Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

lilka głowa do góry jak nie teraz to za miesiąc albo za dwa:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Lia gratuluje dziewczynki :):) No naprawde faktycznie sezon na dziewuszki:):) ciesze się bardzo bo będzie parka w domu:):) lilka mysl pozytywnie nastepnym razem sie uda:):) ewwwa a co u ciebie??? dziewczyny u mnie juz 30 tydzień a ja jeszcze nic kompletnie dla mojej Julci nie mam. boje sie robić zakupy bo każdy mówi że po co tak wcześnie lepiej poczekać żeby nie zapeszyć .... a z drugiej strony to nie dam rady kupic wszystkiego naraz a musze zakupić : wózek, fotelik samochodowy, łóżeczko z wyposażeniem kupią rodzice jak bedę na porodówce na szczęście, ubrania, butelki, smoczki, kosmetyki ..... aż ciężko o tym myśleć. co jeszcze jest potrzebne dla malucha???? brzuch coraz wiekszy a tu nic nie mam a będzie coraz gorzej mi chodzic po sklepach:( pozdrawiam i witam nowe staraczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko kupuj kochan śmiało!ja miałam straszny dylemat na początku bo strasznie bałam się o moją ciąze i nic nie kupowałam bo bałam się że zostane z tym wszystkim i co wtedy.teraz mam już kupiony wózek,fotelik,huśtawko -bujaczek ciuszki wanienke,łózeczko, zostało mi kosmetyki i rzeczy dla mnie do szpitala a jeszcze ręcznik dla Ani noi pieluszki mam liste takze napewno ne zapomnę. co miesiąc coś kupuje zeby potem nie skrabać się po 4 literach:D jeśli o kase chodzi,bo wszystkie rzeczy sa potwornie drogie. a komode już tez upatrzyłam na ciuszki i u góry ma przewijaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saralala
dziewczyny, kurcze ja tez juz bym chciała....skupować ubranka, kosmentyki, pieluszki. Staramy sie z narzeczonym od jakiegos czasu ale nic z tego:( macie jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starałam sie dużó wody pić i brałam olej z wiesiołka co prawda jeden cykl ale może akurat pomogło:)noi nie myśleć o tym ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saralala
dzięki ewa, dzis kupiłam olejek z wiesiołka, moze cos pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saralala
dzieki ewwa :) dziś kupiłam olejek z wiesiołka, mam nadzieję, ze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaja
Witam. Przeczytałam o Was wszystko, bo sama z pierwszą córcią czekałam prawie dwa lata, a wszystkie badania moje i męża były w porządku. Teraz pół roku staramy się o kolejnego maluszka i widzę, że chyba sytuacja się powtórzy ehh , a chcieliśmy niedużą różnicę wieku mała ma już półtora roku. Gratuluję wszystkim, którym już się udało, trzymam kciuki za te, które jak ja się dalej starają . Dziewczyny głowy do góry:) Moje cykle nie są krótkie 35 dni były przytulanki jeszcze trochę będzie i może się uda w tym miesiącu. Bardzoooo bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saralala
dzięki ewwka :) dzis kupiłam wiesiołek, mam nadzieję ze pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaja
Witam. Czytam Was od dłuższego czasu i pomyślałam, że się przyłącze. Gratuluję wszystkim , którym już się udało trzymam kciuki za te, które starają się jak ja:) Ja już mam córcie półtoraroczną, ale namęczyliśmy się o nią z mężem prawie 2 lata i niby oboje zdrowi. Teraz pół roku staramy się o drugiego potomka, ale widzę że chyba będzie powtórka ehhh. @ byla 2 stycznia cały czas działamy moje cykle 35 dni ciężko trafić. Teraz czekamy do kolejnej@, może jednak nie przyjdzie:) Bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej z wiesołka bierzesz od 3 dnia cyklu czyli okresu,i do owulacji czyli mniej wiecejdo 15-16 dnia cyklu zalezy od długości cyklu,apotem przewrwa aż do nastepnego @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milaja jak to zawsze w zyciu jest to czego bardzo pragniemy ni eprzychodzi z łatwością:( ale trzeba próbowac i sie uda:)masz efekt w postaci córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki glowa do góry trzeba byc cierpliwym a napewno sie uda powodzenia tak to juz jest ze jedna czeka miesac druga pól roku a trzecia tak jak np ja 4 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaja
