Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

magdalenko nie zlosc sie i nie uciekaj poprostu te rozpakowane maja mniej czasu na forum i nie odp co do wagi dziecka to nie wiem co doradzic bo ja wiedzialam ze bedzie lekka dzidzia bo to chyba geny ale jesli sie boisz zapytaj lekarza czy nie lepiej cc przy tak wielkim dziecku oni wiedza najlepiej znaja sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko...to,że dziecko duże nie oznacza,że musisz mieć straszny poród,są kobiety nawet drobne,którym podczas porodu wszystko ładnie wychodzi,ostatnio w moim szpitalu wszystkie dzieci powyzej 4 kilo i wszystkie mamy same rodziły.Ja co prawda miałam cc, ale lekarz prorokował,że moje dziecko też ogromne,a urodził się synek 3460, także spokojnie:-)Trzymam kciuki za wszystkie. Malutka28 to jutro zobaczysz swoje dzieciątko:-) Nastusia i Sylvia,zazdroszczę Wam figur kurcze:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbmvhmh,m
Magdalenka 21 się nie przejmuj mnie te Panie też miło potraktowały kasując moje fotki z poczty to sie nie ma czym martwic, że nie odpisują 🖐️ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myślałam, że moje zdjęcia ktoś usunął, a one są po prostu w folderze 'maluszki", więc pomarańczowa tam sprawdź. Chyba, że jesteś karoliną, to Twoich zdjęć u nas nie było, więc nie było co kasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupryna a moge wiedziec o jakim folderze mowisz bo co ja wiem to na poczcie sa wszystkie dodane po kolei zdjecia tak jak przychodzily maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ale wy
jestescie pojebane karolina juz tu sie dawno nie udziela a wy jak te nawiedzione w kazdej pomaranczowej ja widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko- tak jak napisała Nastusiaelo sporo z nas już się rozpakowało i nie mamy tak dużo czasu na pisanie i czytanie. Sama zresztą się o tym za moment przekonasz jak wiele uwagi potrzeba tej kruszynce. To, że twoje maleństwo może być większe nie oznacz ciężkiego porodu. Moja kumpela przy wzroście 155 i wadze 43kg urodziła synka ponad 4 kg w 4 godziny i miała tylko 2 szwy, więc nie załamuj się. Zobaczysz będzie dobrze. Iwonko serdecznie gratuluje i życzę zdrówka dla Was :) vbmvhmh,m- nie wiem kim jesteś ale nie sądzę żeby, którakolwiek z nas usuwała czyjeś zdjęcia. Może jest tak jak mówi Czupryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczcie pod koszem jest jakiś folder, nie wiem kto go założył i tam są niektóre maile, których nie ma w 'odebranych' Pomarańczowa zaczernij się, bo z takim słownictwem to jesteś dla mnie potencjalną karolinką. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie rozumniem skad te zamieszanie ... tak to piszemy pod czarnymi a jak coś nie pasuje to już pod pomarańczowym... nikt żadnych zdjęć nie kasował wszystkie są przeniesione do folderu maluszki więc nie ma o co się obrażać! u mnie jeszcze tydzień do terminu i jak narazie cisza... jutro wizyta u gin ehh zobaczymy co powie... już bym chciała żeby mały był z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki, aukcje od 1 zł, BCM
Witajcie dziewczyny, wyprzedaję ciuszki po dzieciach, może któraś z Was ma chęć skorzystać: Zestaw ubranek dla dziewczynki, w wieku 0-3 m-ce, aukcja od 1 zł, BEZ CENY MINIMALNEJ: http://allegro.pl/dziewczynka-zestaw-0-3-wiosna-lato-firmowki-bcm-i2290079021.html Zestaw ubranek dla chłopca, w wieku 0-3 m-ce, aukcja od 1 zł, BEZ CENY MINIMALNEJ: http://allegro.pl/zestaw-chlopiec-0-3-wiosna-firmowki-bcm-i2290079252.html Kolejny dla chłopca: Zestaw ubranek dla chłopca, w wieku 0-3 m-ce, Aukcja od 1 zł, BEZ CENY MINIMALNEJ: http://allegro.pl/chlopiec-zestaw-0-3-wiosna-lato-firmowki-bcm-i2290082583.html I jeszcze jedna dla dziewczynki: Zestaw ubranek dla dziewczynki, w wieku 0-3 m-ce, aukcja od 1 zł, BEZ CENY MINIMALNEJ: http://allegro.pl/zestaw-dziewczynka-0-3-wiosna-lato-firmowki-bcm-i2273796150.