Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Nadia wiem, tam miałam pierwsze romantyczne spotkania z moim chłopakiem:) Chociaż u mnie też fajnie:) No mnie się powoli podnosi:) Więc mam nadzieję, że będzie dobrze:) Ja to muszę się dowiedzieć gdzie moja babeczka jest. Bo też mam na oku dwa szpitale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stwierdziłam ze dziś nie jem nic, moze ilości śladowe, bo się wykończę, zupełnie nie mogę pracować przez te mdłości a w pracy jeszcze nikomu nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
nadia, ja nie wiem czy to dobry pomysl. jak zassie cie z glodu, to wtedy dopiero bedziesz miala... migdaly sobie spraw i je podgryzaj, moze pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ponoć migdały są dobre. A jak nic nie zjesz to podwójnie Cię zamuli i będziesz się słabo czuła. Albo kup sobie owoca jakiegoś i pokrój sobie. Wtedy zawsze jak przyssie to możesz capnąć taki kawałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no glupia ty :D ja tez juz tydz mam spokoj i sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak się cieszyłam po wizycie u gina a od wczoraj mam doła, źle się czuję i mam same problemy z firmą :( Boli mnie podbrzusze tzn po prawej stronie i to tak mocnooooo kłuje :( Wzielam juz no-spe ale nie przeszlo, nie mam zadnych plamien ani nic ale boli strasznie, a jak wiecie nie mam jak udac sie do gin. Czy te wiązadła/ powiększanie się macicy może tak boleć? Niby mówiła ze moze boleć ale nie myślałam, że aż tak... Dodatkowo co jakiś czas kłuje mnie tak jakby w pochwie... A może to wszystko przez... wczoraj pojawił się problem wielki z jednym kontrahentem i strasznie mnie to zestresowało, czy to mogło mieć jakiś wpływ? Martwie się :( Ja mdłości teraz mam największe wieczorem, rano średnie, a w ciągu dnia prawie ich nie mam... Jutro wizyta teściów, nic nie zrobione, mnie boli że nie mogę wyrobić, w pracy opóźnienia i ogólnie mamy złe dni :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
elena, mnie tez czasami tak strasznie zakuwa, ale tlumacza mi wszyscy, ze skoro nie ma plamien, to nie dzieje sie nic zlego. moze zadzwon chodziaz do gina i porozmawiaj. to cie napewno uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pochwie zakłuje na sekunde, ale podbrzusze z boku boli non stop od kilku godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
to pewnie z nerwow, a i wizyta tesciow nic ci tu nie pomaga... polez moze troche i zadzwon do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jeśli sie tak denerwujesz to najlepszym rozwiązaniem jest zapytać gina co sie dzieje, prawdopodobnie jest to na tle nerwowym, a tych teściów to moze odwołaj bo będziesz sie denerwowała ze nic nie zrobione jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokłądnie - zadzwoń chociaż do gina. Mnie też czasem boli z prawej strony ale nie na tyle żebym musiała coś brać. Teściowa teściową, a tu teraz zdrowie najważniejsze. Znaczy zdrowie zawsze ale teraz szczególnie:) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką z którą widzę sie raz na miesiąc bo rzadko jeździmy, ale nie zeby była jakaś zła, jest ok tylko jak dla mnie moi teście są strasznie starej daty, w przeciwieństwie do mojej mamy, ta to jest dla mojego męża najlepsza na świecie chyba, z resztą sam tak mówi (a nie z tych co się komus próbuje podlizać :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie z innej beczki, orientujecie się ile na dobę rośnie nasze maleństwo w poszczególnych tygodniach czyli 10,11,12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
moj asystent ciazowy mowi, ze bobo w 10tc osiaga nawet 4cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
a moja tesciowa... to by byla opowiesc bez konca... tez jest starej daty, do tego strasznie zabobonna i wszedzie szuka dziury w calym, a na dodatek nie potrafi szybko podjac jakiejkolwiek decyzji... ale lubie ja, bo jej sympatyczna i mi nie przeszkadza, bo mam do niej 400km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
jak ja bede u ginki to bedzie 10t4d, ciekawe ile urosla moja iskra :) w 7t1d miala 1,08cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też jest starej daty (teście są po 60) ale teść jest super, a teściowa no cóż... jest bardzoooooo specyficzna i jakoś mamy inne fluidy bo na mnie ona akurat działa toksycznie, tzn. jest zawsze miła i dobra, pomogli nam kiedyś bardzo za co jestem im wdzięczna z całego serca itd. ale jej zachowanie jest męczące.... tzn. zawsze ma racje, nie daje się wysłowić bo ciągle gada o sobie, zaczynając '"Ja to, ja tamto", udaje wielką pedantkę, sportsmenkę i idealną panią domu i sprawdza mnie jak przyjeżdża, do tego nienawidzę jej kuchni (z 1 czy 2 wyjątkami), ona gotuje tak staropolsko chłopsko a ja tego nie trawię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
o, do kuchni mojej tesciowej nie moge sie przyczepic. gotuje przepysznie. tylko salatka warzywna w jej wykonaniu mi nie smakuje, bo wszystko ciacha za bardzo i wychodzi mamalyga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no to czekamy na wyniki farbowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
OOOO, DUZE BOBO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
FAJNA STRONKA :) I WSZYSTKO SIE ZGADZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×