Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Hej dziewczynki ;) Dawno tu nie zaglądałam. Z nowości u nas to Julka wszędzie gdzie może staje i stoi. Chodzi za jedną rączkę ;) Julka także je wszystko to co ja, pije nawet przegotowane mleko krowie, ale to tylko na noc i rano. Bo w dzień mleka wcale. Pamiętacie jak jeszcze w ciąży pisałam że rozstałam się z tatusiem Julki? Od pewnego czasu znowu jesteśmy razem, wszystko się nam układa, a nawet doszło do zaręczenia się ;) Mam nadzięję że już teraz będzie tylko dobrze ;) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chodzę na siłkę, ale u mnie z taką nadwaga jaką nadal mimo wszystko mam efekty będzie widać pewnie dopiero za rok;)dodatkowo ćwiczę z Ewą Chodakowską, świetnie się po tym czuję.. pierwsze maleństwo->cieszę się,że Wam się układa to najważniejsze:) Klara pije nadal mm o 6 rano i na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze z moim mezem trenerem personalnym ;) niedlugo juz jego ksiazka zostanie wydana a moja piekna Zonia pije mleczko na nic w nocy 2 razy na raz w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, efekty są super, trzeba tylko ćwiczyć regularnie co najmniej 3 razy w tygodniu. Ja na razie robię z nią skalpel, ale potem jest program killer no i turbo. Teraz troszkę przystopowałam bo moi rodzice nas odwiedzili i wiadomo jak to jest ale ruszam znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzis z domu pracuje bo nianka chora. Wczoraj Mati by ze mna w pracy. Ja ostatnio zgubilam 5kg za sprawa aplikacji na telefon. Trzeba zapisaywc co sie je (mozna zeskanowac kod kreskowy) , podac wage wzrost itp i wyliczja ile mozna kalori dzinnie. Do tego 250 brzuszkow dziennie i wygladam lepiej niz przed ciaza. Brzucha po ciazy nie mialam ani rozstepow takze jest ok :) Gratuluje wam zawiecia z silownia, ja nie lubie cwiczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek...łóżeczko mam normalne, szczebelkowe, a łóżeczko od 3 miesięcy jest na najniższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas po wczorajszej wizycie w CZD ok, powoli się przegroda zamyka. i mam nadzieję ze się samoczynnie zamknie, Następna wizyta w październiku +badanie izotopowe :) Dziękuję dziewczyny odnośnie 1% podatku dla Czarka :) U nas Czarek już 2 razy usiadł sam z pozycji czworakiej :):) W porównaniu z Waszymi dzieciaczkami to nic ale dla mnie super i duży postęp:) Karola - to fajną masz dietkę :) a co do pracy Matiego - widziałam Co do ćwiczeń to ja jeżdżę na rowerze stacjonarnym, a i muszę bardziej dietę wprowadzić w życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Anita super, że z Czarkiem ok:) Oby wszystko poukładało się po Waszej myśli:) Moja Mama pracowała z chorymi dzieciaczkami i dorosłymi, i wiem co to znaczy nawet niewielki postęp, ile to radości dla rodzica, więc cieszę się razem z Wami i gratulacje dla Czarka, że taki dzielny :) Pierwsze Maleństwo, oby wszystko Wam się poukładało :) Ja od porodu zrzuciłam 30 kg.Wróciłam do swojej wagi z przed ciąży, bez żadnych ćwiczeń i wyrzeczeń :) Ale od października stoję z wagą a chciałabym jeszcze 10 kg. zejść, czyli do wagi, która by mnie satysfakcjonowała :) Na siłownię nie mam szans, bo nie mam z kim Małej zostawić, ale jak tylko zacznie się wiosna to zamierzam wsiąść z Majeczką na rower i znów zaczną się dłuuugie spacery :) A jak na razie to delikatne ćwiczenia z piłką w roli głównej :) Tylko mało czasu, bo co chwilę mam jakiś gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkni
witam, jestem mama lipcowka 2012 ale czesto Was czytam - chetnie przekaze swoj 1% dla Czarusia czy mozsz ANitko dac oficjalne namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Widzę, że podczas mojej nieobecności sporo naklikałyście fajnie :) Witam Dragoniki jakiś czas temu zastanawiałam się co tam słychać u mam, z którymi dużo się pisało podczas ciąży a tu taka niespodzianka. Maja jest super i jaka szybka z niej babeczka już sama biega. Weszłam na pocztę i nie mogę się nadziwić jak te nasze dzieciaczki się zmieniają i coraz śliczniejsze :D Kaśka- U mnie też pobudki w środku nocy między 3-4 rano i nie śpi godzinę albo dwie tez nie płacze choć zaczyna krzyczeć w łóżeczku i biorę go do nas. Mój mały też robi minki ,pierdzi ustami i robi tak jak