Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość agatu1
no sposob niezly :) nie moge lezec na brzuchu bo mnie cos gniecie. jak sie nawet przez sen przekrece, to od razu sie budze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FENSTARSS a do jakiego gina chodzisz ?? dziewczyny podczytuje was ale nadal nie mam sily pisac mimo ze juz troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no ten moj ktos powoduje, ze robie sie okraglutka tak, ze hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
nawet moj a. wola juz na mnie pilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no poczatek, a tu juz taka kraglosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowno za tydzien mam wizyte u ginekologa :)) doczekac sie nie moge !! mam nadz. ze moj synus bedzie mogl zobaczyc tez. Tak czytam o Waszych dolegliwosciach i sie troche nakrecam- oczywiscie bez przesady. Mnie w ogole juz brzuch nie boli, czasami cos tam poczuje, ale nie ma porownania z pierwsza ciaza. Wczesniej mnie mdlilo a teraz juz nic.. tylko bol glowy i niechec do wszystkiego :/ wczoraj zdjelam wieczorem biustonosz i myslalam ze padne z bolu piersi !!! to bylo straszne, jakby mi w nie wbijali tysiace igiel !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
a mnie piersi w ogole nie bola i tak sie zastanawiam, czy to dobrze czy zle... nie potrzebuje wiekszych biustonoszy, a nawet jakbym mniejszy kupila to by bylo git ;) oprocz brzucha wszystko w biodrach na mnie za duze, a waga stoi w miejscu. na poczatku przybylo mi 3kg i tak jest do dzis. glowa bolala mnie 2 dni, ale na szczescie przeszlo, bo bol byl straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie mdłości przeszły ale od tego tygodnia boli brzuch, choć tydzień temu lekarz mi powiedział że może boleć bo mam tyłozgięcie i macica może się obracać. Nie ma tragedii nic nie biorę na to ale boję się ruszyć dłużej i coś robić bo czuję że ciągnie i kłuje ;) a ciągle coś będzie jak nie to to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenstarss, agatu, czarodziejka i wszystkie, ktore skomentowaly moj wpis, dziekuje bardzo. pojde na to badanie przeziernosci za tydzien, skoro juz o to poprosilam. tylko, FENSTARSS piszesz, ze wykonuje je teraz mniejszosc, a reszta mowi, ze powinien lekarz bez proszenia wykonac to badanie. moim zdaniem to bardzo wazne badania i nie wiem dlazego lekarz nic mi o tym nie powiedzial. nie chce panikowaac, nawet daleko mi od tego, ale zastanawiam sie po prostu nad jego kompetencjami, skoro o takich badaniach sama musze sie dowiadywac i go o nie prosic. przeciez tak jak tu pisałyscie, po wzroscie to moze chyba tylko rozpoznac czy dobrze rosnie, przeciez zadnych wad nie wykluczy. a ja chce byc pewna ze tych wad nie ma :) po to chodzimy do lekarza, mamy 21 wiek, teraz kiedy mozna to sprawdzac tak dokladnie, to chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz dokładnie ;) po to ktoś wymyślił żeby pomóc... to fakt dziwne że lekarz nic Ci nie powiedzał, powinien . Mnie chodziło o to, że mało jeszcze osób robi prenatalne I trymestru, tak mi się wydaje. Ale ta przezierność to w sumie kazdy lekarz powinien, ewentualnie jak nie robi sam to powinien Cię pokierować... powiedz że chcesz to zrobić, ciekawe co powie? W którym Ty jesteś dokładnie tygodniu proszę przypomnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 tydzien i 4 dzien = wedlug lekarza 12 tydzien. wczoraj mialam wizyte, zrobil mi zwykle usg, okreslil CRL=4,8 cm. mowi ze wzrost wzorowy. i tyle. a ja tu pozniej czytam o tych przeziernosciach i wszystkiego, zamiast od lekarza, dowiaduje sie z internetu. dzownilam dzisiaj do niego. pytalam czy mi robil to badanie, czy bedzie - bo kolejna wizyte wyznaczyl na 26 pazdziernika (byloby juz na to za pozno). a on mi na to, ze nie robil po wyniki mam wzorowe i na pewno wszystko bedzie dobrze. ale skoro i chce i ma mnie to uspokoic, to mi zrobi te badania- zebym przyszla za tydzien. kolejna wizyta i