Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Mój mały to wykapany tatuś. :) tylko mu włoski jaśnieją więc może będzie po mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubię ubranka typu - małe- dorosłe , ja to lubię ubranka z Zary i H&M i niektóre z Nexta A jutro jedziemy do teściów w gości i na zakupy to pewnie tez coś kupię dla dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas jakoś dzisiaj spanie kiepsko idzie, juz 2 pobudki było, właśnie padła, zobaczymy na ile ... Anita>>>a mi się zdarzyło kupić takie całkiem fajne zestawy po dzieciakach :) Mój mąż też Ben budowniczy tylko robi drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola i Anita - fajnie się Was czyta:) I dobrze wiedzieć, że nie tylko ja wydaje majątek na ubranka dla małej...;) Ciuszki są teraz takie piekne, że nie można się opamiętać... Ja też sprzedaję za małe na allegro i tak jak Anita za zarobione pieniądze kupuję kolejne... Planuję jeszcze jedno dziecko ale gdzieś za 3 lata i myślę, że nawet jak będzie dziewczynka to znowu popadnę w zakupowy szał i będę chciała kupować nowe rzeczy, dlatego nie trzymam ubranek po Oldze za wyjątkiem bielizny: bodziaków i pajacy:) Karola długo mieszkasz poza Polską? podziwiam takie osoby jak ty, ja jestem po germanistyce i uwielbiam język niemiecki ale nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieszkać w Niemczech... Po prostu ciężko byłoby mi się odnaleźć: bez przyjaciół, z dala od domu, inne zwyczaje, jedzenie... Musisz być bardzo silną kobietą, że sobie poradziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) iiwo -> co do spacerków staramy się wychodzić codziennie chyba że pada deszcz i mocno wieje wtedy sobie darujemy wyjście. mieszkamy nieopodal parku i lasu więc zrobimy kilka rundek a w drodze powrotnej jakieś zakupy / poczta i do domku. Magdalenka-22 -> co do ciemiączka ciężko mi się wypowiedzieć - Zuzka miała małe i po 3 miesiącach już jej zarosło. co do ubranek również lubię H&M NEXT czy ZARA, mój G lubi ją w wydaniu Hello Kitty więc też ma sporo ubranek a jej podobizną :D co prawda chcemy drugie dziecko ale ubranka odsprzedają (na allegro) bo uważam że nie ma co trzymać jeszcze jak okaże się że będzie chłopiec :D kwietniowka-26 -> widzę, że mamy córki z tego samego dnia :D można zapytać z jakiego miasta jesteś? siostra przyjdzie zaraz ze swoim synkiem i dziś robimy placki ziemniaczane z sosem grzybowym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam leżaczka bujaczka do 18kg (mamy z fisher price ale do 9kg) Zuza waży już ciut ponad 9kg i jej już nie wygodnie, ma któraś do 18kg i jest zadowolona z niego? zależy mi żeby był w miarę giętki jak te do 9kg.. i mam dylemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Ja nie które ubranka po małej też sprzedaje, allegro albo tablica.pl i zawsze coś zejdzie. Ostatnio wstawiłam na photobloga ubranka i w ciągu 5 minut sprzedałam dwie sukienki. Moja mała siada z moją pomocą, a jak już usiądzie to potrafi tak siedzieć i się bawić. Często przybiera pozycję do raczkowania ale nie raczkuje, woli pełzać i obracać się w okół własnej osi. Chciałaby wstawać na nóżki ale to jeszcze trochę za wcześnie. Zauważyłam u niej białą plamkę tak jakby wychodziła jej prawa dolna jedynka jak myślicie czy to ząbek ? ściskam Was wszystkie. Anita te czapeczki są super i takie wyjątkowe żaden inny dzieciaczek nie będzie ich miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwens- ja mam taki leżaczek - bujaczek ,tylko inny kolor http://allegro.pl/fisher-price-t2518-lezaczek-bujaczek-fotelik-3w1-i2728065459.html Ja go kupiłam jak się Hania urodziła , służył nam od urodzenia aż do teraz, jak Czarek w nim nie leży to teraz siada i ogląda bajki. Ja kupując go brałam pod uwagę żeby nadawał się dla dziecka na dłużej niż na miesiąc.składa się i często go bierzemy jak gdzieś jedziemy,i ten materiał na czym leży dziecko można zdjąć i prać w pralce My dziś po zakupach.dla małej kupiłam czapkę i szalik w i spodnie , dla małego sweterek a sobie figi :) Kwietniówka- no wczoraj z Karola przegadaliśmy całą stronę :) . A ja body i pajacyki też zostawiłam , one są bardziej zużyte i później oddam dla koleżanki jak coś, a pozostałe rzeczy już powoli przygotowuje do sprzedaży. a najbardziej idą ubranka firmowe- Zara, h&m, adidas, puma , next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwens, Ja mam taki lezaczek: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=4449502 ten jest do ok 13kg wiec jeszcze troche. Nie wiedzialam ze sa takie do 18kg. Z jakiej firmy? Bo jak moj maly wyrosnie z tego a jeszcze nie bedzie pewnie siedzial to klops. Teraz dobrze siedzi ale czasem zdarza mu sie gibnac wiec siedzimy na lozk zazwyczaj. Dziewczyny, czy ktoras z was ma cos takiego? Zastanawiam sie czy warto kupic. Ja mam wszedzie drewniane podlogi wiec chcialam zeby maly mial wygodnie. http://www.target.com/p/sassy-16-x-16-foam-mat/-/A-13642231#prodSlot=medium_1_40&term=play%20mat No to ja tez musze sie zabrac za te ubranka :p Teraz musze sprzatac :( a tak mi sie nie chce... No ale jutro nie dam rady bo musze zawiezc R z jego samochodem na przeglad, a jescze spadly mu na samochod drzwi od garazu wiec mkusimy zawiezc do naprawy. Biedaczek, generalnie to on nie dba o swoja ciezarowke a jak mu sie zaryswoalo to malo sie nie poplakal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciemiaczko jest jeszcze dosyc duze nawet bym powiedziala ze bardzo i tak mnie troche to zaniepokoilo Kwietniowka-26>dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, poczytałam sobie troszke tego co pisałyśmy jak jeszcze się tu udzielałam, co było bardzo dawno rzecz jasna i to niesamowite, wtedy każda z nas maiła totalnie innego problemy, radości pytania aniżeli teraz, zupełnie coś innego a teraz wiadomo inny etap :) a w sumie to było całkiem niedawno ... mam nadzieję ze teraz uda mi się tu bywać częściej ponieważ od poniedziałku praca (aż mi się ryczeć chce) a w pracy tak naprawdę więcej ku temu okazji aniżeli w domu :) troszku o sobie: mój Skarb przyszedł na świat 21 kwietnia o 2.28, maiłam nadzieję że uwinie się szybciej i urodzi sie w mamy imieninki ale stawiał opory, ma na imię Nadia i tym razem poród przebiegł jak najbardziej wzorowo, ja męczyłam sie strasznie bo miałąm ponoć najgorsze skurcze jakie sie zdarzają i to 8h ale było minęło już tego nie rozpamiętuje, Mała ma się cały czas świetnie, ciągle jeszcze karmię ją cyckiem ale teraz już coraz mnie bo przyzwyczajam ja do rozstania ... ogólnie jest cudownie, mam nadzieję że u Was także, bo niestety nie jestem w stanie przerobić tak obszernej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita.1978 --> piszesz że dobry jest do siedzenia a czy do bujania? do siedzenia jako fotelik / krzesełko kupiłam Zuzi coś takiego http://allegro.pl/krzeselko-fotelik-do-karmienia-caretero-royo-i2736118681.html fajne ma funkcje - można dostosować wysokość siedzonka jak i regulacje oparcia a za leżaczkiem rozglądam się takim typowo do bujania obecnie mamy taki http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-rainforest-las-tropikalny-i2707623861.html ma fajne giętkie "nogi" ale jak już wspomniałam "ledwo wytrzymuje" pod ciężarem i wielkością Zuzy kupiłam też http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-kaczuszka-do-18kg-i2739864869.html ale on się praktycznie nie buja :/ będę musiała odsprzedać myślę nad takim http://allegro.pl/fisher-price-w2583-lezaczek-bujaczek-fotelik-3w1-i2728160837.html ale właśnie zastanawia mnie jak się "buja" :D karola11 --> do 18 kg są i z FISHER PRICE jak i BRIGHT STARTS i chyba jakiś mniej znanych marek również - orientuję się tyle co z allegro oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wiecie co? troche mnie juz nudzi czytanie na swoj temat... to takie beznadziejne i dziecinne ale czego sie spodziewac co poniektorych- pomaranczowych-co na sloowo cipka dostaja szalu.... smieszne to jest a Ciebie Iwonko prosilam zebys wogole sie nie udzielała na moj temat bo mnie nie interesuje twoje zdanie... fajnie sie z wami rozmawia sie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) W końcu weekend :) Położyłam małego wcześniej spać bo był marudny, M poszedł grać w piłkę jak co piątek a ja mam w końcu