Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

mam ostatni duze problemy zdrowotne i boje sie tego wszystkiego, boje sie nawet pojsc do lekarza i porobic badania bo boje sie ze to rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka - na wychowawczy możesz iść w każdje chwili . Na dziecko przysługuje wychowawczy do 4 lat Karola- a u Ciebie jest wychowawczy płatny? i co pójdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo przyjemnie:) u mnie nie ma tygodnia żebym małemu Coś nie kupiła :) miał pełna szafę ale mi wyrósł no i teraz od początku :p U nas tez zawsze skarpetki z tej samej serii co ubranko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka, marsz do lekarza nie można tak lekceważyć zdrowia. Anitko, ja się nie przebralam bo czasu nie było bo musiałam zostać dłużej w pracy. Wychowawczy płatny 55% ale nie odciagaja podatku :) zastanawiam się. Zobaczymy. Mam jeszcze teraz jeden projekt w czasie budowy a ja prjektowalaam wiec nie moge tak sobie Zostawic ale niedługo skończą więc byłoby ok. Akurat na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jestem na wychowawczym na Hanie która ma 2,5lat i wcześniej byłam na zwolnieniu i na macierzyńskim po Czarku. Ja na Czarka mogę wsiąść 6 lat wychowawczego . ja na wychowawczym posiedzę do września a potem do pracy. Z jednej strony mogła bym teraz pójść do pracy ale nas czeka pobyt w szpitalu w Centrum Zdrowia Dziecka a też niedługo będę jeździła znowu na rehabilitacje, mamy często wizyty u lekarzy i ciężko było by wszystko pogodzić z pracą.Tylko teraz będzie trochę z kasą mniej ale jakoś będzie -aby zdrowie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za bardzo sie boje, wiem ze to glupie i nieodpowiedzialne szczegolnie jak ma si emale dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma miałam wstawić buzke w poście ale zapomniałam i groźnie zabrzmialo :p ale E zdrowiem nie ma żartów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka- no właśnie do lekarza :) !!!! a jak u ciebie sytuacja z mężem ? lepiej ? Karola- ty tez bardzo ładnie ubierasz Matiego- podoba mi się taki styl, i widzę że też wszystko do siebie pasuje. A dziewczynkę jeszcze fajniej można ubierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem inżynierem budownictwa. No i w wolnych chwilach udzielał się tutaj :p teraz np czekam aż szef skończy rozmawiać przez telefon bo muszę z nim pogadać a on już chyba z godzinę rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - ja na dzieci wydaję więcej ubrań jak na siebie i męża :) Ja później sprzedaję ubranka po dzieciach i kupuję nowe i tak się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zamiar sprzedać. Mam ubranka, huśtawka, fotelik samochodowy i bazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - a drugiej dzidzi nie planujesz ?:) Ja sprzedawałam ubranka po Hani jak wiedziałam na 100% że będzie chłopak, a teraz to już później będę sprzedawała i zabawki i wszystkie pozostałe rzeczy. ja już więcej nie planuje mieć a i strych się robi za mały na te rzeczy :) a później coś kupie dzieciom innego A u Ciebie gdzie sie to sprzedaje / coś podobnego do allegro i czy jest popyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie planuje. Ciężkie mi było zajść w ciążę. U nas jest takie liczone Allegro dla ludzi z mojej okolicy. Przez fb się ogłasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To macie w domu o czym rozmawiać :) ja raz przeglądałam projekty jakiegoś bloku który mój właśnie budował to dla mnie to magia :). i tak się niekiedy zastanawiałam jak ktoś to da rady wszytko zaprojektować . Ja to lubię takie wnętrza wykańczać , projektować wystrój wnętrz - pomagam koleżance wykończyć jej dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA to na allegro sprzedałam - sama byłam w szoku ile ludzie za to dali, tylko ja wystawiałam Hani zdjęcia w tych ubrankach z zakrytą buźka , i za te ubranka wzięłam 500zł . i teraz też planuję na wiosnę sprzedawać po Hani i po Czarku. Wysłałam zdjęcia moich pociech na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - tak po twoim nazwisku ile razy sie zastanawiam czy twój mąż jest polakiem czy nie . a jest na te rzeczy popyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest Amerykaninem. Zreszta Mati tez :p No i ja mam obywatelstwo. Nie wiem czy jest popyt ale moja sąsiadka twierdzi ze tak. Ona już zarobiła 500$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię do małego po polsku i angielsku. Mój R mówi do małego Matiulek bo się nauczył ode mnie i mojej mamy :) Ogólnie mówię po pl ze znajomymi i przez tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra trzymała ubranka i wiele innych rzeczy po małej i nic nie sprzedawała aż miejsca na strychu zabrakło i teraz wszystko wyrzuciła do kosza . a tak u mnie nic się nie zagraca i jest z tego trochę kasy na ubranka. Karola- a widzę że ty masz fajne rzecy i zabawki po Matim to pewnie pójdzie . A u was jak cenową są ubranka i zabawki dla dzieci? drogo czy nie w stosunku do innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twój Mati to do kogo podobny ? bo jak dzisiaj patrzyłam na Twoje zdjęcie z synkiem to mi się zdaje że do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz generalnie można ubranko kupić bardzo tanio bo mamy dużo sklepów typu tkmaxx w pl gdzie mas obniżone ceny. Można kupić za. 2-3$. Ja mam tez koło siebie outlet gdzie w normalnym sklepie dla dzieci jak mas kupon to kupisz super ciuszki za 4-5$. Mój mały ma stamtąd koszulki za 1$. No ale ja uwielbiam baby gap. Tam są dorosłe ciuszki dla dzieci. Tj nie maj takich typowych ozdobek jakiś samochodów itp bo ja w tym nie gustuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×