Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

A jak jedziecie gdzie samochodem to tez w spacerowce? I przekladacie dziecko z fotelika? Kurcze bo u nas wszedzie samochodem (nawet do parku) i szkoda mi malego Przekladac jak zasnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poruszyłyście ciekawy temat, my też przymierzamy się do zmiany fotelika. mamy taki który pasuje do stelaża wózka ale synek jest dużym dzieckiem i widać że jest mu już ciasno, na razie ubieram go w bluzę ale jak bym chciał w kurteczkę lub coś grubszego to na pewno byl by ściśnięty. Musimy kupić tylko nie wiem na co teraz mam zwrócić uwagę, mały jeszcze nie siedzi i jak na razie nie próbuje siadać. Widzę że foteliki po tych początkowych to już takie dla dużych szkrabów, z małym codziennie jeżdżę samochodem i przynajmniej raz w miesiącu wypada nam jakaś daleka podróż, w okresie zimowym będziemy jeździć jeszcze częściej bo narty i święta, nowy rok. więc fotelik koniecznie musi być bezpieczny i dopasowany. Nie wiem czy czekać aż zacznie siedzieć i dopiero wtedy kupić czy juz mu zmieniać a jak tak to na co??? Co planujecie kupić? W jakim przedziale wagowym te foteliki? Mój waży prawie 9 kg i jest szeroki w ramionach. Strasznie chaotycznie napisałam- sorki. Mam jeszcze jedno pytanie- czy ubieracie swoim pociechom buty? oja teściowa uparcie kupuje małemu, mimo, że jeszcze mu nie zakładam. Mamy już chyba z 5 par:) Jakoś nie widzę sensu, może w zimę jak będzie bardzo zimno. Tak z ciekawostek to byłam dzisiaj w ccc i mierzyłam małemu stopę- rozm.19 mi wyszedł. Widziałam ładne skórzane buciki i złapałam się za głowę 150 zł, przecież taki robak pochodzi w tym z miesiąc może 2 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA11 zawsze wożę dziecko tylko w foteliku samochodowym. Nigdy inaczej :) Co do zapchanego kanalika w oczku to sie nie wypowiadam bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tatus zajmuje sie Maluchem i mam czas przegladnac wasze zdjecia. Maluchy sa takie sliczne!!!Co jeden to ladniejszy. Pozwolilam sobie dodac zdjecia Danielka. Mam nadzieje, ze bedzie sie wam podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Ale się rozpisałyście :) nie moglam Was dogonić. Dzieciaczki piękne na tych zdjeciach, sama slodycz. Ja siedze sama w domu, A pojechał z Kornelem do prababci, ja zostalam bo jestem chodzącym zarazkiem. W ogóle wczoraj mieliśmy z A wpadkę... pękło to co nie miało pęknąć... Niby jestem przed okresem, teraz na dniach mam dostać i się lekko załamałam. Zobaczymy co to będzie. Ja fotelik mam do 13 kg jeszcze. Z wagą u mnie , waże 45 kg... a myślałam, że chociaż 50 zostanie.. bo zawsze chciałam oddawać krew , jak zwykle dupa. Co do antykoncepcji, to brałam przez 3 miesiące tabl anty te jednoskładnikowe ale przestałam, bo bardzo krwawiłam do nich. I lekarz kazał nam używać prezerwatyw. Na dodatek okazało, się, że mam szyjką pękniętą z obu stron. Niby nic nie znaczy, ale ja i tak sie boje. Nadal wożę małego w gondoli, choć on pewnie by się cieszył ze spacerówki ;) Pozdrawiam, jak bede miała wene to zrzuce zdjęcia na kompa i wrzuce coś na poczte. Buziak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja tez dostaje pelno bucikow.mam chyba ze 20 par, ale rozne rozmiary!Ja jak musze, to zakladam mu takie buciki - paputki, zeby nozki mu nie zmarzly. Mozna je zakladac do roczka. Sa w Realu. Wygladaja smiesznie, bo sa w ksztalcie glowy losia i bardzo mile w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) ja kapciuszki ubieram nawet żeby się do nich przyzwyczaił ,bo jak się nie przyzwyczaja od małego to później nie chcą nosić maluszki . Co się dzieje z klementyną chyba taki