Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość czekoladatruskawkowa
Witam Was Ja również mam syna z kwietnia. Od początku, kiedy zaczął się samodzielnie przemieszczać tłumaczyłam których rzeczy nie wolno mu w domu ruszać . Mój ton jest stanowczy, ale nie podniesiony. Trwa to kilka miesięcy, niestety bez skutku, najchętniej wędruje do tych przedmiotów, które ma zakazane. Jakich metod i z jakim skutkiem używacie, a może to po prostu za wcześnie? Znam 1, 5rocznego chłopca, którego mama spokojnie pije kawę w towarzystwie, a syn reaguje zgodnie z jej prośbami, przecież nie nauczył się tego z dnia na dzień. Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kaśka81 no to moja młodsza, bo z 19.30 ;) hihi Czekoladatruskawkowa > pamiętaj, że dzieci są różne, mają różne charaktery i temperamenty :) Moim zdaniem nie możesz porównywać aż tak bardzo dzieciaczków :) Bądź cierpliwa i dalej postępuj tak jak do tej pory a moim zdaniem będzie ok :) Moja Maja nie słucha się... ani krzykiem, ani prośbą, ani tłumaczeniem...nie da się Jej powstrzymać od tego co chce zrobić:) Jest uparta, dąży do celu po przysłowiowych trupach i nic Jej nie powstrzymuje ;) Cierpliwość ;) Tego Ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita > z radością się czyta o postępach Czarusia i o Twoim podejściu do tej całej sytuacji :) Jesteś naprawdę dzielną Kobietą :) I oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Ale tu cichhoo;)u nas nad morzem taka ładna pogoda była przez weekend że dużo czasu na dworzu spędzaliśmy pomimo zimna;) czekoladotruskawkowa->u nas Klarka nie słuchała się, nic nie pomagało, ale ostatnio nie wiem co sie stało, mówię że ,,nie wolno" i jest dobrze, słucha się, wie że nie wolno, nie ma problemu:)może nie poddawaj się i ucz synka co można a co nie, myślę że efekty będą za niedługo. A jak nie to podpisuje się pod tym co napisała koleżanka Draoniki-dzieci są różne, mają odmienne charaktery, musisz być cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A co tutaj tak pusto? My juz spakowani. Mati juz "siedzi na walizkach". Dowód wyslalam na pocztę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola->Mati super, jaki on jest przystojny:)))szkoda,że nie mogę go poznać z Klarką:P u nas dzisiaj spacer był prawie 3 godzinny, zimno było ale słonko świeciło cały dzień A co u Was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malutka, ja tez żałuje ze się Mati z Klarka nie spotka bo ona śliczna jak z obrazka :) moja kandydatka na synowa :) DziewcZyny, czy któraś jest ze Szczecina? Można by się było spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnisiapllll
Hehe widzę, że jakieś swaty tu się zaczynają ;) hihi Ja jestem z Wrocławia, więc też daleko ;) Ale jak któraś jest z Kołobrzegu to będę 4 dni od 10 czerwca ;) hihi Powiedźcie lepiej kiedy ta wiosna zawita do nas :/cały czas śnieg a to już 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mało się tu dzieje ostatnio. No i nikt mi nie odpowiedział a ja zdjęcia tez nie zamieściłam. Byliśmy u lekarza, który powiedział, że raczej za mało tego jak na alergię, i że to może być od kremu, który nakładam przed wyjściem z domu na spacerek. Powinno się trochę odczekać żeby woda wyparowała bo tak to jest skutek odwrotny i zamiast chronić to wiatr bardziej podrażnia. Raczej zawsze kremuję mu buźkę tak 20 min przed spacerem i myślałam, że starczy. No nic zobaczymy... Karola- Ty już na urlopie czy dopiero się pakujesz? Na ile lecicie? No i oczywiście miłego wypoczynku dla Ciebie i Matiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. dawno nie pisałam bo mnie nie było :) bylam u tesciow w domu na tydzień bo robiliśmy tm ten pokoj dla piotrusia :) jeszcze jutro tylko pojedziemy wybrać meble i