Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość 90Snikersiek90
J a mam termin na koniec lutego z tym izprzytylam 3 kg,aczkolwiek w wiekszejmierze poszlo mi w biodra i w dupsko :(:( niz w brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
u mnie wszystko w brzuch :) w biodrach i pod biustem mam nawet mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Snikersiek90
ja mam termin na lutego ackzolwiek przytylam 3 kg lacznie,ale wiekszosc tego mi poszlo w tylek i biodr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :* Co do tych mdłości i wymiotów to ja sobie sama już ustaliłam że do 12tyg i koniec kropka, a moja mama w sobotę mi opowiedziała o żonie kuzyna która niedawno urodziła, że ona wymiotowała do końca ciąży! Jejku, przecież to niemożliwe 9 miechów tak się czuć :O Alfa oby było u Ciebie ze wszystkim coraz lepiej, 3mam kciuki! A co do badań, to tak, trzeba być na czczo co nie jest łatwe w ciąży! Aaaa, duszności i zawroty itd. też czasem mi się robią, chociaż o wiele częściej robi mi się tak, że w pewnym momencie serce zaczyna mi walić mocniej i szybciej, muszę wtedy tak głośno oddychać... mąż kiedyś z ciekawości mi puls zmierzył i był faktycznie szybszy, teraz już nie pamiętam, chyba coś koło 90. Agatu ja miałam jeszcze więcej badań niż te podstawowe- toxo, WR, HBs, IG, coś na C, grupa krwi + przeciwciała (MAMY KONFLIKT SEROLOGICZNY ALE MÓJ ORGANIZM NIE WYTWARZA PRZECIWCIAŁ)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
elena, ja dzis zrobilam glukoze, toxo g, toxo igg, morfologie, mocz, wr. tyle zalecila mi ginka. konfliktu u nas nie ma, wiec nie potrzebowalam robic przeciwcial ;) ty sobie kochana nie wkrecaj tych dolegliwosci tak dlugo, bo po co ;) napewno niedlugo ci przejdzie. jestem pewna :) ciekawe co mi ginka powie w czw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mam HIV TOXO WR HCL CZY HCV RUBELLA i grupe krwi, bo jej nie znam. Szkoda, że na czczo, bo po pierwsze muszę być rano:( a po drugie na pewno polecę do cukierni potem:P Mnie nie łapie rano głód. Śmiesznie się czuję, bo dół brzucha mi się zmienił:) Ale w spodnie wchodzę:) Ponoć aż 3 chłopaków wzięli na dni próbne, martwię się, że jeden za mnie:( Fakt, jedna osoba i tak się zwolniła, więc jeden jest potrzebny, ale ci chłopacy jeszcze przed tym zwolnieniem byli, więc może i mnie wyślą na zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
alfa, a po co ty panikujesz od razu. przeciez szef powiedzial, ze bedziesz pracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ja zamierzam się całą ciążę bardzo dobrze czuć:) A i urodzić bardzo ładnie zamierzam. Bez bólu i siedzenia 20 godzin. Najważniejsze to uwierzyć w to, że będzie dobrze. Kiedyś pewna klientka w pracy powiedziała taką fajną rzecz. Otóż każde zdanie wysyłamy w przestrzeń i teraz - Przestrzeń ta nie słyszy słowa "nie". Więc jak mówimy "żebym nie wymiotowała" wysyłamy zdanie bez "nie". Trzeba mówić - Czuję się wspaniale (autosugestia). I wiecie co? Kurde to działa:) Aha i nie mówimy w czasie przyszłym, tylko teraźniejszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
ja tez "zoche panike" czesto potrafie siac ;) wmawiam sobie, ze dobrze sie czuje, wszystko mi smakuje, iskra rosnie ksiazkowo a porod to bedzie pikus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jak myślicie czy będzie skrajną głupotą z mojej strony jak wypiję Burn'a (energetyk taki) jestem po 3h snu i zaraz padnę a szef dziś nade mną i muszę wykazywać pełną energię, radość i zapał do pracy, stanie się coś strasznego jak to wypiję?-dodam ze na 100% na następne 5h jestem jak nowo nardzona, aczkolwiek należę do tych osób co bardzo zwraca uwagę na to co spożywa w ciąży i stąd mój dylemat.... co o tym myślicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
