Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

.Zakładam ten topik,nie po to ,żeby tu się spowiadać: )chociaż jeśli ktoś czuje taką potrzebę,to prosze bardzo:) ale po to,żeby zasięgnąć męskiej opinii. A dokładniej,opini panów,którzy są ,byli,lub zamierzają być kochankami... Jak to jest z waszego punktu widzenia. Kim dla was jest kochanka? Tylko odskocznią od nudnej codziennosci? tylko kimś z kim spełnia się erotyczne fantazje,bo żonka nie ma ochoty? Czy może kimś więcej? Dlaczego zanim kobieta stanie się waszą kochanką,zabiegacie o nią,macie czas na długie rozmowy... A jak już wiecie,że jest..,,wasza,,jak już okaże swoje zainteresowanie,przestajecie się starać? wtedy jest praca,dom,dzieci.. dlaczego tak się zmieniacie? czy to dlatego,ze macie już to czego chcieliście? czy może boicie się zaangażowania? Dlaczego mówicie jedno,a robiecie coś całkiem innego... Mówicie o tęsknocie,o tym,ze ciągle myślicie,a żaden tego już nie okazuje? Naprawdę wystarcza wam tylko sporadyczne spotykanie się,a potem milczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na ten przykład chciała sie zaraz żenić i zazdrosna była o żonę dlatego odbiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodzi raczej ,nie o to co później,a o to dlaczego tak się zmieniacie po kilku spotkaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona chciała sie żenić po kilku spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jak z warszawiankami.Najpiekniejsze to przyjezdne Obce najbardziej podniecajace ,Niedostepne powoduja bicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mnie nie olał,tylko nie rozumiem dlaczego facet mówi ,że tęskni ,myśli a nie odzywa się kilka dni,potem przeprasza,że praca,itp ,i znów milczy doprowadza mnie to do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczynii No tak wydało sie to ja sie chciałem żenić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki facet mówi tak ,żeby nie musiał szybko szukać nowego jebanka sciemnia cie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe jebanko..;) to nie ten typ,co skacze z kwiatka na kwiatek ale może się tylko pocieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ! A jaka ma prace kochanie .Tak z ciekawosci spytam.Stacjonarna?Czy ciagle w rozjazdach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_
Takira on pewnie wyrzuty ma.... jak mu przechodzą to znów dzwoni i chce się spotkać... i znów wyrzut ... i tak w kółko.... trafił Ci się wrażliwiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seta .A jak dzwonisz to własnie ma spotkanie ? Nawet po 20,00 ?Ważny klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22..i juz nie spotykasz sie z tą zaborcza kobietą?;) Takira- no wiesz...jak to co port to inna??:Pnie wierze wogole..ja tak idealna..to jak on tak moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedźma..masz rację,jest wrażliwy ,i być może ma wyrzuty,bo oboje nie jesteśmy wolnymi ludźmi ONE22-nie wydzwaniam do niego,i nie ściemnia mnie,po prostu mało kiedy się odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem mistrzem oszukiwania żony. Ale nigdy nie oszukiwałem kochanek.Złoty chop byłem Wychodziłem z załozenia ze nie mozna dwóch stron krecić choć bardzo łatwe to jest .Przeciez ty jestes ta która musi rozumieć ze wszystko jest tajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takira takie
takie mam pytanie: czy mówimy o tym samym Tomku :) Jeśli tak, to przykro mi, ale jestem kolejną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jedna z kochanek właśnie sie zwiazałem z zona rozwiodłem ale do niej czułem taka miete ,że wydzwaniałem co chwila i wymyslałem preteksty aby sie z nia spotkać. takie inne kochanki nazywałem pogotowiem seksualnym. jest z twojego miasta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira...to mnie uspokoiłąs ale i tak mu jakas kamerke zamontuje przy najbilzeszej okazji..:D a moze lepiej zyc w niewiedzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22 To Ty jesteś człowiek po przejściach;) nie,nie z mojego miasta dzieli nas pewna odległośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczynii Zaborcze z usmiechem na ustach zapraszałem na impre i informowałem że właśnie poznałem fajna laske -same odpuszczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie chce cie martwic.......ale daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_
Takira .... no to masz odpowiedź na swoje pytanie... wrażliwy jest więc pewnie się męczy po każdym spotkaniu z Tobą, ale mu dobrze więc jak tylko wszystko się lekko zamydla dzwoni do Ciebie.... nie wydaje mi się by miał inną... chyba by osiwiał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczyni--kamerkę najlepiej w bokserkach.. tam bedzie najbardziej właściwe miejsce jej ukrycia:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×