Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość dobry sen
Mamy karmiące piersią dajecie coś dzieciom przed snem bardziej "zapychającego" od mleka z piersi ? Jakąś kaszkę, deserek, cokolwiek ??? Najwyższy czas spać w nocy więcej niż 2h o_O :( tyko jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyksiąże28
ja też daje kaszę 120ml,poprawia piersią,ale i tak budzi się za 3 h,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry sen i maly ksiaze ja tez karmie piersia i popbudki w nocy juz nawet nie wiem ile razy.... mam powoli tego dosyc i wiem ze u mnie to chyba nie kwestia glodu tylko mala juz tak ma bo znam dzieci na piersi co przesypiaja noce o czym ja moge pomarzyc, wczoraj zasnela o 20a juz podubka o 21;40 jest coraz gorzej nie lepiej bo jeszcze miesiac temu budzila sie co 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dopiero dziś po raz pierwszy dostał kaszkę 1 łyżeczka bezglutenowej i jedna glutenowej pomieszałam dałam w dzień bo jakby miał odchorować to nie na noc. Potem jak wszystko będzie ok za kilka dni zacznę dawac na noc więcej. Chciałabym przespać choć jedną noc to takie moje małe marzenie ;) ale nie narzekam ważne, że zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja narzekam! bo juz nie marze o calej nocy ale chociaz o 4h! nie dosc ze nie chce spac w lozeczku tylko z mamusia to jeszcze te pobubki po 100 razy wrrrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Grzesiu przedtem spał prawie całe noce a później się zaczął częściej budzić może to też i ząbki go męczyły bo tydzień temu dwa mu wyszły ,idzie spać ok 19 a budzi się 5 / 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina- mój tez budzi się średnio co 3h żeby spał w łóżeczku musieliśmy zrobić przemeblowanie w sypialni. Teraz stoi ono po mojej stronie równolegle do łóżka ochraniacz na szczebelki mam po obu jego stronach ale tak założony żeby mnie mały widział z łóżeczka. Jak się przebudza to myk biore go do łóżka karmię i odkładam a potem jak nie śpi wkładam tylko rękę do łóżeczka i głaszczę po główce az zaśnie. M śpi po drugiej stronie i nawet nie wie kiedy mały sie budzi. My mamy wielkie i wysokie łoże, więc nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOj kuba pral enterol przy biegunce podawalam przez 5 dni dwa razy dziennie a robil do 7 kup dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Karolinkaa
może daj jej hydroksyzne na sen, tobie w ciąży pomagała jak nie mogłaś spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja hydroksyzyne mialam przepisana w ciazy na swiad jak mialam uczulenie i nie moglam spac w nocy, ale dziecku nie dam moja jak ja chce odlozyc to od razu sioe budzi i drze w niboglosy a lozeczko tez mamy tak samo ustawione jak u WAs bronka,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Karolinkaa
19:36 [zgłoś do usunięcia] Karolinkaaa2 lady jak moj idzie na noc 2 razy w tyg to ja wtedy lykam sobie lyzeczke hydroksyzyny i spie jak zabita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ponaranczowa, zabilas mnie tym ostatnim wpisem-cytatem. Widze ze masz topik kwietniowek opanowany. Czy Ty masz Jakies zycie poza forum??? Chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ze ja bralam jak nie moglam spac nie znaczy ze dziecku podam-choc nie powiem ze nie mialabym czasami na to ochoty ;-) moja juz zasnela wiec ja ja do lozeczka i sie obudzila.... i beczy teraz o matko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Karolinkaa
a nie pomyślałaś, że mogłaś jednak nie brać bo może a nuż zaszkodziłaś swojemu dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj moja droga lek zalecil mo moj gin-b.bodry specjalista a wypisal mi lekarz moj internista i gdyby to mialo zaszkodzic z pewnoscia by tego nie zrobil, a pozatym ja nie bralam co codziennie przez cala ciaze tylko pare razy zreszta hydroksyzyne podawali nawet dziewczynie z ktora bylam w pokoju juz po porodzie, zeby sie uspokoila bo jej synek byl chory, a karmila piersia wiec to nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka2012