ja bym tego nie wypila... tam jest napisane, ze nie zaleca sie kobietom w ciazy. sama meczylam sie w trasie wczoraj, ale nie wypilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do agatu1 zapłąciłąś tak mało bo robiłaś tylko 3 badania i to podstawowe . Jak ja ostatnio robiłam , krew, mocz, toxoplazmoze , hiv to zapłąciałam 280 zł . A jutro mam lekarza i wyników nie zrobiłam !! ehh zrobie przy nastepnej do 90Snikersiek90 ja troche przytyłam ale to dlatego ze byłam strazna chudiznka . Ale ciazy nie widać jeszcze . do _elena_ moja siostra równeiz do konca ciazy wymiotowała . Dziwnie to wygladało bo zwielkim brzuchem i wymioty .... taki organizm . JA mam nadzieje ze mi na dniach mina .Oby do Nadia_2012 równiez bym nie piła tego specyfiku . Moze wywołąć skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam tabelkę, mam nadzieję że nikogo nie "obcięłam" :) NICK, WIEK, TYDZIEŃ CIĄŻY, TERMIN PORODU, KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ bajua..................22......13.........01.04........(1 ) ......... krisii.............31...........9..............01.04..... ......(2) esab...............29...........13..........01.04........ ... (2).......Września miholichol...........32.......13..............01.04.... .....(1).....W-wa aaaaaaq............27........12............ 02.04...........(2)..... Fenstarss...........32.......10.............03.04........ (1)...Częstochowa koko128...................27...........7/8.........3/4.04 ... .(1)..Warszawa Hannelka........26.........9................04.04..... ......(1) Blanka6..........29........12.............05.04. ........(1)....ok Warszawy nati_24.............24.........10..............05.04.... ....(2)...Odolanów Maria.D83.......27.........9..................7.04....... .... (1)..Z.pomorskie Julia Gulia..........32.........12................08.04......(1).. .Lublin justazg.............28..........6................08.04... ......(1).....Dublin martita__85.......26.........11..............09.04...... ....(2)...Cz-wa cinamoonka........26.......12...............09.04.......1 ......UK pocahontas85.....26.........7................10.04....... ....1.....Poznań m2428m............24........11................11.04..... ......(1)..Starachowice Kasandra0001....27.......11.................11.04........ .(1)..... buteleczka85............26.........6................12.04 ..........(2)....Gliwice dominoo10................24.........9.............13,04,. ......(1) Śląsk annaDH...................29.........11...............14.0 4.... .....(1)....Szczecin kwietniowka-26.........25........7...........14.04...... .(1)....dolnośląskie Patka1980!.............31.........10.............14.04... ......(2)..Racibórz natalia2012...............21.........6/7..........14.04.. ........(1) ml0da19..................28..........10..............15.0 4 .......... (1) Fasoleczka ..............24.........6/7.............15.04..(2).....Czę stochowa larissa85..................26.........7.................1 7.04....(2) różyczka83..............28..........6..............19.0 4... .......(1) Nadia_2012.............35...........10............19.04.........(2)...Poznań _elena_ .................26...........6.............20.04........ ...(1) katkade.................28..........6...................2 2.04.. (1)....Chorzów Kafka28..................29...........5..............23.0 4..... ......(1) uleczka90................21...........5...............23. 04..... ......(1)..ok. Bielska-Białej agula1708 ...............24 ..........5/6..........24.04. ........ .(1).... Śląsk Indianka25................25..........5/6..........24.04. ........(1)Wrocław myszka 1919...........19...........9/10..........26.04.........(1). .. agatu1.....................33........10.............27.04 .......(1).....Olsztyn Zysiolinka................24............5.............28. 04. ...... ..(1)...Warszawa mala szczesliwa kobieta..19....4/5............??.04...........(1) paulisiaa59...............24.........4/5..........29.04.. .......(3) Alfa_Beta_Omega.......25.........9.............29.04..... ....(1)..Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
