Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

aaaaaaq-Moj syn sam sie odzwyczil jak mial ok 1,5roczku. do tej pory robi siusiu na kibelek albo nocnik, ale kupke jeszcze w pampersa z tego wzgledu ze mial ogromne problemy z zaparciami . ale mam nadz. ze tez przyjdzie jego czas i sam zacznie robic na nocnik :) Ja jestem tego zdania, ze dziecko samo zacznie, jak nadejdzie jego czas. Oczywiscie nalezy mu w tym pomoc, ale nic na sile :) a ile dziecko ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m2428m i bardzo dobrze ze pilnujesz :) ja juz w tych tabelkach zginelam tyle razy ze juz sie nudzi kolejny raz dopisywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi mi się troszkę, siedze sama w domu, mąż pojechał sobie na rybki więc pozwoliłam sobie poprawić tabelkę. Tylko sprawdźcie sobie czy też przypadkiem kogoś nie pominełam lub coś nie pozmieniałam. NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ bajua..................22......13.........01.04........(1) ......... krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........13..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32.......13..............01.04.... .....(1).....W-wa aaaaaaq............27........12............ 02.04...........(2)..... Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........29........12.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........11..............09.04...... ....(2)...Cz-wa cinamoonka........26.......12...............09.04.......1 ......UK pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24........11................11.04..... ......(1)..Starachowice Kasandra0001....27.......11.................11.04........ .(1)..... buteleczka85............26.........6................12.04 ..........(2)....Gliwice dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk annaDH...................29.........11...............14.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Racibórz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28..........10..............15.0 4 .......... (1) kornelia_28..............28...........6 ..................15.04........2 Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stochowa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) katkade.................28..........6...................2 2.04.. (1)....Chorzów Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)Wrocław myszka 1919...........19...........9/10..........26.04.........(1)... agatu1.....................33........10.............27.04 .......(1).....Olsztyn Zysiolinka................24............5.............28. 04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5............??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........9.............29.04..... ....(1)..Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) dziekuje :) ale Ci dobrze bedziesz nie dlugo jadla smaczne rybki...strasznie mi takich swierzutkich tu brakuje...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich ryb niestety nie lubie, zresztą mój mąż też:) Zawsze jak coś mu się uda złapać to daje komuś, bo my zjemy ryby owszem ale tylko morskie:) Wecie ja jestem osobą która ma dużo czasu, dlatego że niestety nigdzie teraz nie pracuje, krótko mówiąc jestem bezrobotna:( Dlatego tak się składa że codziennie tu zaglądam, nie zawsze coś pisze ale czytam wszystko, bo staram się być na bieżąco, więc jeśli nie będzie Wam to przeszkadzać, to mogę zająć się w razie czego poprawianiem tabelki jak tylko coś zauważę oczywiście:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za :) ja tu zagladam zazwyczaj wieczorami bo pracuje 4 na 4 po 12h dzisiaj akurat jest moj ostatni dzien wolnego takze zrobilam obiad ,upieklam ciacho i zaczelam leniuchowac :) ale mi zrobilas ochote na te rybki kurde no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka ja swojego ucyzłam jak miał 10 msc i bardzo ładnie nam to wychodizlo ... szedł do łazienki i stał przy wannie wiedizłam ze chce na nocniczek . A jak mowił fuj ( jak był starszy ) to kupke . Ale cos mu sie pokreciło i teraz nie chce wołać . Moj ma 15 msc do cinamoonka a jakie ciasto zrobiłąś ??? Fuck moze i ja bym coś upiekłą zamiast takleniuchować???? do m2428m Ja jestem za żebyś pilnowąła tabelki bo jarówniez zniknełam :P:P Zawsze to ktoś bedzie nad nia czuwał hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz jak to jest ja Ci