Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość agatu1
kwiatuszek, ja mam brzuszek taki, ze juz chodze w ciazowych spodniach, bo mi bylo w innych ciasno. a i mama na mnie krzyczala, jak widziala, ze uciskam iskre moja ;) maz wola na mnie pilka, wiec sobie wyobraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim potworkiem ide na dwor, bo piekna pogoda, normalnie lato... i niech mi ktos powie, ze w Szwecji jest zimniej... :D ja po porodzie 2mc schudlam jakies 15kg...przemeczenie, stres i jedzenie sniadania o 17 :/ ale niestety przytylam tez szybko !! Teraz wszystko z glowa, zebym w maju byla sexi mamuska ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek:):):)
Kochane kobietki ależ mnie pocieszyłyscie na prawdę:):) ja własnie zamówiłam sobie spodnie ciażowe, bo jedynie w leginsach chodze- no mój maż najbardziej cieszy sie oczywiście z piersi, które juz urosły mi o dwa numery- ech kupiłam sobie staniek 3 tygodnie temu, troche tak luźniejszy a dzis ledwo upycham tam piersi- a własnie a propo poruszonego tematu - seksu, to ja od 4 tygodnia, w ogóle nie mam ochoty, ale ze mój maż przechodzi ze mna ciaże, tak bardzo bardzo- :) to też nie ma wiec wciaż sie przytulamy, a seks to kurcze archetyp:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no z tym seksem to teraz jest smiesznie :p moj a. jest etraz taki delikatny, ze czasami mam ochote gryzc, kopac i krzyczec. juz mu wczoraj powiedzialam, ze jeszcze tylko brakuje, zeby w trakcie zapytal mnie,czy cos mnie boli... tlumacze i mowie, ze pani dr powiedziala, ze jest wszystko w porzadku, ze nic sie nie dzieje, ze mozna wspolzyc normalnie, a ten ciagle swoje. za to piersiami by sie bawil bez konca. mowi, ze musi sie nasycic, poki jeszcze tylko jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez w pierwszej ciazy bal sie ze mna kochac :/ alezz zmnie to wkurzalo !!!! i pytal czy boli :D a ja wtedy na to czy czuje glowke :D wkurzal sie bardzo a ja sie smialam :D mnie naszla ogromna ochota na pierozki !!! chyba zrobie wieczorem. ruskie ;) i duuuzo pieprzu :D a na obiad piers z kurczaka, makaron i zurawina do mieska mniaammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no wlasnie, co ze zdjeciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek:):):)
Z tego co wiem to trzeba umieścic gdzies takie zdjećie i wtedy link... A ja też mam ochote od trzech dni na pierogi, ale raczej ich nie zrobie- to jedyny posiłek którego nie robie sama:):) tylko zabiore męza- znalazłam jakis czas temu super karczme w której są domowe pierogi tak pyszne zeeee jeszcze nikt sie im nie oparł kogo tam zabrałam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to forum jest troszke dziwne... moze zmienimy miejsce ?? inne fora maja wiecej mozliwosci, suwaczki, zdjecia itp ... co Wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
noooo, pierogi z mieskiem i okraszane :) ale mi apetytu narobilyscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek:):):)
Ja - mimo ze dopiero dołaczyłam to jestem za- nie ma problemu- ...mozemy zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
czarodziejka, to gdzie chcesz nas przeniesc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ala poprzednia ciaze siedzialam na parenting.pl tam co prawda juz jest watek kwietniowy, ale mysle, ze zalozymy sobie nowy, bo ciezko juz w taka zgrana grupe wchodzic... wiec zaloze tam watek i dam linka tu , ok ?? tylko bedziecie musialy sie zarejestrowac tam. ale to swietny portal, duzo konkursow itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
ja tez sie przyzwyczailam, ale tam sie zapisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz w zyciu tam weszłam, widzę Was ;) chciałam się zalogować...1 raz! a tu mi komunikat wyskoczył że 5 razy wprowadziłam złe hasło i teraz nie mogę hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
najpierw musisz sie zarejestrowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam na kafe że czekamy na resztę i oczywiście wyskoczył bład, wcięło mi posta....To jeszcze jeden powód żeby uciec stąd!!!!! Na nowym jest więcej możliwości, fotki, suwaczki, także czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ile tam teraz roboty ;) nigdy nie byłam forumowiczką, nawet nie podczytywałam ... muszę się nauczyć... tu był mój pierwszy raz hihi...lece myć okna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Udalo mi sie w koncu nadrobic, a wy sie przenosicie :P Bylam w piatek u lekarza i nic nie wiem :( Ogolnie jesstem bardzo zawiedziona opeka w USA. W poniedzialek bede dzwonic do lekarza pytac o USG na przeziernocs i kosc nosowa, bo nie dostalam zadnego skierowania. Dala mi na krew, poprosilam zeby dala tez na toxo, i dala ale jak poszlam do laboratorium to nie wiedzili co to i nie zrobili :( Cala noc mi sie snilo ze jestem w Polsce i ide na USG :) Dajcie znac czy sie wszytkie przenosimy czy jak? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest wiecej mozliwosci i zakladam forum prywatne, wiec nikt nie bedzie mial pretensji o nic !! Karola masz link do tamtego forum . ZAPRASZAMY !! :) im nas wiecej tym lepiej ;) a dziewczyny juz niedlugo bede wstawiac zdjecia brzuszkow :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
karola, jak to mozliwe, zeby w usa nie wiedzieli o toksoplazmozie? moze u nich to sie inaczej nazywa. przeciez to nie tylko polskie zwierzeta przenosza chorobe... dziwi mnie, ze w takim kraju jest taka opieszala opieka zdrowotna. przenosimy sie kochana, wiec rejestruj sie na parentingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatu, Pielegniarka u lekarza wiedziala, i dala mi skierowanie bez problemu, ta dziewczyna w laboratorium nie wiedziala :( Ale ide na obowiazkowe badania prenatalne z krwi miedzy 10-14 tygodniem to wtedy zrobie. Ja do tego labolatorium bardzo czestto chodze i mam swojw pielegniarke ale ona jest tylko rano a w piatek bylam przed zamknieciem wiec pobierala mi jakas przypadkowa. Moja na pewno bedzie wiedziala. Zarejestrowalam sie na nowym formu, czekam na meila, ale juz nie bede mogla czytac wpracy, na kafe bylo latwiej... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×