miała nik ,pozdrawiam serdecznie i nie kłóćcie się wiecej dziewczyny a pomarańcze ignorujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka->Była bym wdzięczna za nazwę tych kropli..może jej to pomoże. Ropieje jej oczko co chwilkę, bidulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szukam i szukam i nie mogę znaleźć naszego adresu i hasła do poczty. Czy któraś z was może mi podać na maila - d.r1@op.pl ? z góry dzięki. My byliśmy dzisiaj u lekarza, ze mną i z maluchem. Tak jak myślałam to jakiś wirus i Maciek tez jest zarażony, na razie nie dostaliśmy antybiotyku, mamy się leczyć domowymi sposobami i tak żłopie 2 litr herbaty z maliną:) Co do bucików to te co mamy to zupełnie nie chcą się trzymać stopy Maćka. Jak już założyłam to zsuwają się po minucie. Mam zabawną anegdotę z zycia mojego synka: Jak chrzciliśmy Maćka to było strasznie gorąco, biedy ubrany w jakiś mini garniturek ale mini mężczyzny miał do tego sztruksowe buciki- było tak ciepło że nie ubrałam mu skarpetek żeby nam się w kościele nie rozpłyną i oczywiście jak mieliśmy już podchodzić do ołtarza to spadł mu bucik, drugi ściągnęłam w pośpiechu i ostatecznie Maciek poszedł do chrztu na boso:) z gołymi girkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz poprosilam rodzicow, zeby sprawdzili czy gdzies jest ulotka po leku. My teraz jestesmy w Polsce. Najwazniejsze, zebys nie przemywala rumiankiem, bo to jeszcze bardziej podraznia. Mozna torebka po czarej herbacie. ja walczyla z tym paskuctwem kilka miesiecy, az dostalam recepte na te krople. Mysle, ze u Ciebie jest podobna sytuacja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Karolinka widzę że nasze dziewczyny urodziły się tego samego dnia ;) i czytając Twoje posty coraz bardziej się do Ciebie przekonuje. Wydaje mi się że fajna dziewczyna z Ciebie. a mogłabym też zobaczyć Twoją małą ? Ja ci wtedy mogę wysłać zdjęcia mojej . WIem że wczoraj pisałam że nie jestem za tym żebyś miałą dostęp do poczty, ale jak nadrabiam zaległości w forum to naprawdę jesteś fajną babeczką ;) co do ginekologa też już byłam, ale nie chciał mi jeszcze zrobić cytologii więc nie długo muszę się tam ponownie wybrać Kaśka81 moja też nie chce leżeć. Na brzuszku to chętnie i kręci się wtedy jak taka wskazówka w zegarku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, ja tak jak Anitka inaczej sobie ciebie wyorbrazalam :P Sliczna twoja Zosia :) A jaki ma ladny pokoik. Podesle co swje fotki tylko wyprawie swoich chlopakow w gory :) Kupilismy specjalny wozek i w weekendy bierze malego na cale ranki. Maly uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka, ale podobne foteliki, w sensie takie wlasnie dla wiekszych dzieci ma wiekszosc firm. Ja akurat patrzylam na ten bo ten co mam teraz tez jest maxi cosi, Ale jeszcze sie nie zdecydowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala wazy 7kg .... kurde jest chyba najmniejsza ze wszystkich dzieci wiecie ze ja jeszcze jej zakladam ubranka na 56-62?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak przeczytałam o tym bezdechu u waszych dzieci to aż mnie ciarki przeszły. Chyba bym umarła jakby mojego małego coś takiego spotkało :( Karola- zdaje mi , się że mamy takie same wózki (quinny buzz) no i ja małego już od jakiś 3-4 tygodni wożę w spacerówce bo te kubełkowe siedzenia są dobrze wyprofilowane i można je dostosować do wieku W zasadzie to mój mały siedzi w nim w tej samej pozycji co w bujaczu. Ja swojego wpinam siedziskiem przodem do siebie. Co do fotelika to ja mam w zestawie Maxi Cosi Cabriofix i on jest do 13kg a ty jaki masz maxi cosi, ze tylko do 9kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×