Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość agatu1
szykuje sie dziewczynki do wyjazdu :) milego weekendu wam zycze. czytamy sie w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka28 dziekuje cosik napewno zjemy hihi ojj ja sie znowu zaczynam martwic czy czasem plamienia mi nie poróciły:(:(:( juz na pon wolne zalatwione smigam do lekarza pewnie to moja wina bo wczoraj z córcią byłam na placu podnosilam ja na hustawke raz 2 3 10:( wieczorekim jeszcze padłam w duzym pokoju i ja przenioslam bo chcialam nam poscielic a maz akurat 2 zmiana:( mam nadzieje ze to nic powaznego juz nie dzwigam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch spi,mam chwilkę Gtuluje dobrych wieści,ja w pon idę do lekarza,będzie to 12 tydz Pisałyście o zaparciach,moim sprawdzonym sposobem z poprzedniej ciąży jest jedzenie dwóch Activii codziennie na czczo;ja poprzednio byłam na takim etapie,że nic nie pomagało,ani maślanka,ani jabłka,zmiana diety,nic komplenie;spróbowałam Activii i wszystko się unormowało;teraz też zaczęłam jeść,bo mdłości minęły i zaczyna sie ten etap,narazie problemów nie mam:) Ja na poprzedniej wizycie miałam już usg robione przez brzuch,ciekawe czy teraz będę miała ,z tego co pamiętam poprzednio nie miałam na każdej wizycie Chodzę prywatnie do lekarza,za wizytę płacę 100 zł; Przy porodzie z Igorem miałam swojego lekarza ze sobą,został po dyrzuże i dzięki niemu szybko urodziłam,ale wizyty prywatne nie wystarczyły,musiałam dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj buteleczka zaprzestaj tego podnoszenia;ja zrezygnowałam z placu zabaw właśnie z tego powodu;nauczyłam Igora wychodzić rzez wyjęte szczeble w łóżeczku;dzwigam go sporadycznie ,bo waży 16 kg i jest bardzo duży;uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja byłam na usg, wiek wg usg 9+5 (+- 3) i dzidzi am zaledwie 2,61 cm, to teraz chyba widze ze mało, aż sie zatrwożyłam :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój Nadia,te dane sa tylko przykładowe,za wcześnie na dokładną analizę "wzrostu" malucha,jeszcze wszystko zmieni się sto razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita mówisz ...terazszukam po necie i jest różnie, ale raczej 3 - 4 cm cholerka :( chociaż moze niepotrzebnie panikuję a czy któraś z Was moze napisać jak to z wielkością płodu było u nich? najlepiej w 10tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a ja nie wiem ile ma moje bobo:( Może dlatego, że w 8tc byłam u lekarza, następnym razem zrobi usg? Cała czarna siedzę i czekam, za 15 minut idę myć łeb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia ja już pisałam wyżej, jak pojechałam do gina na wizytę myślałam że jestem w 9 tc 5 dniu, ale bobo był duży i się okazało że jestem jednak w 10 tc 1 dniu, termin porodu mi się przyspieszył a bobo mierzył 3,4 cm :) A co Ci mówiła gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście moje pierwsze pytanie czy weilość odpowiednia, powiedział ze tak, zapytałam czy nie za mała jednak, powiedział ze takie są odchylenia i mam byc spokojna, ale u Cię 3,4 w 10+1 u mnie 2,61 w 9+5 i dlatego szukam ile teraz rośnie półod na dobe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia u mnie w 9t 4d dzidzia miała 25 mm teraz 12 t i 60mm... u Ciebie jest ok jest dość duży margines... wszystko dobrze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! uspokoiłyście mnie zatem! bardzo bardzo Wam dziękuję :) :) :) już zawieszam temat w takim razie :) elena, jak samopoczucie w obecnej chwili-lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elenka termin porodu zostanie i tak wg OM nie ważne co z usg wychodzi, tylko