży miałam dietę z powodu cukrzycy, teraz do niej wróciłam i w końcu coś drgnęło, oby zaparcia wystarczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka- ja Co chętnie też moje oddam, Te sesje dzieciaczków są super, ja też chciałam zrobić dla małego jak się urodził ale nie miała do tego głowy Malutka - mój Czarek przewraca się na boki i na brzuszek bardzo ładnie, głowę tez trzyma wysoko, do siedzenia to chętny i podciąga się d siedzenia sam.A gada cały czas po swojemu :) lekarka mówiła i rehabilitantka że rozwija się super a jak będzie dalej to zobaczymy.A ile ma latek lub miesięcy dziecko twojej koleżanki i jak się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- a sex można mieć nie tylko z mężem :) tym bardziej jak twój z rozjazdach :):) Iwo- ja wcześniej stosowałam super dietę- jeść co 3 godziny po bardzo małe porcje w tym słodycze i efekt jest . A i też stosowałam diete tą http://southbeach.c10.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita>> właśnie jem co trzy z tym że jeszcze słodycze i węglowodany ograniczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaki efekt masz ? Ja na jeden posiłek jadłam np.pomidor +2 plasterki wędliny, serek wiejski, jeden owoc, pół grahamki, a jak ta sun bitch to jadłam według tamtej diety i schudłam w ciągu 2 mieś 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. W jakim przedziale powinny mieć tempereturę nasze dzieciaki?? Pytam bo ostatnio pielęgniarka na szczepieniu twierdziła że taka samą jak dorośli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografem jest mój mąż:)właśnie jesteśmy na etapie zakładanie firmy. Ja jestem wizażystką więc połączymy foto z wizażem. Anitko, dziecko mojej koleżanki ma 8 miesięcy no i nic praktycznie nie robi jeszcze:(rozwija się powoli, główki prawie w ogóle nie trzyma samo. A jeżeli chodzi o dietę to ja stosuję MŻ i co 3h, zobaczymy..też jestem chętna oddać wam kilka kg:P ładnie chudłam jak karmiłam krótko piersia ale cóż. Dziewczyny, powiedzcie mi czy któreś z waszych dzieciaczków miało zapchany kanalik łzowy?mojej małej ropieje oczko w sumie od urodzenia miała z nim problem bo bardzo łzawiło, uspokoiło się a tera widzę że ropieje. Wymaz nic nie wykazał więc chyba trzeba będzie kanalik przetkac:/widziałam w necie jak to wygląda..o zgrozo!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - pamiętam że to twój mąż robi zdjęcia , dlatego zażartowałam żebyś go podrzuciła. I na jakim etapie jesteście z ta firmą ? ja kiedyś na diecie mż i co 3 h schudłam 20 kg i było super i teraz też muszę się zawziąć żeby schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie daje rady z nadrabianiem. Moja na jedzenie w nocy wstaje 2 razy. Tak to śpi w swoim łóżeczku. Na początku spała ze mną, ale postanowiłam ją tego oduczyć i już od jakiś 3 miesięcy sypia sama. Nauka spania w łóżeczku była ciężka, ale jak się jest konsekwentnym to wszystko idzie zrobić. Co do choroby to ja się jakoś trzymam ale Juleczka jest przeziębiona ;/ Chociaż nie widać po niej że coś jej jest to i tak jest mi jej żal. Może rzadko się udzielam ale także nie jestem za tym żeby Karolina miała namiary na naszą pocztę. Wasze Dzieciaczki są super. Czaruś ma super te getry podobają mi się . Anitko masz może jakiś link do allegro do nich ? Wysyłam takze zdjęcie mojej Julki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko-w tym tygodniu mąż idzie zarejestrować firmę do urzędu miasta, stronka internetowa ruszy za niedługo, muszę jeszcze tylko makijaże do portfolio dorobić. W listopadzie jedziemy na targi ślubne i do tego czasu musimy wyrobić sobie wizytówki. Zobaczymy jak to będzie. pierwsze_maleństwo-uściski dla Juli i niech zdrowieje maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie robię wszystko żeby