Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

Gość dolly3
I coś ucichły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja tez obiecałam :) No nic... pozyjemy, zobaczymy, albo nastanie złota era albo spakuje swoje love do kuferka i spierdalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj można ;)
topik rozbujełem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj można ;)
oj ty androgen zgasisz każde uczucie :O pfuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
hejka topik umiera czyżby temat godził w naszą polskość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Topik umiera,bo nikt nie chce się wypowiedzieć..:( nie wierze,że nie ma innych mężczyzn kochanków,którzy by odpowiedzieli na moje pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira, nie o to chodzi, aby złapać króliczka, ale by gonić go. A jak wiesz, że masz go podanego na tacy to niestety nie jest to już takie seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertson:) dziękuje...Twoja odpowiedź,jest bardzo prawdziwa nie tylko faceci tak mają,ale i kobiety też że wszystko jest ok,dopóki nie mamy pewności a jak już osiągniemy cel,jak już wiemy,że Ktoś zrobi dla nas wszystko to wtedy..jakoś tak nie bardzo nam już zależy smutne...ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze zdecydowanie bardziej podkręcały kobiety, których teoretycznie zdobyć nie mogłem. Tak od nitki do kłębka. Wspaniałe uczucie, gdy są dwuznaczne sytuacje, a pewności nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia to nietypowa, połączyła kafeterian.... z odległych krańców kraju, dla siebie i dla tych chwil spędzonych razem w tym lesie stanęliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj się poznaliśmy, tutaj pokochaliśmy las ukazał nasze pragnienia... zapomnieliśmy o kłopotach życia codziennego. ... "jedyna nooo" jest wspaniałą kobietą i gorącą kochanką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i jesteśmy zarazem nie wiem czy rozumiesz..." Tak może powiedzieć tylko kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy oboje dorośli, bardzo dorośli ale bez przesady... potrafimy sprostać życiu codziennemu, urlopom. Potrafimy bawić się także samym sex-em. Ja dla niej, ona dla mnie. Niesamowicie piękne... prawie niemożliwe. A jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem.. sama wolę takich mężczyzn,których do końca nie można ,,usidlić,, którzy zawsze będą mi się w jakiś sposób wymykać ale czy to oznacza,że zawsze trzeba udawac,że nam nie zalezy? mamy nie być sobą..żeby ta druga osoba nas pragneła bo jak pokażemy,ze nam zależy..że już zostaliśmy ,,złapani,,..to kończy się wszystko?? kurcze...czemu tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale myślę, że jeśli w naturze człowieka jest ciekawość świata i ludzi to chce zobaczyć, zdobyć więcej i więcej. I to ludzi pcha do nowych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×