Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość polla303
Witam, tak przypadkowo tu się znalazłam i czytam wypowiedzi karolinki, że chce się odzwyczaić od pieluch itp i pozyć trochę, zgadzam się z Toba i popieram w 100%. też mam córkę z kwietnia 2012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moj maz wspomnial o 2 to powiedzialam zeby sie palnal w lep a jak tak bardzo chce to niech urodzi a pozniej siedzi w domu uwiazany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
No dokładnie, uwiązanie jest, ale faceta co tam obchodzi, pójdzie do pracy, przyjdzie, chwilę pobawi się z dzieckiem i jest ok. chociaż mój dużo pomaga, no ale to ja jestem 24/h z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za odp w sprawie kataru. Byłam w aptece i niestety tu nie ma tych specyfików, które polecacie a jeden z nich już zapomniałam, który był ale powiedziano mi, że to od 6 roku życia. Kupiłam to co mi polecono w aptece a jak w domu otworzyłam to okazało się że jest to taka sama sól której używam tylko pod inną nazwą :P Na szczęście małemu jakby trochę lepiej nawet w nocy dość dobrze spał. Ja na drugie dziecko jak narazie się nie decyduje ale i nie zapieram, że nigdy. Choć jak pomyśle sobie jak trudno nam było żeby mieć tego szkraba... droga przez in vitro i nieudane próby to nie wiem czy kiedykolwiek bym chciała przechodzić to jeszcze raz. Normalnie psychika tak siada, że chyba bym oszalała jakbym jeszcze raz to miała przeżyć. Nie życzę nikomu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Bronka, u mnie tak jak u ciebie, Pewnie nie ma za duzych szans naturalnie, Bo matiula sie jakims cudemn I wydazyl w Cyklu w ktorym odwolali in vitro Bo nie bylo szans na zaplodnienie. Poza tym Lata staran sa meczace. Ja jak zaszlam w ciaze to bylo jak wakacje. Do labolatorium raz na jakis czas itp. Wczesniej w lab siedzialam kilka razy w tyg podobnie jak u lekarza. Poza tym ja nigdy nie planowalam wiecej dzieci, no I wiek.moze jak bym hula mlodsza. Moj maly tez chory :( dzis do lekarza. A moze dziewczyny powinnyscie pomyslec o powrocie do pracy? Zawsze to jakas odskocznia :) Oczywiscie jesli jest taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Hanka weszla na działanie nocne, jakby spanie po kąpieli traktowała jak drzemka. No i teraz od godziny siedzi z nami, cała zadowolona, do tego zrobiłam nam smrodliwą niespodziankę i posikała portki od pidżamki. Wczoraj to samo, ale bez smrodku, za to wrzask był potworny, bo i nasze nerwy. my juz ledwo patrzymy a ona cała szczęśliwa. Nie wiem co się jej stalo, przestawiła się totalnie. Ostatnio wpisałam ją w siatki centylowe i w obu jest na 97 centylu. Powiedzcie mi, jak dodajecie gluten do mleka to jak to robicie. Ja dodaję kaszkę mannę mleczną z bobovity, czy jak dajecie taką kaszkę to wtedy mniej samego mleka wsypujecie?? N o i jak z kleikami, też zastępujecie, czy np 150ml wody, 5 łyżeczek mleka i 1 łyżeczka kleiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka81- ja robię tak- wody 210ml kaszki z glutenem 3 miarki+4 miarki mleka. a jak z kleikiem to robiłam tak samo jak ty. Mój Czarek mleko z kaszką pije tylko raz dziennie na noc, a w nocy samo mleko 150ml A mój Czaruś ma 8,5mieś waży 8,2kg i ma 74cm i mi dziś zafundował pobudkę o 6,20 :( a poszłam spać o 120w nocy , a w nocy ile razy wstawałam to nie zliczę :) Czarek teraz często podczas snu przewraca sie na bok i niechcący na brzuch i jest płacz i tak z kilka razy w nocy. już mu obok kocyk podkładam żeby się nie przewracał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.... nie mialam kiedy pisac bo ciezka mialam koncowke roku... moja mama ciezko chorowala na raka zlosliwego. ciagle przezuty.... w sobote trafila do szpitala na kolejne przetaczanie krwi... wtedy doslownie urwal sie z nia kontakt.. nie mogla mowic ani jesc prawdopodobnie przez przezut na przelyk :( wrocila do domu w poniedzialek, ale niestety w srode rano odeszla :( dzis jest pogrzeb i nie wiem jak sobie z tym poradze :( walczyla ciezko bo 6 lat prawie :( niestety przegrala :( przepraszam ale musialam sie komus wygadac :( co do katarku to mu zawsze uzywamy na dzien QUIXX a na noc nasivin... tylko nasivin jest na recepte. olenka wg moich wiadomosci musisz zrezygnowac z wychowawczego i choc na chwilke wrocic do pracy... bo jAK NIE to masz platne macierzynskie ale L4 nie. pozdrawiam... i sorki za wprowadzenie nastroju.