Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość naroy
u nas "meczarni" zadnej nie bylo z tymi z Premium Care ale wiadomo kazdemu moze pasowac co innego ;) Ogolnie nie mamy problemow z odparzeniami itd wiec na drobniutkie roznice nie patrze. Jedynie to te zielone pampersy jakos nie podpasowaly. Ciekawi mnie jak wam uplynie podroz samolotem, macie przesiadki? ile godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naroy
..hehe no jest to spora wyprawa..my tez juz mamy taka za soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie znam pieluch takich o których piszesz. Pampers active baby są też na dzień premium care są ciensze. Jedne i drugie mają gumki ale nie wiem czy takie jak ty myślisz. My kubeczki i lyzeczki myjemy tak jak inne naczynia w płynie, nie stosujemy niczego specjalnego. Ale podobno firma Nuk ma płyn do mycia butelek dziecięcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi gumkami to chodzi mi o tomwkolo nóżki, nie wiem jak to wytłumaczyć jest tam taki jakby elastyczny sciagacz. Nie odparza nam sie nic ale zadrapuje mu sie czasem w tym miejscu. Podróżnik niestety z przesiadka bo wciąż nie otworzyli lotniska w Berlinie :( lecimy 11 godz do Monachium i pózniej 45 min do Berlina. A pózniej samochodem godzinka ale to już pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naroy
No najwazniejsze zeby nie musiec bagazu odbierac po pierwszym locie i nadawac znow na nowy. My tak mielismy w jedna strone i to bylo starsznie meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naroy
z kanady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Los Angeles nigdy nie musze brac bagażu ale koleżanka jak lata z San diego juz tak. Ale ona ma przesiadke w ny moze dlatego. Ja mam zawsze w Europie, Nie lubię ny. To widze Ze mamy sąsiadka z Kanady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisałam.. Podczytywałam... karolinka znowu robi szum. Jakby tak to po Tobie spływa to po cholerę reagujesz? Olej jak wg Ciebie nie mają racji. Komentować Twojej osoby nie będę, bo w sumie nie ma po co. Pomarańczowa może i ma rację, ale też używa słów z rynsztoka. Wszystko każdy widzi kto umie czytać :) A nasz topik nie upadnie przez jedną wulgarną dziewczynę. Nasze dzieci są zbyt ważne dla nas :) My robimy roczek już w Wielkanoc, tak nam msza wypada w intencji Leosia. Także chyba będziemy pierwsi :) Ja daję jogurty te dla dzieci, tzn jogurciki z Nestle, albo Bobovity, boję się dawać takie dla dorosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to trochę, że wszędzie na świecie nie ma takich samych pampersów. My na początku mięliśmy premium care, ale też dziwne że piszą, że active baby to na noc... W reklamach całkiem co innego pokazują. My mamy premium care i małe opakowanie kupiłam takie dla dziewczynek, nie pamietam nazwy. A dziś dadę kupiłam, bo czasami jak trzeba na 30min przed kąpielą przewijać to szkoda pampersa zakładać. Zęby niby idą, ale nadal nie wyszly:/ Pomału myślimy o roczku, ale chyba zrobimy w domu, bo będzie ok.13 osób. Wszyscy piszą tutaj o słabym spaniu maluszków, w gazetkach o dzieciach wyczytałam, że to lęk separacyjny, zaczyna się mniej więcej w 8 miesiącu, gdy dzieciaczek zaczyna się przemieszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o wyprawianie roczku to chyba jednak my bedziemy pierwsi, bo juz 23 marca (laczymy z chrztem). Pytalam o to kto kalendarzowo pirewszy? Bo my kalendarzowo na samym koncu. No tak pisalo o tych active na polskiej stronce. Ja myslalam ze te cruisers to sa najbardziej popularne pampersy, do glowy mi nie przyszlo ze nie wszedzie sa. Wogole na polskiej stronce pampersa jest tylko kilka rodzajow pampersow a u nas jest bardzo duzy wybor. Chociaz mi nie wszytkie pasuja. Kanadyjska kolezanko a ty jakie uzywasz? Cruisers? Jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam sobie opinie na polskiej stronce pampersa i nie sa za dobre.podobniez nie na noc. Chyba wrzuce kilka cruisersow na nocki przynajmniej. Zobacze jak bede milala miejsce w walizce bo musze tez wziac mleko bo z tego co widze to w pl nie ma enfamilu sojowego :( No chyba ze zle szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanko kanadyjska, ile mialo twoje dziecko jak lecialas? Przesiadaliscie sie? Jak ze zmiana czasu? Latwo sie dziecko przystosowalo? Czy uzywaliscie w samolocie basinett?Ja mam zamowiony ale zastanawiam sie czy jest to wygodne. jakies rady? Ja lece sama wiec kazda wskazowka mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek,apropos wywaru z maku to nie wiem czy wam pisalam ze maly mial straszny katar, wzielam go do lekarza i nam powiedziala ze to alergia (oczywiscie nie mowia na co :P)i dala takie kropelki (bez recepty normalnie w sklepie). Trzeba bylo dawac cp 6 godzin. ten lek jest tutaj bardzo popoularny na alergie. I kurcze moj maly po drugiej dawce nie mogl glowy utrzymac i spal cale rano :) Nastepnej dawki juz mu nie dalam. Odciagalam mu z noska grucha (plakal strasznie) i przeszlo.Bardziej sie bidulek rozchorowal od tego leku niz od katarku; A u nas ten lek nonstop daja. Dzieiom, doroslym, wszytkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi, nagadalam sie sama ze soba, ide spac :) Mati juz odsypia impreze, bardzo mu sie podobalo. Byla klaun, robil zwierzatka z balonow, bawil sie z dziecmi, bylo tez to cos do skakania (takie jak kiedys na plazach, nie wiem jak to sie nazywa). Ogolnie moj R mi mowil ze wydali na impreze $2000! Jak dla mnie masakra i przesada... My moze zrobimy tutaj grilla i zaprosimy kilka osob ale nie za takie sumy. Tuataj na roczek jest zalozenie ze musi by ogromna impreza, moja koleznak tez tak miala, jak dla mnie to jest glupota i szkoda pieniedzy. Moj r mowi ze nie chce duzej imprezy ale chce wyjanajac kolejke :P Taki maly pociag co by woil dzieci. My mieszkamy na zamknietym osiedlu wiec moglaby taka kolejka w kolo po osiedlu jezdzic ( my mamy taka w centru handlowym), ale jak dla mnie to glupota. Na szczescie moj R duzo gada ale malo robi i w zyciu nie zorganizowalby wynajmu takiej kolejki wiec jestesmy bezpieczmi :P W kanadzie tez takie szalenswta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola/.. ja zawsze uzywampampers active baby na noc . cala noc sucha :) a nie zmieniam w nocy. nigdy nie przelal a siusia dużo :) pampers sleep and play - porazka. sztuczne w dotyku,, i przesikal po 3 godzinach w nocy. papmers premium care - tez im nie pasowaly.. papmers active baby to dla mnie mistrzostwo. w dzień zawsze uzywalam huggisow ale sprobowalam dada z biedronki i sa bardzo fajne wiec po co przeplacac :) z tego co wiem to jest jakiś specjalny srodek do mycia butelek w PL ale nie pamiętam gdzie go widziałam. ja myje normalnie PUR-em. i dokładnie wypukuje potem lub wyparzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassssdddd
karola wszystkie leki odczulające powinno dawać się tylko przed snem. Mam córkę alergiczkę i alergolog uprzedzał, że tylko przed snem, bo działają usypiająco i dziecko w dzień może być otępiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My roczek robimy kameralnie: rodzice, chrzestni i dziadkowie. Raczej bez szaleństw dla dziecka, które mało z tego skorzysta. Jak będzie starsza to można wtedy zrobić fajną urodzinową zabawę z większą ilością dzieci ale roczek to bardziej taka symboliczna uroczystość. Karola moja znajoma ze Stanów używa Haggisów i jak przyjechała do Polski to myślała, że kupiła przez pomyłkę inne pieluchy albo inny rodzaj. Była w szoku nad kiepską jakością. Ale to Polska. Nasze dzieci używają tego co mamy i jakoś żyją ;P Ja również używam Dady od czasu do czasu i jestem również zadowolona. Kwestia częstszych zmian pieluszek. Odparzeń nie ma, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasssddd, no pewnie by mu nic nie było gdybym nie dała drugiej dawki rano. Wierz mi to był pierwszy i ostatni raz. Chiciaz z opowiadań innych mam tutaj wydaje mi sie ze Matiula wogole zle zareagował. Jego mały sąsiad 6 tyg młodszy tez brał ten sam lek na to samo 3 razy dziennie i bylo ok, a jest duzo drobniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 25 wypada w czwartek i jak będę mogła to wezmę wolne w pracy żeby być z małym :) a grill może w weekend, chociaż mocno sie zastanawiam. Nie chce szopki. Nasz sąsiad ma np w parku, z tego co słyszałam bo chodzimy razem na spacery to atrakcje podobne do wczorajszej imprezy. Nawet kucharz będzie :p Maly sie przebudzil ale już śpi. U nas dziś zmiana czasu, śpimy krócej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Cześć Czupryna dawno Cię tu nie było co tam u Leonka? My będziemy świętować roczek naszych chłopaków tego samego dnia i chyba tak na samym początku bo 2 kwietnia. Z tego co pamiętam to przed nami była AsiaOliwka i Florentyna no i jeszcze, któraś z dziewczyn rodziła w marcu ale już nie pamiętam kto. My roczek robimy bardzo kameralnie bo na święta przyjeżdża babcia i kuzyn mojego M ,który mieszka w UK. Na początku