Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

nick............wiek.......tydzień......... TP ... (które dzidzi)....miasto miholichol...........32........7/8..............03.04.... .....(1).....W-wa Blanka6.............28.........7/8.............05.04. ........(1) nati_24.............24.........7/8..............05.04.... .....(2) justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........6/7..............09.04...... ....(2)...Cz-wa buteleczka85......26.........6................12.04.. .......(2)....Gliwice Fasoleczka ........24.........6/7.............18.04..(2).....Częstocho wa różyczka83........28..........6..............19.04... .......(1) _elena_ ............26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28............29...........5..............23.04..... ......(1) uleczka90.........21...........5...............23.04..... ......(1) agula1708 .........24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Zysiolinka..........24...........5...........28.04....... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, powodzenia! :) no też jakoś leci :), duchem zaczynam być już na jutrzejszej wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka czekamy na wieści:) Mój mały powoli przyzyczajany jest do nocnika,chodzi w majtach i własnie mieliśmy przymusową kąpiel:) Chciałabym żeby przez zimę udało się odrzucić pieluchy,ale nie wiem czy to realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka z serduszkiem jest róznie,ja poprzednio byłam w 7 tyg i serduszka nie było,3 tyg pózniej juz tak,więc się nie denerwuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na pierwszym usg wczoraj ale serduszka jeszcze nie bylo widac. Zobaczymy za 2,5 tygodnia na nastepnej wyzicie. Dziewczyny piszcie czy macie jakies objawy. Ja na razie ani zadnych mdlosci ani jakichs innych rewelacji. Czasami tylko lekko czuje brzuszek i moze jestem troche bardziej spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita, dzięki :), tak wiem, że może być różnie, właściwie idę z zamiarem potwierdzenia ciąży, bo dłużej nie dam rady czekać ;)...spokojnie mały ma już 1,5 roku, więc do zimy powinien Ci się nauczyć już bez pieluchy chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloooo, a który masz tydzień? wiesz ja też malutko objawów przede wszystkim, to senność i zmęczenie, ból sutków i tyle na dzień dzisiejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj migotka ,wątpię,chłopaki to ciękie typy,bardzo "wygodnckie":) Co do objawów to u mnie tak jak było,piersi urosły,potrzebne nowe staniki,brzuszek już nie pobolewa,albo bardzo żadko,mdłości jak jestem głodna,albo rano,ale wymiotów zero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martitka, wiesz moim zdaniem, a znam takich zawodników ;), to szybciej załapie w końcu, jak zaczniesz próbować niż czekając że sam zechce zrzucić pieluche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, mogę dolączyc?? Termin mam na polowe kwietnia. kończe 7tydzień. Juz mam w domu mała łouziare, Arielka ma 1,5 roczku, ale mimo, ze jest robrykana kocham ją nad życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi objawami roznie bywa. Ja na poczatku mialam tylko bol piersi, ale teraz dopadly mnie leciutki mdlosci miedzy posilkami, ktore ustepuja po malej przekasce. Zobaczymy jak bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie- dzieciaki w tym samym wieku i praktycznie z tą samą wagą urodzeniową :) U mnie z objawów ciążowych to tylko lekkie pobolewanie podbrzusza aaa i częściej siusiu robię :) W ogole calkiem inaczej się czuję niż w ciąży z Arielką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. zrobiłam sobie kolejny test i wyszly 2 wyrazne grube krechy:-). jutro mam wizyte u gina. zobaczymy co powie. martwi mnie ze nie mam prawie zadnych objawow, tylko troche zgagi i głód (raz na jakis czas dopada mnie głod ktory zaspokoje kromka cleba, ale jak nic nie zjem to robi mi sie słabo). delikatnie i bardzo rzadko boli mnie podbrzusze. wczoraj miałam nocke (praca na stacji paliw) i dzisiaj o 7 rano skonczyłam, ciezko było..... a jesli jestem w ciązy (tp na ok. 15.04 z kalkuratora netowego) to narazie nie mam co mrzyc o L4 bo moj gin daje dopiero od ok 6 mies:-( ciezko bedzie zmiany 12 godzinne i nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam drugie dziecko już od ok pół roku,ale miałam trosze obawy,czy dam radę;decyzja zapadła szybko i nam na drugie dziecko było bardzo łatwo sie zdecydować;może kiedyś będzie trzecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda, spokojnie, przecież to początek ciąży, ja też mam malutko objawów, tym bardziej, jak się naczytam, że są kobitki, które mają od samego początku mdłości, wymioty, bóle podbrzusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda - da ci zwolnienie. Jeśli będziesz się bardzo źle czuła (czego nie życzę) to każdy lekarz ma taką możliwość. Ja jestem na zwolnieniu od 5 tygodnia przez miesiąc na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, my z mężem od początku chcieliśmy mieć dzieciaki z małą różnicą wieku, także jak urodziła się Arielka to już miałam zaplanowaną drugą ciąże właśnie na lato 2011 i udało się :) A jeśli chodzi o ciąże to zdecydowanie w 1wszej czułam się o wiele gorzej. Odkąd tylko dowiedziałam się, że zaszłam dopadły mnie okropne mdlośći i wymioty. Wymiotowałam do 12tc. i schudlam przy tym 3 kg. Ciężki to był okres, ledwo rano z łożka się podnosiłam już od razu do kibelka i pawik. W ogole jakaś wiecznie zmęczona, senna byłam- taka nie do życia. Teraz o dziwo czuje się super, prawie jakbym w ciąży nie byla. Tylko oby tak dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×