już :) alka -- nie wyparzam codziennie. po prostu myje ;) ja do szczecina tez daleko -- jestem z malopolski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie do was przyciągnęło:) Czasem was podczytuje. Bronka: ja smaruje jak są mrozy zwykłą wazeliną. Sprawdziła się teraz i przy córce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pustki... Bronka moj maly ma "inna" skore tylko nad i miedzy brwiami, a tak to raczej gladka, nie pomoge,.. zdarzy mu sie krostka malenka raz na jakis czas, ale niczym nie smaruje, myje mu twarz w ciagu dnia pare razg i jest ok. Mam pytanie jaki ryz dajecie do zupek/obiadkow? A i chcialam zaczac dodawac platki owsiane, gotowac na wodzie i dodac do zrobioego mm? Jakie gotujecie Przepraszam za bledy, pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pustki... Bronka moj maly ma "inna" skore tylko nad i miedzy brwiami, a tak to raczej gladka, nie pomoge,.. zdarzy mu sie krostka malenka raz na jakis czas, ale niczym nie smaruje, myje mu twarz w ciagu dnia pare razg i jest ok. Mam pytanie jaki ryz dajecie do zupek/obiadkow? A i chcialam zaczac dodawac platki owsiane, gotowac na wodzie i dodac do zrobioego mm? Jakie gotujecie Przepraszam za bledy, pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! O rany!nic się nie dzieje u nas;) Bronka-Klara u nas z cerą i ogólnie ze skórą jest dobrze, nie ma krostek ani nic takiego. Czasami pod dolną wargą, jak mała obliże się na mrozie jest lekkie obtarcie, ale nakładałam na to wazelinę i znikało. Czupryna-ja ryz dodaję do obiadków, czasem robię np ryż z marchewką i z jakimś sosem, bądź dodaję mięso. Płatków owsianych jeszcze nie dawałam. U nas noce masakra. Mała ząbkuje,zasypia koło 20 czyli tak jak zwykle, ale budzi się 2/3 i płacz. Dzisiaj dałam jej już czopek przeciwbólowy bo biedna męczyła się straszliwie a żel nie pomaga!co można zrobić żeby było jak dawniej..ona tak ładnie zasypiała i przesypiała całe noce a teraz jest gorzej jak była nowowrodkiem ech. Przed zaśnięciem też jest cyrk, wpada w histerię, uspokaja się dopiero jak ją wezmę na ręce i potrzymam z 10 min. i jak już jest tak śpiąca że nie ma siły, zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania też ma obtarcie pod bródką od mrozu, ale cierpliwie smaruje i sie poprawia. Na ząbkowanie pediatra kazała dać Hani coś przeciwbólowego na noc. Dostaje jak w nocy się przebudza i mocno płacze - ibufen, daję taką mniejszą dawkę niż jest wypisane wagowo. Czasami wystarcza 1ml, a czasami 2,5ml. W ogóle zaczęła nam mało sypiać, bo kładzie się przed 22 a pobudka 6.20, potem śpi 2 razy w dzień po ok. łącznie 2,2,5godz. Dzisiaj mięliśmy sukces, bo spanie było 21.30-7.05, teraz śpi od 10,40. Ja też się kładę, bo w poniedziałek plecy odmówiły mi posłuszeństwa i pionowa pozycja nie była mi dana, ale dostałam jakąś blokadę i jakoś jest, mama przychodzi do mnie ok.13 i zabiera mi Hanię na spacery i zostaje dopóki mąż nie wróci, a czwartek i piątek będzie cały dzień ze mną, żeby plecy mi odpoczęły:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka-Ja dałam jej dzisiaj w nocy paracetamol w czopku i poskutkowało, tylko nie wiem czy można tak codziennie..moja dzisiaj chyba odsypia, bo przebudziła się o 6.30 w czasie jedzenia mleka zasnęła na jakieś pół h potem znowu poszła spać i spała do 11!teraz znowu śpi. A ja nawet bym się też położyła ale nie umiem tak na zawołanie zasypiać. Ogólnie jak Klara obudzi się o 2/3 to nawet jak zaśnie po godzinie to ja już nie mogę spać i kręcę się w łóżku i rzucam jak krewetka jak to określił mój mąż;)a koło 6 rano już mnie tak muli,że chętnie bym pospała ale Klara się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam u alergologa. zrobil testy Piotrusiowi (pies kot roztocza trawa