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kobitki. Ja tymczasem się z wami żegnam i jutro się rozpakowuję;)napiszę jak tylko będę mogła? A mała wierci się jakby porządki w brzuchu robiła:P buziaki!trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki :* Dzisiaj wypada termin, nocka prawie nieprzespana, non stop stawiał mi się brzuch, nogi bolą,kręgosłup tak samo, miednica to chyba mi odpadnie i dziecko, tak strasznie sie wierciło,jakby zwariowało !! Nie wiem czy to może przed porodem, ale oby tak było :) może się urodzi w terminie :) Wszystkie mamy całuję i ściskam wraz z maluszkami i Malutka > TRZYMAJ SIĘ !! Magdalenka > Dasz radę z tym porodem :) może się okaże, że dzidzia wcale nie jest taka duża, USG nie poda Ci dokładnej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza, pewnie wszystkie mamusie tulą woje skarby a reszta rodzi:) tylko ja do terminu mam jeszcze 10 dni i zamulam przed kompem. Nadal objawów porodu brak, tylko nerwy coraz większe. obym nie przenosiła, bo nudzę sie strasznie:p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie chyba dopada deprecha,wszystko widzę w czarnych kolorach,wszystko mnie denerwuje,wkurza mnie ,że znowu jestem ze wszystkim sama..... spadam....bo za dużo smęcę. Trzymam kciuki,za rozpakowujące się,życzę miłego dnia pozostałym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka może staraj się szukać pozytywnych stron tego, ze jesteś samotną matką. Wiem, że to duża odpowiedzialność i obowiązek. Mimo, że cię nie znam jestem pewna, że masz w sobie mnóstwo siły. Swoje starsze córki wychowywałaś z facetem który nie był dla was dobry( wnioskuje tak po twoich wcześniejszych wpisach) czyli nie dość, że miałaś w sobie siłę żeby wychować córki to jeszcze żeby sie rozwieść. Na na prawdę dużo. Wiele kobiet by to przerosło. Pisałaś, ze masz przyjaciół może szukaj u nich wsparcia, zobacz życzliwe osoby dookoła siebie i korzystaj z ich pomocy. Nie chce tu brzmieć jak ciotka dobra rada, po prostu jestem pewna, że mimo tego jak wielki ciężar musisz unieść sama dostrzeżesz wiele zalet. Chociażby miłość Orest do Ciebie. Trzymam za ciebie kciuki, żałuje, że nie możemy spotkać się na kawę. Internet zupełnie zaciera różnicę wieku, co bardzo mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,piszę do was już rozpakowana z sali pooperacyjnej:) Klara urodziła się o 8.38 ma 54cm długosci i waży 3400 i jestesmy w niej zakochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - gratulacje :) ja właśnie wróciłam od swojej gin i... nadal cisza u mnie, nic nie zapowiada szybkiego porodu :( Zrobiła mi wyjątkowo USG żeby sprawdzić wagę małego i wyszło 3500g ehhh pozostaje czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksan der......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3640g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu...........29.03.......3070g.......54cm...Brunon.. ........Warszawa beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina.. .........ok Warszawy monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś.. .........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałe k..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil... ........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś.. ..........Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............. ............... Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena.. .........śląsk alka85 ........11.04......???.......???.......Zuzia................ .... Uleczka90.........13.04......3550.......56.........Piotr. ..........ok. Bielsko- Białej Dragoniki...........15.04,......4140......58........Maja. .........Wrocław malutkaa28.........20.04.......3400......54........Klara..........Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka u mnie też jeszcze nic się nie dzieje a do terminu zostało mi 5 dni ;/ aa tak bardzo chciałabym urodzić w terminie Florka a może to po prostu wina zmiennej pogody ? Staraj się myśleć pozytywnie ;) Masz ślicznego synka i córki i to jest powód do radości ;) malutka - gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka-gratulacje:-) Byłam dzisiaj na kontroli w poradni z Orestem -przybyło mu zaledwie 200g:-(,ale jest zdrowy. Dziewczyny po urodzeniu Florci miałam podobnie.....więc poznaję ten stan ducha.Normalnie psychika siada..płaczę z każdego powodu,wszystko mnie denerwuje i jestem non stop głodna,więc zaczynam żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksan der......