Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

BUTELECZKO OPISZ PROSZĘ JAK BYŁO, CZY TO BOLAŁO? CZY MĄŻ BYŁ Z TOBĄ? ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg dopochwowo - nic nie bolało :-), męża nie było - czekał z psem przed kliniką :-) Narazie mam zwolnienie na 1 miesiąc, mam nadzieję, że nie bede musiała go przedłużać. Ja przez tydzień zawarłam bliższą znajomość z pewnym sedesem.... elena - rozumiem, przykro mi strasznie. Ja sama nie wiem, jak miałabym pracować w takim stanie. Tosz to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, mam 29 lat. i jestem w pierwszej ciąży. Jestem w 7 tygodniu ciązy.Termin mam na ok połowę kwietnia 2012 r. zamężna jestem 1 rok a znamy się z męzem 7 lat. obecne objawy to: masakryczne mdłości, ból piersi, senność, ogólne rozbicie. jak radzicie sobie z mdłosciami bo ja już nie mam pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic nie bolało usg lakarz na swoj sprzecik zaklada zel gumeczke i wklada i patrzy na monitorek:) męża nie było ze mna na tej wizycie pewnie na połówkowe sie wybierzemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy AnnaDH :) Byłaś już u lekarza? Też mam straszne mdłości i nic nie pomaga, nawet w nocy nie mogę przez nie spać, stosuje już wszystkie metody naturalne z jedzeniem itd. i nic nie pomaga niestety :(:( Jak coś mi doradzi dziś gin to napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia711
Mój termin : 5 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Na mdłości polecają też migdały i imbir,np w postaci herbatki:) Współczuję strasznie ,jak mnie by dopadły,to nie wiem kto by się zają synkiem:) W poprzedniej ciąży na brzuszek stosowałam Mustelę,dosyć droga,ale brzuch bez ani jednego rozstępu;nie wiem czy to dzięki kremowi,ale chyba coś pomógł:) On jest od 3 miesiąca,więc jeszcze chwilka;muszę sobie kupić też coś na biust,bo mnie boli i i jest dużo większy,nowe staniki obowiązkowe:) Usg jest bezbolesne,ja też bym szła juz dzisiaj,ale jeszcze muszę się wstrzeymać,bo chcę zobaczyć serduszko;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza jeszcze nie byłam, ponieważ byłam na wczasach w Egipcie.umowiona jestem na poniedziałek. Na mdłości pije napar z korzenia imbiru i czesto coś podjadam a i obowiązakowo herbata z cukrem(wcześniej piłam tylko bez cukru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja chyba już jestem po mdłościach, zresztą nie ma się co chwalić jak dziś ich nie mam to jeszcze nie wiadomo co będzie później!! dwa dni z rzędu zjadłam więcej niż normalnie ale mniej niż kiedyś, oj dużo mniej i tak mi było niedobrze, jakobym zjadła nie wiadomo ile!Kiedyś jadłam całą bagietkę a teraz pół i jestem najedzona!! oczywiście po 3 godzinach jestem głodna znów, ale chyba o to chodzi, jeść często ale w małych porcjach. Mi na mdłości pomagało jedzenie czegokolwiek, przy czym jadłam jak dziecko za karę!!! obrzydło mi jedzenie teraz, naprawdę!!! Na razie więc w życia mam niewiele: ani seksu - bo mi się nie chce, a jeszcze jak mąż dotknie piersi to mam ochotę go zabić, tak boli, ani jedzenia!!! co teraz?? czekam już na 2 trymestr i wierzę w całkowitą przemianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mdlosci jak jestem troche glodna i wtedy wystarczy cos podjesc i wszystko wraca do normy. Raz zastosowalam wode z sokiem cytrynowym bez cukru i tez mi pomoglo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady, kochane, ja to wszystkie robie co piszecie i niestety nic nie daje:( Justazg zazdroszczę braku mdłości, ale co do wstrętu do jedzenia, to mam to samo! Odstawiłam nawet moje ukochane słodycze! Jedyne co zjem to jabłko, tuńczyka w puszce, jogurty i wafle ryżowe (podjadam je co chwile zeby nie poczuć glodu ale ich dzialanie jest znikome jak nie żadne).... Martita czy mogłabyś podać linka do tej Musteli?? Dzieki :) Mój biust lekko boli ale nie rośnie, ja to w ogole z tym moim biustem to mam same kłopoty, nie dość że za mały i jeszcze rosnąc nie chce :P Dziewczyny ja zmykam, niedługo przyjedzie do mnie mąż i jedziemy 50km do innego miasta --> na moją 1 wizytę u gina.... Strasznie się boję, ciągle na ten dzien czekalam, a teraz sie boję czy wszystko ok z dzidzią....... i jak zareaguje na moje wskazanie do cc........ bo słyszałam że niektórzy lekarze są uparci mimo wskazań..... Trzymajcie kciuki, proszę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem po wizycie, lekarka nowa nawet w w porządku, jak na razie...ale jestem niespokojna, bo mam małe plamienia brązowe i to chyba polip, albo coś gorszego...jak