Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

No:( Kuźwa, wypił, wrócił i nagadał. Zacznijmy od tego, że ja pijanego nienawidzę, zabić bym mogła, a proszę za każdym razem, błagam "nie pij". Wraca i mówi "i co, że piłem" mnie krew zalewa, a dziś na przemian, kocha, nie kocha.. A stanęło na NIE. Mam gdzieś czy jest pijany czy nie, po prostu mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu są awantury, a to kasa, a to właśnie zamiast wrócić do domu to woli wypić z kolegami.. Ja już interweniuję jak mogę, ale zwyczajnie brakuje mi siły. Nie wiem co to będzie, jak sobie sama poradzę, ale boję się mieszkać z takim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ci poradzić, nie umiem. Bardzo mi Cię szkoda. Z jednej strony skoro pijany to gada od rzeczy ale z drugiej to przecież go nie tłumaczy. hmmm... powiem Ci że to jedna z wiekszych rozterek miec gościa co pije, i dzieci jeszcze do tego, ja wiem że łatwo doradzić weź olej zostaw, ale to nie takie proste... to trudna decyzja, do tego jeszcze uczucia, wiem że nie zawsze takie związki źle się kończą ale...ciężka sprawa. Przykro mi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ale i tak dziękuję:* Ja po prostu nie mam z kim pogadać, to nie nałogowe picie, ale jak już chociaż te 3 piwa wypije to robi się chamski.. Sama nie wiem co mam ze sobą zrobić, chyba najlepiej to zakończyć, po co mam się denerwować? Jutro znów będzie mnie kochał (a może nie), ale nie fajnie słyszeć takie słowa. Wiem, że mi rodzice pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jestes silna i masz takie nastawienie, nie wiem jak długo to juz trwa ale spróbuj jeszcze raz porozmawiać z nim oczywiście na trzeźwo i jak tylko możesz spokojnie.Trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko Ci się udało, napisz jutro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam już nie raz. Nie idzie. On po prostu nie widzi tego, że ja się strasznie denerwuję. Powie coś w tylu przecież nic się nie stało i tyle. Siłę mam, zbieram od jakiegoś czasu. Przestałam wierzyć w to, że coś się zmieni, chociaż bardzo żałuję, bo przecież mieliśmy być razem, szczęśliwi, itp. Ale życie niestety lubi robić nam na złość. A tak przy okazji - jutro Dzień Chłopaka:D Ja swojemu chyba wręczę bilet powrotny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE dzis ide na wizyte ! o 11 a juz spac nie moge od godziny schizuje ;p ale mam nadzieje ze bedzie ok ;) alfa nie denerwuj sie... choc wiem ze sie nie da... Moj tez lubi isc z kolegami wypic i czasem naprawde jest nieznosny... ale musicie dojsc do tego na trzezwo nie mow mu nie pij bo i tak nie przestani oni to nazywaja meska rzecza isc pogadac wypic piwko pograc w cos i wrocic bog wie o ktorej... probowalam naprawde dlugo az przestalam wychodzi nadal ale juz nie szuka klutni bo wie ze po mnie to splynie ... i sie nie denerwuje ;) oczywiscie co mam w sobie to moje wiadomo ze mi zalezy ale tego nie pokazuje ... wiesz facet zeby przestac spotykac sie z kolegami i pic musi dorosnac ... ile twoj ma lat jak moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, tak mi żal że mam tyle pracy a Wy tu tyle stron dziennie skrobiecie, chętnie bym sobie z Wami popisała a nie mogę:( Alfa strasznie się zmartwiłam tym co napisałaś i bardzo Ci współczuję. Byłam kiedyś w bardzo toksycznym związku więc mam pewne doświadczenie i choć wiem, że to niełatwe, powinnaś go zostawić! Jeśli on nie ma do Ciebie szacunku - a nie ma! (po pijaku właśnie wie co mówi, nie ma oporów!) to nigdy nie będzie to udany związek, wierz mi! Po urodzeniu będzie coraz gorzej, naprawdę! Alfa czuję, że Ty chcesz odejść, że jesteś silna i gotowa na to, że myślisz trzeźwo i chcesz być w życiu szczęśliwa, masz pomoc rodziny więc nie zastanawiaj się, daj sobie i dziecku szansę na szczęśliwe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Alfa... :( kurcze, dziwna sytuacja... ja z moim jak dochodzi do klotni, to leca takie slowa, ze nawet nikt sobie tego nie wyobraza... ja mam niewyparzona gebe i on... juz nie raz chcialam sie wyprowadzic, mieszkalam 2 dni u siostry itp... dalej jestesmy razem. jest lepiej, bo wiem ze najgorszy okres mamy za soba. Zreszta nic nie przychodzi w zyciu latwo, nad zwiazkiem trzebqa pracowac, uczyc sie siebie, a nie odpuszczac przy pierwszej okazji,,, tylko ze moj nie wychodzi- to ja mialam taki czas wychodzenia raczej ;) jak wypije to tez go nie lubie, ale wtedy tez nie slucham, zlewam to... zastanow sie baaaardzo, poki masz jeszcze czas... przed Wami najtrudniejsza proba w zyciu- narodziny dziecka !! To nie jest prawda ze to zbliza... raczej oddala jesli w zwiazku sa powazne wady. wtedy wszystkos ie weryfikuje !!! pogadaj z nim, lub nie wiem, napisz list :) sprobuj ostatni raz, zobaczysz czy mu zalezy :) moj nie chce ze mna nigdy rozmawiac, nie widzi problemu :/ ale to jeszcze dziecko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUR... Rozpisałam się i zniknęło:( Tak, ja już mam dość, wiem że facet czasem lubi wypić, ja też czasem lubiłam iść na ploty z koleżankami. Ale to nie daje mu prawa aby mówić takie rzeczy.. Tym bardziej kiedy go proszę żeby chociaż teraz nie denerwował mnie.. To on wraca i robi na złość. Dosłownie jak małe dziecko. Pierwsze kilkanaście minut idzie wytrzymać, ale potem nie wytrzymuję. On ma 26 lat, no kurcze chyba w tym wieku ludzie raczej są już dorośli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ojj alfa faktycznie ciezko cos doradzic hmm a moze po wczorajszej akcji postaraj sie olewac go totalnie niech on sie teraz troche wyslili przynajmniej bedzie mial okazje do nieco innych popisów moze w ten sposób daj mu jeszcze szanse ja u siebie sie nauczylam ze z pijanym nie dyskutuje bo to tylko wkurza czlowieka ja pol nocy np nie spie a ten wstanie na nastepny dzien i malo co pamieta:/ wiec szkoda nerwów ale ogolnie mój jak wypije popije itp to sie kladzie wiec tyle mam dobrze a zresztą u mnie ojciec pił wiec "jazdy" znam nic fajnego :(:(:( 3mam kciuki badz cierpliwa i pamietaj bedac z druga osoba wiedz ze jej nie zmienimy ( bo to zazwyczaj walka z wiatrakami) z czasem zeby byc szczesliwym trzeba równiez i niektore wady tolerowac i albo sie kochać albo powiedziec sobie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko ja reaguję na to zachowanie. Jego matka, ojciec mówili mu, że już nie mieszka z nimi, zaczyna nowe życie, musi dorosnąć. Tym bardziej teraz, najgorsze jest to, że mówi wszystko w taki sposób, że tego się nie da nie usłyszeć. Rozmawiać się nie da - też nie widzi problemu. Może i ja czasem reaguję zbyt mocno na takie powroty, ale już tak mam, mój ojciec jest alkoholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buteleczka, to możemy sobie przyklasnąć:) Gdyby wrócił pijany i poszedł spać to bym się cieszyła. A już sama nie wiem, wczoraj jeszcze emocje górowały, dziś po nieprzespanej nocy już ze mnie zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po kazdyn usg przynajmniej 6 zdjec ( czarnobiałych dostawałam) a po tym tescie Pappa zdjecie w 3 D . A dzidzius ma same kosci na nim i wsyztsko widać dokłądnie . Alfa współczuje Ci sytuacji .... a ja mam odwrotnie musze prosić swojego zeby usiadł i wypił ze mna piwo ... on wogóle nie lubi alkoholu nic a nic .. a jak wypije to z przymusu heheh ;) A czasmi ja mam ochote usisac i coś wypic ale niestety nie mam z kim;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną teraz chodzi zimne piwo, ale to nie wypada. Chociaż znajoma jak kiedyś w ciąży była, miała taką ochotę na wino, że kupiła i wyduldała całą butelkę. Jak się przyznała lekarzowi to się śmiał, że gorzej jakby się cały czas męczyła:P Ale to było 20 lat temu, a ona była chyba koło 6 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa nie denerwuj sie on ma 26 lat a w brew pozorom to jednak dziecko podobno faceci dorastaja po 40 ... on inaczej odbiera t niz ty a moze nawet chce zebys byla zaborcza i wlasnie sie przejmowala nim ... jak ci mowi ze cie nie kocha to powiedz mu swietnie ciekawe co powiesz jutro olewaj takie zachowanie na nastepny dzien zero tematu badz oschla chce sniadanie kuchnia wolna a ty malujesz paznokcie i jestes zajeta... przypomni mu sie wczorajszy dzien i bedzie zalowal ... krzykiem malo zalatwisz a rozstac sie ... to nie jest proste jak sie kogs kocha...tymbardziej bedac w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, on nie jada śniadań:P Olałabym gdyby jego to ruszyło. Już próbowałam, nie przejdzie. Właśnie to tak jakby być z nastolatkiem. Zrobi coś złego, potem jest obrażony, że w ogóle mam czelność mu to złe wypominać. Tylko do 40 to jeszcze 14 lat, nie wiem czy go wcześniej nie zabiję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
alfa kochana, wspolczuje ci takiego partnera... :( latwo kazdemu doradzac, nie wiadomo co sie zdarzy w przyszlosci, ale wiem z doswiadczenia, ze jak ktos pije, to nic go nie zmieni, nawet dzieciaczek... zostaw go poki masz na to sily i checi. jesli bedziesz odwlekac, to w pewnym momencie zabraknie ci ochoty na jakiekolwiek zmiany. piszesz, ze rodzice pomoga - wiec nad czym tu sie zastanawiac? moze to go troche ochlodzi. nie wiem co bym mogla jeszcze ci poradzic.moj maz na szczescie jest dobrym czlowiekiem i pomaga mi we wszystkim i bardzo sie troszczy o nas :) glowa do gory! bedzie dobrze, cokolwiek bys postanowila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
