Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Od czasu kiedy jestem na L4 wyrabiam sobie codzienne rytuały, również związane z jedzeniem. Wstaję koło 8, o 9 śniadanko, potem zawsze koło 12 musi być kawa (typu inka) z mleczkiem i do tego coś słodkiego. O 14 obiad, kolacja zwykle po 18. Jeśli później jestem jeszcze głodna to jakiś owoc. Staram się zdrowo odżywiać by dostarczyć wszystkich składników dziecku ale też nie przytyć zanadto (mam ku temu skłonność ze względu na leczenie hormonami). Chciałam zapytać również jak często czujecie ruchy dziecka? Czy zdarzają się Wam długie przerwy kiedy ich nie ma? (bo np dziecko śpi). Po jakim czasie zaczynacie się niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a u mnie pogoda super :) sloneczko swieci az chce sie zyc :) co do ruchow to idzie mi 20 tydzien dopiero a ruchy czuje od 2 tygodni. na poczatku byly rzadko(lub rzadko je cxulam :P) dzis dzidzi jest aktywne :) zwlaszcza jak puszcze muzyke hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co do tych ruchów to różnie. Potrafi się mi dwa dni wiercić non stop praktycznie a przyjdzie dzień,że mało co czuje ruchy-raz już byłam bliska panice,bo czułam takie maleńkie ruchy tylko nie pamiętam 3/4razy w ciągu dnia ale następnego dnia już mały rajdował w brzuszku;) Szczerze to o ile cieszą mnie tak bardzo te ruchy to boję sie jak to będzie później,teraz dopiero "uczymy" się ruchów dzidzi a po 28tc to już powinny być stałe -nie chce panikować jak nie będe czuła ale pewnie tak znów będzie..Oby nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dizewczyny, byłam wczoraj na andrzejkach -zabawa super ale wytrzymałam tylko do 2 a dzisiaj cały dzień śpie. Co do ruchów to poczułam pierwsze 24 czyli 4 dni temu- od tej pory czyłam ich tylko kilka i to baardzo delikatne- zaczynam sie niepokoić, może coś jest nie tak ze prawie wcale ich nie czuje. Jestem juz w 20 tygodniu i martwi mnie to że tych ruchów czułam moze z 10. A wizyta u ginekologa dopiero 8 grudnia, do tego one wcale nie sa wyrażne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indianka ale jezeli to pierwsze dziecko to slyszalam ze nawet kolo 22 tygodnia pierwsze ruchy mozna poczuc. a ty juz czujesz wiec spokojnie . dzidzia sie rozkreci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO dokłanie:) poczekaj cierpliwe a niedługo poczujesz porządne kopniaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już czuję ruchy dzieciaczka, mój mąż gada do brzucha-obłęd:P a gada w taki sposób że nie mogę przestać się śmiać:)dobranoc, do jutra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Indianka, ja z pierwszym dzieckiem ruchy poczułam dopiero w 22tc a dodam ze była bardzo bardzo delikatne i tak w sumie do końca, prawd e mówiąć nie poznałam tego uroku podczas pierwszej ciąży prawie wcale :( teraz są juz od 17.11 czyli od 18tc i są coraz bardziej intensyne i regularnoe wieczorkiem i rano jak leżymy, a i coraz częściej w dzień jak siedzę np przy komputerze. Tak próbuje sobie zapamiętać te godziny bo ponoć tak dziecko też bedzie aktywne jak przyjdzie na świat :) choć oczywiscie nie wiem czy to tak jest na pewno ;) pozdrawiam cieplutko z wietrznego Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko dość dziwne zapewne: jak myślicie, a może nawet macie wiedzę w tym temacie, jak siedzę przy biurku 8h (chodzi mi ogólnie własnie o siedzenie non stop) i spodnie które mam nie co mnie uwieraja, tj. są to spodnie ciążowe z szerokim pasem ale mimo wszystko czuję ze mnie uwierają tak bardziej w miejscu gdzie kończy sie własnie guma a zaczyna jeans, czy to boli dziecko? czy ja mogę je uciska w taki sposób? juz zsuwam sobie je jak siedzę, jak mogę ale mimo wszystko cisnie mnie troszkę -może to być nie właśiwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za chwilę wychodzę na USG połówkowe. Mam nadzieję, że dowiem się czy będzie córka czy syn... ale oby zdrowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia_2012 -tez tak mam ze spodniami. Ale myśle, że są na tyle nisko że dzidzi znajduje się wyżej, tam gdzie pas ciążowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannelka powodzenia, zaraz napisz co i jak jak wrócisz. Trzymam kciuki, też za tydzień będę przez to przechodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak uważam w sumie :) ale nie omieszkam zapytać lekarza jak będę na następnej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Głowa mnie dzisiaj boli:(ale to chyba przez tą wichurę..w ogóle źle spałam. Ja już w tym tyg dowiem się mam nadzieję jaką płeć będzie miało Maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) malutka dziekuje bardzo za ksiazke :) a moj dzidzius sie