Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

wiesz forum tez nie idzie brac tak do serca bo ludzie moga nie byc tacy jak w realu tylko pisac bajki ja tam jestem az za bardzo szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esz moim zdaniem po to piszemy na tym forum zeby byc w jakims stopniu ze soba szczere i otwarte i kiedys spotkac sie w realu bo moze byc fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maproblemy tylko z zapamietaniem teraz wszystkich waszych nicków :/ i dopasowaniem kto jest kto :/ ale dam rade a gdzie tabelka sie podziala ?? bo widze ze wiecej nas dolaczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo ludzi o swoich poważanych chorobach dowiaduje się późno i co nie było objawów, były tylko albo mają tak silne organizmy, że były minimalne, jakiś np. ból głowy, no co to za objaw ;) albo bagatelizują...ale profilaktyka w Polsce mocno kuleje i już nie chodzi mi o ludzi, ale o podejście lekarzy! jak jakiś czas temu chciała sobie zrobić kontrolne badanie krwi, to lekarz taką minę zrobił, że bez powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem na przemian czipsy , czekolade , parowki i kiszone ogorki i bardzo czesto chodza mi mrówki po stopach auuu aha myslalyscie juz nad wozkiem bo ja mam w super stane bez awaryjny po corce ale bardzo ciezki i myslalam zeby go odsprzedac i kupic inny lekki ale tamtego mi szkoda sprzedac za 50% a jest jak nowka 3w1 z akcesoriami nawet na sanki mam spiworek pod kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka, to może przemęczysz się z tym wózkiem po małej, jak w dobrym stanie? po co kasę wywalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam właśnie o tej dziewczynie, która nie wiedziała, że jest w ciąży i powiem wam, ze gdyby nie zatrzymanie krwawienia to też bym nie wiedziała...;) Sutki mnie bolą, ale to tylko jak czymś dotknę, podrażnię... a poza tym nic:/ Nie wiem czy to obiaw ciązy, ale jedynie pogorszył mi się stan skóry, mam bolące wypryski nawet na szyi! Jakbym drugi raz przechodziła okres dojrzewania...:/ Macie tez tak że myślicie ciągle czy wszystko jest ok? Ja najchętniej kupiłabym sobie sprzęt do USG i codziennie robiła;) A co do kłamstwa na forum to równiez uważam, że nie ma sensu, jestem tu po to aby móc porozmaiwać na każdy temat jaki mnie trapi i dodatkowo dowiedzieć się czegoś ciekawego od kobietek w tej samej sytuacji... Nie mam zamiaru nic ukrywać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na wizycie u gin. tak wiec 7tc, ciąża w macicy, serce bije, tylko jedna sztuka..... wiec podobno wszystko w porządku..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowka, ja też jestem mało objawowa i nie powiem, to też budzi niepokój, choć niby to też norma...właściwie jeden objaw, to zmęczenie, senność, od g. 20, już padam zupełnie, sutki też bolę, ale nie ciągle i samem, tylko właśnie przy ubieraniu się, przy wycieraniu się ręcznikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dołączam do was:) termin mam na 15 kwiecień, samopoczucie super, żadnych objawów( mam nadzieje że tak przez dziewięć miesięcy) To moja druga ciąża, w pierwszej ciąży nudnośći i spanie, o stanie psychicznym niewspomne.Ale teraz jest super całkiem inaczej, może teraz bedzie dziewczynka:) napiszcie mi czy to się sprawdza z tym samopoczuciem, że jak się inaczej czujesz za drugim razem czy bedzie to inna płeć niż poprzednia??? pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda no to super fajnie ze kolejna mamusia juz jest spokojniejsza a ja te moje nerwy musze trzymac na wodzy ale w piatek jak mnie nie przyjmnie to zrobie sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelia poszukaj tabelki chyba na stronie 18 czy 19 i dopiszcie sie nowe mamusie !!!!! no i witamy w naszym gronie co do obiawow ja nie mam zadnych nic nawet sutki mnie nie bola tylko bark miesiaczki i jak szybko sie podniose to kreci mi sie w glowie a raczej ciemno przed oczami robi a tak nic a przy malej to mialam piersi super wielkie bo teraz to miseczka A chyba za wielka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na te forum z tą dziewczyną, jestem naiwna i wydaję się że ta dziewczyna pisała prawdę! ale maskara, też bym chciała być już w 4 miesiącu :) ja już po pierwszym obiedzie, mąż wróci za 3 godziny to troszeczkę z Nim zjem też :) Mam do Was pytanko bo zgłupiałam, tutaj mają bzika na punkcie niejedzenia majonezu, a w Polsce chyba normalnie można jeść. Jakby co mogę kupić Winiary :) A druga sprawa mam ochotę na jajko sadzone, ale te żółtko jest płynne to mogę jeść czy odpada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) różyczka83.........28..............6..........19.04.201 2.. .......(1) miholichol...........32........7/8................03.04.2 012r........(1) _elena_ ...............26............6.............20.04.2012....... ...