Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

nie minelo... podobne milam w ciazy a raczej znacznie gorsze bo juz myslalam ze to cholestaza ciazowa i wydaje mi sie ze ma to jakos zwiazek z odzywianiem-bo w ciazy jak mialam duza zgage to mialam krostki a jak nie to nie bylo nie wiem co to jest ....taka pokrzywka wedrujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska Ile wzrostu ma twoja mala ze kombinezon na 80 kupilas? Moj maly ma 72.5 I kupilam 72.5-77.5. Zastanawiam sie czy nie wymienic na wiekszy, tyle ze w sklepie wydawal mi sie ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina->widzisz, powoli zaczniesz się wysypiać;) Dziewczyny tak was czytam i chyba moja córcia jest najmniejsza bo ma 65cm, przynajmniej miała w połowie pażdziernika..wysoka nie będzie na pewno bo ja mam 150 a mój mąż 175 więc. Oby chociaż miała te 160 w przyszłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- radziła bym Ci kupić większy. nałożysz pod spód ubranie i może być przy ciasny. mój Czarek ma rozmiar 80 i jest trochę za duży ale jest mu lużno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko, jak ja zaloze pOd spod ubranie w kaliforni to sie Mati ugotuje :) Ja zakladam tylko ba same spioszki rano jak zawoze do nianki. Zartuje, musze mu przymierzyc ten co mam I moze wymienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- prawda, zapominałam że tam u was teraz inne klimaty :) Przymierzysz i zobaczysz ,bo co rozmiar to rozmiar . ale zawsze trochę większy lepszy Ja wczoraj kupiłam spodnie dla Hani 94rozmiar a miałam wcześniej tej samej formy jeanse rozmiar 82 i jak przyłożyłam do siebie to one na długość takie same. A co do tego dywaniku ze zdjęć to ja mam takie sam tylko z literkami w środku. Hania wcześniej na tym się bawiła , a teraz wkłada literki do środka a za jakiś czas pewnie będzie uczyła się literek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj r z tych elemantow zbudowal pudlo wsadzil malego do Srodka I sie chichrali pol dnia. Moje ma zwierzatka I ksztalty ktore mozna wyciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - a twój Mati lubi skoczek zaczepiany do drzwi ze zdjęć > my mamy podobny - Hania go uwielbiała a małego posadzę go dopiero za jakiś czas, jak będzie bardziej stabilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszc co moj R moj to kupil w weekend jak bylismy w sklepie. Kazalam mu to zawiesic wysoko zeby maly tylko sie w tym chustal, bo ma ten drugi skoczek i wydaje mi sie ze tyle skakania nie jest zdrowe dla jego kregoslupa. Uzywamy to tylko jako chustawke i maly uwielbia, On zawsze lubi sie chustac w parku i teraz tez mu sie strasznie w domu podoba. No i bardzo latwo sie to zawiesza wiec moge miec na gorze i na dole. Na dole tylko w ubikacji w dzrwiach bo reszta mam caly dol otawrty bez dzrwi (kuchnia, jadalnia, salon) :P Dzis jestem rano w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała teraz śpi a mamusia sobie odpoczywa malutka-moja Zosia ma 68cm wiec nie jest dużo wyzsza a ja jestem 170 a maź 187 boze nie wiem jak ja przetrwam ta zime-nie nawidze zimna!!!!brrr z niunka nie wychodze jak jest poznizej 10stopni bo starsznie marzne a tu pol roku takiej pogody musze sie teraz wziac troche za swoje zdrowie kregoslup juz pada od paru dni boli mnie w mostku, tak dziwnie sciska-to od kregoslupa,i zanim wroce do pracy chce jeszcze zalozyc sobie aparat ortodontyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja też nie znoszę zimy...dzisiaj co prawda z małą byłam na spacerze ale zmarzłam okropnie, z nosa mi cieknie, mam nadzieję że nie będę chora. Ha!ja to muszę w końcu schudnąć bo się normalnie niedługo będę toczyć jak kuleczka..tylko motywacji brak i nic mi się nie chce. Na dodatek czekam na okres i zjadłabym wszystko co mi wpadnie w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ja myslałam ze po ciazy mi zostanie pare kg i