dzis w ogole nie rusza .. w sensie go nie czuje... chyba wczoraj sie wyruszal za wszystkie czasy :) mam nadzieje ze wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś wstałam chora :( Mam straszliwy katar i głowa mi pęka :( Na szczęście dziś mam wizytę u gina więc od razu coś mi przepisze co można brać w ciąży. W sklepie patrzyłam że acatar fast można ale boję się bez konsultacji z lekarzem brać czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie. Nie czytałam zaległości, tylko od razu pisze. Na USG wszystko ok. i będzie... synek! :** Tak też czułam. Mąż już wie bo był ze mną, ale niestety nie w środku. Poza tym zapisałam się na USG 4D na 14 grudnia wtedy wspólnie nacieszymy oczy naszym synkiem. Teraz zaczynam myśleć o niebieskich zakupach. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie hehe wysyp chłopaków;) :D:D:D I znów mężczyźni podbiją kwiecień hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam gratulacje dla już widzących mamusiek jakiego lokatorka mają:) ja dzisiaj byłam u swojego lekarza zbadał mnie posłuchał tętna ale usg nie robił bo 2 idę prywatnie na to usg 3d także mam nadzieje ze poznam płeć mojego lokatora w brzusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Ja na USG i wizytę chyba wybiorę się w środę i zobaczę co będzie ,jakoś teraz nie mam przeczucia tak jak w pierwszej ciąży,już od początku czułam że będzie dziewczynka chociaż lekarz nie powiedział na 100%. Z jednej strony chciałabym mieć drugą dziewczynkę bo mam dużo ubranek po małej, ale jak teraz chodzę po sklepie tak mi się podobają chłopięce ubranka.Co będzie to będzie aby zdrowe , A mnie brzuch cały czas boli że szok i nawet nospa nie pomaga -masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje synków! Zazdroszcze wam, że juz wiecie. Zastanawim się czy nie iść na usg prywatnie - mam jakieś lęki związane z tym że moje dziecko się nie rusza dzisiaj czułam je raz i nawet nie wiem czy to ruchy czy cos innego. Do tego mam taki twardy brzuch tak 5 cm nad wzgórkiem łonowym. Tak bardzo bym chciała zeby wszystko było dobrze, tak się stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) Indianka25 - wszytko będzie dobrze, zobaczysz:-) Faktycznie synków dużo tu mamy;-) ciekawię się czy w czwartek lekarz potwierdzi że będzie również synek, ostatnio tak powiedział, ale że nie na 100%, a myśmy już się nastwili na chłopczyka;-) choć na razie kupujemy jeszcze wyprawki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
czesc dziewczyny ja wczoraj bylam na wizycie u dr piotra kukulskiego w warszawie , wspasialy facet naprawde , jestm juzn w 19 tyg i on powiedzial ze dziewczynka bedzie!!! nie wiem czy juz sie cieszyc bo to nie napewno powiedzial ze sie potwierdzi na polowkowym za 3 tyg ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
wiecie co? moja dr z przychodni na nfz daje mi skierowanie na usg polowkowe do b.dobrego lekarza i ja nic nie place a tak to kosztuje 200 zł zreszta czym jest 200 zl w porownaniu ze spokojem , my na niczym nie oszczedzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... ja dalej mam problem z imieniem...i ....z siostra meza... ehhhh sytuacja wyglada tak: ona sobie wpadla i ma termin na 28 maj. ma juz jedno dziecko i do konca nie wiedzieli jaka bedzie plec wiec mial byc Jakub lub Natalia. urodzila sie im dziewczynka wiec jest natalia. teraz jeszcze nie wie co ma byc . ja jak zaszlam w ciaze to od poczatku mowilam ze bedzie julia a na imie dla chlopaka nie bylam zdecydowana. Ale bralam juz Jakuba pod uwagę. Bylismy u niej wczoraj i (lekarz juz podejrzewa czy chlopczyk czy dziewczynka, ale jest to podejrzenie wiec narazie ona nam nie chce pwoiedziec) i bylismy wczoraj i ona sie pyta czy sie zdecydowalam na imie bo "jak bedzie chlopak to ona by chciala by dac imie, które jak pwoiedziała "OD ZAWSZE CHCIALA DAC JAKBY BYŁ CHLOPAK" a to imie to kuba. wiec jeszcze jestem pod presja bo wychodzi na to ze co ? ze jej kradne pomysl?? nie czaje....ehhh jak wy uwazacie ? powinnam popuscic? czy ona troche przegina? bo tak jak mowie ..ona cos kiedys mowila o tym jakubie a jak zaszlam w ciaze to mowila zebysmy sobie moze dali jakub jak bedzie chlopak a teraz taki tekst ? a wiedziala juz ze myslimy o tym imieniu.... dorADzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) gratuluje chłopaczków :) Uleczka, jeśli podoba się Tobie bardzo to imie i innego nie macie na myśli to ja bym nie odpuściła, w końcu byliście pierwsi, przemyśl to, pogadaj i powiedz co o tym myślisz... Indianka, idź do lekarza prywatnie jak masz jakiekolwiek obawy, zapewne to fałszywy alarm, ale idź, będziesz spokojniejsza, na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×