i mleko i jajko)) nic nie wyszlo ale podobno prawidłowo testy wychodzą dopiero dieciom po 2 roku zycia. dal mu masci sterydowe i po problemie... ehhh w sumie wreszcie dobrze spi. zasypia po 18, je kolo 1 w nocy i o 4. spi do 5.30 i wstajemy. potem kolo 8 rano spi kolo 40-50min i o 12.30 spi ok 1,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka...ja daję przeciwbólowe tylko jak widzę, że rzeczywiście ją boli, wtedy przed snem dostaje, raz tak u nas było i raz w dzień. A tak to jak w nocy bardzo płacze to wtedy podaję jej taką mniejszą dawkę. Najpierw jednak jeżeli płacz jest niezbyt głośny to tylko smaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas lepiej. Była jedna pobudka, ale mała poszła szybko spać więc dzisiaj mogę powiedzieć że wyspałam się:) Dzisiaj Klara pół dnia bawiła się z synkiem mojej koleżanki. Normalnie chyba jej potrzebne jej rodzeństwo;)bawili się ponad 2 godziny aż nie mogłam się napatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Dawno mnie nie było i nie wiadomo od czego zacząć :) Malutka > u nas też ostatnio problem nocny, ale powodem są na 100 ząbki bo już widać 3 na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo dzieciaków, to moja też uwielbia towarzystwo, szczególnie chłpców ok 10 letnich. U niani ma takiego ulubieńca, wystarczy że siedzi obok niego i pełnia szczęścia :) Z mniejszymi też mama nie jest potrzebna do momentu bitwy o zabawki :) Wasze dzieciaki garna się do chodzenia? Bo moja Lenka sama się nie zabiera, z nami chodzi ale raczkowania czy chodzenia przy meblach nie uznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 4 górne ząbki wychodziły za jednym zamachem i ok. 3 dni był płacz i budzenie się w nocy. Przeżyliśmy bez syropów czy czopków. Dolne jedyni wyszły bezobjawowo. Natomiast teraz wychodzi synkowi dolna dwójka i jest masakra w dzień i w nocy. Jest zły, rozdrażniony, gryzie wszystko ( najczęściej mnie ), nie chce się bawić. Wczoraj dosł Nurofen na noc i było o niebo lepiej. Ale nie chcę też go codziennie faszerować lekami ;/ Mam nadzieję, że szybko się ten cholerny ząbek wybije ;) Co do chodzenia- u nas wszystko zaczęło się bardzo późno bo: 1. przewracanie się/ turlanie 7 miesiąc 2. czołganie 8,5 miesiąca 3. raczkowanie 10 miesiąc 4. siedzenie samodzielne 10 miesiąc 5. stanie przy meblach 10 miesiąc Póki co synek ma prawie 11 miesięcy i myślę, że do chodzenia to jeszcze dobre 2-3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Wesołych i jajecznych świąt, chociaż powinnam napisać białych hhe;)nad morzem śnieg i zimno.. Moja chce chodzić ale jej nie wychodzi, upada na pupę ale się tym w ogóle nie zraża;)raczkuje z prędkością torpedy:D iiwo->moja Klara ma swojego towarzysza zabaw równolatka, bo dzielą ich 2 miesiące i potrafią się bawić tak w nie skończoność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie :) Daaawno się nie oddzywałam, jednak czasami do Was zaglądałam. Niektóre z Was może jeszcze mnie pamiętają, jednak większość widzę, że nowe osoby, ale no cóż:) U Was widzę, że wszystko dobrze, czasami lepiej, czasami gorzej, ale dajecie radę bez wątpienia :) U Nas, no cóż. Powoli wracamy do "normalności". Jesteśmy po badaniach genetycznych, które na szczęście nic nie wykazały. 20 kwietnia mamy nasze przełożone wesele i cóż, napiszę bez ogródek, że po weselu będziemy się starać o rodzeństwo dla naszego Aniołka :) Mam nadzieję, że będę mogła się pochwalić w nie długim czasie kolejną ciążą:) Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie dziewczyny ;) U Nas przy każdym ząbku są noce z pobudkami. Moja Jula chodzi już sama równy tydzień ;) Beata jak miło że piszesz ;) Trzymam kciuki za rodzeństwo dla Aniołka ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×