Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

9 lat nauki niemieckiego nie poszło widzę na marne :P Chwała tego kto tłumacza wymyślił :) Levi działasz coś? czy nadal kicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal kicha ale co do reszty jak się uda (lecz szansa mała) nabędę nieruchomość o powierzchni 5x10m i do remontu ale już będzie coś się miało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak powiem "popychasz" sprawy do przodu czy tkwisz w czarnym punkcie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja przygoda z bdsm
Ogólnie lubię bicie po tyłku, ale tym razem były tylko klapsy, bo nie chcę mieć już pobitego dupska na cały tydzień, w końcu narzeczony też musi być zaspokojony, ale uwielbiam bicie po twarzy, targanie za włosy. Wpychał mi tak swojego penisa aż dusiłam się, i ejakulował wprost do gardła. Taki seks to odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leviatan kafe mi nawala... A ty czemu jestes na tym topiku? Probowales BDSM czy ciekawosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja przygoda z bdsm
CO was najbardziej kręci w bdsm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam Levviatan , ze w pewnym wieku powinno sie wszystkiego sprobowac tzn gdy ma sie odpowiedniego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż wiem od dawna że mam zrypany charakter, nic tylko rodzinie i życiu za to podziękować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów tak. Użalanie się nad sobą nic nie da. A tylko przez to robisz się jeszcze bardziej...kobiecy :P Mało dziewczyn w NS? :D złap jakąś zamknij w klatce i oswajaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie użalanie to poinformowanie ciebie ;] i nie mieszkam w NS a po drugie nie mam gdzie zamknąć, i po trzecie wolałbym aby to mnie ona zamkła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
pełno poszukujących z obu stron a jak ciężko na siebie trafić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Faktycznie cięzko jest znaleźć dla siebie odpowiednią osobę, tą wymysloną.....ale wystarczy uwierzyć, że taka gdzies jest, nawet obok nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak bardzo ciężko :) dla chcącego nic trudnego :) Levi no to czekam, ale cierpliwości mam mało dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×