Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

sylvia nie wiem czy doczytalas ze z OM mam 7 tygz ale z badan krwi czyli Bety i moich obliczen wychodzi 4 tydz bylam po odstawieniu tabletek anty wiec spokojnie owulacja mogla sie przesunac a w takim razie wychodzi mi termin miedzy 3-6 maja agula jak ja bym chciala tez juz do gina eh a jak mnie nie przyjmie w piatek to dopiero 6 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nie - ja idę na NFZ - zobaczymy co mi powie - choć jak wcześniej pisałam - lekarka ta ma reputację takiej, co nie wyróżnia pacjentek prywatnych - no to się okaże - jak coś będzie syczeć, że nie zrobi usg na NFZ, to się zapiszę do niej prywatnie - u niej jest to dobre, że nawet tego samego dnia na prywatną wizytę możesz się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie nic nie chce cos mnie boli z lewej strony :/ mam dzis mase zalatwiania w urzedach a nie chce mi sie musze do up isc po zaswiadczenie ze jestem ubezpieczona zeby mnie z NFZ przyjeli :/ i mam maaaaaase prasowania chyba ze 3 kosze a przy tej mojej diablicy nic nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola - nie wiem jak Ty to robisz mając małe dziecko w domu. Ja od 6-7 tygodnia nie wstawałam z łóżka. Nie wyobrażam sobie jeszcze zajmowania się w tym okresie małym i ruchliwym bobaskiem :-) Tym co mają mdłości - życzę jak najszybciej mijających dni z mdłościami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos 8 lipca wiec liczac cylke 28 dniowe jak przy tabletkach do zaplodnienia moglo dojsc w dni plodne czyli 20-21 lipiec a moj byl w delegacji i mielismy remont bo szlismy na swoje wiec pierwsze przytulanki byly po 25 dokladnie 28 ale z zabezpieczeniem i przerwany a staranka i takie ostre ok 6-10 sierpien i badanie bede w piatek bylo 3-4 tygz a wczoraj 4 pelne wiec mi pasuje do obliczej ale czekam na wizyte u gina ale wiem ze po tabsach wszystko sie poprzestawialo i owulacje mialam przesunieta i dlatego tez jeszcze nie mam znacznych dolegliwosci i 5 testow plytkowych wyszlo negatywnie co robilam do tamtego tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko odpuszczam sobie juz 2 tyg :P i nawet nie mamy w czym chodzic :P a moja jest taka ze teraz trzeba jej poswiecac czas sama sie nie zabawi nie popatrzy na tv tylko mama mama a moj M jej dotknac nie moze jak wraca z pracy ze mna jest 24/h i dzis mam tak zly dzien ze tylko mnie wkurza i po niej krzycze :/ i musi miec zawsze to co chce w sklepach i innych instytucjach robi mi pieklo a potem wtargac ja na 2 pietro z zakupami to czysta przyjemnosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :* Widzę, że lista już długa:) Ja mam wizytę jutro i już się boję czy wszystko ok :O Dodatkowo się martwię, bo jako nastolatka miałam złamaną kość ogonową i zalecenie od chirurgów, że jak zajdę w ciążę mam mówić lekarzom że muszę mieć cesarkę bo będę miała problem z sn. Minęło wiele lat a ja ciągle o tym myślę, boję się cc ale nie chcę ryzykować. Mojej mamy sąsiadka z dzieciństwa miała też złamaną kość ogonową i dziecko zmarło przy porodzie bo lekarze nie chcieli jej zrobić cc :(:(:(:(:( Myślicie że mam o tym już powiedzieć na 1 wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena, powiedz od razu i się nie martw na zapas, bo teraz, to wręcz lubują się w CC :D, ja też mam jutro wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz sobie wpisuje date ktorej ma sie trzymac a po wynikach usg wyznacza termin kochana wiem jak mialam w 1 ciazy :) wiec jak narazie wszystkie czekamy na wizyty u gina bo u mnie jest roznica 3-4 tyg wiec to nie malo i jest nad czym sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula w maju mialam ostatnie opakowanie czerwiec okres lipiec tez i bum a planowalam starac sie dopiero po okresie w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena, no w szpitalach, ja ciągle słyszę o CC teraz, choć wcześniej nie było wskazań...ja mam o 9 rano wizytę...a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszcze tych wizyt ale w 1 bylam w 7 tyg 1 raz jak bylam pewna i obiawy mialam a teraz tylko brak okresu i te wyniki krwi wiec nawet jak bym poszla to za wczesnie ale mam wielka nadzieje ze w piatek sie dostane znajoma mowi ze w rejestracji mowic ze w ciazy z plamieniami i musi przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka, spokojnie, tuż po tabletkach cykl jest rozregulowany, więc musisz czekać, ale to pewnie kwestia tygodnia, dwóch i będzie wszystko wiadomo kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, no ja chyba jakoś jutro 7 tc zacznę, więc tak w miarę, jak na 1 wizytę, ale to nie będzie moja lekarka, że tak powiem docelowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze muszę jechać do innego miasta 50km :( Napisz jutro co i jak, 3mam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, pragne do was dolaczyc. Po wczorajszej pierwszej wizycie i usg dolaczam do szacownego grona kwietniowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×