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula jest mi bardzo przykro... Jesteśmy z Tobą, pisz jak tylko poczujesz taką potrzebę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko trzymaj sie i bardzo mi przykro dziekuje tez za odpowiedz na moje pytanie. A dziewczyny powiedcie mi czy moga mnie z pracy wyslac teraz do lekarza ze jestem zdolna do pracy? Umowe mam do 2 wrzesnia a termin porodu tez chyba tak gdzies bedzie to juz nie wiem co robic a jeszcze slyszalam ze maja zwolnic 300 osob z pracy koszmar jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka przykro mi. Trzymaj się dzielnie. OlaLenka myślę, że jeśli masz badania okresowe czy kontrolne jeszcze ważne to nie powinni Cię wysyłać na jakieś dodatkowe badania. Natomiast jeśli umowa kończy Ci się prawie w dniu porodu i pracodawca wtedy może Cię zwolnić niestety :( A zasiłek macierzyński wypłaci ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek dzieki za odpowiedz. Widze ze tego samego dnia rodzilysmy. A ile wasze maluszki waza? Ile razy kladzje spac w ciagu dnia? I ile razy w nocy wstaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek dzieki za odpowiedz. Widze ze tego samego dnia rodzilysmy. A ile wasze maluszki waza? Ile razy kladzje spac w ciagu dnia? I ile razy w nocy wstaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek dzieki za odpowiedz. Widze ze tego samego dnia rodzilysmy. A ile wasze maluszki waza? Ile razy kladzje spac w ciagu dnia? I ile razy w nocy wstaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały waży 11kg. Śpi 2 razy w ciagu dnia. Czasem zdarza się ze 3 jak wcześnie wstanie. W nocy budzi się 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaLenka chyba jeszcze dwie mamy na tym forum mają dzieciaczki z tego właśnie dnia :) Nadia waży chyba z 9 kg a rozmiar 74 nosi. W dzień ma dwie drzemki. Około 11 gdzieś godzinkę śpi. I po 14 wtedy śpi godzinkę a czasami nawet 2,5 (to niestety rzadko). W nocy budzi się zazwyczaj dwa razy, a od święta zdarza się jedna pobudka. Natomiast mam problem z Nadią tzn z piersią przez Nadię. Przez tą jej ilość zębów i kolejne wychodzące jak grzyby po deszczu, mała jędza mnie gryzie :( I ostatnio ugryzła mnie całkiem na poważnie, że boli jak licho a pod prysznicem zauważyłam, że mi ropieje miejsce ugryzienia na sutku. Nie wiem co robić czy maści takie na otarcia jak na początek karmienia pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Nie przepraszaj za to, że piszesz o swoich smutkach. Co do kolejnego dziecka to z pewnością poczekamy. Długo po porodzie mówiłam , że nie planuje więcej dzieci, ale teraz już się nie zapieram może za jakieś 2-3 lata. Jednak już wiem, że chce cc nawet jeśli miała bym zapłacić. Kasiu na pogryzione piersi na pewno nie zaszkodzi przemywanie szałwią- ma właściwości odkażające. Mój ma 4 ząbki i przy każdym marudzi, coraz częściej mnie gryzie. Niestety nadal nie akceptuje butli i mm:/ Powiedzcie dziewczyny czym myjecie ząbki swoim szkrabom? Zastanawiam się jaka szczoteczkę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moja niunia wazy z 12 kg juz zaczynam jej ubierac rozmiar 74 w dzien spi 3 razy i w nocy tez wstaje 3 razy. Mamy 2 zabki jak na razie innych nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moja w nocy to budzi sie tyle razy, to zalezy od tego czy zje cos co ja bedzie draznilo, jak tak to noc bedzie kiepska a jak nie to budzi sie ze 3 razy a ja 2 razy po 150ml ubieram ja w 68-74 a wazy ok 9 kg tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Czarek waży 8,2kg a wzrostu to 74cm- waży nie za dużo z czego bardzo się cieszę . w dzień śpi on 2 razy, raz koło10-11 do godzinki a później 15-16 też do godzinki. on teraz więcej śpi jak był malutki, a i z samego rana trochę dłużej pośpi jak do 6 ( co było wcześniej) z czego ja się bardzo cieszę, za to podczas snu przewraca sie na brzuszek :( i wstaje i jest płacz i tak często mam w nocy pobudki. A i dziś w nocy wstał i mąż nakarmił i ja nawet nie słyszałam tego , co zdarzyło mi się raz w mojej karierze matki , ale fakt jestem chora i mąż miał wstać do dzieci. A u nas jutro wigilia i 2 dni świąt :) i prezenty .a że dla Czarka nie wiadomo co kupić bo ma tyle zabawek po Hani, to dostanie pieniądze, ubranka i mały samochodziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz swieta???? Anitko to ile maly spal jak byl mlodszy skoro teraz 2x po godzinie to dla ciebie duzo? moja spi tez w dzien 2-3 razy dzisiaj spala o 11.30 godzinke i o 16 40 minut -i jak dla mnie to masakra ze tak malo wczoraj spala 2x po 1,5h a wstaje tak miedzy 7 a 8 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×