Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ja jestem, zagladam aly czas :) Kurcze tyle lat juz jestem na Kafeterii, i jak teraz w koncu zaszlam w ciaze to wyglada na to ze nie ma tak naprawde topiku na Kwiecien 2012 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
Kafka28 > a ile mierzy już Twoje dzieciątko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze tematow jest pelno, ale brak czasu na systematyczne zagladanie. Poza tym czesc sie rozeszla do innego forum . Swoja droga to zarejestrowalam sie tam, ale teraz nie wiem jak odnalezc nasza grupe.. Martusia, moje dziecko ciagle wychodzi o tydzien wieksze rozmiarowo. PIelegniarka powiedziala, ze to moze sie jeszcze wyrownac lub byc dlugie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
Hej dziewczynki;) Ja tez tutaj zaglądam codziennie prawie hehe;) Powiem Wam,że ostatnio najadłam sie strachu-bolał mnie brzuch przez 3dni w lewym dolnej części,tak że aż do nogi mi promieniowało-taki ból jak ból zęba..ale wzięłam urinal i mi przeszło.wizyte miałam dopiero 24,ale pojechałam 17tego,bo się martwiłam. No i okazało sie,że mam twardą macice i musze brać magnez rozkurczowy..:/ troszke sie tym wystraszyłam ale znajoma tez tak miała. No i najbardziej sie zezłościłam tym że nie dość że nic prawie w domu nie robiłam to kazała mi leżeć -znaczy nie gotować,sprzątac itp.starac sie odpoczywać..:/ Kurcze jak to jest,że jedne robią wszystko i nic im nie jest a ja prawie nic a jeszcze mam leżeć;P No ale nic kupiłam sobie książki w empiku i będzie dobrze hehe;) Aha zapomniałam jeszcze się pochwalić,że serduszko ma już 12.59cm :) Ale płeć dalej nieznana bo dzidzia "siedziała po turecku" hehe;) Miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na koniec kwietnia.Ostatnio na wizycie sie dowiedziałam, że łożysko mi zasłania ujście szyjki macicy i poczytałam o tym na necie i jestem przerażona.Jeśli sie nie podniesie to przez całą ciążę mam zagrożenie, że łożysko może sie odkleić i dziecko umiera a matka może dostać krwotoku.Czarno wszystko widzę i boje sie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
Tak,tyle że na parenting jest już ścisła grupka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka, jak wejdziesz to szukaj w przyszli rodzice, ciąża 9 miesięcy.. i jeest.. wiosenne dzieciaczki ;) 04.2012 cd- tak nazywa się temat Nasz... Bajua ścisła tak...kwietniówek Wy też do nich należycie ... mnie też było tam na początku trudno ale pare dni i spoko przyzwyczaiłam się do kolorów i całej reszty ;)) jak już wejdziecie na temat to można sobie zaznaczyć w pasku u góry ulubione i kliknąć nasz temat i zawsze masz szybko. zresztą jak otwierasz stronę parenting to on jest widoczny bo my często piszemy...WIOSENNE DZIECIACZKI..... CZEKAMY ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajua, żadna ścisła grupka, tam wszystkie dziewczyny są mile widziane, zapisz się a zobaczysz jak Cię powitają, naprawdę, :) Brenda, a to co napisałaś to wiesz od lekarza czy z netu, czy masz leżeć, bo rozumiem ze jak ciąża zagrożona (jesli) to tak, cierkawi mnie co na to lekarz musze sie pochwalić, ja dzis jestem po pierwszym badaniu prenatalnym, lekarz ocenił że wszystko jest dobrze, pobrali mi krew na test podwójny i czeka na wyniki ok 10 dni ogólnie jestem przeczczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
Ja jestem w 14 tyg. ciąży, a będać w 12 lekarz powiedział mi, że dzidzia ma 12,3 cm długości, gdzie moja koleżanka poszła po tygodniu a jest w tym samym co ja tyg i powiedział jej, ze jej dzidziuś ma 6 cm !! Mój lekarz narazie nie mówił, ze to duzo dziecko, ale norma to tak 7,5 cm.. Może się okazać, ze bedą bliźniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! jestem tutaj pierwszy raz i tak jak Wy rodzę w kwietniu. Termin mam na 21 kwietnia , na same święta wielkanocne :) dziś "wchodzimy" w 14 tydz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
