Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Gość Moja przygoda z bdsm
Od jakiegoś czasu szukałam mężczyzny na znanym portalu erotycznym do zabaw bdsm, po kilku miesiącach, rozmowach przez internet udało mi się znaleźć odpowiednią osobę. Spotkaliśmy się w jego mieszkaniu. Na sobie miałam czarny gorset, pas do pończoch i pończochy, majtek nie miałam. Spojrzał na mnie, uderzył mnie w twarz i powiedział jesteś suko, po czym mnie pocałował namiętnie i bardzo szybko rozebrał niemal rozerwał mi ubranie. Kazał mi się oprzeć o ławę, wypiąć tyłeczek. Przewiązał mi oczy opaską, żebym nie widziała co robi. Zaczął mi pieścić odbyt, ogarniała mnie ogromna fala rozkoszy. Chwilę później włożył mi wibrator w odbyt, trochę nim poruszał, a potem zaczął mi dawać klapsy przy tym mówiąc milcz suko albo poproś o więcej, błagaj... wykonywałam jego polecenia. Za chwilę razy stały się mocniejsze, zaczął mnie bić pasem. Pośladki zaczęły mnie boleć, ale podniecenie stawało się coraz większe. Zaczęłam go błagać, żeby przestał mnie bić i dał mi possać swojego penisa. Nie słuchał, tylko mówił, zamilcz suko i bił mnie dalej. Przyznam, że myślałam, że bardziej wytrzymam to bicie pasem. Po chwili związał mi ręce, wziął mnie za włosy i na kolanach przeciągnął mnie do łazienki, tam przypiął mi klamerki do sutków. Jęknęłam z bólu,dostałam za to w twarz. Błagałam go, żeby dał mi possać. Zlitował się i włożył mi go do ust. Miał penisa średniej długości, ale za to dość grubego. Starałam się go pieścić jak najlepiej umiałam, on wepchnał mi go do gardła i mówił dalej suko. Po czym wyjął pena z ust, przekręcił mnie i włożył mi do pochwy, z wibratorem w odbycie miałam mega ciasno. wział mnie od tyłu, ściaskając mocno za piersi, czasem dawał klapsy, przeżyłam orgazm. Potem rozebrał się zupełnie i kazał mi wylizać swój odbyt, zrobiłam to z oporami, lizałam mu jego dziurkę. Rozwiązał mi ręce i trzepałam mu równocześnie. On znowu dał mi w twarz i powiedział, a masz suko. Potem znowu wepchnął mi go do gardła i poruszał się rytmicznie, później zdjął mi opaskę z oczu, bił mnie penisem po twarzy, ja oblizywałam go językiem, a on odusnął sie ode mnie, wytknęłam język i on zaczął na mnie sikać... bardzo mnie to podnieciło, zaczęłam się pieścić swoją łechtaczkę, on pojękiwał jak sikał, orgazm przeżyłam błyskawicznie, byłam cała mokra od złotego deszczu. Potem wepchnął mi go do ust i znowu zssałam, za chwilę znowu włożył w cipeczkę i ostro mnie rżnął, wyjął wibrator i w pupę mnie rżnął, doszłam trzeci raz tym razem analnie, to był najsilniejszy mój orgazm. Posikałam się jak go przeżyłam. Odwróciłam się potem do mojego pana i zaczęłam ręką trzepaćjego kapucyna i bardzo szybko wystrzelił mi na twarz, częśc spermy dostała się do ust, część trafiła w oko. Facet miał dużo spermy, na to spotkanie pościł od tygodnia. Po całej akcji wzięliśmy razem prysznic, zjedliśmy kolację i pożegnaliśmy się. Potem napisał do mnie że to był jego najlepszy seks w życiu i mój też, ale nie wiem czy to powtórzę, tyle perwersji. Oboje jesteśmy w związkach, ja nigdy nie powiedziałam swojemu narzeczonemu co mnie kręci, bo po prostu boję się, że uzna mnie za nienormalną, on próbował z żoną, ale jej to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza wrog bdsm
Jednak pojeby chodza po swiecie. Moze jeszcze mogl sie na ciebie zesrać. Powiedx o tym swojemu narzeczonemu..zobaczysz ze go nakrecisz i bedzie zawsze na ciebie lał..w zyciu tez cie oleje. Co za dziwki chodza po swiecie.i tylko wstyd nam robia mieniac sie kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza do kościółka chodzisz?? Tolerancja? To że mąż się niezbyt udał nie znaczy że wszyscy są tacy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. A któż tu mnie woła?:) Hej Anastlle:) NIe było mnie przy kompie, a jak juz byłam nie chciało mi sie tu wchodzić i czytać te wypociny....szkoda mi na nie czasu. Poza tym......ten błogostan po środzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Suczi ;) no pewnie ja Cie nawoluje...glodna ploteczek :D weekend zapowiada sie cudowny, w koncu widac swiatelko w tunelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie Słonko i do Was zawitało:) Tam zawsze dwa dni później...he he he. Ciesze się razem z Tobą:) Pozdrowionka dla wszystkich miłych osób, które pochowały się na chwilke i przeczekują burzę pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy piesek
dziewczyny czy zdecydowałby byście sie na zabawę pod tytułem " cock crush"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że czuję się jakbym szła na pierwszą w życiu ? :D Jeśli chodzi o "cock crush" to ja podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy piesek
Anastele a czemu? Gdyby to był facet z którym by Cie nic nie łączyło poza zabawami SM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy piesek
rozumiem, a Ty wylizałabyś stopy facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy piesek
no ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam ale juz. Wypilismy z jkezem drinole i trzeb sie zaniesc do lozka bo jutro wstac trzeba i beda balety :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja przygoda z bdsm
Nie miałam się kochać, a jednak, powtórzyłam seks z moim Panem, było bosko! Wczoraj lał mi wosk, trochę bolało, ale jak zwykle ból przeradza się w podniecenie. Nie mogę się doczekać następnej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodko jak w sklepie ze słodyczami...bleeh taki temat a na wymarciu. Brak słów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×