na to będą patrzeć co masz w karcie ciąży, nie przyspieszą, a widzisz wielkości są różne u nas na tych samych etapach dlatego to sie na usg zmienia....;) Trzymaj się OM a itak na koniec się urodzi jak będzie gotowe a nie jak my tam chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już wyszłam ze szpitala ale nie czuje się najlepiej :( W szpitalu miałam podawany difergan a do domu przepisali mi tylko luteine. Muszę wam powiedzieć, że bardzo odczuwam brak diferganu :/ ledwo co się obudzę to mam nudności, codziennie wymiotuje, masakra jakaś :( Wczoraj musiałam Jaśka wstawić do wanny bo się uparł, że nie wejdzie i skutki od razu było widać. Po południu znowu plamiłam. Mam zakaz chodzenia, muszę cały czas leżeć, a mnie już szlag trafia bo z dnia na dzień czuje się coraz gorzej, co najmniej jakby mnie dopadła jakaś grypa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić zalewajkę i chyba będzie rorsz dziś...takie mam smaki ;) cieszę się, że można tu z Wami popisać... taka rodzinka się stworzyła, nigdy wcześniej nawet nie czytałam nic na forach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rodzince siła! :) faktycznie fajnie tak podzielić sie swoimi spostrzeżeniami, niepokojami lub też komuś coś doradzić :) dorsz-pychota, a w sosie śmietanowym-bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) nie wiem, czy pisalam tutaj juz, czy na majowym... ale chyba raczej termin wypada mi na kwietnia... jestem w 9tym tc , do lekarza wybieram sie 5pazdziernika. To moja druga ciaza... jest tu jakas przyszla mama, ktora miala cukrzyce w pierwszej ciazy ?? Ja mialam podejrzenie cukrzycy, dziecko urodzilo sie bardzo duze i boje sie ze teraz tez mnie dopadnie ;( pozdrawiam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larissa87
Witajcie dziewczyny, Tak narzekalam na zaparcia to mam teraz... biegunke. wczoraj musialam na sygnale gnac do lazienki kilka razy. Dzis myslalam, ze juz spokoj, ale bylam juz dwa razy. Podoblewa mnie brzuch. Troche siem artwie. Czy ktoras z Was tez cierpi na ta przypadlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa ... z moich obliczen na 28 kwietnia... ale licze na usg :) w pierwszej ciazy usg w 10tc pokazalo termin 13pazdziernika i tego dnia sie wszystko zaczelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larissa - tak ja rano, ale nie codziennie:P Czarodziejka ja mam na 29go:) No właśnie a jak u Ciebie z USG, bo kurde tu się dziewczyny chwalą, a mi tylko raz robiła. Teraz na drugiej wizycie już nie:( I nie wiem czy ja głupia, że tak tym się martwię, czy ona powinna.. Z drugiej strony też tego usg za dużo robić nie można ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Was zadziwie... mieszkam w Szwecji. Tutaj do poloznej na wizyte trzeba umowic sie przed 11tc. Na wizycie robi cytologie wymaz i wywiad. Pierwsze usg jest dopiero ok 20tc- polowkowe. i to tyle :) Oczywiscie jak sa jakies watpliwosci itp to dostaje sie od razu skierowanie na usg i wizyte u lekarza. Za nic sie nie placi, za badania czy za usg wlasnie. Ja teraz na to badanie umowilam sie do polskiego ginekologa, zeby zobaczyc czy wszystko w porzadku :) a pozniej dopiero polowkowe. Pierwsza ciaze tez mialam prowadzona tutaj i nie narzekalam na brak usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! :) To trudno będę sama cierpiała i żyła w niewiedzy. A tak teraz na serio to brzuch mi pęcznieje, oczywiście jak wciągam to jest spoko, ale tak na luźno jest większy ha! I piersi bolą, a najlepsze jak piszę, że współczuję Wam z powodu mdłości, to nie mija godzina i też mnie mdli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×