aaaaaaq, zrobilam wszystko oprocz hiv i grypy krwi, bo ja znam. z moich badan najdrozsza byla toxoplazmowa, reszta to jakies zlotoweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zadko tu cos pisze ale codziennie czytam ;) wiec jestem w 9/10 tygodniu i mam strasznie duzo sluzu czy i wy tak macie ? np. jak sie poloze on poprostu wyplywa jest bialy grudkowaty co to moze znaczac strasznie sie zaniepokoilam blagam pomocy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
mnie sie dzis pojawil sluz, ale jest przezroczysty i w niewielkich ilosciach. ale zakuwa mnie po obu bokach... mam nadzieje, ze to nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka to ciaza :D mialam podobnie w pierwszej ciazy... ale poszlabym na Twoim miejscu do lekarza, bo moze to byc tez grzybica, mialam tak w 20tc a nic nie czulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie nie swedzi i to nie ma zapachu tylko sie przerazilam bo jak ze mnie wyplynelo to mialam cale majtki mokre wiem ze moze byc wiecej sluzu ale tyle ...w piatek mam wizyte moze isc wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci strasznie za odpowiedz ja tez wlasnie zrobilam oczy jak 5 zl i do kibelka biegiem ;D myslalam ze to moze jakas krew czy wlasnie wody a tu taki jakby serek nie wiem jak to okreslic w piatek zapytam lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem strasznie spiaca !!! tez tak macie ?? wstalam o 7:30 spalam 9 godzin z dwiema pobudkami na siusiu i przeniesienie synka do sypialni :) a niedlugo zaczna sie nieprzespane nocki ;( :D myslicie juz powoli o wozkach ?? jaki chcecie kupic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o wózku jeszcze nie myślę, dla mnie jedynym celem teraz wytrwać powiedzmy do 13tc i mieć tę wiedze ze jest wszystko dobrze, tak strasznie sie boję dziś pierwszy dzień gdzie nic mi nie jest, nie jest mi niedobrze!!!!! a codziennie wyglądało to strasznie. Jak na moje obliczenia to w sobotę weszłam w 11tc i moze to juz po prostu koniec dolegliwości, ale mnie oczywiście zaraz przychodzi to najgorsze do głowy :( Czy któraś z Was jest może w okolicach 11tc i też skończyły się dolegliwości, poradźcie bo już o niczym innym nie myślę od rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
nadia, nie nerwuj sie :) ja jestem 10t1d i tez od ponad tyg czuje sie przyzwoicie, wiec to chyba tak po prostu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia moje dolegliwości skończyły się już na przełomie 8-9 tygodnia i już myślałam, że wszystko się skończyło. Przestałam się czuć jakbym byla w ciąży, a piersi mi bardzo zmalały ;( Po tygodniu byłam na USG (prędzej nie mogłam) i wszystko okazało się ok. Serduszko biło. :) Jedynymi moimi dolegliwościami jakie miałam była senność, kilkudniowy posmak kwasu w przełyku i posmak metalu. Teraz czuję tak, żebym mogła góry przenosić. Kończe 13 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze zapomniałam dodac ze dziś pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie mogłam spać, jestem po 3h snu i to właściwie dało mi do myślenia, bo gdzieś kiedyś przeczytałam że tak jest jak dochodzi do p.....(nawet nie chce tego wypowiadać) cholerka, ale zaczynam się denerwować, normalnie mi sie to nasila, a następna wizyta dopiero 11.10 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia ja sobie tak nawkręcałam, że spotkało mnie najgorsze na p..., że cały tydzień do wizyty u gina przeleżałam i przepłakałam. Później miałam wyrzuty sumienia, że dałam maleństwu tyle smutku. :( Nie doszukuj się u siebie tych złych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no dziewczyny, teraz to sie popisalyscie... ;) nadia, przestan! i to natychmiast! pozytywnie trzeba myslec ;) jedne spia, drugie nie spia. juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×