przytyć, jem na siłę. Chyba przez stres tak schudłam, jak Maciek cały czas płakał to zapominałam jeść eh i raz miałam taka koszmarna sytuacje ze nie mogłam go dobudzić- myślałam ze się udusił, bo krzyczałam do niego i nim potrząsałam a on był jak szmatka, po tym miałam jakieś chwilowe doły. . Nadal nie wiem co to było, lekarz mówił że może to bezdech, ale skąd skoro wszystko z nim dobrze jest zdrowy. Nawet teraz jak o tym pisze to chce mi sie płakać, bo przez ten krotki moment myślałam że go straciłam i to były najgorsze kilka minut w moim życiu. Jak zwykle smęcę, ale to wydarzenie było dla mnie mega traumatyczne. Anitko to miałaś wypasioną pizzę, u nas ostatnio otworzyli pizzerie i teraz w ramach reklamy dają bardzo dużo dodatków, ostatnio jedliśmy z gyrosem i zanim dokopałam się do ciasta, to juz byłam najedzona. Mlutka przy zakładaniu firmy warto skorzystać z dotacji - np n jakiś zjeb isty aparat, przecież takie dobre aparaty są bardzo baaardzo drogie. Jeszcze porządna lampa. Prawdę mówiąc jeśli się dobrze zakręcić to zawsze jakąś kasę się wyrwie. Warto skoro dają dofinansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, czytałam o dotacjach tyle że w UP w Gdańsku zostały dotacje dla osób poniżej 30 rż i osób niepełnosprawnych. Poza tym teraz trzeba mieć 2 wierzycieli i 50% wkładu własnego, ale zobaczymy może za rok..Na razie P. ma ustawioną sesję z dzieciatkiem i może posypia się klienci. Indianka->Doskonale Cię rozumiem bo mieliśmy podobnie z Klarka. Po wyjściu e szpitala po porodzie, w łóżeczku pojękiwała i nagle cisza. Mąż szybko zapalił światło, wziął ją na ręce a ona miękka i usteczka sine:(myślałam że zejdę. Szybko obudziłam rodziców ale ona już zdążyła wziąć taki wiesz głęboki oddech i od razu zasnęła. Czuwaliśmy na zmianę przy niej całą noc. Nigdy więcej coś takiego się nie powtórzyło. I też zdrowa, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam problem z utrzymaniem wagi, w sumie to w ciąży schudłam bo miałam motywację do ścisłej diety, jadłam co 3h zgodnie z indeksem glikemicznym, po ciąży ważyłam 10kg mniej, jak tylko zaczełam jeść nie tak jak na diecie to poszybowało tak że szok, ja chyba całe życie jestem skazana na dietę :( Teraz jem co 3h tak jak w ciązy od tygodnia i jest to 1,5 mniej, ale co będzie jak wróce do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiwo->głowa do góry, mam identycznie jak Ty. W ciąży się pilnowałam i przytyłam tylko 7kg. Teraz muszę też się wziąć bo nie jest dobrze, tzn się wzięłam ale wiecie co nawet na wagę nie weszłam i nie wiem ile ważę mam taką schizę..ale czuję po spodniach że jest lepiej, woda zeszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka - to wyślij mi na pocztę zdjęcia swojej małej i ciebie a ja pokarzę dziewczynom anetakuderska@wp.pl jak wyślesz napisz Podaję linka do tych getrów(i ona nadal wystawia te żeczy) http://allegro.pl/jesienne-getry-ocieplacze-270-wzorow-nowe-wzory-i2610803663.html( przez przeglądarkę mozilla się nie otwiera) i kupiłam dla Czarka taką czapeczkę- pasuje do tych oczek :) http://allegro.pl/czapka-dwustronna-japan-style-vintage-one-size-6ko-i2605929084.html i takie dla Hani http://allegro.pl/jesienne-getry-ocieplacze-do-kolekcji-zebra-i2613338249.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz przekazywac-skoro tak sie obawiaja to ja tez sie obawiam-bo taka jestem znienawidzona ze az starach ;-) zaraz Ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko-ok . czekam i prześlę dalej. A ja teraz siedzę i piszę , i słucham bebe lily a moja córka obok mnie tańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkaaa->ja Cię nie nienawidzę, ale Cię nie znam. Ja właśnie położyłam małą spać i hmm co by tu porobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×