czas żeby trochę odpocząć. Witam A_G_I - mój skarb skończył dziś 7 miesięcy i tak właśnie sobie wspominałam jak to było w ciąży i jak wyglądało życie jak go jeszcze nie było. Stwierdziłam, że teraz jestem bardzo zmęczona i nie wyspana jak nigdy w życiu a mimo to chyba jeszcze nie byłam tak szczęśliwa. Jakiego miałaś wcześniej nicka bo może Ciebie pamiętam. Co do pracy to się nie przejmuj szybko się przystosujesz. Ja pierwszy tydzień to chodziłam jak w amoku nie wiedziałam za co się zabrać i ciągle myślałam jak tam mały a teraz już luzik. Mój bujaczek też jest do 9kg i zastanawiam się co potem ale na razie poczekam bo Adrian waży dopiero 8 kg, więc mamy trochę czasu. Magdalenka- z tego co czytałam to ciemiączko zarasta między 10-18 miesiącem życia, więc nie masz co się niepokoić. Kurcze piszecie, że sprzedajecie ubranka i nie potrzebne rzeczy a ja tak się zbieram i zbieram a ilość worków rośnie.Musze koniecznie zmobilizować się i pozbyć bo raczej drugiego dziecka nie planujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też w końcu odpoczywam, chociaż nie wiem jak długo bo u nas chyyyyyba ząbkowanie, oj męczy się moje słońce, Wasze dzieciaki miały przy ząbkach katar i kaszel? Karolinkaaa>>> u Was są już ząbki, bo pisałaś kiedyś że mała kaszle a osłuchowo jest zdrowa?? Moja jeszcze jakby było mało dostała dzisiaj mega kataru :( Mam tylko nadzieję że to nie jakieś paskudztwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiałam się nad bujakiem, ja miałam ochotę na taki jak ma Anita, wydaje mi się najfajnieszy, solidny i praktyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego jeszcze ząbków nie widać ale moja siostrzenica miała katar przez 2 miesiące jak szły jej pierwsze ząbki, więc może u Ciebie jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem, miała już raz taki kaszel plus ślinienie przez ok 6 tygodni i nic, teraz się nie ślini ale wkłada wszystko do buzi i tak jakoś ciągnie sie paluszkami za dziąsła, no i nie spała za bardzo w nocy, dzisiaj zaczynaliśmy dzień o 4 rano, mąż był średnio wyspany i zadowolony przed wyjściem do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Zuza też pociąga nosem albo ma po prostu "suche kozy" a jest zdrowa, lekarka mówiła że to przez zęby i być może przez suche powietrze. piskamy i czyścimy solą morską i fridą. co do jesiennych przeziębień od tygodnia podaje jej tran raz dziennie do posiłku pół łyżeczki Mller's.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dyżur miała Anita z Karolą więc jest zmiana :) Przeglądałam allegro i znalazłam bujak http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-3w1-0-18kg-i2753159193.html i strasznie podobny tańszy o 100 zeta http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-fotelik-3w1-super-okazja-i2745417577.html ciekawe czy warto, jakiej jakości są te podróbki, może ktoś taki ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwens "suche kozy" już przerobiliśmy, teraz ma mokry, aż chrapie przez sen, jak tak dalej będzie to popędze do lekarza czy osłuchowo jest nadal ok, stwierdziłam ostatnio że nadrobie bieganie po lekarzach z 10 lat, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiwo - powiem, Ci że ja przez internet kupuję tylko rzeczy, które gdzieś widziałam i miałam możliwość wypróbować albo sprawdzone marki, które już znam czasem to co na zdjęciu wygląda spoko w rzeczywistości okazuje się bublem. Moja siostra jest mistrzynią kupowania bubli przez internet za każdym razem mówi, że już nie da się oszukać a po jakimś czasie żali ,mi się że znów kupiła nie to co chciała. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z tym tranem, nie protestuje przy jedzeniu, bo to chyba nie za rewelacyjny smak? Moja jak widzi że coś się zbliża do buzki poza smokiem to tak zaciska usta żę muszę się nieżle nagimnastykować żeby wypiła, ostatnio mąż działał bo od niego szybciej wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie różnica cen jest trochę dziwna :) ale FISHER PRICE na allegro jest o 50zł tańszy niż u nas w okolicznym sklepie dziecięcym więc warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×