dobrze sie czulam przy wadze 58 kg ale znow jestem szczuplutka a spodnie sprzed ciazy moge zdjac bez rozpinania, moze jak przestane karmic i bede jadla wiecej rzeczy to troszke znow przytyje a co do karmienia to Zonia nie ulewa po sztucznym mleku a po moim tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytalam teraz ze jedna kobitka tez miala takie problemy z coreczka ze robila brzydkie kupki,bardzo ulewala, niespokojnie spala itd a po nutramigenie wszystko minelo wiecie skoro jej pomaga to ja chyba naprawde juz rezugnuje z piersi. zaczne pic napary z szalwii zeby sie mniej wytwarzalo pokarmu, szkoda mi troche bo karmienie piersia to niezapomniane chciwle ale skoro moje mleko mam jej szkodzic to nie ma sensu, ide bo sie obudzilo malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mój mały dalej daje popalić już kolejny dzień jest marudny teraz śpi ale ile trzeba się nagimnastykować żeby zasnął :( nie wiem czy to ząbki smaruje mu na wszelki wypadek dziąsła ale ja tam nic nie widzę. Ślini się od kilku miesięcy i gryzie wszystko a ząbków brak... Karola - dobry pomysł z tą matą tez muszę coś takiego kupić bo wszedzie panele i jak położę koc to jeździ jak Adrian na nim harcuje a to wydaje się takie bardziej trzymające podłoża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka-->u mnie to samo..i zębów również brak jak na razie. Dzisiaj marudziła w sumie non stop, no z przerwą na spanie. Niedawno się obudziła i się bawi w leżaczku ale generalnie jest sajgon. Dobrze że chociaż w nocy jest spokój tfu tfu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za odpowiedzi. Ale raczej alergia odpada bardziej coś z zatokami bo to nie cieknie z nosa tylko gęsta wydzielina zalega głębiej i tak strasznie furczy. Z tymi zębami to tak jest, że męczą długo zanim się przebiją. Nadia ma dwie dolne jedynki już dwa miesiące i górne się nie mogą przepić a ona strasznie cierpi i się męczy. Koszmarne są te zęby całe życie człowiekowi dokuczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super usypiania 40min a snu 25 już po drzemce obudził sie z płaczem i znów marudny. Teraz robi kupkę więc chwila spokoju eh ciężka praca to macierzyństwo. Przynajmniej jak jestem w pracy to mam 4 godz odpoczynku. Ja też muszę małego odzwyczaić od cyca ale nie wiem jak bo mój kaszy ani mm nie chce no i z butli słabo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka podawaj butle az do skutku! nie zniechecaj sie ! juz ja cos o tym wiem. pomeczysz tydzien dwa i zacznie pic.pozniej bedziesz dsawala na noc troszke , rano w poludnie i wkoncu przestaniesz karmic, ja daje 3xdziennie po 90-120ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola...jak byłam na początku października z Hanką u pediatry to miała 69cm. Jak byliśmy w sklepie to przyłożyłam kombinezon do malutkiej to sprawdziłam nóżki, żeby nie miała za ciasno, no i żeby pieluszka nie była uciskana. No i zima trwa u nas troszkę dlużej, bo pewnie do początków marca będzie miała już pod 80. Widzę, że na m-c 2 cm jej dochodzą, czyli tak normalnie. Ja mam 1175cm a P 180cm. Sprawdzałam w swojej książeczce, że ja w wieku 6m-cuy miałam 68,5cm, a Hanka w 5m-cy 69cm. Toteż pediatra za każdym razem mi mówi, że Hanka to po prostu duża dziewczynka. Karola..., a czy coś Ci pediatra mówił jeżeli chodzi o wagę Matiego?? Ja mam wiecznie obsesje, że Hanka za gruba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karola
Zainteresowało mnie jaką mate zakupiłaś ? gdyż czytam ze fajna jest na panela ? jeśli można by bylo poproszę o linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kapiemy piotrusia codziennie :) wiecie coo.. ostatni wyskoczylo mu na policzku jakies uczulenie i nie wiedzialam na co... podejrzewam uczulenie a gluten lub skaze bialkowa;/ jutro sie wybiore do pediatry... moze rzez to nie moze tez w nocy spac ? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia!!!