apacz a M nauczył go, że jak widzi u mnie kawałek odsłoniętego brzucha czy nogo od razu pędzi by zrobić mi pierdzioszka. Za włosy już przestał szarpać za to wszędzie chce wetknąć paluszek do oka, nosa, ucha. Interesują go wszelkie śrubki, klamki, listwy przypodłogowe, rowki w panelach i tym podobne Wszystko musi być dotknięte paluszkiem a często jeszcze obślinione. Powoli rezygnuję ze słoiczków i mały na obiad dostaje to co my. Chyba, że ewidentnie się nie nadaje jak np żeberka bbq ostatnio :P Wagę mam obecnie tą sama co przed ciążą i w zasadzie nic nie robiłam. Chciałam zacząć chodzić na basen tak 3 razy w tygodniu jak przed ciąża ale w tym przy moim domu jest generalny remont a dalej nie chce mi się jeździć. Ja też wrzucę na pocztę zdjęcia Pozdrawiam was i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno u mnie też jest bajkomania staramy się jak najmniej ale czasem to nie da się nic w domu zrobić i to jest jedyny spokój żeby zatrzymać małego na dłużej w jednym miejscu bez krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renkni- dziękuję bardzo , miło mi bardzo jest że obce osoby- bo Ciebie nie znam, chcą pomóc Czarkowi. Powiem szczerze że na początku wahałam się czy założyć konto , czy nie :), co ludzie powiedzą ,jak znajomi zareagują na to, A mnie wszyscy zaskoczyli pozytywnie, nawet sami moi znajomi i rodzina namawiała do założenia konta, My już się zapisaliśmy na turnus rehabilitacyjny pod koniec maja , trwa on 2 tyg , a kosztuje nie mało :) . Planujemy od wiosny jeździć z małym na konie- to ponoć jemu pomoże , i też chodzić na dogoterapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 11 miesięcy włączyłam telewizor dosłownie 2 razy a przy małym ani razu. Żyje jak człowiek pierwotny, ale panicznie boję się o jego oczy, ewentualne problemy że spaniem etc. Zazdroszczę wam luzu bo z tv z pewnością jest łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy weekend:) Anitko->bardo się cieszę że z Czarusiem dobrze:)no i gratulacje dla synka za samodzielne siadanie!! Moja córka wstała dzisiaj radośnie o godzinie 5:)ale wrzuciłam jej parę zabawek do łóżeczka, godzinka sobie gadała do nich, do siebie i do nas aż w końcu zasnęła na brzuszku;)dzisiaj leniuchowałam w łóżku do 11, mąż zajął się małą a mi było taaak dooobrze!!!Klara ma teraz fazę na udawanie odkurzacza tzn. schyla się do podłogi i ją liże albo zbiera różne okruszki językiem:/ Bronka->u nas też na topie są listwy, kontakty,kabelki i to wszystkie czego nie wolno ruszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak tam wasze maluszki bo moja dzidzia niedawno dopiero zasnela. Tatus kupil 2 dni temu Lence pieska i jest zadowolona poprostu tylko nie ja jak musze za nim sprzatac masakra jakas!!! aniko przeslij mi namiary na konto czarusia tez przekarze 1% dla niego na aleksandra2290@wp.pl a chcialambym zobaczyc jak wasze pociechy rosna to jezeli ktorakolwiek by zechciala to mozecie mi przeslac swoja fotke a ja odesle zdjecie mojej Lenki . dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Fajnie jest poleniuchować w weekend. Mój skarb wstał dziś o 8:40 i spał ze mną całą noc a M w drugim pokoju tak żebyśmy przynajmniej raz w tygodniu porządnie się wyspali no i powiem, że się wyspałam. M raczej nie za bardzo bo skorzystał z okazji i pograł sobie na kompie do 3:00 nad ranem a teraz drzemią sobie moje chłopaki a ja mam relaks przy kawie. lola- wiem, że telewizja szkodzi dlatego staramy się żeby mały oglądał ją jak najmniej. Ale bez przesady nie można popadać w paranoję bo dla nas też potrzeba trochę przyjemności i relaksu i powiem, ci że powiedzenie szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko sprawdza się w 100% :) malutka - mnie aż ściska w gardle jak widzę, że mały zbliża się z paluszkiem do kontaktu. Powkładałam zaślepki mimo, że w uk gniazdka są podobno bezpieczne (tak twierdzi znajomy elektryk). OlaLenka- Anita ma adres stronki w stopce i tam są namiary A jak Ty się trzymasz kochana? Wyślę ci zdjęcia mojego szkraba i moje to będziesz wiedziała z kim klikasz a ty mi podeślij swoje. Miłej niedzieli Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jak Wam minął weekend?u nas w miarę spokojnie. Za to dzisiaj Klara nie daje mi żyć, jak z nią siedzę na kocu i się bawię to jest