kolejna kasa pewnie. no ale chce miec te badania. i juz rozumiem o co ci chodzilo z tymi badaniami - myslalam ze piszesz o przeziernosci, a Ty pisalas o prenatalnych tych innych, moje niedopatrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam i tak bym sie nie martwila :) i tak badania polowkowe beda robione dokladnie... ja nie wiem czy te genetyczne bedzie mi lekarz teraz robil bo bede 10ti 4 dzien ... dla mnie to i tak nic nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iecie co, naprawde przy drugiej ciazy sie calkiem inaczej mysli... wiadomo czego sie mozna spodziewac. Jest tu jakas mama ktora czeka na trzecia juz pocieche ?? Interesuje mnie to, jak jest po porodzie drugiego dziecka... czy ciezko sie przestawic na maxymalne obroty ;) czy z wychowaniem itp drugiego jest latwiej... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
jade dziewczynki do ginki. mam kluche w gardle straszna... trzymajcie kciuki :) dam znac, jak wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatu czekamy na relacje, alexiasz i dobrze będziesz spokojniejsza, nie powinien nic doliczyć tylko normalnie jak płacisz zawsze z usg. A wiecie co, to, że niektóre z nas są takie dociekliwe i denerwują sie za trzy to dla nas wszystkich dobrze, przynajmniej się dowiadujemy różnych rzeczy, wyszukujemy odpowiedzi... ja jestem spokojna jak wszystko wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
no to jestem :D i jestem przeszczesliwa!!! :):):) iskra rosnie, dwie rece, dwie nogi i glowa sa, wiec jest ok ;) serducho bije, jak dzwon! fotki nie dostalam, bo dzis jednak tylko serduszka posluchala. za 3 tyg dopiero zrobi mi usg genetyczne i powiedziala, ze jesli chce, to na ten sam dzien moge sie zapisac na test podwojny, ale ze to nalezy do mojej decyzji, bo ona konkretnych wskazan nie widzi :) wynikiem toxo nie kazala sie martwic, zrobic za jakis czas jeszcze raz :) takze ogolnie wszystko ok i kamien z serca... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
dziekuje kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hek dziewcyzny Ja Dziś miałam robiony test PAPA badanie wyszło dobrze .... krew pobrali i za jakiś czas beda dzwonić czy wszytsko ok . Termin porodusie nie zmienia czyli na 2.04 . Pci dziecka nie poznaliśmy .. za wczesnie . U mnie to 13 tc i 6 dzięń ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - ja mówię, że jestem w 9T6D :) Po drugie - sny to ja zawsze miałam kosmiczne (najlepszy był o tym jak oswoiłam rekina):) Po trzecie ej. Jak wymacać tą powiększoną macicę? Bo od tygodnia macam i nie wiem :D Po czwarte jeszcze trochę i też będę o Was śniła:D Ale uwaga moje sny mnie przerażają tak samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz ja nie chciałam tego badania a na mnie wymusił lekarz to badanie . JA mam 27 lat i nie uwazam ze to badanie było konieczne . Ale wszystko sprawdizł .. nosek .. kregosłup itp .. jestem spokojniesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatu cieszymy się, fajnie tak przeczytać jak każda po kolei zestresowana leci na wizytę, a wraca zadowolona:) To najważniejsze:) Znów mi się dziś kręci w głowie - skróciłam maksymalnie przez to spacer z psem, bo bym musiała usiąść i czekać na jakąś pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) alfa... jeszcze trochę z tą macicą u Ciebie, ja teraz w tym tygodniu dopiero ( 12tc) widzę że się podnosi i rośnie, jak patrzę na brzuch to nad kością łonową zaczyna się hmmmm... bułeczka. Ja jestem chudziną, od początku ciąży jakoś tak ,,spuchłam'' ale teraz dopiero wychodzi brzusio z dzidzą... no podobno macica jest w 12 tc wielkości grejfruta... to już musi coś być u chudziny widać ;) całe zycie śniło mi się że jestem w ciąży i dumnie kroczę z okrągłym wielkim brzuszkiem... czekam...;) aaa jesli chodzi o szyjkę macicy to ja opuchniętą czuję od samego początku i w ogóle tam w środku wszystko inaczej tak pod palcem ,że tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×