do karolinka- ty to kobito musisz się bardzo nudzić, wygrzebywać wpis z marca :) żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka a nie da sie Jakos przyspieszyc tho wyniku? Wiem ze nie chcesz mala ciagac po szpitalach ale moze jak bys pojechala to zrobili by badania I wyniku od razu. Moze twoja mala tak sie budzi czesto no Cos jej dolegA? Sama nie wiem ja jestem panikara I wciaz wydzwaniam do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja tez jestem panikara- czesto zapisuje mala do przychodni bo np kaszle w nocy po czym nie ide bo az wstyd z czxyms takim i co powiem lekarzowi???ze dziecko 3 razy zakaslalo?hehehe a w nocy sie budzi ewidentnie na kupke ja juz dzisiaj tyle sie naczytalam o tej kupie zielonej , pienistej i wyglada na to ze jakas alergia chyba ale na co??? chyba lepiej zapisze mala do alergologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat - rocznik 82 dostawał hydroksyzynę, i z tego co pamiętam to potem mama mówiła, że były jakieś badania i powodowała głuchotę u niemowląt. Mojemu bratu nic nie jest, ale miał tak, że w nocy ryczał od 0.40 do 4.00 i tak każdej nocy. Do pomarańczowej - CÓŻ!!! Nasza przesypia noce, czasami ja się obudzę bo coś usłyszę, ale Hanka gada przez sen. Przyjaciółka na samym początku mi powiedziała, na noc podawaj mm - przynajmniej się wyśpisz. A szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko:) Hanka wtrąbiła dziś cały słoiczek zupki jarzynowej z bobovity, no i próbujemy jabłko z gruszką. Pija sok jabłko-marchew. Dostałam gruszko jabłka i zrobiłam słoiczki na zimę, dzisiaj drugą połowę gotuję:) Kiedyś pediatra mi mówiła, że na biegunkę są kropelki, ale nie pamiętam nazwy, podawać 5 kropelek. O biegunce mówiła tak - 3 stolce na dobę o nieprawidłowej konsystencji. Hanka przy nowych jedzonkach czasami ma taką "pienistą" kupkę. Nie pamiętam czy pisałam, w środę byłyśmy się zważyć i jest 8200g:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata edukacyjna
czesc dziewczyny mam do sprzedania maty edukacyjne w atrakcyjnej cenie w smyku widzialam je za 280zl moze ktoras bedzie chetna Lamaze Mata Domek od 0 do 24 m-cy NAJTANIEJ 3w1 (2678062222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Przepraszam, że tak wpadam, żalę się i znikam. Ale czytam Was stale - pisać nie mam kiedy:( Muszę się Wam "wypłakać w rękaw" bo nie mam komu. Mam nadzieję, że jakoś to zniesiecie. 2 dni temu przylecieliśmy na tydzień do Madrytu odwiedzić mojego wujka. Chcieliśmy pozwiedzać no i przede wszystkim sprawdzić jak to będzie z maluchem w samolocie itp. Lot okazał się spoko. Mały był grzeczny gorzej gdy już dotarliśmy do wujka... Od 2 dni pada. Siedzimy w domu i mój facet jest wielce obrażony na mnie, wręcz wściekły. Za co? Nie mam pojęcia! Gdy się kładliśmy spać w czwartek było ok. W piątek rano już się do mnie nie odzywał. Leży cały dzień w pokoju pod kołdrą. Nie wiem jak go tłumaczyć przed rodziną. Gdy pytałam co się stało to mi zamknął drzwi przed nosem. Nie wiem co mam robić, jak się zachowywać. Jestem tu uwieziona jeszcze na 5 dni. Wyjazd miał być fajnym relaksem a jest najgorszym koszmarem. Siedzę i plączę w jednym pokoju a on zamknięty w drugim. Mały ryczy bo nie mam siły już go nosić i się zajmować (wstałam o 4). Chciałam wrócić wcześniej, ale nie da się przebookować biletów:( Ogólnie nasz związek to jedna wielka porażka. Moja mam twierdzi, że on ma depresję. A co do jasnej cholery ze mną? Ja mogę się zalewać łzami, ale dzieckiem mam się zajmować, uśmiechać się do wujka i jego rodziny i robić dobrą minę. Ehhh:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, facet