Paula a ty jak robiłaś jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaja
kurde nie zerknęłam no to nie ciekawie ehhh przyjdzie czas i na Ciebie, najważniejsze żeby się nie zniechęcać:) Trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaja
Hallo jest tu kto? Dziewczyny ledwo co wstałam, a już się zastanawiam czy coś zakiełkuje w m-cu. Już nie mogę się doczekać końca cyklu. Jak nic nie będzie to chyba też wypróbuję tego wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku chyba 3 razy po 2 tabletki nie zauważyłam znaczącej poprawy śluzu ale to był tylko jednen miesiac brania a czytałam że najlepsze efekty po 3 cyklach stosowania.lilka ja myśłe ze warto jełi fizycznie nie pomoże to moze choc w psychice jakaś pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny ja juz dzisiaj od rana buszuje bo wieczorem jade do pracy i oczywiscie jakies nerwy i spac nie moge.....jak zawsze.... mam nadziejeze 6 tyg szybko zleci i juz bede spowrotem pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - zleci pewno szybko, czekamy tu na Ciebie :) pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Nie odzywałam się długo, bo jak wcześniej pisałam postanowiłam trochę wyluzować i nie myśleć tak intensywnie o dziecku. Powiem szczerze, że o wiele lepiej się czuję kiedy nie myślę stale o dniach płodnych i wymuszonych przytulankach. Ja wiesiołek brałam 3 x dziennie po dwie tabletki od pierwszego dnia cyklu do owu. Tak naprawdę efekty zauważyłam po ok. 3 m-cach. Pozdrawim Was wszystkie i trzymam kciuki. Odezwę się za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Od początku tego roku inseminacja w państwowych placówkach jest refundowana przez NFZ. Tak więc jeśli ktoś ma problemy z zajściem w ciążę to śmiało może biec do swojego ginekologa i prosic o skierowanie do szpitala. Zabieg jest refundowany w przypadku 2-dniowego pobytu w szpitalu. Ja obecnie podchodzę do trzeciego zabiegu. Jedyny koszt który ponoszę to monitorowanie w prywatnym gabinecie i oczywiście leki do stymulowania cyklu (całośc około 250zł). Chyba warto, prawda?.....TAKIE COS ZNALAZLAM NA FORUM WLASNIE WIEC NIE WIEM JAKA JEST PRAWDA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam u Was słychac? ja ostatnio cos nie bardzo z samopoczuciem...jestem senna, brzuch mi juz ciązy wiec nie wiem co bedzie za jakis czas :-o teraz dopiero zaczęłam tyc wiec moze tez dlatego juz nie czuje sie jak młody bóg ;) KOko pisałas cos o tym ze brzusio Ci twardnieje.ja mam od kilku dni tez takie dziwne uczucie :-o moze 2 razy w ciągu dnia. ewwwa jak sie macie? dziewczyny starające są jakies postępy? pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam dziewczyny:):) Lia ten twardniejący brzuszek to u mnie jest z bólami tak jak na miesiaczke, na szczęście coraz rzadziej mi się pojawia bo biore leki... niby to normalne bo macica ćwiczy do porodu ale powiedz o tym lekarzowi na wizycie bo u mnie troche szyjka zaczeła się rozwierać ale jest juz dobrze:) U ciebie napewno wszystko ok, ja miałam twardy po pare godzin w ciagu dnia:) Moja mała tak już kopie i sie wierci że momentami robi sie to nie przyjemne, najgorzej jak w żebra sie wciska .....to az ciężko oddychać:) no cóż juz mało miejsca ma :):) ewwwa a co u ciebie? Co u staraczek i nowych koleżanek? Pozdrawiam serdecznie:):) Aha lia, ewwwa, gosia czy wy też boicie sie porodu tak jak ja i czy będziecie korzystać ze znieczulenia? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) no u mnie jak narazie ze stran chyba nic nie bedzie w tym cyklu bo moj najukohcanszy rac zej nie zjedzie do mnie zbyt szybko. Pracy duzo i kontrakt go ogranicza wiec moze dopiero w nastepnym cyklu cos bedziemy działać. Pozdrawiam Gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×