narobiłam smaka na rybki, a Ty pisząc mi o tym upieczonym ciachu spowodowałaś że chyba pobiegnę do sklepu, kupić kilka składników i też się wezmę za upieczenie mojej szybkiej i niezawodnej babki bananowo- rumowej którą mogłabym wcinać non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabarbarowo truskawkowe z masa budyniowa pyyyycha lepsze jest nastepnego dnia jak juz masa calkowicie stezeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak zwykle brakuje w tabelce ale trudno:) ryby to lubie tylko morskie i tylko wędzona makrele i smażonego dorsza i śledzie:) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzisiaj to bym sie chyba dala pocwiartowac za wedzona makrele :) No i pieknie narobilyscie mi smaka na ryby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli Gulia tak jak obiecałam ja już dopilnuje żeby Cię na następny raz nie zabrakło w tabelce, tylko podaj dane do niej i uzupełnie:) Szukając wcześniejszego Twojego wpisu w tabelce doszłam do strony 39 i wysiadłam, ale z tego co zauważyłam niestety ale brakuje też wielu innych dziewczyn które wcześniej pisały. Dlatego jeśli kogoś nie ma to trzeba uzupełnić tylko muszę wiedzieć co wpisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki, trafiłam na jakąś strone gdzie opisywane są kolejne tygodnie ciąży i znalazłam coś takiego, do końca w to nie wierze ...no bo wiadomo to tylko takie tam...ale może coś w tym jest:) Cyt. Według starych przesądów, chęć na owoce cytrusowe wskazuje na to, że urodzi się dziewczynka, a zachcianki na mięso zapowiadają chłopca. Jeśli chodzi o mnie to jest tak: moja intuicja mówi mi że będe mieć synka, natomiast według tego na 100 % wychodzi że dziewczynka, ponieważ do mięsa mam już wstręt od prawie miesiąca (jedynie zjadam szynkę ) a pomarańcze i cytryny kręcą mnie non stop i to w dużych ilościach:) Ciekawe co okaże się prawdą, przesąd czy moja intuicja? Już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie pisałyście o tym ciescie i ja również zrobiłam .... własnie sie piecze hehehehe:):):) A ja chciałabym mieć teraz dziewcyznke .. a z ekonomicznego punktu chłopca bo mam wszytskie ubranka itp no i pokoik własnie urzadizlismy w naszym nowym mieszkanku dla synka wiece w jednym by byli a jak dziewcyznka to nasza sypielnie bym musiała oddac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek idę do lekarza i zobaczę co tam słychać u dzidzi, prawdopodobnie zacznę już 12 tydzień, z ostatniego usg TP mam na 8 kwietnia, mam 32 lata i jestem z Lubina. Mnie bardzo ciągnie do cytrusów zawsze lubiłam kwaśne rzeczy, mięso może dla mnie nie istnieć, od czasu do czasu zjem jedynie rybę. Mam przeczucie,że będę miała dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcemy chlopca,intuicja mi mowi ze bedzie synek ale wg tych zabobonow wychodzi dziewczynka oj mam nadzieje ze bedzie zdrowy silny chlopak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ bajua..................22......13.........01.04........(1 ) ......... krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........13..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32.......13..............01.04.... .....(1).....W-wa aaaaaaq............27........12............ 02.04...........(2)..... Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........29........12.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie Julia Gulia..........32.........12................08.04......(1)...Lublin justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........11..............09.04...... ....(2)...Cz-wa cinamoonka........26.......12...............09.04.......1 ......UK pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24........11................11.04..... ......(1)..Starachowice Kasandra0001....27.......11.................11.04........ .(1)..... buteleczka85............26.........6................12.04 ..........(2)....Gliwice dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk annaDH...................29.........11...............14.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Racibórz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28..........10..............15.0 4 .......... (1) Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stochowa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) katkade.................28..........6...................2 2.04.. (1)....Chorzów Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)Wrocław myszka 1919...........19...........9/10..........26.04.........