Ubieraj sie cieplej w te chlodniejsze dni i siooo na dwor z maleństwem :) ono musi sie hartowac. Chyba nie chcesz zeby Ci chorowała? prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zupełnie nie mam ostatnio czasu , życie goni jak szalone.Starałam sie was nadgonić i przeczytać co pisałyście, ale teraz już wszystko mi się pomieszało. Kasiu z Legnicy na walkę z katarem polecam robienie inhalacji, ja właśnie planuje kupić inhalator bo mój synek tez ma katar często. Pediatra mówiła mi ze to najlepsze do walki z katarkiem. Maciek jest chory, znowu:/ wczoraj w nocy obudził sie z płaczem , był gorący zmierzyłam mu temperaturę i okazało się ze ma 39.4C byłam sama w domu i po raz pierwszy miałam taka sytuacje. walczyłam z temperaturą całą noc dopiero nad ranem zbiłam do 38 byliśmy u lekarza i babka mówi ze to może być trzydniówka. Mam ostatnio strasznie duzo na głowie dlatego tak mało udzielam się na forum. teraz mały chory to w końcu trochę zwolnię tempo. Mam pytanie co do fotelików samochodowych, muszę jak najszybciej kupić nowy bo mój synek wyrósł juz z obecnego. Założenie kurteczki nie wchodzi grę , więc przed zimą muszę zmienić. Babka ze sklepu polecała mi przedział wagowy 9-36 z firmy recaro. Na jaki przedział wago będziecie się decydować? jest jeszcze 9-18 i 9-25, wydaje mi się ze im mniejsza różnica tym bezpieczniejszy fotelik. Miłej i spokojnej nocy zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka ja kupię fotelik do 36 kg cybex pallas, poprzeglądaj testy zderzeniowe ADAC, tam są oceniane foteliki i np. cybex wypada bardzo dobrze, z tego co pamiętam jako jedyny miał 5 za bezpieczeństwo w tej klasie wagowej... Poczytaj też opinie innych użytkowników czy są zadowoleni... Tu jest przykładowy filmik o cybexie http://www.youtube.com/watch?v=rIf8NA3XfVw Myślę, że o tym foteliku, o którym piszesz też znajdziesz filmy i opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka dzięki za radę chyba faktycznie trzeba będzie zainwestować w inhalator. A jeśli chodzi o fotelik to podobnie jak kwietniówka26 zastanawiam się nad cybex pallas właśnie ze względu na bezpieczeństwo. Myślę, że przedział wagowy nie ma wpływy na bezpieczeństwo tak bardzo jak fakt, że waga dziecka musi się mieścić w tym przedziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Zuza ucięła sobie drzemkę więc wskoczyłam nadgonić Was po wekendzie :) co do kąpieli to kąpiemy ją codziennie no chyba że tak jak u Was - jakaś okazja, choroba albo po prostu uśnie :) od małego kąpiemy ją w zwykłej naszej dużej wannie z tym że na początku na takiej macie gąbkowej teraz już sama siedzi i podgryza gąbki :D te puzle / mata widzę że się sprawdzają u Was, sama też nad taka myślałam, mamy kafle w pokoju i Zuzka patrzy jak tylko zejść z dywanu na którym ma koc i z chęcią czworaczkuje na "zimną strefę pokoju" :D może faktycznie tez zakupie takie i zrobię jej psikus rozkładając na kafelkach ma jakimś dodatkowym kocyku jeszcze. ostatnio mnie zaszokowała, przebrałam ją i poszłam zaprać ciuszki do łazienki - pokój duży mamy zaraz obok - słucham a coś człapie, patrze a mała pod drzwiami siedzi i zaciesza :D hehe ten skoczek również licytuje jak na razie na allegro :D mała lubi ogólnie się bujać tarzać więc zapewne to jej również przypadnie do gustu. ja mam 2 kombinezony z meli 9-12m i są w sam raz z lekkimi luzami na "coś ciepłego pod spód" jak wygląda ta sprawa inhalatora? Zuzka też miewa katarki i używamy tak jak któraś z Was pisała wcześniej - sól morska i frida, ale zaciekawił mnie temat inhalacji. trzeba wybrać się uprzednio do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! co zrobic zeby zaprzestac produkcje mleka? bo ja nie chce juz karmic, nie ma sensu skoro moje mleko bardziej jej szkodzi niz mm ograniczylam juz znacznie liczbe karmien ale mleko nadal jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×