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3460g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu...........29.03.......3070g.......54cm...Brunon.. ........Warszawa beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina.. .........ok Warszawy monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś.. .........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałe k..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil... ........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś.. ..........Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............. ............... Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena.. .........śląsk alka85 ........11.04......???.......???.......Zuzia................ .... Uleczka90.........13.04......3550.......56.........Piotr. ..........ok. Bielsko- Białej Dragoniki...........15.04,......4140......58........Maja. .........Wrocław malutkaa28.........20.04.......3400......54........Klara. .........Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom:) A nierozpakowanym życzę cierpliwości!!:) Na każdego kolej przyjdzie, a nie ma się co stresować!! Odpoczywajcie póki możecie!:) Anna florentyna, dziś oglądałam(jak zwykle)trudne sprawy:D i była bardzo podobna sytuacja do Twojej(chodzi o ojca idiotę) i wg prawa gościu musi Ci zwrócić wszystkie koszty które poniosłaś w ciąży, za wyprawkę i oczywiście zaległe i obecne alimenty, także jeśli tylko znajdziesz siłę to uidaj się koniecznie do adwokata! Jesteś silna i napewno podołasz wszystkim sytuacjom! Jak coś zawsze możesz liczyć na wsparcie, przynajmniej emocjonalnie z mojej strony, czas mam, zawsze możemy pogadać:) Śliczne zdjątka maluszków dodajecie, ja mam dwa zdjęcia Dominika:) przynajmniej te dwa, bo jak mi ciężko zawsze mogę na niego zerknąć:) może też prześle i pochwale się moim Aniołeczkiem:):) Nie wiem dlaczego, ale ostatnio było lepiej(nie płakałam na każdym kroku), od wczoraj jest z każdą chwilą coraz gorzej:( co chwilę płaczę i to non stop :( jeszcze sobie pomyślałam, że niedługo dzień matki, miał być to mój pierwszy prawdziwy dzień matki, i co? Kurde no nie ogarniam tego wszystkiego :( Byliśmy dziś z D po wyniki potwierdzające zespół Downa, lekarka nam powiedziała, że on naprawdę nie miał żadnych szans, że mimo to starali się robić wszystko co w ich mocy, mimo, że miał zerowe rokowania:( W poniedziałek idę do ginekologa(innego) na kontrolę czy jest ok ze mną i z pytaniem czy sprawdzi badania wszystkie. Zobaczymy co powie. Znowu Was zamęczyłam, ale ostatnio D nie chce ze mną rozmawiać o wszystkim i nie mam się komu wypłakać, a nie chce go zadręczać, bo pewnie też mu jest ciężko:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksan der......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3460g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu...........29.03.......3070g.......54cm...Brunon.. ........Warszawa beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina.. .........ok Warszawy monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś.. .........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałe k..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil... ........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś.. ..........Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............. ............... Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena.. .........śląsk alka85 ........11.04......???.......???.......Zuzia................ .... Uleczka90.........13.04......3550.......56.........Piotr. ..........ok. Bielsko- Białej Dragoniki...........15.04,......4140......58........Maja. .........Wrocław malutkaa28.........20.04.......3400......54........Klara. .........Gdańsk Iwonaa19............19.04.........4060......56......Julia.. ...ok.Radomia Pozwoliłam sobie dopisać Iwonkę do tabelki rozpakowanych ;) bo w końcu już też została mamusią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Forum przyjęło zdecydowanie w większości inną tematykę :) Czekających została już tylko garstka i chyba jeszcze bardziej zniecierpliwione niż dotychczas, tym bardziej ,ze reszta opowiada o urokach i smutkach namacalnego macierzyństwa. Ja tez