ja weszłam we wtorek w 14 tyg :)) witam :) a termin mam na 17 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja równieź zaglądam często Wasz temat, gdyż jak i Wy mam termin na kwiecień, dokładnie na 14:-) I jestem w 14tym tygodniu:-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi nie powiedział o takim zagrożeniu bo powiedział, że na razie nie powinnam sie martwić, że może łożysko sie podniesie.Ale przeczytałąm na necie, ze jeśli sie nie podniesie to w późniejszej ciąży może sie odkleić.Wiem, że co ma byc to będzie, ale ja juz przeżyłam dwa poronienia tylko na początku ciąży i dla mnie okres ciąży to po prostu wegetacja, to każdy dzień strachu.Genetyczne USG tez miałam juz robione i podobno dobrze wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to widzę, że będzie się z kim dzielić nowinkami z przebiegu ciąży skoro też jesteście w 14 tyg :) czy Wam też jeszcze nie widać w ogóle brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadio -> to zupełnie tak jak mnie. Podobno to sprawa indywidualna, więc czekam i czekam na piłeczkę ;) a jaki duży już jest Twój skarb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teź bym chciała płaski brzuszek jeszcze przez kilka tygodni! Na chwilę obecną troszkę mi brzuszek wystaje-choć na ciążowy brzuszek jeszcze nie wygląda... A w spodnie, w których chodziłam w wakacje ledwo się mieszczę...i mam 4 kilo więcej na wadze od początku ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia mała, to nie możliwe, dziecko na pół się nie dzieli ;) pewnie złapał pomiar całego od głowy do stópek... bo zwykle jest pomiar czubek głowy i pupa.. tak napewno miała koleżanka, bliźniaki dzielą się na etapie powstawania zarodka, że tak powiem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I BARDZO BARDZOO mało prawdopodobne że twoja dzidzia ma 12 cm w 14 tc, to chyba by był wielkoludem, napewno zmierzył całego dzidziusia wtedy to jest ok w sam raz... ;) może masz zdjęcie i pomiar crl, widać co jest uchwycone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam po krótkiej przerwie fajnie że u Was wszytsko w porzadeczku mam nadzieje ze u mnie tez na wizytę ide za tydzien dopiero :) w gole jakos ten tydzien taki nie fajny buuu ta pogoda szkoda gdac u mnie brzuszek juz widac a na wieczor to juz w ogole ale fajnie w koncu ciaza to ciaza ( i moja juz raczej ostatnia 2 dzidzie w zupełnosci wystarcza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buteleczka, ja mam tak samo. Rano jest super, ale wieczorem jest bardziej zaokraglony. No, ale to juz oficjalnie 4 miesiac! :) Tak tylko zastanawiam sie czy faktycznie wszystko jest dobrze, bo ja przytylam tylko 1,5kg od samego poczatku. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Kafka że jest ok... większość chudnie na początku, ja jestem 16t2d i zero waga stoi jak ok kilku lat a brzusio duży już ;)) wiesz jedna w ciąży przytyje 35 kilo a inna 10 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka28 - czwarty miesiąc-brzmi poważnie:-) ja jak pomyślę,że za 2 dni 15 tydzień się zacznie to już mogę sobie powiedzieć,że prawie taka "mniejsza" połowa ciąży już za mną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nic nie przytyłam. Początki były straszne, wymioty,mdłości,zero życia i waga ciągle w dół. Na szczęście dzisiaj 14tydz1d i wszystkie te dolegliwości ustąpiły :) wrócił apetyt i jem za trzech :) jak na razie 0.5 kg przybrałam iteż się tym trochę martwię. We czwartek do gina i się okaże jak już brzdąc urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
No ta dzidzia coś Twoja duża...Ja w 16t4d byłam u lekarza i dzidzia mierzy 12.59 -więc prawie tyle co tobie lekarz zmierzył:) Oficjalnie wczoraj weszłam w 17tc i czekam na jakieś pierwsze wieści z brzuszka;) (heh chodzi mi tutaj o ruchy:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! fakt - 4 miesiąc brzmi poważnie, ja na tym parentingu własnie wkleiłam zdjęcia mojego płaskiego brzucha, jak macie mozliwość to zobaczcie, to prawie zero brzuszka, szkoda troszkę moje maleństwo przedwczoraj na prenatalnych badaniach mierzyło 8,5 niestety wagi nie znam bo generalnie nic mi nie powiedziano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×