Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Cześć Dziewczyny:) Nie zaglądałam długo...ale Maja poszła do żłobka, dostała się w październiku, zwolniło się miejsce. Nie jest za ciekawie, bo nie bardzo chce chodzić. Daję Ją na razie na 2-3 h dziennie. Pochodziła troszkę i była chora - ostre zapalenie gardła, później znów 1,5 tyg. w żłobku i teraz ma lekko czerwone gardełko :/ Ale ogólnie jestem zadowolona, panie gorzej, bo buczy cały czas :P Maja waży 10,46 kg i ma 83 cm wzrostu. Rozmiar bucika 22/ 23 :) Jest drobna, ale stópkę ma dość dużą... Ja mam 40/41, więc nie ma się co dziwić :P Maja mówi dość dużo :) Mama, tata, babcia, ciał (ciao!), cześć, ciocia, kocham, isiu (na Misia - brata), lala, piesio, kicia, Kiga ( Kinga - koleżanki córka), Jula, Izia, oć (chodź), ato (auto), am, iciu (piciu), fu (kupka), sio (gdy puści bączka ;) ), siusiu. Stara się też powtarzać wiele słów, ale mówi je jeszcze po swojemu, nieźle przekręcając :) Udało nam się unormować spanie, zazwyczaj zasypia ok. 12-13 i śpi od 1,5 do 2,5 h, więc mam chwilę wytchnienia, bo Maja, tak jak Klarka, nie usiedzi w miejscu 5 minut. Wszędzie Jej pełno ;) Buziaki dla wszystkich Maluszków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Co do jedzenia to Maja ogólnie je ładnie :) No i dalej jest na piersi, budzi się w nocy 2-3 razy, w dzień nie zawsze, zazwyczaj tylko przed snem. Miałam Ją oduczać, ale teraz poszła do żłobka i poczekam aż minie stres żłobkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki mam nadzieję że Maja już dobrze czuje się w żłobku?;)Ja zajmuję się córką koleżanki w tygodniu i powiem Wam że dziewczynki super się bawią ze sobą, różnica między nimi to 2 miesiące. Do żłobka Klara to chyba się nie dostanie bo kolejki okropne..trudno pójdzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Maja w żłobku już dobrze, zostawiam Ją od ok. 7,30 a odbieram ok. 15, je nawet ładnie i śpi lepiej niż w domku :) Nie płacze i wychodzi z uśmiechem :) Jestem zadowolona, teraz musze poszukać jakiegoś zajęcia dla siebie ;) Fajnie, że dziewczynki się bawią razem i ze jestes zadowolona ;) Powiem szczerze, że dziecko zawsze lepiej będzie rozwijało się w towarzystwie rówieśników :) Może uda się, że Klarka jednak dostanie się we wrześniu :) Kobitki...choć nie wiem czy jest już do kogo pisać... życzę Wam i Waszym bliskim wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Dużo szczęścia, zdrówka i spełnienia marzeń :) :) :) No i bawcie się dobrze w dzisiejszą noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupryna
Nie pamiętam swojego niku i hasła, dziewczynki jest tu ktoś ? Może dołączycie do kwietniowych mam na facebooku, sa takie dwie grupy, zapraszam. Mój Leon ładnie się rozwija, jesteśmy na etapie zmienienia kaszki butelkowej w łyżeczkową i nie wiem jak się do tego zabrać, tzn chodzi mi o przejście z bobovity/nestle itp na kaszę manną/ę błyskawiczna( nigdy nie wiem jak się mówi). Macie jakies doświadczenia z tym związane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czupryna. Nie wiem jakie to grupy na fb. Dobrze rozumiem ze twój Leonek pije kaszke z butelki? I chcesz przejść na ta na wodzie? Moj Mati juz dawno taka je więc nie mam pojęcia. On krótko pił z butelki. Ja sporadycznie mu to daje. Kiedyś codziennie ale teraz juz nie. I moi M nigdy nie jadł tej kaszki samej. Zawsze z owocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej :) Ja też jestem !! Ale fajnie ze ktos tu odświeżył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjcjgcjgcjgcu
Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaa28
Hej:) Dawno mnie tu nie było! Czupryna u nas Klara też kaszkę bardzo krótko jadła. Zje łyżeczką od czasu do czasu manną ale to tyle. Za to kakao pije codziennie rano;) Może daj linka do tych grup na fb bo też nie wiedziałam że są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze_malenstwo
Hej hej ;D ja też tu jestem. Julka od dawna pije kaszkę manną z mlekiem na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze_malenstwo