(1) KoTeLeK24...........24.........6/7..............18.04.201 2.........(2) Blanka6...............28.........7/8...............05.04. 2012..........(1) nati_24..............24.........7/8................05.04. 2012........(2) ml0da19..............28........7....................15.04.2012........ (1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bymspokojnie czekala na ta wizyte 6 wrzesnia ale bardzo zastanawia mnie ta rozbierznosc w tygodniach i chce wiedziec a poza tym luz bo wiem ze przez 9 miesiecy bedzie takie czekanie od wizyty do wizyty ja na poczatku mialam chyba co 5-6 tyg a potem od chyba 6-7 miesiaca prywatnie co 3 tyg i za karzdym razem usg 3d zdjecie buzi :) badania krwi i szkola rodzenia u tego lekarza wszystko w cenie 65zl no ale teraz musze zmienic bo za daleko i bede placic drozej i wszystko osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda gratulacje! Widać zarodek w 7 tygodniu? Ja jak byłam ostatnio to widać było tylko pęcherzyk:( mam nadzieję, że następnym razem dojrzę już coś w pęcherzyku... Kornelia różnie to jest z samopoczuciem i płcią, nie zawsze się sprawdza, 50%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justazg ja jem jajka na miekko w mega ilosciach i wogole w roznych postaciach i majonez uwielbiam jak jesz swierze to nie powinno Ci nic byc tzn takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak jest z serami pleśniowymi? Niby nie można bo są z mleka niepasteryzowanego, ale moja mama kupiła lazura z niebieską pleśnią i w składzie jest mleko pasteryzowane! i teraz nie wiem, a sery uwielbiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś jadłam majonez, uważam że trochę można, ale to bardziej że się zapomniałam zjadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justazg - czytając Twój post miałam deja vu - przecież piszesz dokładnie o tym, jak ja się czuję!!!! Boże jeszcze żaden post nie oddał tak dokładnie mojego samopoczucia obecnie! :-) Całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny nie wiem jak do tej listy się dopsiać :( dajcie jakieś wskazówki ja tu u was pierwszy raz i jakaś nierozgarnięta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) różyczka83.........28..............6..........19.04.201 2.. .......(1) miholichol...........32........7/8................03.04.2 012r........(1) _elena_ ...............26............6.............20.04.2012....... ...(1) KoTeLeK24...........24.........6/7..............18.04.201 2.........(2) Blanka6...............28.........7/8...............05.04. 2012..........(1) nati_24..............24.........7/8................05.04. 2012........(2) ml0da19..............28........7....................15.04 .2012........ (1) kwietniowka-26......25........6/7................14.04.2012.........(1) też się dopisałam:) Jak lekarz poda mi termin porodu to zmienię, bo obecny jest tylko z kalkulatora internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) różyczka83.........28..............6..........19.04.201 2.. .......(1) miholichol...........32........7/8................03.04.2 012r........(1) _elena_ ...............26............6.............20.04.2012....... ...(1) KoTeLeK24...........24.........6/7..............18.04.201 2.........(2) Blanka6...............28.........7/8...............05.04. 2012..........(1) nati_24..............24.........7/8................05.04. 2012........(2) ml0da19..............28........7....................15.04 .2012........ (1) kornelia_28..........28........6 ..................15.04.2012.........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.......tydzień......... TP ... (które dzidzi)....miasto miholichol...........32........7/8..............03.04.... .....(1).....W-wa Blanka6.............28.........7/8.............05.04. ........(1) nati_24.............24.........7/8..............05.04.... .....(2) justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........6/7..............09.04...... ....(2)...Cz-wa buteleczka85......26.........6................12.04.. .......(2)....Gliwice ml0da19..............28........7..............15.04 .......... (1) Fasoleczka ........24.........6/7.............18.04..(2).....Częstocho wa różyczka83........28..........6..............19.04... .......(1) _elena_ ............26...........6.............20.04........ ...(1) Kafka28............29...........5..............23.04..... ......(1) uleczka90.........21...........5...............23.04..... ......(1) agula1708 .........24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Zysiolinka..........24...........5...........28.04....... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5.........??.04...........(1) nie po to się męczyłam z uporządkowaniem tabelki :) a na tej starej nawet mnie nie ma!!! młoda dopisałam Cię w odpowiednim terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×