ok. ale jak tylko odejdę jest płacz, raczkowanie za mną i wspinanie się na mnie.. OlaLenka->ja też chętnie zobaczę Twoją córeczkę:)wysłałam Ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati dziś kończy 10 miesiecy i zaczyna chodzić :) nigdy nie raczkowal :p Ja znów w pracy, Mati z niania :) w zeszłym tygodniu niania była chora i byłam z małym w domu, super było :) A jeszcze 3 tygodnie i lecimy do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola->Mati wygląda jak co najmniej roczne dziecko:)przystojniacha! U nas jest chodzenie ale przy pchaczu, może już niedługo Klara sama postanowi się przemieszczać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chodzenie za rączki i pełzanie-czołganie oczywiście tam gdzie nie jest to wskazane czyli do kół wózka, kabli, łazienki itp. Mój Bru generalnie zbytnio się nie śpieszy i raczkować nie chce;) Woli chodzić i pełzać jak robal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u nas ostatnio nocki to znow masakra ale stwiedzam ze zonia nie lubi jak spi z nami tatus... wtedy odstawia takie szopki, wierci sie kreci chyba poprostu jest jej za goraco, duszno i niewygodnia tak jak i mi wiec tatula odsylamy do pokoju obok ogolnie i tak kiepsko spi ale chyba taki juz jej urok dzisiaj dla odmiany nie dostala mleka na noc, nie wiem moze lepiej jej sie bedziue spalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my caly czas nie możemy się pozbyć alergii... dermatolog powiedziała ze to będzie mleko lub czapeczka (100% wełna) wiec przestalam zakladac welniana czapeczke i zmieniłam mleko na bebilon pepti.. niestety jakby to była skaza to by chociaż nie roslo to uczulenie jakby już nie znikalo.. a jego jest coraz więcej... podejrzewam gluten... lub pies... co myślicie o lekarzu irydologu ?? moja szwagierka mi polecila. mowi ze była z 1,5 miesięcznym dzieckiem bo nie chciał spac i taka tez wysypke miał. a ona jej zaraz powiedziała ze to skaza i żeby mu jabuszka nie dawac bo watroba nie trawi. i problemy się skonczyly. ja już nie mam pomysłow do kogo z tym isc... pediatra nie wie już co robic, dermatolog tez.. mimo ze jestem zapisana do alergologa (18marca) to dziś pojde do tej irydolog... i zobaczymy co mi powie... czy cos "zobaczy" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczko moja mala tez kiepsko spi i caly czas cos tam jej wyskakuje ostatnio juz sie wkurzylam i posmarowalm troszeczke jej buzke mascia sterydowa-wszystko zeszla i narzie nie ma nic, ale wczxoraj dalem jej oblizac lyzeczke po serku wiejskim i jakby jej cos wyskoczylo tez mnie juz to poprostu wkurwia!!!! inne dzieciaki wszystko jedza a ta moja bidulka nawet marchewki nie moze ps ja caly czas podaje jej ketotofen syrop to na alergie' uleczka jestes z wawy??? moze zmien mleko na nutramigen? mneij uczula niz pepti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny ja o alergii wiem tyle co zero:/niestety nie pomogę, ale cierpliwości, może z wiekiem minie. Wyobrażam sobie,że jest to uciążliwe dla was no i na pewno dla maluszków bo się męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny... wasze maluszki sa naprawde śliczne i taki slodziutkie :) ja na alergie tez nic nie poradze bo Lenka je wszystko co jej dam wiec nie mam z tym problemu.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ojj dlugo mnie to nie bylo praktycznie od porodu?? hah nadmiar obowiązków poczynajac od 2 miesiecznego pobytu w szpitalu z nasza coreczka skaczywszy na wizytach u roznych specjalistow tzn alergolog, neurolog gastrolog etc. Na szczęście nasze cudeńko na dzień dzisiejszy rozwija sie prawidlowo a nawet szybciej:) Pół roku już sama stała a 8 i pol miesiąca miala jak zaczla chozic wiec szybko pokazala nam wyzasza szkole jazdy;p Ale za to pierwszy ząbuś ukazał sie dopiero w tym miesiacu i to w dodatku gorna dwojeczka tak nietypowo;p Ale najwazniejsze że wyszly juz zębusie:) A powiedzcie mi mamuski jak stoicie z waga?? zrzuciłyście już jakies kg?? serdeczne pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyyy
ta jasne 8,5 miesiąca i już chodziła:)macie dziewczyny fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubie osob komentujących dodatkowo heh skoro sie Ciebie nie tyczy to po co komentujesz?? szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×