ma jakiś najwyraźniej problem:/szkoda,że nie chce Ci powiedzieć z czego wynika jego zachowanie, bo przecież wróżką nie jesteś więc skąd masz wiedzieć. Ale on w ogóle nie zajmuje się małym???matko, co się dzieje z tymi facetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Karolinki ja z moja mala mialam tak samo ze chciala spac tylko ze mna ale sproboj dac do lozeczka twoja koszule nocna i zawin ja w tym zeby czula twoj zapach ja moja tak oduczylam i teraz spi w lozeczku. a pozatym powiedcie mi wiecej na temat tego glutenu bo nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluten
są kraje gdzie w ogóle się nie przygotowuje dzieci do glutenu i tragedii nie ma, więc ja się jakoś tak bardzo bardzo tym nie przejmuję, żeby kurczowo się trzymać tej łyżeczki glutenu dziennie przez 1-2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Lola_lu przykro mi, że masz taką ciężką sytuację :( Takie to już życie kobiety praca, dom, ciąża, dzieci, pieluchy i jeszcze wrażliwy mąż się czasami trafi. Musimy być silne i wszystko przetrwać :D Mój syn po ponad dwutygodniowej przerwie poszedł właśnie do przedszkola i jak lubił tam chodzić tak teraz były krzyki, że nie chce iść do przedszkola. Ciekawe co odstawi w samym przedszkolu? Czekam na relacje od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza bo weekend;)jak wam minął?? My w sobotę byliśmy cały dzień poza domem, piękna pogoda była, mąż nacykał mnóstwo zdjęć;)w niedzielę była u nas teściowa, zajęła się Klarą a my poszliśmy sobie do knajpy na obiad. Lubię weekendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u nas choroba zawitala na dobre na szczescie po raz 1 bylam z mala na wizycie u dr w sobote, przepisala probiotyki na brzuszek i jakies leki na przeziebienie i kazala dawac malej juz marcheweczke itd, wiec od soboty juz jej podaje powolutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam ! U nas wszystko w porzadku. Kornel wczoraj skonczył 5 miesiąc :) jeju, jak ten czas zlecial. Jak go podnosze za rece do siadania to skubany unosi pupke i nogi :) niesamowity jest, nadal jednak nie obraca sie z brzucha na plecy i na odwrot, nie wiem czemu.. Myślę, że jeszcze z msc pokarmie, bo na dłuższą mete nie chce mi spac, w nocy sie budzi co rusz, a jak zjadł butle 150 ml to spal z poltorej godziny, a tez go meczy to, bo co godzine jest zmeczony. Poza tym spi razem ze mna bo non stop chce cycka w nocy, siedzi 3h , ja spie , budze sie a ten dalej ciumka, smoka nie chce, eh. Coś kaszle , jutro idziemy do lekarza spr czy to przeziębienie, bo ma miec w piatek szczepienie, wiec lepiej sie upewnic. Macie tez tak ze swoimi malenstwami, tzn . w nocy jak sie przebudza, płacze , biore go na rece, tuli sie i zasypia, dzisiaj tak mialam 3 razy, chyba dziecko potrzebuje przytulenia mamy, ale dziwne bo przeciez cały spi obok mnie przytulony, hm. Pogoda barowa ;) trzeba bedzie w koncu wyjsc na dwór bo nie bedziemy sie kisic w 4 ścianach :) Powiem Wam, że od kiedy nie biore tabletek anty, to mam tak wysokie libido, że to aż szok ! hehe moj A jest bardzo z tego zadowolony, a doznania które odczuwam doslownie przypominają mi jeszcze pierwsze kontakty bliskości. Dobrze ktoś kiedyś napisał, ze po ciazy kobieta bardziej czuje wszystkie pieszczoty:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu moja mała tez spi ze mna choc wczoraj do 1 spala w lozeczku mam nadzieje ze jak zacznie wiecej spozywac stalych pokarmow to no noc zaczne tez jej dawac i nie bedzie sie budzila w nocy-bo teraz budzi si na cyca-ewidentnie jest glodna bo ssie ttyle samo co i w dzien czyli ok 10minut zaczelam od marcheweczki, dzisiaj ladnie juz zjadla, pozniej za pare dni ziemniaka, pozniej dynie, i co dalej? a i kupie jej tez Sinlac-daje ktoras dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×