mieliśmy zaprosić znajomych z dziećmi ale jak już wcześniej parę razy byli to nasz mały nie wyglądał na zachwyconego, więc chyba za wcześnie na takie imprezy. Karola- Jak byliśmy w Polsce to używaliśmy jeszcze pampersów New Baby i miałam z UK 2 paczki a potem dostałam od siostry 2 paczki niemieckich, które się praktycznie nie różniły. Teraz używamy Active Fit, które są chyba podobne do tych twoich. Cruisers tu nie widziałam, wiec chyba nie ma ich na rynku europejskim. Co do mleka to może być w PL tylko pod inną nazwą np Polski Bebilon to u mnie Aptamil. Jeśli chodzi o płyn do butelek to ja używam tego co dla nas a potem płuczę dokładnie i wyparzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie odwiedziłam pocztę Anita- Czarek jest świetny i jakie ma długie włoski :D Dziewczyny czy już obcinałyście włoski swoich maluszków bo ja myślę, ze u mojego to już czas. Tylko się zastanawiam czy iść do fryzjera czy lepiej kupić maszynkę i samej na razie obcinać bo Adi to raczej fryzjerowi nie da się dotknąć. Karola ty byłaś z Matim u fryzjera jak była jego reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raz miałam pampers sleep&play ale to masakra jakaś. Dada juz dużo lepsza. W huggiesach pasują mi zapięcia, bo nie są takie szerokie i pieluszka w udko nie kłuje, bo sleep... mają sztywne, nic się nie rozciągają i z racji Hanki rozmiarów to beznadzieja. Fakt, ze dade trzeba czesciej zmieniac, ale moze to i dobrze, bo zero odpazen:))) My urodziny 20.04 zrobimy, bo akurat 25.04 mój mąż będzie miał 30. Myśleliśmy najpierw żeby w restauracji zrobic ale jak policzylam to szkoda kasy. Obcięlismy liste gości i będą chrzestni, nasi rodzice, rodzeństwo i dziadkowie. W sumie jak policzyliśmy to max 13 osób i sami bedziemy gotowali, bo catering wyjdzie jak w restauracji, a imieninki beda w lipcu razem z babciami, bo 26.06 - Hanny, Anny i Grażyny to może cos sie pomysli:))) Karola...a może by myc butelki bialym jeleniem?? Nuk na pewno ma specjalny płyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie kupić ten nuk płyn? Mati zależy od humoru czasami jest grzeczny jak mu moja fryzjerka obcina włoski ale raz płakał. Ale on ja zna bo od urodzenia ze mną chodzi do niej jak ja robię włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zapomniałam napisać o Czarku. Anitko po nim wogole nic nie widać. Gdybyś wcześniej nic nie pisala to bym nigdy nie powiedziała ze choruje. Moim zdaniem bardzo podobny do siostry. Przystojniaczek ze ho ho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Oj, ale się topik uaktywnił:P My nadal używamy pieluszek dada i jestem z nich bardzo zadowolona. Klara próbuje stawiać pierwsze kroki co kończy się wiadomo czym-czyli licznymi upadkami na pupę na szczęście:P Anitko->Czaruś czarujący:):*sama słodycz i te włoski super!widzę że wstaje:D Ja włosów Klarze jeszcze nie podcinałam. Ale jak trzeba będzie to zrobię to sama, bo trochę znam się na fryzurach;) My dzisiaj mieliśmy urokliwą sesję zdjęciową z cudnym dzieciaczkiem:) Co do urodzin. Będziemy je spędzać u moich rodziców w wawie i cieszę się bo 20.04 akurat wypada w sobotę więc dobrze. Będzie skromnie czyli najbliższa rodzina dziadkowie, pradziadkowie i moja przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my konczymy roczek 13 kwietnia ale impreza 27 ;) wlasnie robimy Piotrusiowi pokoik... (bo na zime się już przeprowadzamy do tesciow..ehhh. robie go oczywiście w stylu puchatka hihi oszalałam na tym punkcie (Kubusia puchatka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naroy
Kolezanko amerykanska ;) LEcielismy jak mialo 5 miesiecy i lot znioslo super wtedy. Natomiast jak wracalismy to juz wiedzial co znaczy przemieszczanie sie plus zaczely mu wychodzic zeby i juz bylo trudniej. Wzielismy ze soba fotelik do samolotu (wozka nie zabralismy w podroz bo akurat nie musialam -w PL na nas czekal). Nie korzystalismy z bassinetu bo mielismy wykupione dla niego miejsce normalne wiec fotelik moglismy przymocowac na fotelu. Tak, przesiadalismy sie i nie jest to najwygodniejsze. Sama na lot bez meza bym sie nie zdecydowala. Tu bagaz podreczny tu fotelik (ciezki) z dzieckiem i jakies inne rzeczy ktorych trzeba pilnowac na lotnisku. JEszcze te bagaze (3 wielkie walizy) nam w jedna strone doszly do ponownego nadania. Ledwo co wszystko udzwignelismy. Nie jechalam tylko np na 2 tyg wiec troche bagazu bylo. No jednym slowem wypoczeta po podrozy nie bylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×