po wczorajszej wizycie tak mnie boli brzuch, ze szok. jak nastepnym razem bedzie mnie tak gniotla przy badaniu, to chyba ja kopne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ;) a szkoda ze nie jada ;p Moj sie strasznie denerwuje na zdanie "nie mam czasu bo maluje paznokcie " ;D hehe nie zabijesz mam nadzieje ;p bo to karalne a nie warto ;p dzidzia w drodze pamietaj i sie nie denerwuj na takie akcje ;) jak ja sie boje ... schizuje do reszty a wizyta u gina dopiero o 11 ;d mam nadzieje na piekne usg z bijacym serduszkiem oczywiscie ale naprawde nerwy przed kazda wizyta sa a dzis bede miala zakladana ksiazeczke ciazy ;) dopiero dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
myszka, wiem doskonale co czujesz ;) wczoraj mialam taka kluche w gardle, ze nie potrafilam nic powiedziec. a potem wracalam z takim bananem na twarzy, ze znowu nic nie mowilam. a moj maz wyszukiwal sie jakis zlych znakow w moim zachowaniu. fotki nie przywiozlam i biedak pewnie mysli, ze cos ukrywam... :D za 3 tyg bedziemy mieli mnostwo fotek i wtedy zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! Czytam was od kilku tygodni ale nie miałam odwagi wcześniej napisać. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona. Termin porodu mam na 17 kwietnia 2012. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
aisak witaj kochana :) wskakuj do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisak1977 witamy :):) Ja też mam obecnie termin na 17.04 :) Agatu gniotła Ci brzuch? DLaczego? Alfa jeśli masz rodziców przyjaciół idź/jedź do nich i porozmawiaj, poradź się, zapytaj czy pomogą... mi mama zawsze dobrze doradzała, bardzo jej ufam.... Dziewczyny mój mąż też ma (jak i ja) 26 lat i nie mogę powiedzieć, że jest niedojrzałym dzieckiem, wręcz przeciwnie, więc myślę, że nie można usprawiedliwiać braku szacunku i kultury tym, że faceci dorastają po 40! To jak mówienie, że facet zdradza bo ma to w naturze... :O Wszystkiego naj chłopaki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no gniotla, bo macala :p a teraz boli... niedobra baba :D ale tak naprawde, to uwielbiam swoja ginke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatu dokladnie poprostu taki strach ze nie wiem c mam ze soba zrobic ale za 40 min wychodze ;) bo jeszcze badania musze odebrac ;) i na 11 u poloznej mam byc kluche w gardle to mam straszna przed gabinetem to sie chyba bede trzesla ;D Witaj aisak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ bajua..................22......13.........01.04........(1 ) ......... krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........13..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32.......13..............01.04.... .....(1).....W-wa aaaaaaq............27........12............ 02.04...........(2)..... Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........29........12.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie Julia Gulia..........32.........12................08.04......(1).. .Lublin justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........11..............09.04...... ....(2)...Cz-wa cinamoonka........26.......12...............09.04.......1 ......UK pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24........11................11.04..... ......(1)..Starachowice Kasandra0001....27.......11.................11.04........ .(1)..... buteleczka85............26.........6................12.04 ..........(2)....Gliwice dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk annaDH...................29.........11...............14.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Racibórz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28..........10..............15.0 4 .......... (1) Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stochowa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) aisak1977................34.........12................17.04........(1) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) Nadia_2012.............35...........10............19.04.. .......(2)...Poznań _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) katkade.................28..........6...................2 2.04.. (1)....Chorzów Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)Wrocław myszka 1919...........19...........9/10..........26.04.........(1). .. agatu1.....................33........10.............27.04 .......(1).....Olsztyn Zysiolinka................24............5.............28. 04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5............??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........9.............29.04..... ....(1)..Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×