Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

Gość morski piach
pytanko jest stronnnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
minęło półtora roku, miło spędziliśmy weekend we dwoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze tacy ktorzy kręcą i zwodzą to nie będą mieli odwagi tu sie wypowiedziec:P..odwage maja tylko konkretni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
a co jest wg Ciebie zabieganiem? prezenciki komplementy wspólne wyjazdy na fajny seks większość facetów stać w agencji i bez telefonów pytań smsów, brutalna prawda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ich stać,to dlaczego nie korzystają?? zawsze to łatwiej dla nich,nie muszą się potem tłumaczyć z milczenia a jednak wolą kobiety,które robią to bez pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie oczekuję ani prezentów,ani zbędnych komplementów po prostu chcę od czasu do czasu ,żeby mi powiedział,że jest,że myśli,że tęskni... \czy to tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
miłe to co piszesz Takira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
a B jest arogancka :( co to znaczy są skąpi? Twój jest taki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
Takira masz kogoś??? poszukujesz? zawiodłaś się? czujesz się samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem arogancka;)i moj taki nie jest a to była ocena tych facetow ktorzy na dobry sex nie ida do agencji tylko zabiegac beda do czasu nim to otrzymają by potem zamilknąc i sie juz z niczego nie tłumaczyc ani z milczenia...ani z braku czasu..tak jak po sexie w agencji tylko ze za darmo..nie wiem po co to? nigyd nie byłam facetem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski piachu mam kogoś? -już sama nie wiem,bo milczy poszukuję? -tak kogoś komu w końcu będe mogła zaufać zawiodłam się?- nie raz czuję się samotna?-bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
a może na kochanków wybierajcie facetów :P a nie doopków :D zawsze istnieje ryzyko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiesz ze to czy jest dupkiem czy facetem to od razu nie widac:D tylko po fakcie..tak samo z kobietami..jak poznasz to wiesz jaka jest..kazdy na poczatku jest zagadką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
no właśnie ten dreszczyk jest fun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy każdy doopek na poczatku udaje faceta;) potem się okazuje jaki jest na prawdę tylko dlaczego nie potrafią (doopki) przyznać się do tego,że się przeliczyli,i takie związki nie są dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dlaczego sie nie przyzna ze to nie dla niego? włąsnie dlatego ze jest dupkiem..zniknie i bedzie udawał ze zajęty strasznie..bo cel osiagnął:P ale moze morski piach jako facet podpowie nam jak go rozszyfrowac szybko i bez większych problemow:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
może należy zacząć z wysokiego C ;) moja Sweet na początku znajomości prawie mi wykrzyczała ze to właśnie jest dla facetów a nie doo... i ..... o mały włos nie uciekłem, ale lubię dreszczyk wyzwania i to coś co odróżnia facetów od reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
sorki ale nic Wam nie podpowiem :O ręczyć to mogę za siebie :classic_cool: no mam jednego kolegę za niego też :classic_cool: no i nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski piachu:D KURCZE BRZMI JAK INDIAŃSKIE IMIĘ:d pora zbyt póżna,i nie bardzo zrozumiałam o co chodzi z tym wysokim C możesz jaśniej? wszak już mi proponowano dziś zapisanie się do chórku,ale jeszcze lekcji nie brałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic..ale do gustu mi przypadło okreslenie "moja Sweet":D tez tak chce i podpowiem w najblizszym czasie ..bo tak cudnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jak olewa..to tez go olac..jak milczy..to sie nie odzywac..czasu nie tracic dla takiego ..miec oczy szeroko otwarte gdyz moze ten wałsciwy jest tuz tuz..a tracimy emocje i energie dla typa ktory nie jest tego wart:D romantycznie..prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
myślałem że już śpicie :P wysokie C - wykrzyczała mi że to jest dla facetów z jajkami i jeśli taki nie jestem to abym ani jej ani sobie nie zabierał czasu a skąd ja mam wiedzieć jak odróżnić mężczyzn od chłopców może rozmową, testami :P psychologią, sobą jestem od urodzenia :) żadnym innym smutnym chłopcem nie byłem a powiem tyle jeśli takiego spotkam i rozszyfruję omijam lukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..miała rację ..to dla facetow z jajami..ale prawdziwymi a na poczatku kazdy je ma..no jakze to tak..przeciez nie udaje..samiec alfa:D a potem to miewa..raz do roku..na wielkanoc:D ale moj je posiada,,ufff:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi jajami to trzeba uważać..\bo każdy je ma,ale niektórzy bardzo kruche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski piach
nie obawiacie się że możecie pisać ze swoimi sympatiami na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie obawiam:P ale kto wie..zycie bywa pełne niespodzianek a tu mozna byc kazdym i pisac wszytsko..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×