Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

Nie wiem ile macie lat ale z dawien chodzą pogłoski o tym, że gdy pojawi się słowo kocham - kochankowie się rozchodzą. Może zakochanie powoduje tą zazdrość? a może zakochanie powoduje to że tak widzisz jego brak czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja zdradzam?????
Mam zonatego kochanka. znam facta prze internet od 4 miesiecy i w miedzyczasie poznalam mojego Kochanka. Z Kochankiem jestem tylko dla seksu a faceta z internetu jeszcze nie poznalam na zywo. On mieszka za granica i za 2 miesiace chce przyjechac do mnie abysmy sie poznali....lecz nie wie nic o moim Kochanku....czy ja go zdradzam??????? musze powiedziec ze mam juz mocne uczucia dla tego faceta z internetu...czy ja go zdradzam??? powiedzice prosze :-) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdzę.,ze to nie zakochanie nie mam nastu lat...ale możliwe,że za szybko się angażuje męzczyźni chyba jednak bardziej na luzie do tego podchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zazdrosna , nie wiem nic o małzonce i nie chce wiedziec..po co mi to? jak jestesmy razem to jest to czas tylko dla Nas i wogole nie poruszamy temato wyborow sprzed lat:P ..wole nie ryzykowac...bo moze sie jakas zazdrosc we mnie zbudzi i zepsuje wszytsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednakże zazdrość skądś się bierze. Ja też nie jestem zazdrosny, temat jej męża istnieje tylko bym zrozumiał jak wygląda jej dom codzienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to właśnie męzczyźni częściej wypytują nas o dom,męza,rodzinę my jakoś nie wnikamy w to,nie chcemy znać szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdekurdekurde
Wszystkie jesteśmy takie same ( kochanki my ) tylko w inny sposób wyrażamy to co czujemy . Nie oszukujmy się jestesmy kobietami , ciekawymi wszyskiego . Bywalczyni wierzę że nie jesteś zazdrosna choć to też nie do końca tak , bo czasem lepiej uciec od prawdy niż narazić się na zazdrość . Lepsze są jasn układy te o których pisał one22 podajrze..... takie kawa na ławę a żadna z nas raczej w takim nie jest ;\\\\\ Witam wszyskie kochanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślankaaaaa:D:D:D
Robienie loda to nie zdrada. Uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja zdradzam?????.... zapodała temat zdrady, więc wyciągając daleko idące wnioski... czyż nie jest pierwszą zdradą odsunąć od siebie małżonka (seks) i czy zdradą (kochanka) jest odpowiedź na zdradę? Ponoć małżeństwo jest na dobre i na złe chwile, więc gdy pojawiają się te złe czemu ona mu nie daje (seks)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja zdradzam?????
Powiem tak: uczucia dla faceta z internetu staja sie coraz silniejsze. Nie bylo tak od poczatku tylko to sie zaczelo tak jakos miedzy nami rozwijac i nawet nie liczylam na to, ze tak bedzie. moze go nie zdradzam ale go przeciez oszukuje :-O pamietam kiedy poznalam mojego Kochanka pare tygodni temu to ON napisal mi smsa , ze ma uczucie ze ja kogos mam...i ze i tak chce mnie poznac... napisalam ze nie mam nikogo..oklamalam go wiele razy, ze napisalam ze jestem u kolezanki a bylam u Kochanka. to wszystko wydaje mi sie jakies chore bo przeciez nie znam Go. glupie jest to ze jak kocham sie z moim Kochankiem to mysle o Nim...i co ja teraz zrobie?? Mam zajebisty seks z Kochankiem, mysle o Innym ciagle i powoli odechciewa mi sie seksu z Kochankiem bo tak wlasciwie chcialabym z Nim... czuje sie Go nie warta :-( jestem puszczalska klamczucha :-( z drugiej strony mysle : co jak Go POZNAM NA ZYWO I NIE BEDZIE mi sie podobal? zerwe Z kOCHANKIEM dla Niego a ciezko znalezc dobrego Kochanka. co ja mam zrobic teraz? a moze jestem psychicznie chora? czy ktos mnie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa....niech pytaja..a potem nam na kozetce psychoanalize robia:D na dobra droge sprowadza i w ramiona męza rzucą:P..a po co pyta? spis powszechny był jakis czas temu..takze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdekurdekurde
przeczytałam cały topik , ciekawy taki bliski mojemu sercu a może "wyrafinowaniu"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja zdradzam?? nie jesteś chora po prostu masz wątpliwości..wszyscy mamy jakieś...i dopóki ich nie rozwiejesz,dopóty one wracać będą...nie da się inaczej cokolwiek nie zrobisz,zawsze będizesz myślała co by było,jakbyś zrobiła inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja zdradzam????? oszukujesz - jak każdy lepszy polityk haha, tego z internetu to chyba kochasz... więc chyba zdradzasz uczucie, bo przecież nie fizycznie prawda, nie można pieprzyć się przez internet... póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira..to zalezy od podejscia ale tak na odległosc..to moze sie nazywa cyber zdrada:D niby jest a jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z tą fantazją pożegnam się już dziś.. miło było podyskutować z Wami:) i myślę,ze jeszcze sobie porozmawiamy nie raz;) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczynii... chodzi mi o to, że idę do kochanki np. po sex (bo w domu kobieta nie daje) ale czy pierwszą zdradą nie jest zachowanie małżonki? jako powiedzmy właściwego powodu? i czy w tym wypadku moja zdrada jest rzeczywiście zdradą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie 5 lat temu, moj kochanek zaczal mi mieszac w glowie ... dzisiaj po 3 probach zrywaniach i powrotach w koncu jestesmy na etpie ktory satysfakcjonuje obie strony ... Poczatek banalny ... mial byc tylko sex .... oboje mamy rodziny ... mnie brakowalo sexu ... jemu sexu i co pozniej odkryl kobiece cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz..ze nigyd nie pomyslałam o tym w taki sposob..ale masz troche racji...pokręcone to wszytsko..ide trochę zmoknąc..:P i emocje ochłodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×