pisałam wcześniej USG mi nie zrobiła, bo ona nie ma w gabinecie, więc nadal nie mam potwierdzonej ciąży, USG dopiero w piątek...dostałam duphaston, dziś zrobiłam betę i w pt też będę robić...no zobaczymy, jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci, ale wiesz lekarka mnie trochę nastraszyła, mam nadzieje, że na wyrost..no ale tak, to jest jak się nie ma w gabinecie USG, niby prywatna przychodnia, ale pakiet z pracy, więc limitują ostro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fabrykazdrowia.pl/info/mustela_9_miesiecy_podwojnie_dzialajacy_krem_przeciw_rozstepom_150_ml-1500.html W poprzedniej ciąży też kupowałam w tej aptece,bo był najtańszy;w stacjonarnych u mnie w mieście kosztuje ponad 100;kiedys w Superpharmie spotakałm za 70,a tak wszędzie ta cena;nie rozglądałam się na allegro. Kremów przeciw rozstępom jest bardzo dużo,także można wybierać:) migota nic tylko się oszczędzaj,najlepiej jakbyś mogła leżeć;ja w poprzedniej ciązy też miałam dwa razy delikatne brązowe plamienia,ale to było zagnieżdżenie zarodka;Ty odpoczywaj jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita, wiesz będzie co ma być, ale przemęczać się też nie zamierzam ;)...pocieszam się, że jak tak miewam, jak miałam infekcję, więc nie to, że mi to się nagle w ciąży pojawiło...w piątek USG i beta i w poniedziałek znów wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dolaczam!!!!!!!!!!!!!!termin mam na 29 kwietnia:-) jak narazie zyje w ciaglym stresie...2 miesiace temu poronilam 2 ciaze i modle sie aby wszystko bylo w porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej napisalam do was 2 posty i je wcielo wkurzylam sie i poslalam kompa w diably i teraz juz nie wiem co napisac moze to ze nadal nic mi sie nie chce a musze chetnie bym odpoczela a tu 7 rano mala mnie budzi :/ nie mowiac ze w nocy po 3 razy do niej wstaje :/ kochane macie niezle z tymi dolegliwosciami i męzami mnie nic jeszcze za bardzo nie dolega i moj chyba nikomu nie mowil bo z jego pracy znam tam tylko 2 osoby i to malo sie z nimi widzi moim rodzica powiem po badaniu bo teraz nawet nie wiem co im powiedziec jak nie jestem pewna co do tygodnia co do slubu my jestesmy 2 lata i 2 miesiace po pisalam wam ze macie myslec POZYTYWNIE nie mozemy nastawiac sie negatywnie i ciagle zamartwiac bo wykraczecie cos grunt to dobre myslenie i wasze samopoczucie odbija sie na dzidziusiu wiec musicie byc szczesliwe i zadowolone :) poszlam dzis do przychodni zapytac czy mnie przyjmnie w piatek to pielegniarka mnie odeslala z kwitkiem bo ona nie zapisuje tylko pani doktor to jej mowie ze ma urlop i czy moge przyjsc i zapytac jej czy mnie przyjmie bo jak inaczej telepatycznie sie nie da no i z laski kazala mi przyjsc ale nie gwarantuje :/ wiec ja sobie skocze jutro do szpitala do ginki zapytac czy mnie przyjmie i zeby dala mi karteczke i potem wejde do tej pielegniary ze ma mnie zapisac i juz wrrrr mowie jej ze chodzi o potwierdzenie ciazy itp to ta swoje eh wogole w poczekalni bylo 3 starych facetow ok 60-tki nie mam pojecia co tam robili a moja corcia zdjela buty i dawaj na bosaka po przychodni a ja za nia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co do kremu na rozstepy to dobrze nie pamietam ale chyba z AA mama i ja albo juz nie wiem taki bialy z pomaranczowym i tez swietny rozstep mam tylko tz mialam w miejscu co mialam kolczyk w pępku a tak zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mialam wam pisac ze wczoraj czytalam na innym topiku ze laska starala sioe o dziecko i juz byla zalamana ze w kolejnym cyklu nie wyszlo zemdlala w domu w szpitalu zrobili jej badania i wyszlo ze jest w 16 tyg ciazy !!!! a miala 3 skompe okresy przez ten czasczujecie jakie to dla niej szczescie i szok no i jej ciaza bedzie trwac 5 miesiacy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia, będzie dobrze :) fasoleczka, jak miała 3 skąpe okresy, to się można domyślić, że może jednak ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam skąpy, to mnie to zastanowiło, no ale uznała że jakby co test jeszcze zdążę zrobić, a że dziwnie mnie piersi kilka dni później zaczęły boleć, to zrobiłam test ;)...jakoś trudno uwierzyć że przez 16 tygodni nie czuje się, że się jest w ciąży! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No różne rzeczy ludzie mówią, a później się okazuje, że było inaczej, tylko się np. przeoczyło, już nawet nie chodzi mi o to, że kłamią, tylko że po prostu czasem łatwo coś przeoczyć, zbagatelizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×