Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takira:)

Spowiedź kochanków

Polecane posty

noo...to okrutny byłes..:P..nie lubicie zaborczych kobiet? takich co chca was tylko dla siebie? przeciez to takie miłe..chyba ze nie ma wzajemnosci..to moze juz wtedy niekoniecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22--powoli to do mnie dochodzi,że on nie dla mnie:( wiedźma--a ja? ja też siwieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczynii Takie zaborcze uwielbiam. Ale jak zaczynamy zabawe kazdy wie w co gramy. Jak w srodku tej gry zaczynaja sie żadania to wybacz.Inteligentna kobieta potrafi być zaborczą subtelnie ( taka teraz wybrałem) wiesz bajka o głowie i szyji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira nic sie nie martw Odpłać mu i znajdź sobie dwóch kochanków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało z męzczyznami zaborczymi takimi prawdziwymi samcami?? każdy teraz chce,żeby to kobieta była tą silniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_
Takira.. ale on Ciebie traktuje jak kochankę a nie jak żonę i najprawdopodobniej nie uznaje za konieczne zadzwonić do Ciebie z każdą drobnostką... myślę że albo zaakceptuj taką sytuację albo poprostu odpuść... a włosy? farba i po sprawie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22..masz racje..w tej zabawie zasady ustalamy na początku..a jesli ktos nie rozumie..to strata czasu....nalezy dobrze dobierac towarzystwo;)...potem wiecej kłopotow niz radosci z madrymi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedźma--ja to wszystko wiem,ale czasem chciałabym,żeby okazał mi swoje dobre chęci nie tylko na 5 minut przed spotkaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując.jesli niechodzi Tobie wyłacznie o sex czyli o to o co chodzi jemu.Zastanów sie dwa razy zanim w taki zwiazek wdepniesz. Punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawało mi się,ze chodzi nam obojgu o to samo;) przynajmniej tak na poczatku było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to tak? sam sex? to w was nie budza sie jakies uczucia.? robicie swoje..my szczesliwe ..a wy na jakis czas macie spokoj..wracacie do domu i se zyjecie jakgdyby nigdy nic? nie tęsknicie za nami..? nie myslicie o nas? to jest tak strasznie pzredmiotowe to wszytsko?..czekam na odpowedz samca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelcandevil
ja jestem w podobnej sytuacji choć moja trwa już 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22--nie miłośc,bo to wielkie słowo,ale przyjaźń,zaufanie,ciepło,czyli to czego brak w naszych oficjalnych związkach bez tego nie wyobrażam sobie dobrego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiec odpowiada pisałem o układzie.sex za sex tam gdzie jedna strona szuka miłosci druga sexu ..sama rozumiesz bywalczyni-porazka ja partnerek zawsze sie pytałem o co im chodzi. kobiety tez moga spytac i ustalic zasady. Gorzej jak kobiety wierza w ksieciów z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjgsdufg
ONE22 postępujesz podobnie, jak ze mną jeden z moich byłych kochanków Może to Ty :D Tylko dlaczego wcześniej nie powiedzieć wprost kochance, że już nie chcesz z nią. To jest bez sensu i widać, że z Tobą jest coś nie tak. Skrzywdziła Cię jakaś kobieta? Chyba mocno bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takira od czasu do czasu mozna zagrac i papieża. Ciepło itd musi byc na codzien wtedy powiesz czy jest czy go nie ma. Chyba że wierzysz w bukiety róż ...albo jeszcze gorzej... w Nenufary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...zgadzam się z pomarańczką:) dlaczego nie potraficie powiedzieć w prost,że to już koniec to przynajmniej jest uczciwe a zasady ustalone były,i oboje tego samego oczekiwaliśmy od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfjgsdufg Ze mna wszystko Ok Przeczytaj uważnie co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Takira myślałem że ty czytasz. Moze dlatego gość rzadko sie odzywa... tylko jak mu ...wiesz...bo ma mały kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22--jakbyś mnie znał:-p może nie nenufary,bo kojarzą mi się z niespełnioną miłością,ale róże;) czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto moge odpowiadac za siebie wiec nie używaj w rozmowie ze mną argumentów typu bo WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22...mnie np nie interesuje sex bez zobowiazan nawet jak mamy swoje jakos mniej lub bardziej ułozone zycie..ale jesli pojawia sie miejsce na 3 osobe...to chyba jednak nie do konca jest ok. i wtedy obie strony wiedza na czym stoją i ja oczekuję zainteresowania, kontaktu itp;)ale czasami mam wrazenie ze facet przytakuje.,..zgadza sie..by cel osiągna..a potem jego zapał znika..d;aczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×