Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

przepraszam za uogólnianie:) mój błąd,sorki czytam dokładnie,tylko może za szybko włożyłam wszystkich do jednego worka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjgsdufg
przyznaje nie czytałam wszystkiego, co napisałeś. Jestem tu przelotem :P Ja zawsze byłam uczciwa. Jeśli ktoś mi nie pasuje mówię od razu, jeśli jest kiepski w łóżku też mówię, ale delikatnie z naciskiem na to, że akurat mi to nie pasuje, ale może innej sie spodoba. Staram się nie urażać żadnego, ale jednak żeby wiedzieli co myślę. Zgadzam się z Takirą, że kochanek powinien dawać to, czego brakuje w związku, czyli najczęściej jest to ciepło, czułość, zainteresowanie, rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako romantyczka nie pasujesz na kochanke .Zapisz sie do jakiejs orgenizacji charytatywnej ,stowarzyszenia tego typu lub chórku koscielnego tam jest pelno fajnych chłopaków którzy szukaja miłości Nie żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjgsdufg
ok ONE22 doczytałam, robiłeś tak tylko z zaborczymi :) ja zaborcza nigdy nie byłam, nie sprawdzałam kochanków, nie wydzwaniałam do nich, nie byłam nachalna. Mam swoje małe optymalne zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjgsdufg
Ale przyznaje, że lubie sobie ich delikatnie owijać wokół palca, tak bez przesady :) Bez szkody dla nich samych. Z tamtym się tak nie dało, więc ja i tak w momencie kiedy znalazł sobie inną byłam już troche zrezygnowana i rozglądałam sie za innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfjgsdufg Kochanek powinien dawac to czego brakuje w zwiazku czyli....i tu podajesz to czego tobie brakuje.Prawda? Innym brakuje sexu innym wycieczek do Hiszpanii innym jeszcze innego możnaby podac tysiac przykładów.Dlatego trzeba od początku ustalić jesli się w to wchodzi o co nam chodzi.Żeby nie było rozczarowań typu: mi chodziło o ciepło a jemu o sex i mnie oszukał. Oczekujace ciepła niech nie wchodza za szybko w sex niech sprawdzą najpierw ciepłote itp itd Nie chce mi sie pisac .Chetnie bym wam to wyjasnił ale to niemozliwe nie znamy się i nigdy sie nie poznamy? A wogóle skad jesteście oszukane biedactwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co zrobić, romantyzm nie pasuje do kochanków męzczyźni wolą silne,twarde kobiety to chyba faktycznie tylko ten różaniec mi zostanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja nie mówiłam,że jestem oszukana! skąd taki pomysł w ogóle? pytam tylko dlaczego jest tak,ze faceci przestają się starać po...nie wszyscy,ale większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego ze nim do tego doszlo..to niby miał takie same oczekiwania jak my..a jak osiagnał cel..to mu sie odmienił..wszak męzczyzna zmienny jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyzm pasuje do kochanków ale z tego co piszesz to nie jest w pełnym słowa znaczeniu kochanek (jak nazwa wskazuje) lecz kochaś chyba sorry.Wiem byłem, przezyłem ale poniewaz od początku ustalałem reguły z wszystkimi jestem w super układach do dziś .O tamtym ponieważ sobie tak czy inacvzej poukładały zycie zapomnieliśmy.Czasem tylko sam na sam świntuszymy o zamierzchłych czasach. Ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjgsdufg
Troszkę źle mnie zrozumiałeś. Tak, tego mi brakuje, ale poza tym też seksu, który jest dla mnie równie istotny jak cała reszta razem wzięta. Kocham seks i nie wyobrażam sobie choćby jednego spotkania z kochankiem bez seksu (pomijam te pierwsze, zapoznawcze). Ty jesteś z Warszawy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja nie mówiłam,że jestem oszukana! skąd taki pomysł w ogóle? pytam tylko dlaczego jest tak,ze faceci przestają się starać po...nie wszyscy,ale większość Takiro pisałas o jednym gosciu.teraz ,że to wiekszość ...wszystkich znasz -nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem z warszawy.Nie unikam odpowiedzi skąd ..ponieważ raz tu raz tam ( nie marynarz) i (nie kolejarz) ani (tir-owiec czy tir-ówka ;-)) Zmieniam czesto miejsca zamieszkania.teraz wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju bo ja pisze w imieniu wielu kobiet stąd też ten temat:) nie znam wielu,aż taka rozchwytywana i popularna nie jestem:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz wszystkim kobietom -dobrą rade ci dam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz miłe Panie ,Panienki i Paniusie ide spatulać jak mówi moja nowa (była kochanka) partnerka.Moze jeszcze kiedys pogadamy. na facetów uważac ! Im piekniej mówi tym bardziej uważac! Ale z drugiej strony nie zakładać że kazdy facet to świnia.Dać szansę samcom Powodzenia i miłej nocy (czyli tu rzeczywiscie kolorowych snów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjgsdufg
ONE22 masz rację, kobiety są złe :) ja wiem, ze jestem zła i wredna, tylko się kamufluje, bardzo dokładnie. Prawie każda kobieta okłamuje faceta, dlatego im nie ufam :), mimo że sama jestem kobietą. Najważniejsza jest świadomość a nie okłamywanie samego siebie, że tak nie jest. ONE22 skoro tak jeździsz to w moich okolicach też na pewno byłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za dobre rady,choć jak na kobietę przystało,pewnie z nich nie skorzystam ale uważać będę,i nie ufam żadnym pięknym słówkom-za stara na to już jestem;) dobrej nocy i Tobie życze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do one
Jesli masz juz ta kochanke to co spotykasz sie z nia jest seks i do widzenia .Zapominasz?Nigdy poza momentem kiedy Cie znowu najdzie ochota na seks nawet przez sekunde o niej nie pomyslisz,chocby w kwestii "ciekawe co teraz robi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Pa do mam pytanie do one oczywiście że sobie pomyślałem. PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22 mowi za siebie , on włąsnie tak robił z kochankami jasno ustalał regoły i sie ich 3mał. pewnie tzreba na takiego faceta trafic ktory swiadomie pakuje sie w taki ukłąd . a nie na takiego ktory przytakuje by cel osiągnąc..tacy nie powinni wogole zaczynac czegokolwiek..to nie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie,-brakuje tutaj opinii innych mężczyzn-,bo ONE akurat jest tym wyjątkiem chyba ,który mówi co czuje,i robi to co mówi;) -taki komplement za plecami;)- a inni niestety ,albo nie dorośli do tego,żeby być kochankami,albo nie potrafią jasno określić o co im chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis panowe juz grzecznie spią jak na porzadnych małoznkow przystało takze moze jutro cos nam powiedza na ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak wtuleni w ramiona żony śpią smacznie,by jutro na nowo kochankom opowiadać jacy są nieszczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×