(1). .. agatu1.....................33........10.............27.04 .......(1).....Olsztyn Zysiolinka................24............5.............28. 04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5............??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........9.............29.04..... ....(1)..Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Gulia trochę się porządziłam, ale mam nadzieje ze trafiłam, chodzi mi o dziecko, napisałam zę 1 dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m2428m --> dziękuje za wpisanie, zgadza się pierwsze dziecko długo oczekiwane do tej pory byłam tylko kocią mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, niech jedna babeczka pilnuje tabelki i będzie OK:) A mnie się chce słodkiego najbardziej, wg innego przesądu kwaśne na chłopaka słodkie na dziewczynę? Czy jakoś tak.. A ja dziś mam ochotę na zapiekankę:) Dziewczyny, jak robiłyście te HIVy, TOXO i inne to ile na wyniki czekałyście? Bo ja chyba znowu na ostatnią chwilę popędzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystkie badania miałam na następny dzień, to chyba zalezy od labolatorium. hmmm ... no to ja nie wiem ja jem na okrągło cukierki i grejfruty i mandarynki... bliźniaki nie będą ;) wszyscy mówią że wyglądam na chłopaka, ja myślę, że dziewczynka ;) no chcę !!! ale powiem nudnie, że aby było zdrowe... ;) dziś mam jakieś takie ukłucia co chwilke w brzuszku hmmm... nowość jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziewczyny mam nadzieję, że czujecie się lepiej niż ja! W piątek przez cały dzień bolało / kłuło mnie po prawej stronie podbrzusza i tak jakby w pochwie, czułam się średnio ale musiałam sprzątać i gotować na sobotnie odwiedziny rodziców i teściów. Tak samo minęła mi też sobota. Po wyjściu gości się położyłam na kanapie, a potem nie mogłam się z niego podnieść tak mnie bolały plecy :O A wczoraj było najgorzej. Calutki dzień miałam okropne mdłości i wymiotowałam, oraz miałam ciągle bóle podbrzusza, i z prawej i z lewej strony :O Tak wiem, że to rozciąganie, ale bolało i bolało :( W nocy prawie nie spałam, byłam w wc z 10 x, dopadła mnie zgaga a nie miałam mleka i w ogóle zajebiaszczo :O Dziś od rana nadal mam okropne mdłości, boli mnie głowa i w ogóle znowu się źle czuję :( Kurcze no, było już kilka dni lepszych, miałam nadzieję, że będę się czuła już coraz lepiej a tu znowu wszystko wróciło :( :( :( Przepraszam, musiałam się Wam wygadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena kochana wg mnie przestań myśleć, że już jest lepiej:) Bo się tylko nastawisz na to, że już jest OK, a jak się zrobi gorzej to kicha. Pamiętaj, że za chwilę koniec tych mdłości, złego samopoczucia:) Za to u mnie zmiana w domu, chyba choroba zrobiła swoje:) Śniadanka, herbatki itp:) Mnie dalej chrypa męczy, ale już nie tak jak w czwartek i piątek. Wtedy było najgorzej. W takim razie w środę skoczę na tą krew aha a na czczo trzeba być? Bo w sumie te badania to czy są choroby więc nie wiem. Jak nie trzeba to bym poszła popołudniu, bo rano są takie kolejki, że jeszcze bardziej się denerwuję, bo czekam i mam czas myśleć, że pobranie krwi to jak śmierć prawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie masz za co przepraszać, przecież po to tu wszystkie jesteśmy:) Żeby się wyżalić, wyczytać i jakoś zareagować:) Ja wczoraj miałam też kryzys. Nie wiem czy przez chorobę, czy ciążę. Strasznie mi się w głowie kręci, i czasem łapią duszności. Czytałam, że to znak rozpoznawczy 9tc:) Ale może też to, że jestem ogólnie osłabiona. A dziś wracam do roboty po tygodniu. Boję się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
hej mamuski :) powrocilam z lodzi, bylo fantastycznie :) dzis rano pojechalam na krew, na czczo niestety - bo cukier i morfologia... i mocz zawiozlam. wyniki bede miala jutro o 9ej. a zaplacilam jedyne 55zl, wiec nie wiem dlaczego niektore z was tak duzo placa. czuje sie w miare dobrze, troche pobolewa mnie brzuch, ale niby to normalne ;) w czw ide do ginki i mam nadzieje, ze zobacze mala iskre moja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Snikersiek90
Przytylycie juz cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
mialam +3, teraz mam +2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×