czekam, termin mam na jutro. Nie wiem czy to mój stan emocjonalny , czy naprawdę faceci są tak inaczej odczuwający. Ja cały czas obserwuje siebie, pod względem ewentualnego porodu, za to mój A dziś stwierdził, obym nie zaczęła rodzic jutro, bo ma zamówiona koparkę do budowy tarasu i jak on to pogodzi, możne to się wydać śmieszne, ale mnie do doprowadza do płaczu, ze ma z tego powodu dylemat. Jejku faceci są tacy przyziemni Florentyna wiem ,że sytuacja jest nieporównywalna, ale mam takie samo odczucie, że poród synka w tej chwili jest mojemu A nie na rękę ze względu na opisywana powyżej sytuację, a tak naprawdę to on mnie namawiał na kolejne dziecko, a widzę ,że przez ten huk roboty mało co będę mogła liczyć na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski strasznie wam swpolczuje tego meczenia sie z brzuszkami. Na szczescie ja to juz mam za soba 15kg mniej:d ale niezly doping dostalam:d widzac ile kg mniej mam na sobie;) Choc po porodzie ciezko mialam zakazenie rany, okazalo sie ze to gronkowiec wiec ponad tydzien z malenka bylismy w szpitalu, a z dziura powoli zrastajaca sie dalej chodze, przemywam, naswietlam bio-ptronemi tak jeszcze ze dwa tygodnie jak nie miesiac ":/ oczywiscie piwersia nie karmie i antybiotyk biore...;/ Na szczescie juz mnie nic nie boli a to najwazniejsze;_) a teraz aie okazalo ze malenka jest uczulona na oryginalne pampery wiec krochmal i kalium poszly w ruch mam nadzieje ze damy rade i krostki znikna z dupci malenkiej. Jednak kazde dziecko jest inne i inaczej maciezynstwo sie przechodzi;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksan der......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3460g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu...........29.03.......3070g.......54cm...Brunon.. ........Warszawa beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina.. .........ok Warszawy monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś.. .........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałe k..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil... ........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś.. ..........Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............. .........TYCHY Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena.. .........śląsk alka85 ........11.04......???.......???.......Zuzia................ .... Uleczka90.........13.04......3550.......56.........Piotr. ..........ok. Bielsko- Białej Dragoniki...........15.04,......4140......58........Maja. .........Wrocław malutkaa28.........20.04.......3400......54........Klara. .........Gdańsk Iwonaa19............19.04.........4060......56......Julia .. ...ok.Radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3460g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu...........29.03.......3070g.......54cm...Brunon.. ........Warszawa beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6...........04.04......3100g......52cm.....Karina.. .........ok Warszawy monia123??........04.04......3330g......55cm.....Kubuś.. .........Stalowa Wola Sylvia4709........05.04......2630g......52cm.....Michałe k..........????? Hannelka..........05.04......3650g......56cm.....Kamil... ........ok.Bydgoszczy ani00.............06.04......3400g......56cm.....Kubuś.. ..........Tychy nuska258..........06.04......4220g......61cm............. .........TYCHY Nastusiaelo.......11.04......2970g......56cm.....Milena.. .........śląsk alka85 ........11.04......???.......???.......Zuzia................ .... Uleczka90.........13.04......3550.......56.........Piotr. ..........ok. Bielsko- Białej Dragoniki...........15.04,......4140g......58cm........Maja......Wrocław Alexiasz.............18.04......3490g.....58cm....Aleksander....Krosno Iwonaa19..........19.04.......4060g......56cm......Julia .. ...ok.Radomia malutkaa28.........20.04.......3400g......54cm........Klara......Gdańsk hej Alexiasz urodzila w srode ale strasznie popekala i bardzo teraz cierpi dopisalam ja do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Bylam z malym w przychodni i przez 2 tygodnie przybył mu 1kg!! :) to będzie pulchny maluch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×