Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Witaj Balooo :) Widzę, że chyba podobny termin będziemy miały ;), a miałaś już USG na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja nie mialam problemow z zajsciem wiec do mnie to normalne chcesz i masz moze w innej sytuacji bym tez nie wierzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, wiesz ja po prostu też taka jestem, nam się zeszło nieco dłużej, ale problemów też nie było, bez leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy mogę powiedzieć, że mieliśmy problemy - nie udało się po prostu w pierwszym cyklu starań, tylko w drugim :) ale to nawet nie o samo staranie się chodzi - ale o fakt, że jeśli dziecko to spełnienie naszych marzeń, to człowiek ma chyba w naturze coś takiego, ze w takie szczęście nie może od razu uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka a słyszałaś może coś na temat hiperowulacji i możliwości zajścia w ciążę mnogą po odstawieniu tabletek? ja tam bym się cieszyła z bliźniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, ja chyba też, a jedne z pierwszych słów mego męża jak się dowiedział o ciąży, że może to będą bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 412
Witam ;) I ja jestem kwietniówką. Wczoraj byłam u lekarza :)) Termin na 14 :)) Tylko jest mały problem...mam torbiel na lewym jajniku i to mnie przeraża ;/ Pozdrawiam wszystkie kwietniówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.......tydzień......... TP ... (które dzidzi)....miasto miholichol...........32........7/8..............03.04.... .....(1) Blanka6.............28.........7/8.............05.04. ........(1) nati_24.............24.........7/8..............05.04.... .....(2) justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin buteleczka85......26.........6................12.04.. .......(2)....Gliwice Fasoleczka ........24.........6/7.............18.04..(2).....Częstochowa różyczka83........28..........6..............19.04... .......(1) _elena_ ............26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28............29...........5..............23.04..... ......(1) uleczka90.........21...........5...............23.04..... ......(1) agula1708 .........24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Zysiolinka..........24...........5...........28.04.........(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mogę do Was dołączyc. obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży i wstępny termin mam na 13 kwietnia 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 412
Buteleczka.... Przepisał mi leki. Modle sie o to żeby mi się wchłonął... Tak bardzo się boje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w pierwsza ciaze tez po tabletkach i to kilka lat bralam a teraz tylko rok sylvka pogadamy po wizycie bo ja wiem jaki jest moj lekarz jak mialam w pierwszej ciazy itp u mnie sugeruja sie wynikami usg i jesli pokrywaja sie z badaniami krwi to jest ok a jesli tez jest rozbierznosc to przyjmuja date OM po to tez idziesz do lekarza zeby z nim pogadac i powiedziec co i jak Twoj gin musi cie poznac a nie tylko Ci karte podbic i czesc masz juz dziecko bylas w ciazy to wiesz jak jest chyba ze traktowali cie jak jedna z 1000 pacjetek ja w ciazy wiele przeszlam i wiem czego sie trzymac i czego oczekiwac od lekarza a wiec chce by na forum bylo milo :)) wiec nie mysl ze pisze jakos zle w Twoim kierunku ale sama jestem zaskoczona taka rozbierznoscia a wiem kiedy zaszlam w ciaze wiem tez ze po tabletkach jest mozliwe ze owulacja sie poprzestawiala wiec po to ide do gina zeby jak to sie mowi przeprowadzil ze mna wywiad co i jak i mi powiedzial na czym stoje i oczywiscie badanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z fasolką; u mnie podejrzewam, że w pierwszym cyklu starań się nie udało, bo owulacja się przesunęła i to o kilkanaście dni - obliczyłam sobie środek cyklu i wtedy się staraliśmy, okresu nie było po dwóch tygodniach, po trzech a nawet po czterech - a po czterech tygodniach i chyba dwóch dniach od mojej niby-owulacji przyszedł okres; i dopiero wtedy jak policzyłam kiedy faktycznie mogło dość do owulacji, to doszłam do wniosku że faktycznie, musiała się przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 412 qrde a mi lekarz nic nie przepisał moja cysta ma 6cm powiedział żeby sie narazie nie martwic jak bedzie wieksza (10 cm)to sie wtedy bedziemy martwic hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się nie biore sobie tego do serca. Jestem już troche za stara na takie obrażanie się. A w ciązy nie traktowano mnie jak jedna z 1000 bo chodzilam do jednej z najlepszych lekarek w Krakowie i to prywatnie wiec traktowla mnie tak jak tego oczekiwalam. A w sumie to nie wiem o co ci tak za bardzo chodzi bo tylko napisamam ze jest niemożliwe zebys urodzila w maju majac termin na 15 kwietnia. Skoro byłas już w ciąży to powiennaś wiedziec że w ustalaniu terminu liczy się pierwszy dzień ostatniej misiączki i czas trwania poprzednich cykli, czy bylo to 28 dni czy może 40. Jak cie tym urazilam to przepraszam ale uwazam ze kazdy ma prawo wyrazac sowja opinie bo chyba od tego jest wlasnie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie kobity, ale według mnie też powinniśmy tu pisać co sądzimy, szczerze, żeby nie było kółka wzajemnej adoracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobrazcie sobie ze przyjma mi termin 15 kwiecien i beda sie tego trzymac a dziecko nie bedzie na tyle rozwiniete w dniu terminu zwina mnie do szpitala i karza rodzic czy tez cc albo oxy i co moge urodzic w 8 miesiacu co moze skonczyc sie tragicznie pisalam obiektywnie wiec u mnie lekarze przyjmuja zawesze srednia z badan usg i obserwuja rozwoj dzidziusia wiem jak jest bo mialam podobna sytuacje a 3-4 tyg rozbierznosci miedzy OM a rozwojem dzidziusia to naprawde sporo wiec wole teraz byc spokojna nie martwic sie i porozmawiac z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę z innego kompa i wszystko wróciło do normy:0 Napiszcie mi jak sie wkleić do tej tabelki,aczynam czytać ,bo od wczoraj nie byłam na forum,a troszkę napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaszłam od razu po idstawieniu tabletek,miałam odczekać ,ale ciesze sie ,ze tak wyszło;z synkiem odczekałam miesiąc po tabletkach i w drugim cyklu też się od razu udało; Ja do lekarza ide za 2 tyg,w poniedziałek,wcześniej muszę porobić badania,może w tym tyg;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.......tydzień......... TP ... (które dzidzi)....miasto miholichol...........32........7/8..............03.04.... .....(1) Blanka6.............28.........7/8.............05.04. ........(1) nati_24.............24.........7/8..............05.04.... .....(2) justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........6/7..............09.04..........(2)...Cz-wa buteleczka85......26.........6................12.04.. .......(2)....Gliwice Fasoleczka ........24.........6/7.............18.04..(2).....Częstocho wa różyczka83........28..........6..............19.04... .......(1) _elena_ ............26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28............29...........5..............23.04..... ......(1) uleczka90.........21...........5...............23.04..... ......(1) agula1708 .........24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Zysiolinka..........24...........5...........28.04....... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,ze piszecie o terminach,mnie tez się wydaje ,ze ciąża jest młodsza niż wskazuje na to termin z OM;jak pisałam byłam po tabletkach,nie obserwuję swojego organizmu,nie śmiejcie się,ale nie wiem nawet kiedy miałam dni płodne,kiedy nie,więc dokładnie nie jestem w stanie niczego napisać;licze na lekarza i jego ocenę dojżałości ciązy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita, spokojnie, po to jest lekarz żeby Ci to określił, ty się nad tym nie musisz głowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×