Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

O kurcze, widze te kreseczki. Ja nie zwracalam na to uwagi i maly nie mial problemu. Ale moze dlatego ze ja daje tylko tyle kaszki ile mleka wiec to nie jest Jakos super geste. A jak duzo wy dajecie Kaszki? To do dziewczyn ktore Daja kaszke butla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Indianka super, że z nami znowu jesteś i u Was wszystko w porządku :) Mój mały też ma fazy marudzenia czasem jest lepiej czasem gorzej ale ogólnie nie jest źle. Na spacerku mi często marudzi zanim nie zaśnie ale nie płacze, więc nauczyłam się na to nie zwracać uwagi po prostu ten typ tak ma :P Co do łóżeczka to śpi w nim tylko pół nocy bo dość często się budzi na karmienie i M idzie do drugiego pokoju żebym i ja i on przed pracą trochę bardziej wypoczął. Wtedy ja biorę Adrianka do siebie i tak śpimy do rana. Mój mały kaszki nie pije z butelki ani nie je łyżeczka dodaję mu 3 łyżeczki do musu owocowego. Mam smoczek z lovi do kaszki taki z krzyżykiem bo poleciła mi siostra jak byłam w Polsce ale nie powiem czy dobry bo nie używałam. Anita- świetnie, że twój Czaruś tak dobrze się rozwija ale myślę, że jest w tym też Twoja ogromna zasługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita- ja też nie wiedziałam wcześniej o tych kreskach a mam butelki z Aventu fajnie, że o tym napisałaś przyda się na przyszłość o ile mój smyk zacznie tolerować picie z butelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za info w sprawie tego smoczka, bo juz chcialam robic dziure w nr 3 ;P haha W końcu chwila wolnego, czekam na serial Przyjaciółki , w ogóle dziewczyny piwo Karmi poprawia mi laktacje! Kiedys czytalam o tym na jakims forum i myslalam, ze to jakas sciema, ze babka chce sobie wypic piwko, i sie skusiłam ktoregos razu i to jest prawda :P Tak to od czasu do czasu pije sobie Lecha bezalkoholowego. Lubie smak piwa po prostu a bezalko tez jest dobre:) Ciekawe o której moje maleństwo sie obudzi :) Indianka> moj tez nie za bardzo chce jeździć na spacerach, jak zasnie jest ok ,ale jak sie obudzi to juz jazda , trzeba brac na rece .. niestety.. nauczylam go tego. ale w taka pogode jak dzisiaj, ze dupe urywa przez ten wiatr to nie wiem , bym musiala biec z tym wozkiem do domu. :P Miłego wieczorku mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłyśmy na ostatniej dawce na pneumokoki, Hanka waży 8400g i ma 69cm. Obecnie zajadamy się dynią z ziemniaczkami. Dzisiaj na próbę dostała jabłko z morelą. Czekamy na reakcję. My zaczęliśmy cokolwiek nowego jeść dzien przed 5 miesiącem. Wczoraj znalazłam u siebie kleszcza, dziś mi wyciągnęli:) bylam też u lekarza, bo te nogi mnie bolą praawie codziennie, po spacerach padam i ledwo chodzę, ale to nie od żyl, najprawdopodobniej to stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluten
Ja gotuje wodę, wlewam do bultelki 50ml, wsypuję 1,5 łyżki kaszki z nestle, mieszam, i daję (nie całą ilość) do deserku, albo obiadku. Myślicie, że za dużo daję ??? Bronka raz piszesz, ze dajesz 3 łyżeczki, raz, ze jedną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola->ja daję 3 łyżeczki kaszki takie jak do mleka tzn ta sama miarka. Ale u mnie dzisiaj wieje!byłam z małą na spacerze ale zmarzłam masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluten
sypką 'surową'(nierozrobioną z przegotowaną gorącą wodą) kaszkę dodajecie np do obiadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Dzisiaj bylismy na szczepieniu, kornel waży 7900g i mierzy 70 cm :) Wszystko ok po szczepionce:) Zimno jak cholera jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluten
Odpowiedzcie mi na wcześniejsze pytania jak mozecie :( Mam smoczek od 2-6 miesiaca, myślicie że pora zmienić na 6+ skoro dzidzia ma juz skończone 6 miesięcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gluten- bo ja daję 3 łyżeczki kaszki do deserku ale z tych 3 łyżeczek to 1 jest kaszki glutenowej manna z bobovity i 2 łyżeczki bezglutenowej. Mam kaszkę manną wieloowocową kt powinnam dawać po łyżce ale ja daję dopiero od ok tygodnia więc zaczęłam od łyżeczki. Od jutra zwiększę dawkę. Tu masz zalecenia z bobovity na dole jest tabelka z ich produktami i jak to się ma do porcji glutenu wprowadzanej dla niemowlaka. http://www.bobovita.pl/cms/images/clipart/PDF/gluten.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gluten- ja podgrzewam troszkę deserek (mus owocowy) i wsypuję kaszkę (1 łyżeczka mannej proszku) mieszam czekam chwilkę bo ona pęcznieje i daje małemu. Smoczki dziś kupiłam nowe od 6 miesiąca bo zauważyłam, że jak mały dłużej żuje to mu się zaczyna odciskać, więc chyba czas czas na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gluten- musisz zmienić smoczek na większy. Mój Czarek pije już od miesiąc smoczek DR BROWNS powyżej 6 mieś, a avent- trójprzepływowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj właśnie a o jaki smoczek właściwie chodzi o teki do butelki czy uspokajacz bo ja napisałam o uspokajaczu a Anita jak widzę o butelkowym :P Tak czy tak i jeden i drugi raczej trzeba wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo ja też mam tę butelkę Avanti i nigdy nie zwróciłam uwagi na regulacje przy smoczk. Teraz tylko musze dojsc do tego, jak to ustawiać :) Czytałam, że ktoras podaje marchewke na kupke,ale chyba żeby ją utwardzić. Na wszelki jednak wypadek wspomnę, że znalazłam deserek ze sliwek od 5 miesiąca. Może komus się przyda ta informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluten
Mówiłam o uspokajaczu. Jadę kupić ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam butelkę Aventu, kupiłam ostatnio większą, ale już sama nie wiem po co, bo co kaszkę wezmę do ręki to "podawać lłyżeczką"... Wyszła nowa butelka z Aventu, taka nowoczesna, ale kupiłam stary model, bo do tych nowoczesnych nie ma smoczków specjalnie do kaszki. A do starej kupiłam taki smoczek http://allegro.pl/avent-2x-smoczek-do-butelki-kasza-kaszka-kaszki-6-i2613107329.html Co do tego smoczka 3in1, to u mnie by się nie sprawdził, bo Leon w czasie picia lubi sobie poobracać butelką i o zadławienie łatwo jakby przekręcił na największy przepływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam butlę Tommee tippee i do nich smoczki,, jestem bardzo zadowolona. Chociaż mała jeszcze nie przekonała się do smoka do kaszek (tego z Y).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile razy moja corka obudzi sie w ciagu nocy, zasnela o 20 mysle ze z 10 razy na bank powoli trace nadzieje na normalne spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie dopoki jest chora to dam sobie spokoj a tak to codziennie ja odkladam, ale z marnymi skutkami dzisjiaj nie ma meza na noc wiec ona sobie teraz spi na naszym sypialnianym a lozeczko obok stoi puste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina- mój mały też już zasnął tyle, że o 19:00 bo u mnie godzina różnicy, więc 25 minut temu z tego co widze to jak mi tak szybko usypia to za jakieś 30 min będzie pobudka i zaśnie potem za godzinę czy półtorej. Wczoraj w nocy miałam 4 pobudki do karmienia i jedną na zabawę tak ok 6:00 rano co do czego wstał o 8:00. Ja się tylko tym pocieszam, że nie będzie tak zawsze i w końcu z tego wyrośnie, więc uszy do góry trzeba to przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, miałam napisać to co Bronka, że przeciez kiedys będzie przesypiać całe noce;)ja nie narzekam na Klarę, ale tak sobie myślę jak będzie jej się wstawało rano np do szkoły heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×