Hej hej ;D ja też tu jestem. Julka od dawna pije kaszkę manną z mlekiem na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dołączyć do tej wiadomości linka do fejsa, ale wyświetla mi sie komunikat, że spamuję:D:D więc musicie same wpisać w wyszukiwarkę fejsową "babyboomowe kwietnioweczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pytajcie czy możnadołączyć, bo to w końcu mamuśi z innego forum. Ale mamuśki kwietniowe powinny się łączyć, nie?:) Jest też druga grupa trzeba wpisać "Kwitniówki"i tam jest chyba 13 członków :>:>:> Co tam u Was słychać w ogóle? Może jakiś zlocik?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
I pytajcie czy można dołączyć, bo to w końcu mamuśki z innego forum. Ale mamuśki kwietniowe powinny się łączyć, nie?:) Jest też druga grupa trzeba wpisać "Kwietniówki"i tam jest chyba 13 członków :>:>:> Co tam u Was słychać w ogóle? Może jakiś zlocik?:D Pisze jeszcze raz bo narobiłam pełno literówek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pytajcie czy można dołączyć, bo to w końcu mamuśki z innego forum. Ale mamuśki kwietniowe powinny się łączyć, nie?:) Jest też druga grupa trzeba wpisać "Kwietniówki"i tam jest chyba 13 członków :>:>:> Co tam u Was słychać w ogóle? Może jakiś zlocik?:D Piszę jeszcze raz bo narobiłam pełno literówek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i Ja :D U nas nic nowego, maly rosnie jak na drozdzach. Ile mowia wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupryna, ile wzrostu ma twj Leo? Z ostatnich fotek na Fb wydawal mi sie calkiem spory :) Sliczny z niego chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaa28
Moja nie mówi jakoś dużo. Powtarza słowa ale zdań jeszcze nie tworzy prawidłowych: np mama Klara am czyli mama chcę jeść. Ale mam nadzieję że jeszcze się rozgada. Urwis z niej niesamowity!i ciężki charakterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola111111
Klarka ma ciężki charakterek? Nie wierze. Toz to mały aniołek na zdjęciach jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
Leo nie wiem ile ma ale kupuje mu na min 104 i 110 jest na niego dobre. Mówi duzo, hmm w sumie wszystko i całymi zdaniami, jedyne co to mówi lula zamiast rura, i tonie zamiast konie, ale już KOT mówi normalnie, także jak na dwa lata to może tak przekręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaa28
Karola oj tak ma charakterek. Zastanawiam się tylko czy to ten sławny bunt dwulatki czy to po prostu jej charakter. Poza tym jest bardzo żywiołowa 2 min w miejscu nie usiedzi. Najlepiej by spędzała cały dzień na dworze, tam się wyszaleje;) Śpią wam jeszcze dzieciaczki w dzień?Klara różnie raz ma drzemkę 30 min, czasem nie śpi w ogóle a czasami 2,5h jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, nie pamietam jakie mialam haslo, potem pomysle. Nasza Hania tez urwis, wiecznie jej wszedzie pelno. Wczoraj zauwazylam, ze zabek 5jej wychodzi na dole. W dzien spi ok 1,5godz. Teraz mamy opiekunke do poludnia, bo Hania e grudniu bedzie miala brata lub siostre. A ze znowu byly problemy to opiekunka byla potrzebna. Jak juz sie dobrze zagniezdzilo to na prenatalnych wyszlo niezbyt dobrze przeziernosc, czekamy na badania z krwi. Na razie ryzyko 1:400. Pierwsza ciaza obumarla, z Hania na poczatku plamienia, potem lezenie, a teraz znowu cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
Będzie dobrze ! Musi być :) My planujemy się starać od tego cyklu, (może znowu będę kwietniówką :>) Dziewczyny, ogarnęłyśmy grupę na fejsie i oficjalnie mogę Was zaprosić w imieniu innych naszych kwietniówek na fejsa, wpiszcie "Kafe kwiecień 2012" i tam jesteśmy. Łączmy się!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu, Kasiu? Ty chyba nawet temat o tej przeziernosci zalozylas? Bedzie dobrze. Sciskam mocno! Karola niezalogowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie umiem tu się odnaleźć po tak długiej przerwie. Udało mi się tylko zalogować:) nawet nie skumalam, że jakis temat założyłam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Serafin
mamusie ja też rodziłam córcie w kwietniu 2012 :) może Wy mi pomożecie -potrzebuję kobiet w wieku 20-25 do przebadania, które urodziły pierwsze dziecko. Czas mnie nagli, a mam dopiero 17 osób :(. Pytania podobno interesujące. Pomożecie? (możecie nawet podesłać znajomym jakimś) http://www.ankietka.pl/ankieta/153208/postrzeganie-swojego-ciala-przed-ciaza-i-po-porodzie-przez-kobiety-w-wieku-20-25-lat-pierworodki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×