Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

HEJ, Larissa, ja niestety wczoraj na własne życzenie też się załatwiłam tymi biegunkami. Po 12 zjadłam śliwki suszone, problem w tym że nie mogłam się powstrzymać i chyba w ciągu 10 min. obaliłam całe opakowanie 150g. Po dwóch godzinach się zaczeło: najpierw brzuch twardy jak kamień, wzdęty, aż ciężko było oddychać, a potem do wieczora z łazienki nie wychodziłam, naliczyłam 8 razy. Zaczęłam się bać, ale na szczęście w nocy już był spokój i dziś jest już wszystko Ok. Także dziewczynki śliwki owszem pomogą na zaparcia, ale nie bierzcie przykładu ze mnie i jedzcie je z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja dzisiaj ide na wizyte prywatnie do gin. zobaczymy co powie.... Alfa wybierasz sie poznania?? ja tez, na 11 listopada na sw. Marcina. super rzecz. polecam ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m2428m , teraz sobie przypomnialam, ze wczoraj wlasnie zjadlam 2 sliwki i potem suszone daktyle:) Ale czy to mozliwe, zeby az do dzis odczuwac skutek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam sobie je mam jak o nich pamiętam:) Nie lubię suszonych śliwek, więc z tym ja problemu nie będę mieć:) Na głowie czarna jak smoła (mam nadzieję, że po umyciu łba zejdzie), w kuchni gotuje się barszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tak Was czytam, to cieszę się, że mieszkam w PL, bo kurcze no, te usg to tak naprawdę na tym etapie ciąży jedyne namacalne wspaniałe uczucie... tak wiemy, że jesteśmy w ciąży, czujemy to negatywnymi objawami, ale cała reszta to wiara, a usg to taki cud, że to prawda :) Pracowałam dziś tylko do 14, a teraz właśnie upiekłam na jutrzejszą gościnę ciasto czekoladowe :) Ból lekki jeszcze jest, ale najgorsze już minęło... teraz zabieram się za porządki... PS. I też cieszę się bardzo, że Was mam, MOJA KWIETNIOWA RODZINKO 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno w ciazy bardzo mocno chwyta kolorek, dlatego mimo ze mam baaaaardzo duzo siwych wlosow (tez fryzura kiedys tam na rihane i boki mocno wystrzyzone wiec widac siwizne jak......) uzyje jednak tylko szampon koloryzujacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem koszt 4,99 a farba pierwsza klasa:) Do Poznania chętnie, ale nie mam kiedy:( Chciałabym pojechać tak przypomnieć sobie jak było:) Może namówię swojego faceta na małą wycieczkę:) Trzymam kciuki za wizytę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miszkam od wroclawia 70 km a od poznania 160 km ale o wiele bardziej uwielbiam poznan. zreszta moj brat jak studiowal to czesto goscil u siebie swoja siostre :-)))) wiec poznan znam dobrze i bardzo lubie. i moj maz ktory wczesniej nigdy nie byl w poznaniu bardzo polubil to miasto. do wroclawia jakos nie mam przekonania, moze dlatego ze bardzo ciezko sie jezdzi autem po tym miecie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena dokładnie:) Ja teraz też gdybym miała to usg to by było ok, a tak to nie wiem, kopania nie czuję to skąd mam wiedzieć:) Najśmieszniejsze są pytania koleżanek - jak się czuję dzidzia? A skąd mam wiedzieć:P Przecież nie mam szczerze pojęcia jak się czuje, jak będę czuć co się dzieje, będę spokojniejsza. A tak tylko usg ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyytania o dzidzie to nic. mnie jak ktos sie dowiaduje ze jestem w ciazy to nie pyta sie jak ja sie czuje (zle, dobrze, beznadziejnie lub super) tylko jak czuje sie maz (w sensie czy sie cieszy). po entym takikm pytaniu odpowiadam ze nie jest pewny czy jest ojcem i czeka na wyniki badan genetycznych..... rece opadaja.... jestesmy zdrowi, rok po slubie, mamy gdzie mieszkac, mamy prace to czego chciec wiecej?? ma sie zalamywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo tak! No coś Ty! Naprawdę? A jak Twój? Zadowolony? A rodzice? A jego? itp itd... Czasem to miłe, ale po setnym telefonie mamy, taty, babci: I co? Lepiej? Jesz? Pijesz? Leżysz? Mam ochotę odpowiedzieć NIE! Latam na golasa po łące! Już wiem co czuły koleżanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa_ czyli nie jestem wyjatkiem?? kamien z serca;-)). nawet moja mama jak jej powiedzialam to pierwsza reakcja : a jak A....?? mnie tez co chwiel sie pytaje jak sie czuje dzidzia, co bedzie (chlopiec czy dzieczynka)?? a le o moje sampoczucie zapytala sie w sumie jedna osoba na dziesiatki innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze, że to tak wcześnie:) Że przecież bez lekarza nie wiemy jak dzidzia i co najlepsze co to będzie:) Czasem widać czy ktoś pyta, bo jest zainteresowany, a pyta, bo wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja w srode bylam u gina,zaczynalam wtedy 12 tc,dzidzia ma 49mm i machala nozkami jakby plywala :) a dzis bardzo boli mnie glowa,wzielam juz apap ale chyba wezme jeszcze jeden :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj dziewcyzny a jak wy kopiujecie te tabelki ja sie zapisąłam a mnie nie ma !!! Dziewcyzny czy wam również wyskakuja pryszcze???? Fuck no z pierwszym tak nie miałam a teraz jakbym dojrzewała :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam taki problem bardziej na samym poczatku ciazy. Pojawilo sie pelno chrostek, ale takich pod skora, ktore widac pod swiatlo. Teraz juz tego nie mam i jest spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego usg, to w pierwszej ciazy mialam w 11tc w polsce jak bylam, pozniej w 20 tc i w 36.... jakos przetrwalam i nie stresowalam sie chociaz jak wiele dziewczyn na forum, ze lekarz pow. ze dziecko jest za male na ten tydz. ciazy, lub ma za mala glowke, roczke, noge itp :) teraz bede miala w 10 tc a pozniej polowkowe pewnie jak bedzie wszystko dobrze. a to ze z dzidzia wszystko ok i ze zyje sprawdza polozna na kazdej wizycie i slucha serduszko, potrafia nawet wyczuc jak lezy itp. zreszta jak sie chce chodzic na usg co miesiac mozna jezdzic do polskiego lekarza. ja nie mam takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzis znow mialam chwile grozy (plamienie) ale juz jest ok. A juz sie cieszylam ze minal 12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. bylam wczoraj na prywatnej wizycie. mam 11 tc, baby ma 4,3 cm, przeziernosc karku 0,08cm czyli wszysto oki. dla mezusia mam sliczne zdjecia;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie policzylam i na usg bede w 11 tc :D chyba juz zrobi normalnie przez brzuch ?? chcialabym zeby byl przy usg moj facet i synek.... a jak dopochwowo bedzie robil to nie bardzo... :D Dzien dobry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj robila tak i tak. przez pochwowe zeby bylo zdjecia zrobic (lepiej widac) i na brzuchu na te badania przeziernosci karku (ale bardzo slabo widac:-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pytalam sie o obecnosc meza to powiedziala ze najlepiej w20 tyg bo wszystko widac. na tych pierwszych tez wolalabym zeby go nie bylo...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy w 11tc od razu mialam przez brzuch. Bylo widac super. nawet w 3d mam pamiatkowy filmik jak maly :plastus: tanczyl :) takze mam nadzieje, ze teraz tez bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×